Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 12:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

@Niktu Możliwe, że tak jest. Może spróbuje znowu za jakiś czas. Z tych co podałeś to na pewno połowa nie jest dostępna w Polsce.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 mar 2015, 0:07 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Jeśli używacie FB to polecam napisać do Kuby Babickiego (lub tu na forum, Toe Negro phd), co jakiś czas robi zamówienia na yerbe, ściąga ją z Ameryki Południowej. Nie pije jej zbyt częśto bo nie czuje potrzeby, ale wydaje się być dobrej jakości. Więcej zapewne się dowiecie, kiedy zapytacie ;)

Awatar użytkownika

Piję yerbe od 3 lat gdzieś. Można powiedzieć ,że prawie codziennie. Z matero palo santo w okuciu metalowym , bombilla stalowa (bez gwintów bo się jakieś opiłki tworzą itp.) -W planie mam zakup lepszej ale to już większy wydatek:) Zaczynałem od mocnych np Pipore despalada , taragui desp. canarias - to najmocniejsze. Ogółem do ciągłego użytku polecam słabsze. Obecnie pijam Cbse guarana, taragui cytryny,maracuja,gruszka-te nowe wersje.

Przedawkować można i serce siada także- nie pić ogromnych ilosci w ciągu czyt. powyzej 30-50g suszu na 0,5l wody /dzien oraz nie pic po 13,14godz. Elementem negatywnym jest stres. Uważam iż yerba działa stymulująco ale dla stresu ten współczynnik rośnie. Należy też niejako spalić fizycznie dostarczoną kofeinę a nie pić- siędzę przed kompem i nic nie robię ale fajnie będzie siedzieć i nie robić nic bardziej "aktywnie":).

Jeśli wystąpią dolegliwości w zasypianiu typu obniżony puls- słaby, wolny itp to nalezy zrobic przerwę bo organizm nieco się wyeksploatował. Dla silnego organizmu codzienna yerba nie będzie miała negatywnych skutków w odczuciu.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Ja róznież popijam yerba mate od kilku lat i nie zaobserwowałem żadnych minusów, a przy tym same plusy. Po pierwsze całkowicie zrezygnowałam z picia kawy, zastępując ją yerbą, przy czy yerba daje trochę inny rodzaj pobudzenia, znacznie łagodniejszy i trwający dłużej. Po drugie pijąc rano yerba mate mogę czasem zrezygnować ze śniadania :D, więc oszczędność czasu i dieta.Nie mam jakiegoś ulubionego rodzaju, próbuje wszystkiego po trochu, ale raczej łagodniejszych smaków, te bardzie przydymione omijam bo są za mocne jak dla mnie. Ogólnie mogę polecić, chociaż na pewno nie każdemu yerba zasmakuje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]