Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 11:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyścig
Tak się zadumałam dzisiaj przez pomyłkę i doszłam do wniosku :idea:
Wiadomym jest każdemu jak ogromne mamy przeludnienie na Ziemi.
Każdy również wie,że dzisiejsza cywilizacja bez najmniejszych problemów może wyżywić wszystkich ludzi(dobrej woli brak tylko)
No i właśnie teraz „rockefelery” mają zgoła odmienny pogląd, to do czego dążą to depopulacja na maxa: mordy, głód, chemiczna sterylizacja i z wody i z ziemi i z nieba, odświadamianie, etc
A co jeśli dusze odradzają się tłumami, bez względu na warunki w jakich przyjdzie im(nam) żyć, bo każdy chce wziąć udział w ogromnej przemianie jaka być może czeka znany nam świat. Być świadkiem czegoś tak cudownego...warto żyć!
Chcemy być świadkami tego z planu fizycznego jaki obecnie znamy. To nasz wybór.
No i oczywiście dobry czas i miejsce(patrz Davide Wilcock”Awake&AwareConferance)
My mkniemy wręcz do przemian,jesteśmy w tych przemianach, to są zmiany na planie fizycznym w nas(DNA) co odbija się w naszych umysłach jak w lustrze. Poszerza się możliwość pojmowania spraw i ziemskich i metafizycznych-że tak powiem. Gnamy!

Za to „rockefelery” mają plan o depopulacji zanim się to stanie. Zanim „zawiniemy” się stąd. Niech jak najwięcej dusz odejdzie w wyniku biedy,wojny,chorób itp zanim pozna inną gęstość, zanim im „umkniemy” w inny wymiar świadomości, gdzie ich kontrola nad nami kończy się bezdyskusyjnie. Na amen! Finito!
Oni zostaną na tej Lucyferii no matter what(patrz „Księga Urantii”)! Ale chcą dusz nieuświadomionych bo:albo nie przeszły razem z resztą i ich życie na planie ziemskim toczy się dalej starym torem, jakby nigdy nic nie miało miejsca- ot jakieś powodzie, trzęsienia, trochę wulkany poszalały, pobaliśmy się ,ciemno było ale już można wracać do normalności i tyrać od rana do nocy na tych samych co nas tak dzielnie „podtrzymywali”(powstrzymywali) albo nowe dusze które dopiero zaczynają swoją drogę ku przebudzeniu,oświeceniu...każdy jak uważa że nowe dusze robią :)

Teraz, kwestia terminologii. Też podumało mi się. Z pełnym szacunkiem, ale mówię to zawsze i powtórzę teraz(z narażeniem życia ;) ) Nie ma szans na bycie przebudzonym tutaj na Ziemi. Nie ten stan gęstości. Taka jest moja opinia.
Czujemy więcej, wpadają nam świetne pomysły i idee do głowy, czasami nawet widzimy światy. Ale w/g mnie jest to efekt zbliżających się zmian, wibracje, coś wielkiego ma na nas wpływ. A tak się z reguły z ludźmi dzieje gdy są w pobliżu czegoś wielkiego, pięknego sami pięknieją w oczach. To jak z kaloryferem elektrycznym. Jest zbudowany do celów grzewczych, stoi ładnie, jest podłączony nawet do źródła energii(kontakt), który to sam jest podłączony do jeszcze potężniejszego źródła energii. I tak można wymieniać, i kaloryfer powie ja grzeję, czuję to. Nie, on nie grzeje(jeszcze) ma potencjał, w sumie grzanie to jedyne po co istnieje. I w końcu ktoś podchodzi, kiedy na to będzie czas i potrzeba(zimno) i włącza mały przełącznik. I wtedy dopiero kaloryfer jest kaloryferem. Grzeje.
Tak samo z nami, naszym małym włącznikiem jest zmiana naszego DNA abyśmy zaczęli robić użytek ze źródła energii do jakiego jesteśmy podłączeni. I najwyraźniej jest już czas i potrzeba aby nas „odpalić” Zaczęliśmy już rozumieć swój potencjał, swoje przeznaczenie. Ludziom ciasno już w skorupce ciała, każdy chce do gwiazd, i ma prawo. Jesteśmy z gwiazd :king:
Chyba „rockefelery” wiedzą co jest grane, i chyba mogą się cmoknąć, bo nikt nie zatrzyma potęgi Kosmosu gdy Kosmos zmienia wszystko dookoła. Są jak królowa mrówek, która myśli ,że ujarzmiła świat. Świat to znacznie więcej. Ta siła działa czy ktoś tego chce czy nie.
Myślę, że można wyluzować i poczekać. Są bez szans. Jasne, że patrzeć im na ręce, dociekać- to trzyma nas w kondycji ale oni padną, są bezsilni w tym biegu.

Ciekawi mnie co myślicie na ten temat. W końcu nie ma to jak weryfikacja poglądów z innymi.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Wyścig
: 06 maja 2010, 17:46 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Wyścig
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wspaniała wypowiedź i podpisuję się pod Jej znaczną częścią (+- 90%)

rubiK

:bużki:

[quote

rubiK

:bużki:[/quote]
Tak, rubik hahhaha ;)

> Narajana
to w końcu + czy - 90 % ;) bo to zasadnicza różnica, - 90% to tylko +10 a +90% to jedynie -10%

szklanka w połowie pusta albo pełna... :D

Tak to jest wyścig zbrojeń, "wojna" o wpływ-y na nasze dusze, jaźnie i komu / czemu będziemy poświęcać nasz czas / energię.
Nieprzypadkowo wyścig szczurów zainstalowano na ziemi, pęd bez celu, ładu i składu, zwyczajnego zastanowienia o refleksji nawet nie wspominając.

Do głosu chce dość "nwo" ale ma przeciwwagę, "siłowanie się" w kierunku co przeważy a zależy to od nas, od tego jak zareagujemy, co zrobimy oczywiście nie w 100% od nas.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Podobają mi się ta królowa mrówek i kaloryfer. :hi hi:
Raczej nie mam nic za przeciw... bardzo ładnie opisany obrys sytuacji w jakiej jesteśmy.

~~V

Słuchajcie co mówią Kryształowe Dzieci, skoro my jesteśmy Dziećmi Indygo, powinniśmy to przyswajać bez trudu.
Przeciwstawnym biegunem NWO jest MIŁOŚĆ, my ewoluujemy, oni stoją w miejscu, w bardzo niskich wibracjach, manipulowani przez Szaraki... Byli na straconej pozycji na starcie, zawsze byli na straconej pozycji... Słuchajcie Kryształowych Dzieci :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie :uścisk:

Szczerze, nie wiem czy jestem Indygo-myślę ,że nie- patrząc na "rysopis". Jedyne co może mnie łączyć to ciężkie ADHD w dzieciństwie(wyrasta się ponoć-czekam hahah) i pogarda dla "autorytetów". Ale to sporo ludzi ma hehehe.
Ale to nie ma znaczenia. Naszło mnie dziś, że wszelkie ich działania, fakt, uprzykrzają życie, dolę ludzi- jednak w ogólnym rozrachunku jest to bez znaczenia. Rozpuści się. Ludzie gotowi na Nowe odejdą, nie ma takich kajdanów ani więzień które ich przed tym powstrzymają. Więzienia pozostaną puste....a dranie zostawieni samym sobie, zdani na samych siebie-oj to będzie cyrk :lol:

Żal mi tylko ludzi(mnie samej-być może) którzy nie zrozumieją co się dzieje, ze strachu wynikającego z ignorancji niestety, mogą nie wejść na konieczne wibracje(jeśli tak ma się to odbyć) i mogą pozostać. Ja, jeśli trzeba będzie(tu pofantazjuję ;) ) to nie odejdę donikąd jeśli ci których kocham, nie załapią o co chodzi. Nie zostawię.
Może zabiorę się z innym turnusem :P albo zdążę do tego czasu wytłumaczyć im więcej i więcej, A Wszechświat pomaga, więc pootwiera ich trochę tak aby szare zaczęły się zderzać intensywniej. Na to liczę.

Awatar użytkownika

Chodziło Time o more a less 90% bo nie chcę przyjąć bez "walki" że za naszej bytności imperium nie upadnie, mój Dziadek (walczył i odwagi oraz działań nie skąpił), Babcia byli pewni że za ich żywota komuna nie padnie. Padła.
Ja pytam co z tego tak naprawdę że padła (smutne!)? Ale tak samo z naszym pokoleniem tęskniącym za Harmonią, coś musi pęknąć. Pęknie. A potem poznamy drogę do gęstości nr. 6, .. 8, .. 13

Wierzę że dojdzie do jakiegoś "wyrównania ciśnień" - coś jak zmiana konkretna z duchoty przed burzą na lepsze.
Dużo lepsze - mam nadzieję.

Jak kiedyś był przewrót świadomości w temacie higieny, bakterii itp
tak teraz czuję/myślę nadszedł najwyższy czas na HIGIENĘ MYŚLI (o czynach nie mówiąc)!

NarajanaJane pisze:
... Jak kiedyś był przewrót świadomości w temacie higieny, bakterii itp
tak teraz czuję/myślę nadszedł najwyższy czas na HIGIENĘ MYŚLI (o czynach nie mówiąc)!

Owszem, coraz więcej ludzi w szybszej perspektywie i bardziej bolesnej pozna efekty swoich działań / po(d)stępowania, najpierw zaczną się zastanawiać dlaczego otoczenie ma taki a nie inny stosunek do nich potem przyjdzie konkluzja może to ja jestem temu stanowi rzeczy winien / winna i wtedy po refleksji przyjdzie czas na inne układanie relacji ze światem, szkoda tylko, że trwa to całe wieki...

Zanim ludzkość naprawdę zmądrzeje to może ulec autodestrukcji na własne zresztą życzenie i to kilkukrotne.

Wielokrotnie w historii bywało, że dopiero postawienie pod ścianą dawało jakąś refleksję a niektórym nawet odliczanie na rampie w niczym już nie pomoże.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]