Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2019, 12:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

ZBW
Cytuj:
Dzień Dobry

Biorąc pod uwagę iż 99% pieniędzy jakie znajdują się obecnie w obrocie na tzw. świecie (jest papierem lub zapisem w komputerach bez pokrycia)
TO KTO CO I ZA CO CHCE KUPOWAĆ???

Bez sensu

Kto? - Firmy
Co? - Lasy
Za co? - za funty

Ten papier bez pokrycia czyli pieniądze są nadal lagalnym środkiem płatniczym gdyby tak nie było
to nie było dzisiaj transakcji na giełdach świata i ludzi nie byłoby w supermarketach a twoja
lodówka byłaby pusta

http://www.prisonplanet.pl/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 lut 2011, 12:27 
VIP Member
Awatar

Dzień Dobry

Uśmiałem się ponownie czytając takie wpisy jak powyższy (świadczący o całkowitym braku zrozumienia)

W moim odczuciu powielanie informacji (przykład: wpis zamieszczony w języku angielskim) które KTOŚ (WIADOMO W JAKIM CELU) chce innym włożyć do głowy - innych nakręca do tego stopnia, że ICH myśl zaczyna pracować i pracuje dla KTOSIA (bo samodzielnie brak jest mu możliwości aby zrealizować swoje plany).

Inaczej:
Aby cokolwiek zadziałało w praktyce to samo myślenie KOGOŚ (lub wąskiej grupy) - to zbyt mało , konieczne jest jeszcze po pierwsze zapoznanie innych z myślą KOGOŚ (oczywiście w zakresie takim ABY NIE UJAWNIĆ FAKTYCZNYCH ZAMIARÓW), czyli ROBI SIĘ SZUM MEDIALNY, a później najbardziej podatni biorą się za realizację projektu ( często bez świadomości dlaczego robią to czy tamto).

Tak właśnie KTOŚ wymyślił i zrealizował rękami innych zamach na wieże w Nowym Jorku, katastrofę samolotu w Smoleńsku, tą czy tamtą wojnę - a właściwie wszystko to co DZIAŁO LUB DZIEJE OBECNIE na świecie i ma jakiekolwiek znaczenia.
Wykonawców później znają wszyscy lecz MÓZGI pozostają przez tysiąclecia w ukryciu.

Zastanów się człowieku po co komu w Polsce informacja o sprzedaży tego czy tamtego GDZIEŚ na świecie?
Zadaj sobie takie czy inne pytanie - a z pewnością otrzymasz PRAWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹ.

Pozdrawiam
Zbyszek

Dodam jeszcze że zamachy na prezydentów w USA planowano i realizowano w taki sam sposób jak powyżej opisałem, lub bezpośrednio telepatycznie KTOŚ mówi do głowy kogoś i efekt jest taki, że ta ofiara czy inny (podatny) strzela do tego czy innego np. prezydenta [ostatni przykład to pani minister w USA].

Ostatnio zmieniony 05 lut 2011, 14:30 przez ZBW, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Mądrze prawisz ZBW!

Energia podąża za uwagą, energia mas skierowana na dany cel ma wielką moc. Mass media właśnie tym się zajmują. Wolę myśleć o swoich celach, a media grają dla mnie drugorzędną rolę.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

ZBW twój pierwszy wpis dotyczył tego że twoim zdaniem artykuł popularnej gazety w Anglii Guardiana dotyczy lasów w Polsce i sugerował że ja nie znam angielskiego i że nie wiem co w wklejam.

TEN ARTYKUŁ GAZETY Z GUARDIAN NIE JEST O POLSKICH LASACH!!!

Pisze w nim że rząd Anglii planuje sprzedaż 15 procent swoich lasów za sumę 250 milionów funtów

Dzień Dobry (polskie ALOHA – utrwalam wszystkim mając na względzie zupełny brak dobrych nawyków w naszym społeczeństwie. W końcu lata obcej okupacji zrobiły to co zrobiły – ale naród jak widać przetrwał, a to oznacza iż wszystko jest jeszcze możliwe.)

Po tym wstępie odpowiem na wpis użytkownika EN.KI (raczej dla wiadomości innych, bo uważam iż wspomniany użytkownik strony dokładnie wie o co chodzi).

Mianowicie dla mnie jest zupełnie bez znaczenia czy wspomniany przez Ciebie artykuł zamieścił Guardian czy jakaś inna „ŚWIĘTA GAZETA”.

Co do znajomości jakiegokolwiek języka tutaj również jest dla mnie bez znaczenia czy ktoś go zna czy nie – ja osobiście uważam iż głuchoniemy jest mądrzejszy od gadających w większości bez zrozumienia tego co mówią lub powtarzają.

Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie iż każdy rząd na tym zdemoralizowanym świecie jeśli coś ogłasza; to robi to tylko po to aby namieszać w głowach innym ( a wyjątkowo w tym jest wyszkolony rząd Anglii) – więc jeśli cokolwiek ogłasza to wg. mojej oceny należy zatkać sobie uszy i oczy bo informacje z tego źródła są co najmniej toksyczne.

Ale jeśli tak się upierasz to podam przykład jak to w/w rząd rąbie swoich obywateli:

Poniższy cytat pochodzi z książki pt. ZAPOMNIANE SEKRETY ŚWIĘTEJ ARKI Starożytna tajemnica manipulowania czasoprzestrzenią LAURENCE GARDNER
(str.276)
Złoto na sprzedaż

Od XVIII wieku złoto było najważniejszą rezerwą dla państwowych walut, choć mało kto zdawał sobie sprawę, dlaczego. Złoto jest ciężkie, nieporęczne i występujące dość często na przykład w porównaniu z niektórymi kamieniami szlachetnymi. Pełni jednak funkcję finansowego układu odniesienia. Dzieje się tak, ponieważ od starożytności uważano, że wartość złota przewyższa wartość jakiejkolwiek waluty – jest to wartość metafizyczna i naukowa, której sekret został zapomniany, lecz dziś zaczynamy go odkrywać. Stało się tak dzięki odkryciom nauki o monoatomowej wysokospinowej metalurgii pozwalającej transmutować szlachetne pierwiastki metaliczne w stan jednoatomowy, nadprzewodzący i antygrawitacyjny.

W 1999 roku Międzynarodowy Fundusz Walutowy ogłosił, że zamierza sprzedać duże ilości złotego kruszcu i wtedy stało się jasne, że złoto celowo ma ulec dewaluacji. Próbując usprawiedliwić swoją decyzję, przedstawiciel MFW oznajmił, że jest to część planu pomocy poważnie zadłużonym biednym krajom. Jednak, jak zauważyła Światowa Rada Złota, 41 krajów z tej listy to producenci złota i dla ich gospodarki taki plan oznaczałby ruinę. W perspektywie taniej wyprzedaży cena złota spadła do najniższego poziomu od 20 lat.

W kwietniu 1999 roku propozycję MFW rozpatrywała amerykańska podkomisja Izby Reprezentantów, której rzecznik powiedział: „Byłoby okrutną ironią, gdyby pomoc oferowana najbiedniejszym krajom w rzeczywistości przysporzyła jeszcze większych kłopotów ich znajdującym się w i tak ciężkiej sytuacji gospodom i zmniejszyła inwestycje w kopalnie złota”. Najwyraźniej mimo pięknych słów MFW był najmniej zainteresowany losem biednych krajów.

Szóstego lipca 1999 roku sprzedana została pierwsza transza 25 ton brytyjskich zasobów złota – co jeszcze bardziej obniżyło cenę kruszcu. Oświadczono, że łącznie na aukcję zostanie wystawione 415 ton z liczących 715 ton zasobów złota Wielkiej Brytanii. Światowa Rada Złota nazwała to „ekonomią z domu wariatów”, a jej przewodniczący zapewniał, że nawet jeśli cena złota nie spadnie niżej, to dochody mieszkańców Brytanii zmniejszą się o 450 000 000 funtów (6000 000 000 dolarów!). Tymczasem co najmniej 15 europejskich banków ogłosiło, że zamierza sprzedać 2000 ton złota w latach 2000-2005.

We wrześniu 1999roku, mimo sprzeciwów opinii publicznej i ostrzeżeń Światowej rady Złota, brytyjski skarb sprzedał kolejne 25 ton złota po jeszcze niższej cenie, otrzymując około 2 830 000 funtów mniej niż w lipcu. W tym momencie potencjalny deficyt budżetowy sięgnął 540 000 000 funtów, natomiast w tym samym roku budżetowym zaplanowano jeszcze trzy aukcje, a ministerstwo skarbu potwierdziło, że zamierza sprzedać jeszcze 150 ton złota do końca 2001 roku.

W końcu, kiedy na regularnie odbywających się aukcjach rząd brytyjski sprzedał 395 z 715 ton zasobów złota, Haruka Fukuda, przewodniczący Światowej Rady Złota, jeszcze raz skrytykował ten program. Szóstego marca 2002 roku stwierdził, że sprzedając takie ilości złota, „skarb nie wykorzystał w pełni zwyżek cen złota w ciągu ostatnich dwóch lat”. Chodziło mu o to, że od lipca 1999 roku ceny złota utrzymywały się na dość wysokim poziomie, ale najwyższe wartości osiągały zawsze w okresach między wyprzedażami. Ci było bardzo dogodne dla nabywców, cena złota zawsze wyraźnie spadała przed zapowiedzianym terminem aukcji, a krótko po niej wracała do poprzedniego poziomu. Brytyjskie ministerstwo skarbu odpowiedziało, że prowadzi „długoterminową restrukturyzację portfela rezerw, a nie krótkoterminowe spekulowanie na rynku”. Fakt, że naród został pozbawiony setek milionów funtów, najwyraźniej nie miał żadnego znaczenia. Tak czy inaczej, pewni nabywcy (których tożsamość nigdy nie została ujawniona) maja obecnie spore zapasy tanio kupionego złota. Do dzisiaj wykupili oni około 55% brytyjskich zasobów. Wydaje się, że teraz zaprzestano organizowania aukcji i dziwnym zbiegiem okoliczności ceny złota „wzrosły do najwyższego poziomu od dwóch lat”. ....”

Należało by dodać do tej informacji iż w sposób cudowny zasoby złota które zmagazynowane były w budynkach zawalonych 11 września w Nowym Jorku KTOŚ sobie zabrał (a też sporo ton tam było)

Wracając do wspomnianych przez Ciebie lasów chyba zdajesz sobie sprawę iż jest to kolejny przekręt na wielką skalę MIĘDZYNARODOWYCH BANDYTÓW - ale lasy które chcą ukraść i atmosfera którą niszczą to to co ich właśnie skutecznie niszczy i zniszczy.

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

Artykuł NIE JEST o polskich lasach!

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Jak zwykle jest tu kilka możliwości.
Poprzestanę jednak tylko na jednej

Można tak: bierzemy wszystko dosłownie (tutaj przytoczę to co kiedyś usłyszałem od Ojca.

Mianowicie Ojciec pwiedział do mnie kiedyś coś takiego: "idę, a tu na drewnianym płocie jest napis: dupa, gdy chciałem pogłaskać to wbiła mi się drzazga".

Człowieku usiłuję sprawić abyś SAMODZIELNIE zaczął myśleć.

To co napisali w jakiejś WAŻNEJ gazecie to SUGESTIA obca myśl, którą na hama chcą włożyć jak największej ilości ludzi do głowy aby ci ostatni potraktowali ją jako swoją, lub aby zablokować ich własne myślenie.

Pozdrawiam
Zbyszek

Jeśli podświadomość traktuje NIE jako błąd systemu i go pomija - to sam oceń napisane przez siebie zdanie.

Awatar użytkownika

ZBW
Cytuj:
To co napisali w jakiejś WAŻNEJ gazecie to SUGESTIA obca myśl

Skoro potrafisz stwierdzić że coś napisali to chyba umiesz przeczytać tekst a jeśli umiesz to powinieneś zauważyć że tekst jest o angielskich lasach a nie o polskich.

Niewiem gdzie znalazłeś tam informacje że to jest tekst o angielskich lasach.Artykuł może być manipulacją czy mistyfikacją ale przecież artykuł jest do czytania i można go po prostu przeczytać i swiestwierdzić co w nim jest.Ja wzmianek o polskich lasach w nim nie znajduję, powiedz mi gdzie ty znajdujesz wzmiankę o polskich lasach?

Widzę iż jesteś uparty.

Wyjaśniam jak ja to widzę (warianty mogą być oczywiście inne ale chodzi o zasadę):
KTOŚ wymyśla jakiś plan, ale samo myślenie bez materializacji jest raczej na naszym świecie bez wartości (tak się powszechnie uważa).

Więc KTOŚ ma albo możliwość samemu zabrać się za realizację swojego planu, albo gdy plan jest duży lub śmierdzący MUSI - spowodować aby inni włączyli się i odwalili sporą, lub całą robotę czyli aby pracowali realizując plan KTOSIA (i wtedy duży projekt wymyślony nawet przez jednego człowieka zostaje zrealizowany) – KTOŚ oczywiście dogląda i ew. wprowadza poprawki w trakcie realizacji i pilnuje aby inni nie przeszkadzali.

Czyli musi być najpierw KTOŚ, następnie jego myśl (i dobrze też przemyślana, co i jak można rozpowszechnić) i zostaje to opublikowane (forma pisemna to jakby KTOŚ przybił pieczątkę).

KTOŚ może też wykorzystać, piosenki (wplatając w nie swoją mysl), dźwięki (tu też jest sporo możliwości), pieniądze czy inne formy bardziej jawne lub ukryte np. nacisku etc.

W naszych czasach powszechnie stosowany sposób (jak widać prosty lecz do niedawna skuteczny) to publikowanie informacji w prasie tzw. wiodącej ogólnoświatowej, a dalej pozostali powielali te informacje.
Jednak internet narobił sporo zamieszania i popsuł ten mechanizm – bo nagle okazało się iż wielu (mających gdzieś wszystkie zasługi i ordery lokai) rozpowszechniać zaczęło za darmochę wartościowe informacje i edukować innych.

Skoro więc w wątku o planach sprzedaży polskich lasów zamieściłeś cytat o planach sprzedaży lasów w Anglii – to dla mnie jest oczywiste iż jedno ma związek z drugim nawet jeśli brak o tym wzmianki w zamieszczonym tekście angielskim (też sprytne, bo w końcu po pierwsze sporo jest takich którzy mało zrozumieli lub wcale – i o to chodzi) czy to zrobiłeś z pełną świadomością czy jest inaczej – oceniam, że bez (ale i tak plan KTOSIA działa i się rozpowszechnia).

Dodam tak na marginesie, że niedawne pożary lasów w Izraelu też mają związek.

Nawet jeśli TY lub ktokolwiek rozumie o co tu chodzi świadomie to dla podświadomości każdego wygląda to zupełnie inaczej.

Jeszcze kolejny cel KTOSIA zostaje jakby mimochodem osiągnięty to dezinformacja. Bo przecież poprzednie bardzo wartościowe informacje giną w gąszczu mało istotnych lub niezrozumiałych dla wielu. Przeładowanie informacją powoduje zwolnienie myślenia i tak jak w komputerze w końcu zablokowanie go.

Ja podobnie jak wielu mam wiedzę co działo się z Polskimi lasami (w okresie międzywojennym) gdy łobuzy z Anglii zaczęły bez opamiętania ciąć dęby w Białowieży.

Dodam; iż na własne oczy widziałem też w środku Polski kilka czy kilkanaście lat temu piętrowy autokar z żółtą rejestracją GB z którego tłum angoli o wyglądzie rolników po wygramoleniu się oglądał doprowadzone do ruiny przez „nasze władze” olbrzymie PGR-y. (sprawdź sobie kto te .... miliony hektarów łyknął – bo Agencja Rolna Skarbu Państwa i inne urzędy działają w interesie i dla OBCYCH, bo my ponoć nie mamy pieniędzy (odebrano nam prawo do używania swoich ksergrafów – to forsy brak) – przecież zarządzają tym interesem od tysiąca lat OBCY (właściwie 'CZARNA KOMUNA' gra tu pierwsze skrzypce) – i w moim odczuciu dopiero po przepędzeniu z Polski lokai Watykanu może Polakom zacząć dziać się lepiej – bo ta GRABIEŻ jaką obserwujemy przez ostatnie 30 lat w Polsce jest możliwa tylko przy czynnym współdziałaniu Watykanu – i nawet głupek już to wie.

Człowieku przecież ci OBCY LUDZIE O OBCYCH INTERESACH oddają za darmochę cudzy kraj bo jak może to być ich (sprawdź ich rodowody i paszporty lub miejsca urodzenia czy zamieszkania przez większą część ich życia {napotkasz trudności - bo to jest IPN}) i za co? - papier bez pokrycia i lewe kwity z kserografów).

Skoro „NASZ RZĄD” kombinuje aby właśnie „sprzedać polskie lasy” to oznacza iż już dawno pominął w swoich rozważaniach Polaków.
Skorumpowani agenci OBCYCH państw chcą przecież od zawsze ludność zamieszkującą te tereny pozbawić wszystkiego - zabrali się nawet za wodę i powietrze.
Utopić nas są bez szans to już wiedzą (bo próbowali), i na wyjazdy do czyszczenia obcych kibli też zabrakło chętnych
GMO, cudowne żarówki, jedzenie od którego nawet bydło choruje i właściwie wszystko czym nas raczą ma na celu jedno ...

CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ IŻ POSTANOWILI NAS WSZYSTKICH WYTRUĆ!!!
(LAS TEŻ DAJE TLEN) a tu już importują chińczyków i innych jako niewolników, bo panów już nawieźli aż nadto - zobacz kto mieszka w ogrodzonych osiedlach i gada po angielsku.
Zobacz wymagania w ogłoszeniach o pracę na kierownicze stanowiska i wymagania językowe dla robotników – ZADAŁEŚ SOBIE PYTANIE: kto to wymyśla, i po co to robi, i jaki ma plan.

Czy widzisz już człowieku związek czy dalej mam Ci to wyjaśniać.

Dodam jeszcze iż sygnał o sprzedaży lasów w Anglii jest dla mnie dowodem iż plan z lasami w Polsce natrafił na MUR (chyba zdajesz sobie sprawę iż to wszystko planują ci sami ludzie). Kościół też już się zorientował, że dostaje w dupę przez to przystąpienie do Unii.

Generalnie zakończę mój wywód w sposób następujący:

Lasy Państwowe w Polsce na planecie Ziemia są chronione barierą energetyczną przez anielskie istoty z poziomu awajku i wszystkich słowian - zasilamy myśl energią pokazując znak.

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

Tak właśnie ZBW! Energia podąża za uwagą, energia mas ma potężną siłę. Wyrażenie "wyprzedaż lasów" kieruje energię mas na taki cel, a czy to będzie w Anglii czy w Polsce nie ma znaczenia w kontekście energii i TWORZENIA REALNEJ RZECZYWISTOŚCI.

Z tego co wiem nasze polskie pieniądze są drukowane chyba w Anglii, a na pewno nie w Polsce, polskie mennice zajmują się jakimiś medalami, monetami okolicznościowymi itp., jakby ktoś pytał o co ci chodzi. :tak:

Wiem, że to trudno zrozumieć na logikę, ale szamańska zasada "energia podąża za uwagą" działa w ten sposób, że jeśli ludzie w danym miejscu masowo zaczynają myśleć w taki sposób o lasach to się to stanie.

Więc lepiej myśleć tak: "Polskie lasy są zdrowe i bezpieczne", utrzymywać taką myśl w umyśle, jednocześnie myśląc o swoich wycieczkach do lasu, obrazach prawdziwej przyrody!

To jest remedium, a człowiek skoncentrowany naprawdę znaczy więcej niż 100 durnych owiec pozwalających kontrolować swój umysł innym, w temacie tworzenia energii!

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

ZBW pisze:
Dodam jeszcze iż sygnał o sprzedaży lasów w Anglii jest dla mnie dowodem iż plan z lasami w Polsce natrafił na MUR (chyba zdajesz sobie sprawę iż to wszystko planują ci sami ludzie). Kościół też już się zorientował, że dostaje w dupę przez to przystąpienie do Unii.

Identyfikuje się z tym co piszesz w całości, ale jestem mniej zorientowany w temacie. Taktyka dezinformacyjna polityków jest celowa, aby wyczuć moment nieuwagi i wprowadzić odpowiednie prawo tylnymi drzwiami. Więc poważnie obawiam się o przyszłość.

Mam prośbę, abyś podał nam więcej informacji o aktualnej sytuacji w tej sprawie i czekających nas niebezpieczeństwach. Wydaje mi się, że w tej chwili jest moment uśpienia przeciwników ustawy, ale co właśnie dalej.
Jaka jest szansa na referendum?

.

Proponuję na poważnie przestać oczekiwać cudzych podpowiedzi (bez znaczenia z jakiego źródła) i starać się otrzymywane informacje dokładnie analizować.

Odpowiedź pojawiła się już przed zadaniem przez Ciebie pytania, a jest w poniższym zdaniu:
Lasy Państwowe w Polsce na planecie Ziemia są chronione barierą energetyczną przez anielskie istoty z poziomu awajku i wszystkich słowian - zasilamy myśl energią pokazując znak.

Co do znaku wygląda to tak: tutaj wyróżnikiem są imiona i nazwiska, natomiast w wymiarze pozamaterialnym symbole (znaki).

Przykładowy sposób jak dowiedzieć się o swój własny symbol (znak) jest zamieszczony w jednym z wykładów w wątku: Magia która działała i która może działać dla Ciebie.
Twój znak (symbol) jest dla Twojego użytku, i tak samo gdy znasz imiona awajku jeśli masz je zainicjowane to także zachowaj te imiona dla siebie.

W starożytności stosowano zasadę iż brak było pojęcia zatrzymania ruchu, czyli mówiono tylko o tym co chciano w sensie pozytywnym.
Brak było możliwości pomyślenia choćby o czymś takim jak dyskusja o mającej nastąpić chorobie – w normalnym społeczeństwie wszyscy byli są i będą zdrowi (a właściwie to istnieje tylko czas teraźniejszy – czyli wszyscy są zdrowi).

Gdyby ktokolwiek odważył się myśleć czy brać pod uwagę możliwość nieszczęścia oznaczałoby; że robi w sensie dosłownym czarną magie,
bo w końcu znana i stosowana była kiedyś powszechnie wiedza iż to co myślisz i to co mówisz jest równoznaczne z wysłaniem zamówienia do Wszechświata.

Przecież tylko idiota zamówi dla siebie ubranie z gipsu etc.

I w tym jest zawarta odpowiedź dlaczego wygląd dzisiejszej tzw. cywilizacji sterowanej przez SUPERBANDYTÓW jest właśnie taki.

Chyba rozumiesz iż MY WSZYSCY mamy obowiązek to zmienić.

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

ZBW nie potrafisz przyznać się do błędu i zachowujesz się jak polityk który próbuje zepchnąc dyskusje na inne tory.

Ja nie chce cie przekonać do tego czy ten artykuł mówi prawdę czy nie, ja po prostu pytam się ciebie gdzieś ty znalazł tą informację że ten artykuł jest o polskich lasach??
Ten artykuł może być najbardziej złożoną manipulacją, perfidnym kłamstwem i mistyfikacją ale to nie zmienia faktu że tam niema nic napisane o polskich lasach.

Dzień Dobry ( takie polskie ALOHA)

Tak jak już wcześniej wspomniałem Polskie Lasy Państwowe mają się dobrze
,
natomiast wszystkie krety i manipulanci zarówno na tej stronie internetowej jak i znajdujący się w innych miejscach zaczynają ZMIENIAĆ POGLĄDY LUB WYPADAJĄ Z GRY.

Przesyłamy do wszystkich użytkowników strony david icke.pl poprzez czas i przestrzeń OLBRZYMIĄ ilość wibracji dzwoniący cedr i światła, a dla tych którzy są gotowi na przyjęcie takiego daru energię czystej miłości.

Przesyłając światło
Zbyszek

Zaczynam zmieniać energetykę całej Warszawy; bo ciągle zapraszam na ten obszar i w tą przestrzeń energie czystej miłości i wypalam światłem brudne miejsca.

Bo jestem człowiekiem i skoro mam do dyspozycji najpotężniejszą broń we wszechświecie to do neutralizacji głupoty postanowiłem zwiększyć wykorzystanie swojej potęgi myśli.

Zapraszam innych do podjęcia natychmiast podobnych działań choćby na obszarze swojego miejsca zamieszkania.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Wygląda na to, że przekraczamy 33 stopień manipulacji, rdzeń galaktyki przyspiesza i negatyw również wejdzie na wyższy poziom dlatego trzeba zacząć się szybko wybudzać do działania i uważać zasysanie negatywu, dlatego wysyłam każdemu kto chce zrozumieć miłość :zakochany:

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA – ten dopisek jest po to aby podświadomości czytających zaakceptowały i zastosowały powszechnie i na co dzień)

Dziękuję za wpis C.R.A.Z.Y. i z radością przyjmuję przesłaną miłość,

Chciałbym jeszcze napisać kilka zdań do EN.KI zdając sobie sprawę iż być może zabrakło w moich wcześniejszych wpisach satysfakcjonującej odpowiedzi na jego pytanie.
Zrobię to cytując:

Gdzieś poza pojęciem czynienia dobra i zła
Istnieje pewne miejsce. W nim spotkam się z tobą.
Kiedy dusza położy się wśród tej trawy, świat jest zbyt wielką pełnią,
by o nim mówić.
Idee, język, nawet zwrot „nawzajem” nie mają żadnego sensu.
"

"... Jaka jest prawda? „Prawda” brzmi: „Nie ma czegoś takiego, jak prawda”. Wszystko zależy od naszej percepcji."

"Prawdziwe jest to, co my za takie uważamy, a nie jakaś nadrzędna rzeczywistość. Choć nasze dusze pulsują tym samym światłem, rozwijamy się w różnym tempie, na różne sposoby, dostrzegamy różne panoramy symboli. A jednak w głębi nas zakodowana jest ta sama jasna wiedza, pochodząca spoza tego świata, a są to kody światła."

Zawsze piękniejszą odpowiedź dostanie, kto zada piękniejsze pytanie”.

z książki pt. Święta Moc Huny autorka Rima A. Morrell (pierwsze wydanie 2005r, a w Polsce w 2007r) polecam wszystkim.

Przesyłając światło
Zbyszek

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Obrazek
lut 19, 2011

Ministerstwo Środowiska nakazało dyrekcjom parków narodowych podać wartość ich terenów – informuje „Gazeta Wyborcza”. Za niewypełnienie tego obowiązku grożą kary.

Kierownictwo Tatrzańskiego Parku Narodowego musi zlecić wycenę terenów w Tatrach, m.in. Czerwonych Wierchów czy Morskiego Oka. Ojcowski Park Narodowy będzie musiał ustalić wartość m.in. Maczugi Herkulesa i Jaskini Łokietka. Pienińskiemu Parkowi Narodowemu przyjdzie szacować wartość szczytu Trzy Korony.

Ekspertyzy kosztować będą miliony złotych. Cytowani przez gazetę eksperci uważają to za absurd.

http://www.sekretyameryki.com/?p=5714

Awatar użytkownika

Grrrrrr

Jak już coś się wyceni, to potem już można to komuś sprzedać i już jest jego, więc może tym zarządzać, m. in. nie wpuszczać ludzi...

Niech ten system wreszcie zdechnie.

Zauważyłem w piątkowym wydaniu Gazety Wyborczej artykuł:
Premier Cameron zgubił się w angielskich lasach

Rząd w Londynie wycofuje się z planów prywatyzacji lasów państwowych w Anglii, uginając się pod huraganowym ostrzałem opinii publicznej i wielu wpływowych organizacji
(...)
Jak donoszą zgodnie brytyjskie media, autorka programu prywatyzacji lasów, odpowiedzialna za ochronę środowiska minister Caroline Spelman, ma ogłosić, że żadnej prywatyzacji nie będzie. Przyszłością lasów zajmie się specjalna komisja ekspertów. A prawo, które pozwalało rządowi na ich sprzedaż, zostanie zmienione.
(...)
A jednak w lasach mimo rewolucyjnych planów wszystko zostanie po staremu. Żaden bodaj z rządowych programów nie wywołał bowiem na wyspach takiej burzy jak ogłoszony jesienią ub.r. Plan sprzedaży 258 tys. Ha lasów państwowych zarządzanych obecnie przez Forestry Commision (odpowiednik polskich Lasów Państwowych). (...)
Opór przeciw prywatyzacji przekroczył wszelkie wyobrażenia. (...)

Zapowiedź rezygnacji z prywatyzacji lasów została przyjęta z ulgą. -To fantastyczna wiadomość dla nas, którzy chcieliśmy utrzymać lasy bezpieczne w publicznych rękach dla przyszłych pokoleń – ogłosił David Babbs, szef organizacji 38 Degrees.”

Zbyszek

Awatar użytkownika

:)

Ten temat :roza: na pewno nie powinien przejść w zapomnienie.

Wiec ja się zapytam : czy są jakieś nowe wiadomości w związku z lasami ?
Jakos nie mogę trafić na informacje jak się ta sprawa rozstrzygnęła lub w jakim punkcie się znajdujemy.

Dzień Dobry (ponownie)

Dzisiaj rano obudziła mnie taka myśl iż najwyższy już czas abyśmy stworzyli ekologiczne stowarzyszenie które będzie dbało o nasze wspólne interesy (może krajowe, może międzynarodowe) przecież nawet tu na stronie jest wystarczająca liczba ludzi z otwartymi umysłami, wiedzą i możliwościami aby postawić na baczność stosowne władze

Mając takie stowarzyszenie - wiedzielibyśmy natychmiast i co z obcymi planami dotyczącymi naszych lasów i w innych ważnych dla nas sprawach i bylibyśmy w stanie natychmiast reagować.

Przecież jest sporo ludzi dobrej woli mających olbrzymia wiedzę i doświadczenie, którzy z pewnością byli by w stanie poświęcić trochę swojego czasu na działalność lub wsparcie takiego stowarzyszenia - natomiast środki na finansowanie można pozyskać z 1% odpisu

Może nadszedł już stosowny czas na takie działanie?
Przecież nikt za nas nic nie zrobi.

Pozdrawiam Zbyszek

Awatar użytkownika

ZBW pisze:
Dzisiaj rano obudziła mnie taka myśl iż najwyższy już czas abyśmy stworzyli ekologiczne stowarzyszenie które będzie dbało o nasze wspólne interesy (może krajowe, może międzynarodowe) przecież nawet tu na stronie jest wystarczająca liczba ludzi z otwartymi umysłami, wiedzą i możliwościami aby postawić na baczność stosowne władze
Mając takie stowarzyszenie - wiedzielibyśmy natychmiast i co z obcymi planami dotyczącymi naszych lasów i w innych ważnych dla nas sprawach i bylibyśmy w stanie natychmiast reagować.

Chyba już coś takiego powstaje - coś co połączyć może wszystkich - nie zagłębiałam się w to więcej ale wczoraj słuchałam audycji pana Janusza Zagorskiego i on wspominał już o : Początek nowego ruchu społecznego - "DOSYĆ" - link

Przyznam ze "ekologiczne stowarzyszenie" albo różne inne tytuły które natychmiast robią podział miedzy ludźmi na "ekologicznych" i "nie-ekologicznych" na Katolików, Protestantów ..., niebieskookich i nie-niebieskookich... itd... itp... na takich i siakich na pewno mi się nie podobają. Sama nazwa "Dosyć" jest moim zdaniem idealna. I wychodzi ponad wszystko, ponad podziały.

Ale wiesz co ? Jak chcesz założyć ekologiczne stowarzyszenie - to jak najbardziej. Bo i czemu nie?
Tu jest dużo ludzi którzy się przyłączą. Jedno drugiemu nie przeszkadza :)

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Byłam wczoraj na tej konferencji . Podpisałam się również pod tą deklaracją. Ludzie którzy byli na sali rzeczywiście są zdeterminowani i nie ma co się im dziwić.
Niszczony jest dorobek wielu pokoleń Polaków, a żywność, doświadczenia rolników , nasiona - to skarb narodowy.
Od nas zależy, czy zrobimy coś dla ratowania naszego i przyszłych pokoleń.
Proszę o podawanie tej informacji dalej gdzie tylko można.
Do spotkania na Sobótce!

Awatar użytkownika

albertyna pisze:
Niszczony jest dorobek wielu pokoleń Polaków, a żywność, doświadczenia rolników, nasiona - to skarb narodowy.

Tak, dobrze powiedziane :spoko:

Nasze bory i puszcze :
Obrazek

ZBW pisze:

Hej!

Problem leży nie w tym że nasze lasy ktoś może kupić.

Wczoraj wróciłem z wioski, gdzie tarliśmy 17 m3 drewna.

Drewno kupiliśmy z lasu.

Pan gajowy, przesympatyczny człowiek mówi że kocha las.

Zapytałem go więc jak to jest że Lasy Państwowe w biały dzień prowadzą od kilkudziesięciu lat rabunkową politykę w lasach.

Zdziwił się i był nawet trochę oburzony mym nonszalanckim pytaniem, zaczął opowiadać ile to drzew się nie sadzi w miejsce wyciętych.

Wtedy opowiedziałem mu o Szwecji - tam też sporo nasadzali po wycięciu.

I obudzili się z ręką w nocniku, mając wokół siebie 10-letnią papierówkę...
Wiek rębny sosny 100 lat...

pozdrawiam

Dzień Dobry (ponownie)

Zauważyłem ostatni wpis więc skrobnę kilka zdań.

Dzieje się to tak: przy pomocy karabinów, oszustwa i prania umysłów przejmuje się kolejne kraje, następnie doprowadzaj je do ruiny (potem być może nawet daje się im na chwilę odetchnąć i ponownie je okrada.

Po co są lasy każdy wie (a przynajmniej tak powinno być), lecz zamieniane są one powszechnie w pastwiska, a bóg rzeźnik wymaga jeszcze rytualnych ubojów (czyli aby zadać jak największe cierpienie - by ten który zje to mięso był nasycony tym cierpieniem do oporu i był zły i zamieniał kolejne lasy w pastwiska.

Ja twierdzę iż już DOŚĆ tego cierpienia, tego złodziejstwa, tego oszustwa - a jeśli KTOŚ zamienił las w pustynie to niech tam siedzi do końca świata i wara od mojego lasu i precz z mojej ziemi i z ziemi moich przodków.

Zbyszek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jan Szyszko: zostawiamy jedną trzecią nadleśnictw w Puszczy Białowieskiej bez ingerencji
..
czytaj
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jan-szys ... bez/v6qebr

gdzie ciekawa wypowiedź:
Cytuj:
~marajka :
miliony lat przyroda dawała sobie radę bez ministra i ludzi, odpowiednio reagując na zmiany klimatyczne. Każdy, kto ma możliwość być blisko środowiska, spokojnie zobaczy, że wokół nas ciągle jest inaczej. Świat jednak żyje i żaden "mądry" minister nie zmieni biegu zdarzeń....

Podobne Info:
Cytuj:
Jan Szyszko podjął decyzję w sprawie Puszczy Białowieskiej
...
http://fakty.interia.pl/polska/news-jan ... Id,2161901

-
Jakie to proste-wystarczy minister,bo w tych czasach nie ma nawet byle oprysku na korniki.
No tak,MONSANTO nie opracowało.Trza powycinać i zarobić.Alternatyw nie ma,naukowcy zaspali. :bezradny:
-
Ale ja tam bym proponował zamiast czegoś na korniki to coś na nerki,może napoje wyskokowe odstawić na początek?Diagnostyka wizualna Orientu się nie myli.
QE?,źle odczytałem?Oj,ja głupi. :zmęczony:
,
ą-ę?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]