Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lut 2017, 12:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Secret Master * 4th Degree

Jestem kolejną osobą, co jakieś 30 lat nie korzystała z medycyny korupcjonalnej (tylko dentysta mi się przydał). Moje jest ciało, a więc tylko ja, a nie inna, zupełnie obca osoba może skutecznie owo ciało zaopiekowac.
To, co mnie oburza, stanowi telefonicznie prowadzony proceder pozyskiwania dożywotniego nabywcy farmaceutyków.
Dwonią do mnie, po kilka razy, nieznane mi damy z "zaproszeniami" na bezpłatne badania serca, oczu, gęstości kości, jelita grubego, czy wręcz odbytu. Grzeczne odmawianie nie było zrozumiałe, więc weszłam ostro z tekstem, że spodziewam się, iż ich g....nymi badaniami wynajdą mi nieistniejącą chorobę - po to, aby mnie drogo leczyc do końca życia.
Nie wzięłam owej obawy z sufitu - są sprawy karne p-ko konowałom oszustom. Przykładowo, zaaplikowana zdrowemu człowiekowi chemia (nie nazwę jej terapią), jak najbardziej spowoduje raka.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 paź 2013, 17:28 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

emma57 pisze:
Przykładowo, zaaplikowana zdrowemu człowiekowi chemia (nie nazwę jej terapią), jak najbardziej spowoduje raka.

Masz na myśli chemioterapię nowotworową?

Jagababa, tak, mam na myśli tę pseudoterapię - rzekomo przeciwnowotworową.

W każdych dostępnych publikacjach widnieje zapis, iż zaaplikowana niezwykle toksyczna chemia - jako leczenie na raka - ma działanie kancerogenne.

Dzięki emma57 nie byłam pewna czy o to chodzi.

W przedostatnim numerze Świata Wiedzy pisze, że chemia działa w kilku procentach, a częśćiej zabija niż sam rak.
Do zielarni przychodzą ludzie, którym chemia nie pomogła, lub tacy co leczą raka sami bez lekarzy.
Jak widać są i tacy ludzie, którzy wiedzą czym pachnie chemia i że najpierw trzeba zmienic sposób odżywiania.

Co mnie najbardziej zadziwia to głupota lekarzy, którzy nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta nie mówią mu, że ma odstawić cukier, mięso, pszenice a dowiadują się tego u nas.
Niekompetencja i ignorancja lekarzy przeraża, bo skąd zwykły człowiek ma to wiedzieć.
W aptece jest podobnie. Jak ktoś pracuje z pacjentami i nie nabywa wiedzy, nie może pomóc ludziom.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Mam zdiagnozowane ADHD, nie uważam że ta "choroba" może być przeszkodą w życiu codziennym, a przynajmniej na tyle żeby zacząć brać jakieś leki! Biorę jedynie pewne leki nasercowe (wada genetyczna) nie pamiętam bym brał jakiegokolwiek na owy zespół chorobowy. Niestety mam bardzo dużo objawów, bo rodzice nie widzieli problemu (nie łazisz po ścianach, nie biegasz w kółko, nie masz ADHD).

Ktoś zwrócił uwagę dlaczego osoby które mają raka/aids czy inne "nieuleczalne" choroby pacjenci przed dowiedzeniem się o tym tryskają energią a po już sobie kopią psychiczny dołek pod grób (i to dosłownie)
Moim zdaniem, jedyny sposób by nie wpędzić się w te wykreowane choroby cywilizacyjne (mam tu ma myśl depresję) to stosowanie samoleczenia - myślenie pozytywne, można spróbować metodami buddystów, zwłaszcza tulpy stały się popularne na arenie międzynarodowej (podświadomość jest chyba najbardziej niedocenianym nabytkiem)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Choroby na sprzedaż
phpBB [video]

Może było ale dobre

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

4 organizacje charytatywne na rzecz raka okazały się oszukiwać ludzi [PL]
phpBB [video]

dodatek:

Cytuj:
Przemysł raka: 100 miliardów dolarów na leki na raka w samym 2014 roku

Jeśli żyjesz w USA, to masz 1/3 szans na to, że będziesz miał raka za swojego życia. Jeśli jesteś mężczyzną, szanse zwiększają się do 1/2. Natomiast prawie każdy w Stanach zna kogoś, kto cierpi na raka, lub kogoś, kto na niego zmarł. Jednakże nie zawsze tak było. W latach 1940 tylko jeden na szesnastu amerykanów mógł mieć raka. Coś się stało, co spowodowało, że liczba zachorowań na raka po prostu eksplodowała, a nowotwór wkrótce przegoni choroby serca i stanie się główną przyczyną śmierci w Ameryce.

WHO oznajmiła, że około 14 milionów nowych przypadków raka co roku jest zdiagnozowanych dookoła świata. Przewiduje się, że liczba nowych przypadków wzrośnie o 70% w ciągu następnych dwóch dekad. Jak to jest możliwe, że miliardy dolarów wydane na badania i postęp technologiczny jak dotąd nie doprowadził do wynalezienia lekarstwa?

W Ameryce na badania nad rakiem wydano więcej pieniędzy, aniżeli na każdą inną chorobę. Wg NBC News, na same leki na raka wydano 100 miliardów w samym 2014 roku. To o 10% więcej niż w 2013. Również więcej o 75 miliardów niż pięć lat temu, jak podaje IMS Institute for Healthcare Informatics.

Instytut przewiduje, że liczba pieniędzy wydawanych na leki na raka będzie rosła o 6-8% na rok.

Nie trzeba więcej mówić, że pewni ludzie niesamowicie się bogacą kosztem czyjejś choroby. NBC News podaje, że dwa nowe leki, które wykorzystują system immunologiczny do walki z rakiem, to Opdivo z Bristol-Myers Squibb oraz Keytruda z Merck’a. Oba są wycenione na 12,5 tysiąca dolarów na miesiąc.

Jeśli zdiagnozowano u ciebie raka i chcesz zawierzyć swoje leczenie systemowi opieki zdrowotnej w USA, to możesz się pożegnać z twoją finansową przyszłością. Pomimo ultra-wysokich kosztów, wciąż wskaźnik przeżywalności nie jest zbyt dobry. Wynosi 65%. Oznacza to, że 35% osób umrze w przeciągu pięciu lat, a w pewnych odmianach raka, wskaźnik ten jest wyższy.

Jak wspomniałem, procent ludzi, którzy mają raka, ciągle rośnie. Można powiedzieć, że przegraliśmy wojnę z rakiem. Na początku zeszłego wieku, tylko 1/20 osób mogła dostać raka. W latach 1940 – 1/16. W latach 1970 – 1/10. Dzisiaj – 1/3.

Jeśli zdiagnozowano u ciebie raka, lekarzom nie pozwolono oferować pacjentom „alternatywnych metod” leczenia. Mają pozwolone tylko oferować te metody, które nakazuje im system. Jedną z nich jest chemioterapia. To koszmar, który wcześniej zabija pacjenta, zanim zabije raka.

Oto, co napisał dr Ralph Moss w książce pt. The Cancer Industry:

"W końcu, nie ma żadnych dowodów na to, że chemioterapia w rzeczywistości przedłuża żywotność w zdecydowanej ilości przypadków, a to jest wielkie kłamstwo odnośnie chemioterapii, że istnieje jakieś powiązanie (zależność) między kurczeniem się guza i przedłużaniem życia pacjenta."

Więc dlaczego onkolodzy tak bardzo naciskają na chemioterapię? Cóż, dlatego, że zarabiają na tym ogromne pieniądze.

Wg badań Stevena Levitta and Stephena Dubnera, onkolodzy są jedną z najlepiej płatnych grup lekarzy, ich średni dochód rośnie najszybciej ze wszystkich specjalizacji w branży. Więcej niż połowa ich dochodów pochodzi ze sprzedaży i zarządzania chemioterapią. Onkolodzy czerpią ogromne profity, niekiedy 2/3 ich zarobków pochodzi z leków stosowanych w chemioterapii.

Ten model biznesowy jest zupełnie inny, w porównaniu do innych lekarzy. Leków stosowanych w chemioterapii nie możesz kupić w zwykłej aptece. Onkolodzy kupują je po cenach hurtowych, wyznaczają swoje ceny i wystawiają rachunek firmom ubezpieczeniowym. Ten legalny sposób zarabiania na lekach na raka jest unikalny. Zarabiają pieniądze na lekach, potem przekonują cię, byś je brał, by uratować twoje życie. To OGROMNY konflikt interesów. Sprzedają leki i pobierają opłaty za wprowadzenie ich do twojego organizmu.

System ten jest głęboko skorumpowany. Ale nic się nie zmieni w najbliższym czasie w tej kwestii, bo są zarabiane setki miliardów dolarów.

Na podstawie: http://endoftheamericandream.com/archiv ... year-alone

Opracowanie: Girion
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przem ... ku-2015-06

/kolor dodałem/

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt
Opublikowano 16 Czerwiec 2015 by Girion

Możemy podziękować Samuelowi S. Epsteinowi i wielu innym za zarzucenie światła na instytucję, która jest bardziej zatroskana o napełnianie własnych portfeli, aniżeli zatrzymanie raka – Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (American Cancer Society (ACS)).

Obrazek

Na szczęście, po przeczytaniu nagłówków dokumentu o ponad stu stronach, przedstawiającego podejrzane kontakty ACS z Big Pharma i jego zaniedbania na temat dyskusji o czynnikach środowiskowych, które przyczyniają się do zachorowań, zbojkotujesz ich i pozostawisz pustkę w ich kieszeniach.

Mówiono już, że przemysł nowotworowy to multi-miliardowa machina do zarabiania pieniędzy. Ta machina może działać tylko wtedy, gdy informacje o sposobach naturalnych zatrzymywania wzrostu komórek nowotworowych, jak chociażby kurkuma, są tłamszone, a zamiast tego, agendy dużych korporacji międzynarodowych, które zarabiają ogromne pieniądze na ludzkich chorobach, wysyłają swoją wiadomość do mas. Jedną z instytucji, które pomagają Big Pharmie przedstawić ludziom promieniowanie i chemioterapię jako lek na raka jest ACS.

ACS promuje również firmy, które produkują leki na raka, a kompletnie pomija niektóre z prostych i naturalnych leczeń, które są za darmo – od Matki Natury. Nie przeprowadzą pojedynczego badania, które pokazuje, że GMO wpływa na zachorowanie na raka, również toksyny środowiskowe – jak wycieki ropy, chemtrails, zanieczyszczona woda, etc. ACS ma również bliskie powiązania z producentami sprzętu mammograficznego. Towarzystwo otrzymuje również wsparcie finansowe od przemysłu biotechnologicznego, firmy kosmetycznych, branży fast-food, a także firm petrochemicznych.

Kolejny przykład mówiący o tym, jak ACS jest skorumpowane, możemy zobaczyć w ich „świadomości” o raku piersi. Gigant Big Pharma – AstraZeneca – wpłacił multi-milionową sumę pieniędzy ACS, wpływając prawie całkowicie na wszystko, co ACS robi – każdy plakat, ulotka, lub produkt reklamowy o świadomości nt. raka piersi, o jakim możesz myśleć. Publikacje te koncentrują się wyłącznie na mammografii, a nie wspominają ni słowem o rakotwórczej żywności, chemtrails, aluminium w dezodorantach lub antydepresantach. Nie ma słowa o naturalnych, niedrogich środkach zapobiegania raka piersi, podczas gdy namawia się do „leczenia” mammografią lub lekami na raka.

To naprawdę organizacja, od której chcesz informacji o tym, jak walczyć z rakiem? w tym szalonym świecie musisz być świadomy tego, jak przepływają pieniądze. To przenika niemal przez każdą branżę i trzyma prawdziwe, przydatne informacje, z dala od mas.

Na podstawie: http://henrymakow.com/2015/06/american- ... ciety.html

Opr. Girion

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/16/amerykanskie-towarzystwo-rakowe-acs-to-przekret/#more-1689

Amerykańskie Towarzystwo Rakowe jest finansowane przez firmy farmaceutyczne, więc nie można znaleźć leku na raka!Oni wola napychać kabzę niż dać ludziom lekarstwo .....

Ostatnio zmieniony 16 cze 2015, 14:17 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Nie ma czegos takiego jak lek na raka. Rak nie jest choroba...

Dr Leonard Coldwell - Rak nie jest chorobą [PL]
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Petycja o zmianie metod leczenia Polaków - Jerzy Zięba - 27.11.2015

phpBB [video]

Podpisz nie zwlekaj gdy jesteś Polka lub Polakiem :

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.ph ... jeid=11640

Nie bądź tchórzem !
BRON SIE !!!
:spoko:

Awatar użytkownika

tigeroo9 pisze:
Petycja o zmianie metod leczenia Polaków - Jerzy Zięba - 27.11.2015

phpBB [video]

Podpisz nie zwlekaj gdy jesteś Polka lub Polakiem :

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.ph ... jeid=11640

Nie bądź tchórzem !
BRON SIE !!!
:spoko:

Dobry pomysł , że tu to jest :okok: :hura:
Ja już podpisałam , dostaje wiadomości na pocztę :hura:
Mam nadzieję , że coś się zmieni, chociaż będzie bardzo ciężko z farmacją wygrać graniczy z cudem. Gdyby ludzie nie chodzili do lekarzy z Medycyny konwencjonalnej to wtedy nastąpiłby cud :uśmiech: , ale mają tak sprany mózg , że ciężko będzie :bezradny:

Awatar użytkownika

Biedronka :) A masz jakiś Gabinet naturoterapii, choloterapii, bioenergoterapii, ... ? Czy jakikolwiek inny choćby Spa lub herbaciarnię? Jeśli Tak, no to JUŻ NIE MASZ, się weś dowiedz :)
Ponieważ z chwilą wejścia tej ustawy zostaną natychmiast zamknięte wszystkie Konkurencyjne dla Szwajcarskich, przepraszam tak Polskich Obozów Koncentracyjnych jako niewygodna konkurencja jakiej teraz nie mogą ruszyć bo to nie jest w Jurysdykcji Zawodu Lekarza. A z tą chwilą, będzie i każdy gabinecik będzie podlegał Ministerstwu albo do Ciupyyy bo nikomu nie wolno uprawiać zawodu Lekarza i Leczyć już w żaden sposób, nawet się sam :)

Zresztą w Tym oby aż "Mozambiku" chociaż pomarzyć można. Więc tu nie chodzi o żadne Leczenie, nie chodziło i nie będzie chodziło. Nie dla tego że nie ma takiej opcji w idioten instrukcji, a dla tego że nawet nie ma takiej woli, i nie dla tego że lekarz nie ma prawa, bo SKUR..ELE Mają OBOWIĄZEK a nie żadne prawo by leczyć ale jeśli by ktoś pokazał ludzką twarz i zechciał pomóc to już sami koledzy Go załatwią na Cacy i to jest prawdziwa Wola czyli Eksterminacja. ... Więc to nic nie zmieni poza jednym, wykoszą przy pierwszej nowelizacji konkurencję. Następnie etap 2 obozów zagłady.

Tak to się robi Kochani. Numer stary jak świat. Nie pierwszy taki z legalizacją i akcyzą... to się nazywa Monopolizacja ;) Wiem polityka, ponad pojmowanie szarego obywatela jak w tym i ja.

Hip Hip hura prawda? :D

Awatar użytkownika

SeJa , jeżeli ktoś ma certyfikat, to mogą go cmoknąć, to po pierwsze. Po drugie , ludzie powinni sami decydować, niestety teraz garstka ludzi decyduje o swoim zdrowiu , reszta to mięso, które daje zarobić warsztatowi pogrzebowemu, tak, warsztatowi, teraz to jakby produkcja nieboszczyków. Każdy powinien mieć prawo decyzji , bo inaczej to nie ma demokracji.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, jestem tu nowy. Kiedyś było więcej wojen i potrzebne było mięso armatnie a obecnie gdy miłościwie panuje nam farmacja potrzebne jest mieso medyczne. Jest to współczesna forma składania ofiar z ludzi. Chemiczna cywilizacja, aby istnieć, potrzebuje stale świeżego dopływu ofiar, które nie muszą zaraz umierać-wystarczy, że zostaną dozgonnymi łykaczami syntetycznych substancji. W tym szaleństwie jest metoda- kompleks farmaceutyczno-medyczny bawi się w (nie)naturalną selekcję. Inteligentni, którzy przejrzeli ich grę, przeżyją. Ci mniej inteligentni, ogłupieni chemią, mają być słabi chorzy i krótko żyć.

Dobiegam 60-ki i od około 10 lat unikam służby chorobom jak ognia. Mam tak bogaty arsenał sposobów naturalnych, że nie boję się chorób i nie choruję.

Awatar użytkownika

O witaminach i statynach - Jerzy ZIĘBA - 22.02.2016 :spoko:

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

hmm,widziałem wczoraj oryginał tego w migawce tv:
weź niepierdol - parodia reklamy
phpBB [video]

Przynajmniej popijać tego nie trzeba

Grand Elect Mason * 14th Degree

Cytuj:
Pewien człowiek kupił nowy wspaniały samochód.
Nie przeczytał instrukcji, wlał byle jakie paliwo, najgorszy olej i tak jeździł.
Wkrótce auto się popsuło, więc czym prędzej oddał je do mechanika.
Ten nie badał przyczyny, lecz zalecił, by stale dolewać mieszankę wzbogacającą, którą sam produkował. Samochód chodził lepiej, ale gdy tylko kończyła się mieszanka powtórnie ulegał zepsuciu.
W końcu zatarł silnik a mechanik z ochotą mu go wymienił…

Właśnie tak działa większość klientów przemysłu farmaceutyczno-medycznego.

-- 14 lut 2017, 17:10 --

Jak ze zdrowego zrobić chorego, z chorego jeszcze bardziej chorego za pomocą Aspiryny:

Cytuj:
Dr Jerzy Jaśkowski: Aspiryna, a choroba Leśniowskiego-Crohna.

Od ponad ćwierć wieku zamiast oświaty mamy indoktrynację w szkołach państwowych. Jeszcze gorzej jest w szkołach prywatnych. Wiem to z doświadczenia, ponieważ znam zarówno wykładowców jak i ich podejście do studentów, na zasadzie: każdy musi zdać ponieważ płaci.

Już prof. Feliks Koneczny twierdził wszem i wobec, że nigdy oświata nie idzie przed nauką. Niestety, prywatne szkoły nie wykazują się żadną nauką. W każdym bądź razie brakuje dowodów materialnych na ich pracę umysłową, w rodzaju publikacji, czy patentów.

Innymi słowy, jest to stary system, nie matura a chęć szczera…, czyli „bumaga jest”, to w pariadkie.

W Polsce mamy aż 86 specjalizacji medycznych, kiedy na świecie uznawanych jest tylko koło 50. I najciekawsze, tam im wystarcza. U nas muszą robić wolne stanowiska dla wszelkiej maści kuzynów i potomków kuzynów, te nowe katedry, etaty itd., w rezultacie liczba specjalizacji wzrasta.

Jak obrazowo to przedstawił pan prof. Bogusław Wolniewicz: „Zgodnie z prawem Newtona, masa ciągnie w dół”. Stąd wszelkiego rodzaju komisje rządowe do rozwiązywania problemów. I widzimy to w praktyce, żadnych odkryć, ta olbrzymia liczba pracowników, zwanych nie wiadomo dlaczego naukowymi, nie posiada.

Czyli mówiąc wprost: chodzi tylko i wyłącznie o takie rozdrobnienie wiedzy, aby jeden drugiego już nie rozumiał.

Chodzi po prostu o potanienie kosztów edukacji w tresowaniu Robotów Biologicznych. Taki osobnik po ukończeniu „wyższej” szkoły ma nie tylko umieć czytać i pisać, ale też bezwzględnie wykonywać procedury. W ten sposób możemy przewidzieć, ile i jakiego rodzaju preparaty musimy wyprodukować. A to z kolei powoduje potanienie produkcji, a więc mamy większy zysk.

Tak się dzieje nie tylko u nas. To właśnie nazywa się globalizacją. Wszystkim na całym świecie, bez względu na klimat i żywność, dajemy to samo. Jaki to rynek zbytu!!! Jaka tania produkcja!

A że wystąpią jakieś powikłania po takowym stosowaniu preparatów? A kogo to obchodzi, zwiększamy przecież tylko nasz rynek produktów. I tak za dużo ludzi jest, i jak twierdzi reprezentant Globalistów, pan Bill Gates, co najmniej 20 – 50 % populacji trzeba zlikwidować.

Oczywiście do tego doskonale nadają się przymusowe szczepienia, zawierające nie tylko neurotoksyny w rodzaju rtęci czy aluminium, ale także środki poronne w rodzaju Polisorbat 80, czy przeciwciała anty HCG, co nadal jest ukrywane przed polskimi lekarzami, a pediatrami w szczególności. I oczywiście to ukrywanie przeprowadzane jest „rencami” instytucji opłacanych przez krajowców, np. PZH, GIS, sanepidy.

Proszę zauważyć, na żadnej stornie internetowej tych instytucji nie ma podawanych składów szczepionek, szczególnie tych wszystkich dodatków. Także katedry i instytuty toksykologii, medycyny środowiskowej, milczą jak zaklęte, a powinno ich interesować, co dostaje się bezpośrednio do krwi nie tylko dzieci.

Pomimo, że już od ponad 200 laty istniej postulat, że wszelkiej maści szpitale muszą publikować wyniki swojej działalności, to od ponad ćwierćwiecza w Polsce żaden szpital ani państwowy, ani prywatny, żaden oddział czy klinika, nie chwali się tym, ilu chorych w ciągu roku przyjęto, z jakimi rozpoznaniami, jakimi metodami ich leczono i czy przeżyli to leczenie i podjęli pracę, czy też są na rentach, czy wręcz w grobie.

Zamiast takich podstawowych informacji umieszczają na swoich stronach internetowych zdjęcia podobne jak na reklamówkach hoteli, czy zadawalają się sloganami „najlepsze współczesne metody są stosowane w naszym ośrodku”. Co prawda żadna taka instytucja nie wyjaśnia, co rozumie pod pojęciem współczesne, ale kogo to obchodzi. Ludek patrzy na wyposażenie sali i telewizor, jaki jest w pokoju, a nie umiejętności personelu.

Te instytucje, które wymieniłem, chwalą się tylko wykonywaniem procedur, które im bezmyślnie, lub nie, narzuca NFZ. Bezmyślnie lub nie, ponieważ wszystko zależy od tego, z jakiej strony na to patrzymy. Przykładowo: stosowanie modnej chemio i radioterapii w onkologii skraca czas życia chorego do średnio 3.5 roku, w porównaniu do leczenia innymi metodami, w których czas życia wnosi 13.5 roku. Ale spróbuj wyciągnąć od jakiegokolwiek onkologa dane dotyczące stosowanych przez niego metod leczenia i czasu życia leczonych przez niego chorych? Oni się chwalą, że stosują amerykańskie standardy, wytyczne. Nie wspominają tylko, z jakiej epoki.

Ale z punktu widzenia depopulacji i zysku producentów, chemioterapia i radioterapia są to natomiast doskonałe metody. Wytyczne te przyspieszają depopulacje aż prawie o 400%, a dodatkowo są wyjątkowo kosztowne dla społeczeństwa. Zysk czysty z jednego chorego to ponad 200 000 złotych. Jedno województwo pomorskie z liczbą 17.500 nowych zachorowań na raka rocznie, daje ho! ho! HO!

Dlatego też lekarze i szpitale onkologiczne znalazły się najliczniej na liście „lobbingowej”, czyli łapówkarskiej koncernów farmaceutycznych na pierwszym miejscu. Jeden z czołowych onkologów, jak podała Gazeta W, zarobił w ciągu roku około 40 milionów.

Jak ostatnio ujawniono, stosowana także w Polsce chemioterapia posiada skuteczność zaledwie 2.1 %, czyli jest globalnym oszustwem. Tak twierdzi prof. Hardin B. Jones z Kalifornii.

Dlaczego jest oszustwem?

Ponieważ jest oparta na teorii „Mendla” sprzed prawie 175 laty. Otóż zakładano, że to zmiany DNA w jądrze są przyczyną rakowacenia. Okazało się, że przeszczepienie jadra z komórki nowotworowej do zdrowej wcale nie powoduje w tej nowej komórce raka.

Podobnie jest z kardiologami, którzy nie przeprowadzając żadnych badań, bezmyślnie wprowadzili procedurę podawania chorym na serce aspiryny.

Około roku 1980 pediatrzy stwierdzili, że podawanie popularnej aspiryny jest szkodliwe dla małych dzieci. Mogą wystąpić ciężkie powikłania. W owym czasie aspiryna była najczęściej chyba stosowaną pigułką na świecie. Była lekiem na wszystko, poczynając od od bólu głowy do choroby reumatycznej. Na każdą temperaturkę podawano aspirynkę. Taka utrata rynku zbytu dla koncernu była wysoce niewskazana. Co zrobiono? Już w 1984 roku rozpoczęto szeroką kampanię na rzecz podawania aspiryny wszystkim starszym ludziom, jako rzekomy lek zapobiegający zawałom. Od 1980 do 1984 nie sposób było przeprowadzić jakiekolwiek badania, wskazującego na skuteczność takiego postępowania. Ale odpowiednia reklama i wąskie specjalizacje zrobiły swoje. Biuletyny reklamowe przemysłu farmaceutycznego, zwane czasopismami medycznymi i jednocześnie masowa reklama w telewizji i prasie spowodowały, że nawet normalni ludzie zaczęli łykać aspirynę, profilaktycznie jak to mówiono. Rozejrzyj się Dobry Człeku, ilu spośród Twoich znajomych konsumuje aspirynkę?

Systematyczne i długotrwałe przyjmowanie aspiryny predysponuje do choroby Crohna. Stwierdzono, że osoby systematycznie przyjmujące aspirynę, nawet w małych dawkach, mają predyspozycje do wystąpienia choroby Leśnikowskiego – Crohna aż 5 razy większą, aniżeli osoby nie biorące aspiryny.

Poza tym, przyjmowanie przewlekłe aspiryny sprzyja występowaniu takich dolegliwości, jak szum w uszach, dzwonienie, a także u niektórych osób wywołuje odczyny alergiczne.

Choroba Leśniowskiego-Crohna jest to wrzodziejące zapalenie jelita, które w katastrofalnej sytuacji prowadzi do perforacji jelit i częstych operacji, polegających na wycinaniu zmienionych chorobowo odcinków. Pamiętam chorą pracownicę AMG, która w krótkim okresie kilku lat przeszłą 5-6 operacji z powodu perforacji jelita.

Badania prowadzone na 200 000 uczestników przez zespół europejski miały na celu ustalenie związku pomiędzy rakiem, żywieniem, a stosowaniem aspiryny. Badania przeprowadzono w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii i Włoszech. Trwały od 1993 do 2004 roku.

A. Hart: Regularne stosowanie aspiryny zwiększa ryzyko Choroby Leśniowskiego-Crohna pięciokrotnie. University of East Anglia 2010. maj 04.

I dopiero w tym kontekście należy zapoznawać się z materiałami rozmaitej maści reklamówek wydawanych w Polsce. Ten związek aspiryn w chorobą Leśniowskiego-Crohna natychmiast spotkał się z odpowiedzią producentów .

W Biuletynie „naukowym” z dnia 25 kwietnia 2016 www.servier.pl. opublikowano dane i zalecenia Zespołu Prewencji USA. Czegoż tam oni nie umieścili, a to, że podawanie aspiryny zapobiega o 17% zawałom serca i zdarzeniom wieńcowym oraz aż o 14% zmniejszyło liczbę udarów mózgu nie zakończonych zgonami. Niestety, dane dotyczące zgonów są niemiarodajne, czyli typowy bełkot, podobnie jak wszelkie publikacje Zdrowia Publicznego.

O tym, że to był tylko i włącznie trick reklamowy, nie ma najmniejszej wątpliwości. Do 1980 roku tabletki były 500 mg. Tabletki pod nową nazwą – niby te na serce, są albo 75 mg albo 100 mg. Innymi słowy, z poprzedniej tabletki spokojnie można było otrzymać 4 tabletki. Opakowanie stare kosztowało 3-5 złotych. Nowe opakowanie tzw. nasercowe, o 4 krotnie mniejszej zawartości, kosztowało 8 – 10 złotych. Gdyby tu chodziło naprawdę o zdrowie chorego, to kardiolog przepisywałby aspirynę, zalecając dzielenie tabletki na 4 części. Nie, przepisywano nowe opakowanie z serduszkiem na wieczku. Czyli na jednomiesięcznej kuracji koncern zarabiał dzięki Biologicznym Robotom 600 % więcej.

Odpowiednia reklama tak ogłupiła kardiochirurgów, że po operacji serca podaje się wszystkim chorym „profilaktycznie”, czyli zapobiegawczo średnio 200 mg na dobę aspiryny. Żadnego logicznego uzasadnienia takie postępowanie nie ma. Przeciętnie zalecają branie aspiryny przez kilka tygodni po zabiegu, a niekiedy nawet miesięcy. Pokazywały się prace nakłaniające ludzi z podejrzeniem choroby wieńcowej nawet do brania systematycznego.

Przeprowadzona analiza 10 010 chorych nie wykazała żadnej różnicy w przebiegu pooperacyjnym chorych otrzymujących aspirynę i tych, którzy jej nie otrzymywali. Ile koncern zarobił na tej bezmyślnej procedurze?

A tak naprawdę, to wcale nie chodzi o branie aspiryny, jako pierwszego leku przeciwzapalnego niesteroidowego. Normalnie do czasu syntetyzowania aspiryny ludzie leczyli się wyciągami z kory wierzby, czyli kwasem salicylowym. Ten sprzedawany obecnie produkt to jest kwas acetylosalicylowy, a więc coś innego.

Po braniu nalewki, czy naparu z kory wierzby, nie występowały tak liczne powikłania, jakie obserwuje się obecnie. Nawet dziecku można było dać wyciąg z kory wierzby na miodzie, w przypadku przeziębienia, czy choroby wirusowej.

I komu to szkodziło?

Ale zysku koncernom to nie dawało. Wierzbę mógł każdy sobie nazbierać i nalewkę zrobić.

A jak o tym pisałem, tutaj chodzi wyłącznie o monopol. Ma być jeden producent, innych trzeba w taki lub inny sposób ogłupić i likwidować.

A więc na wszelki przypadek nazbieraj sobie Dobry Człeku trochę kory z wierzby. Co prawda powinno się to robić w kwietniu, lub na początku maja, ale lepiej teraz, aniżeli czekać rok. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna.

Jak powiadają, „przezorny ubezpieczony”, „jak masz liczyć, to licz na siebie”.

www.naturLNEWS.COM 10 LISTOPADA 2015
www.naturalnews.com z 26 maja 2014
www.whale.to/vaccines/mendelshon.html
www.naturalnews.com/z053088 modern medicine ignorant doctors
http://www.polishclub.org/2016/03/09/dr ... -kretynow/
https://grypa666.wordpress.com/2009/10/ ... zowskiego/
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... p299056270
http://educodomi.blog.pl/2014/09/16/ost ... ag-dalszy/
Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 9 lipca 2016

http://www.polishclub.org/2016/07/17/dr ... skowski-6/

Fellow Craft * 2nd Degree

Moze sie tak troche przedstawie; Od okolo 10 lat po ugryzieniu przez kleszcza , stwierdzono u mnie POChP tak po koleji stopien II pozniej III i szybko IV ostatni. Badania na bolerioze po raz pierwszy wykonalem w Polsce, ale nic nie wykazalo, kilka lat pozniej wykonalem w Niemczech i okazalo sie ze belerioza byla,ale juz jest niegrozna. 9 lat temu lekarz w Polsce stwierdzil ze mam raka w gardle, dostalem skierowanie na operacje do specjalistycznej kliniki, lecz operacja sie odbyla, z tego powodu ze bralem wziewne lekarstwa ktore miedzy innymi powodowaly grzybice gardla, i tak zak kazdym razem gdy zblizal sie termin operacji to cos tam mialem, jak nie grzybice to silna angine. Tak przezylem 2 lata, ale to byly lata strachu, przeciez rak to wyrok smierci, a nawet jak mi go zoperuja to juz nie bede mogl mowic , poniewaz musza wyciac struny glosowe. 7 lat temu trafilem na oddzial intensywnej terapi w klinice uniwersyteckiej w Monachiu. Po tygodniu pobytu na intensywnej skierowano mnie na normalny oddzial, i tam stwierdzono ze ten "rak" przeszkadza mi w oddychaniu. To byl taki dings dlugosci okolo 2,5 cm szerokosci 0.5 cm. Mialem przy sobie diagnoze lekarza z Polski , i razem z ta diagnoza wyslano mnie na klinike HNO, tam lekarz poogladal i zaczal sie smiac, stwierdzil ze to nie jest zaden rak , to zwykly tluszczak, i za 5 minut mi usunal, oczywiscie mial to odeslac do biopsi czy czasem to nie rak, ale jak nie dostalem odpowiedzi to znaczy ze nie.Tam tez stwierdzono ze mam juz IV stopien POChp/COPD/ , i jako taki nie moge sie juz samodzielnie poruszac musze byc pod stala opieka. Pozniej lekarz pulmonalog otworzyl przedemna taki scenariusz; za okolo 2 lata bez tlenu nie bede w stanie opuscic mieszkania, pozniej bez tlenu juz i w domu sie nie obejde i tak do 5 lat, to najdalsza data do ktorej bede zyc. To bylo warunkiem ze rzuce palenie, bo jak rzuce to moze sie to zastopowac przez zastosowanie odpowiednich medykamentow, w zadnym przypadku poprawic. POChP jest choroba nieuleczalna. Ale w czasie pobytu w klinice rozmawialem z glownym lekarzem prof.Gärtnem, ktory stwierdzil ze w moim przypadku nie powinienem rzucac palenia z tego powodu ze pale juz ponad 30 lat, i rzucenie mogloby spowodowac moja smierc.Caly czas zazywalem calymi garsciami rozne medykamenty i czulem sie coraz gorzej, ale jeszcze bez tlenu. 4 lata temu mialem taki okres ze bylem w Polsce 3 razy i za kazdym razem ladowalem w szpitalu, ostatni raz na 2 miesiace. Tam stwierdzonoze mam oprucz pluc gdzie mialem ropniaka /15 cm x 5 cm x 6 cm/ na prawym plucu to jeszcze guzy rakowe na lewym co prawda nieduze okolo 3 cm, poza tym stwierdzono ze ma zaawansowana osteropeoze, serce na wykonczeniu , zniszczone nerki,watrobe, trzustke , praktycznie wszystkie organy wewnetrzne.Ordynator oddzialu gdzie lezalem/kiedys moj dobry znajomy / stwierdzil ze to wszystko przez zazywanie lych wszystkich medykamentow, ktorymi mnie faszerowano. Po poltora miesiecznym pobycie na pulmonologi skierowano mnie do specjalistycznego szpitala chirurki klatki piersiowej. Tam wykonano znowu te same badania, i przygotowano mnie do operacji. /przeniesiono mnie z oddzialu intensywnej terapi na oddzial przygotowywujacy mnie do operacji/ Ale tam anestezjolog nie dopuscil do operacji , poniewaz jak stwiedzil, ze operacja moze sie udac, ale ja jej nie przezyje. Zreszta i tak jak slyszalem to mam najwyzej kilka dni zycia. I w takim stanie wypisano mnie do domu. Ale jak dojechalem do Monachium zywy , to sobie powiedzialem ze koncze z tymi wszystkimi medykamentami, jak mam umzec to i bez tej chemi umre. I zaczalem po kolei je redukowac, zaczale sie przestawiac na ziola, najpierw wyszukiwalem je w interneci, pozniej sam szukalem w parku. W tej chwili np. pije caly dzien herbate z ziol wlasnorecznie przeze mnie nazbieranych z dodatkiem sokow rowniez wlasnorecznie zrobionych starymi sposobami. Po 2 latach zredukowalem wszystkie medykamenty zostal mi w tej chwili tylko wziewny "Berotec". 2 lata temu zredukowano mi stopien POChP z IV na III co normalnie jest niemozliwe. Moje serce jest w bardzo dobrym stanie, zreszta watroba i nerki tez, z osteroperozy zostalo mi tylko to ze zmalalem 10 cm. I mam taka nadzieje ze sie wylecze calkowicie. Co prawda ja to wiem, chociaz jak kilka lat temu mowilem ze jeszcze bede zdrowy to wszyscy sie na mnie tak patrzyli jak na wariata. Teraz wiem ze mozna sie samemu wyleczyc, ale trzeba miec czas i chec.
Z tego co widze duzo ludzi nie ma checi by sie wyleczyc, wola pozostawac w takim stanie jak sa by inni sie nimi interesowali, im wspolczuli, no i medycyna im w tym pomaga.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

rici napisal:
Cytuj:
Ale jak dojechalem do Monachium zywy , to sobie powiedzialem ze koncze z tymi wszystkimi medykamentami, jak mam umzec to i bez tej chemi umre.

Moja sasiadka niedawno umarla, bo...zlamala sobie noge. Przy okazji lekarze pozapisywali jej mase roznych medykamentow i w krotkim czasie jeden organ po drugim zaczal jej wysiadac. No i umarla. Od czasu do czasu przemykaja mi takie mysli, ze lekarze wykanczaja ludzi tymi lekarswami.

Zaimponowales mi rici zaparciem zeby wyzdrowiec.

Ja i moj partner tez nie jestesmy pierwszej mlodosci. My sobie pomagamy roznymi aparatami genurujacymi czestotliwosci i utrzymujemy organy wewnetrzne w miare dobrym stanie.

Cytuj:
POChP jest choroba nieuleczalna.

Łuszcyca podobno też, inne, nieprawda:

POChP- inhalacje nebulizatorem:
betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-1110.html?hilit=nebulizator%20inhalacje#p204216

Odrobaczanie:
czy-powinnismy-systematycznie-odrobaczac-t15239.html?hilit=odrobacza%C4%87#p197085

Cytuj:
Z tego co widze duzo ludzi nie ma checi by sie wyleczyc, wola pozostawac w takim stanie jak sa by inni sie nimi interesowali, im wspolczuli, no i medycyna im w tym pomaga.

Fakt, istnieje taki gatunek> pacjentyzm nieuleczalny

Kazdy lekarz Ci powie ze POChP to nieuleczalna choroba.
Co do odrobaczywania, na kilka dni przed ostatnim pobytem w szpitalu 4 lata temu , bylem u jednej pani irydolog i pani ta stwiedrzila miedzy innymi ze mam powaznie zarobaczywiony uklad pokarmowy. A ze wspolpracuje z polozonym obok sklepem zielerski, to zapisala mi miedzyinnymi ziola na odrobaczywienie. Oprocz tego sprawdzila na jakie ziola ide , poniewaz z ziolami tez jest tak ze nie wszystki kazdemu pomoga, jednemu pomoga drugiemu nie.Mialam te ziola ze soba w szpitalu lecz taki jeden niesampatyczny lekarz mi je zabral, a zebym sie n ie trul. Ale pozniej wykupilem je od nowa i przeprowadzalem odrobaczywianie. Teraz srednio raz w roku przeprowadzam odrobaczywianie.
Co do inhalacji to ja mam POChP Gold, Braun, co znaczy ze moje nadnercza sa tak zniszczone przez sterydy , ze zadne inhalacje mi nie pomagaja.

rici pisze:
Kazdy lekarz Ci powie ze POChP to nieuleczalna choroba.

Nie ma co się dziwić, to ich chleb... Mocno spleśniały, ale jednak..
Cytuj:
Co do inhalacji to ja mam POChP Gold, Braun, co znaczy ze moje nadnercza sa tak zniszczone przez sterydy , ze zadne inhalacje mi nie pomagaja.

Lekarze naturalni twierdza, że wszystko można próbować odbudować, polecam:
http://www.ceneo.pl/30640808
Wszystkie tkanki podlegają cyklicznej notorycznej wymianie.

O nadnerczach tu jest tez ciekawie:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 8319,d.bGg

Cytuj:
lecz taki jeden niesampatyczny lekarz mi je zabral, a zebym sie n ie trul.

Bez komentarza.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

bardzo mądry i wzruszający odcinek. cała prawda o SYSTEMIE

https://www.youtube.com/watch?v=JH3A0WXkPOI

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]