Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 12:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

@swiras metoda na pozbycie się guza jest bardzo prosta, skuteczna, nic nie kosztuje (no może trzeba kupić zestaw do robienia lewatywy). Podana była tutaj na forum, w wątku o urynoterapii, ale podaję jeszcze raz http://www.zielarz.olsztyn.pl/?oczyszcz ... grubego,17

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 wrz 2016, 13:20 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Kapsa ja tylko pisze, że chlorella oczyszcza wątrobe z toksyn i wzmacnia układ nerwowy bo ma dużo witamin z grupy b
Co mu szkodzi spróbować.
A na guz to powinien pić wodę utlenioną stopniowo zwiększając dawki.
Najlepiej pić taką bez stabilizatorów za 100 ml płacisz 12 zł ale warto.

Entered Apprentice * 1st Degree

Jeszcze jedno czy jod mozna dostarczyc za pomoca jodyny musi byc plyn Lugola? Sam raczej tego nie zrobie dla mnie to czarna magia.

Dziekuje za wszystkie porady. Mam jeszcze pare pytań, bo mama ma uszkodzone nerki bialko w moczu czy ta soda nie zaszkodzi na to keratynina 150 to tez chyba niezbyt dobrze? Zestaw do lewatywy mamy w domu ale czy w takim przypadku mozna robic lewatywe z wlasnego moczu? Wlasnie o wodzie utlenionej slyszalem ale ta 3% z apteki sie nie nadaje znacie jakies miejsca gdzie mozna dostac ta czysta? Oleju kokosowego uzywamy mama oprocz tego pije lyzke dziennie oleju z szyszek cedrowych no i ta hube, ale nie wiem czy z ta huba nie dac se spokoju. Lekarze ja wystraszyli ze to zlosliwy rak i rozszedl sie po calym organizmie tym bardziej ze cos tam na tej watrobie jest. Przepraszam za brak polskich znakow pisze z telefonu

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Może być jodyna lub Lugola, łatwo zrobić, jeden mieszasz ze spirytusem drugi z wodą, mieszasz i już:
Cytuj:
Płyn Lugola - wg dr Clark
Kupowanie gotowego roztworu jest zbyt niebezpieczne. Z pewnością będzie on zanieczyszczony alkoholem propylowym lub metylowym.

Przyrządź go sam lub poproś aptekarza, by to zrobił dla ciebie.

Oto przepis na 1 litr roztworu:
44 gr jodu w granulkach
88 gr jodku potasu (w granulkach)

Rozpuścić jodek potasu w około 1/2 litra wody.
Następnie dodaj kryształki jodu i napełnij woda do poziomu 1 litra.
Kryształki potrzebują około 1 dnia aby całkowicie się rozpuścić.
Wstrząsaj nimi od czasu do czasu. Trzymaj je z dala od dzieci.

Nie stosuj preparatu jeżeli jesteś uczulony na jod.
Nie używaj butelkowanej wody do stworzenia roztworu.

Albo 5/10/85 > jod/jodek/woda

Soda jest lekiem na nerki, Jak mówi Nieumywakin i Sircus, gdyby ludzie stosowali sodę (gaszoną)
żadne dializy nie byłyby potrzebne, a tak rozwija się ten kryminalny proceder uśmiercania nerek, podobnie jak uśmiercania trzustek insuliną.

Apteczna może być na krótki dystans, a tu sobie zamów porządną:
http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-w ... 0-2-detail
Jest tam jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy, np. EDTA.

Przy nowotworze polecałbym zamówić te 2 podręczniki i natychmiast stosować sodę i piołun:
http://www.nexus.media.pl/?355,jak-wyleczyc-sie-z-raka

http://www.ceneo.pl/Click/Offer/?e=3B4s ... --24Z1015_

Gregu a tą wode utlenioną w jakich proporcjach rozcieńczyć? Oczywiscie z woda destylowaną tak?

Swiras pisze:
Gregu a tą wode utlenioną w jakich proporcjach rozcieńczyć? Oczywiscie z woda destylowaną tak?

Jaki roztwór chcesz uzyskać, do czego z jakiej wyjściowej?

Jest temat o WU na forum jeszcze:
leczenie-woda-utleniona-t3342.html?hilit=woda%20utleniona#p45984

Z wyjsciowej 35% tej która podałeś w linku tą zamówie. Myslę ze na początek 3% .

z 35% - 10.5 : 1 woda do perhydrolu

z 30% - 9 : 1 woda do perhydrolu

Powstanie roztwór 3%.

Jeżeli chcesz otrzymać jakiś zadany roztwór możesz zrobić jak na przykładzie:

Jeżeli chcesz dopasować idealnie – zmienną jest ta suma w nawiasie, a ściślej ilość dodanej wody.
i procentowość perhydrolu.

Np. mam roztwór 8.58 %, taki mi został po rozcieńczeniu..
Z 0.2 l tego roztworu chcę rozrobić 3%…
Czyli:

0.2L : (0.2 + 0.37 (litra wody dest.= 0.57) x 8.58 = 3.0105 %

1. Najpierw sumujesz w nawiasie
2. Dzielisz ilość perhydrolu (0.2l) przez ‚nawias’
3. Mnożysz wynik przez wartość roztworu (8.5) i jest wynik.

Czyli do 0.2 l dodałem 0.37 l wody destylowanej, żeby otrzymać ~ 3%.

Dobra kilka dni temu wróciłem ze szpitala, robili mi 3 razy usg....
Za pierwszym razem wyszedł mi powiększony pęcherzyk żółciowy i powiększona lekko wątroba, reszta w porządku, za drugim razem wyszło mi błotko w pęcherzyku żółciowym i mały kamyczek w prawej nerce, za 3 razem wyszły mi po małym kamyku w nerce prawej i lewej, dzisiaj zrobiłem usg u mnie w przechodni i tutaj niby wszystko jest w porządku,dodam że sprzęt jest beznadziejny....
Już sam nie wiem co o tym myśleć, może warto zrobić Rezonans magnetyczny?
Ogólnie mam problemy z zgagą, pewnie mam też nadżerki żołądka skoro mnie żołądek boli przy zakwaszaniu.
Kolejna rzecz mogę oczyścić woreczek żółciowy metodą Huldy Clark, skoro na razie mam tylko błotko, nie chce żeby zrobiły się kamyki, jest to bezpieczne jak mam problemy z żołądkiem?
Teraz czas na żołądek, rozumiem żeby wyleczyć żołądek to warto pić siemię lniane, świeże soki z kapusty/ziemniaka, wytłoki warzywne wg Bołotowa, można dodawać też dobry olej kokosowy z jedzeniem i najlepiej ograniczyć białko, tylko u mnie jest jedno małe ale.
Tak jak pisałem wcześniej mam ogromne problemy z nadnerczami po szczepieniach jak byłem mały( teraz już wiem że to rtęć...), jak nie zjem białka do jedzenia to zaczyna mi spadać cukier i ogólnie fatalnie się czuję, robię się nerwowy i taki otępiony więc nie dam rady bez białka:(, zamówiłem właśnie witaminę c buferowaną i cytrynian magnezu na nadnercza, myślałem też o ashwagandha tak żeby wyrównać ten kortyzol.
Można wyleczyć żołądek jedząc białko, np mięso duszone i rozdrobnione na małe kawałki tak żeby żołądek nie miał dużo roboty i trochę duszonych warzyw do tego+ do tego łyżka oleju lnianego albo kokosowego?
Mam też lekkie sińce pod oczami, lekarz kazał mi zrobić badanie na lambie i na alergię bo mam podwyższone Limfocyty kwasochłonne. Wydaje mi się ogólnie że mam zakwaszony organizm, często bolą mnie kości i mięśnie, piłem dużo wody z solą himalajską i duże ilości mięsa, mało ruchu i stres głownie przez nadnercza. Chciałem kupić paski ph i sprawdzić czy jestem zakwaszony, ten śmierdzący mocz i ból kości, ogólnie nie wiem od czego zacząć, cały się sypię:(

Zacznij od ziół:
Cytuj:
Zawsze radzę wszystkim zebrać worek rdestu ptasiego (ros.- спорыша). Można to zrobić też jesienią. Po czterech czy pięciu dniach ziele jest już suche i będzie go pół worka. I jak tylko trochę zachorujecie, to pijcie go. Rdest ptasi (ros.- cпорыш, или горец птичий; łac.-Polygonum aviculare L.) rośnie przy każdym domu, wypełnia wszystkie ścieżki. W ubiegłym roku była susza, wokół Moskwy wszystko wyschło. A rdest nie wysechł. Ma bardzo pożywne nasiona, ptaki lubią je jeść. Gdyby go nie było – to ptaki by wyginęły. Ludzie nazywają go trawa-murawa lub gęsia trawa. Bóg go nam daje.

Jeśli masz ból pleców, stawów, on wydali wszystkie sole. To zioło jest bogate w sole krzemu. Kruszy on kamienie w pęcherzyku żółciowym, pęcherzu moczowym, nerkach. Drapie i drapie te kamienie i zamieniają się one w piasek, a za dwa – trzy miesiące żadnych kamieni już nie ma. A lekarze tylko się dziwią.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wazne ... eo-2016-10

Cytuj:
Dobra kilka dni temu wróciłem ze szpitala, robili mi 3 razy usg....

Szkodliwość USG
http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/1 ... iwosc-usg/

greg2015 pisze:
Zacznij od ziół:
Cytuj:
Zawsze radzę wszystkim zebrać worek rdestu ptasiego (ros.- спорыша). Można to zrobić też jesienią. Po czterech czy pięciu dniach ziele jest już suche i będzie go pół worka. I jak tylko trochę zachorujecie, to pijcie go. Rdest ptasi (ros.- cпорыш, или горец птичий; łac.-Polygonum aviculare L.) rośnie przy każdym domu, wypełnia wszystkie ścieżki. W ubiegłym roku była susza, wokół Moskwy wszystko wyschło. A rdest nie wysechł. Ma bardzo pożywne nasiona, ptaki lubią je jeść. Gdyby go nie było – to ptaki by wyginęły. Ludzie nazywają go trawa-murawa lub gęsia trawa. Bóg go nam daje.

Jeśli masz ból pleców, stawów, on wydali wszystkie sole. To zioło jest bogate w sole krzemu. Kruszy on kamienie w pęcherzyku żółciowym, pęcherzu moczowym, nerkach. Drapie i drapie te kamienie i zamieniają się one w piasek, a za dwa – trzy miesiące żadnych kamieni już nie ma. A lekarze tylko się dziwią.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wazne ... eo-2016-10

[quote]
Gdzie dostane te ziółko, czy mogę kupić je w sklepie ze zdrową żywnością,czy lepiej poszukać go na łące:P?
I ponawiam pytanie, przy takiej diecie dam rade zaleczyć żołądek? dodam że po jedzeniu nie mogę siedzieć bo mnie łapie zgaga, bóle żołądka i przestaje trawić i w tedy spada mi też cukier, masakra:(
Pije siemię lniane, do tego jem wszystko duszone i mięso starte tak żeby żołądek nie miał dużo roboty.
Moje kolejne pytanie skąd się biorą afty i grudki w żołądku, może to być spowodowane osłabieniem organizmu, czy bardziej tym że się odwodniłem i organizm przestał wydalać toksyny z mojego organizmu? Dziwi mnie jedno że ludzie biorą Ala w dużych dawkach np 300 mg nic im nie jest, a ja wezmę 5 mg i mój organizm tak to odczuwa, hormony wariują( to chyba znaczy że jestem mocno podtruty:( ).
W sobotę spróbuję oczyścić woreczek żółciowy, metodą Huldy Clark, chcę zobaczyć czy to działa, mam nadzieję że to przeżyje, pozdrawiam.

Nie woreczek.
Najpierw jelita, potem nerki, na końcu wątroba-woreczek.

Jak masz sokowirówkę wyciskaj świeży sok z kapusty na żołądek, z ziemniaka też.
Poczytaj o sodzie.

Zioła kupuj na kilogramy np. tutaj, to nie musi być zdrowa żywność, zioło to chwast:
http://sklep.ekoherba.pl/sklep/ziola/rdest-ptasi/

greg2015 pisze:
Nie woreczek.
Najpierw jelita, potem nerki, na końcu wątroba-woreczek.

Jak masz sokowirówkę wyciskaj świeży sok z kapusty na żołądek, z ziemniaka też.
Poczytaj o sodzie.

Zioła kupuj na kilogramy np. tutaj, to nie musi być zdrowa żywność, zioło to chwast:
http://sklep.ekoherba.pl/sklep/ziola/rdest-ptasi/

Wielkie dzięki za bardzo ważne informacje, jeszcze tylko jedno mogę pić krople żołądkowe na tą zgagę, czy one też będą mi podrażniały błonę śluzową żołądka?
Gdzieś wyczytałem że tylko krople nie podrażniają tak błony śluzowej, a chcę dobrze trawić nawet te duszone, przetarte mięso. Zaczynam też brać ostropest plamisty, może poprawi mi wydzielanie żółci i jednocześnie trawienie. W końcu problemy z woreczkiem żółciowym też mogą powodować zgagę:P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]