Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 14:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witajcie dobrzy ludzie :D otóż od kilku dni regularnie praktykuję ćwiczenia związane z oddechem oraz uważnością . Pomysł zaczerpnąłem z książki pod tytułem " Medytacja dzień po dniu" autorstwa Christophe Andre, osobiście uważam że książka jest świetną pozycją. Ale do rzeczy moim głównym celem jest kontakt z Wyższą Jaźnią, zdaję sobie sprawę że proces ten będzie długi może nawet i bolesny. Chciałbym was drodzy internauci zapytać jak się do tego najlepiej zabrać oraz jakie są wasze osobiste doświadczenia w tym temacie, zapraszam do rozmowy na forum jak i na privie. Życzę wszystkim miłego dnia ! :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 lut 2016, 15:24 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

proces możesz mieć zarówno bolesny jak i przekłamany.czego nawet nie zauważysz,a przedstawione Ci doświadczenia mogą się okazać nie tak prawdziwe jak zapodano by odczuć.
To wymaga etapów i wewnętrznych odrzuceń,bo nigdy nikt nie wie jaki jest jego wewnętrzny cień
Obrazek
Jak zauważysz ,ze coś nie gra to zawsze jest wyjście-stłumić i się uwolnić.
Jak zauważysz różnicę oczywiście

Co do wewnętrznego cienia, mój dobry znajomy miał raz coś ala wizję w której jego patron walczył z moim. Mojego przedstawił jak czarna postać w kapturze, coś w deseń średniowiecznego maga. W momencie trwania tego zrobił się blady i przez dobre 10 minut nic nie mówił. Po całym procesie powiedział mi, że jego patron mu powiedział, że tkwi we mnie ogromna moc, ale coś złego jest we mnie i muszę to zmienić albo stanę się złym człowiekiem. Kiedyś podczas mojej wizji zobaczyłem tę postać, nie czułem od niej agresji,podał mi on swoją dłoń aby pomoc mi wstać z ziemi, jednak nie przyjąłem jego pomocy. Kilka dni temu podczas zasypiania coś przycisnęło mój lewy bark do łóżka, ale nie wystraszyłem się, powiedziałem sobie że nie będę się bał i nikt nie ma prawa zakłócać mojego spokoju w moim mieszkaniu. Gdy się rano obudziłem poczułem przyjemne smyranie w czaszcze i dostałem podświadomie kilka odpowiedzi i stwierdziłem, że ta cała czarna postać jest uzurpatorem i podaje się za mojego patrona. Od tego czasu przyszły mi ogromne chęci do życia i do działania, zacząłem planować, zapisywać moje przemyślenia, sny itp poczułem ogormny przypływ pozytywnej energii. Stąd też pomysł aby zarejestrowac się tutaj i podzielić się z wami tym wszystkim. A moim celem jest ujrzenie prawdziwego patrona i kontakt z WJ. Co na ten temat sądzicie ?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ja odruchowo do poprzedniego posta dałem takiego animowanego gif'a,nie mając pojęcia przecież co dopiszesz
Naprawdę myślisz,że Twoja WJ chciałaby jakiejś formy kontaktu z Tobą?

Każdy by chciał :) Pogadać?-jak,telepatycznie?Z Kim? ze sobą?
Każdy niefizyczny byt może być czyimś "patronem" -jest tego cała masa.
Wewnętrzne demony rulez-każdy przywlókł na ten swój świat jakieś badziewia,a czasem jest to jakaś istotna część siebie,czyli powtórki nieodrobionych lekcji

I widzisz, następny,przypadkowy spontan Mruga więc byle do lata
gleboki-relaks-t1615.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]