Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 17:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

"CNN - wymyślona inwazja Kosmitów może naprawić gospodarkę + stwierdzenie, że będzie to wymyślona sprawa (Projekt Blue Beam)"
ang. "CNN - Fake Alien Invasion Can Improve The Economy + Admits It Would Be Fake(Project Bluebeam"

Mówi Paul Krugman, noblista z dziedziny ekonomii:

phpBB [video]

Tutaj więcej: Co mówi noblista? (Adam Duda)

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 sie 2011, 4:36 
VIP Member
Awatar

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Jedyny sposób w jaki jest możliwe naprawienie jakiejkolwiek gospodarki to powszechne tworzenie jedno hektarowych osad rodowych (szczegółowy opis znajduje się w 10 cieniutkich książeczkach z serii Dzwoniące Cedry Rosji Władimira Megre o Anastazji pustelnicy syberyjskiej oraz na stronie anastasia.ru).

Jest to jedyny sposób na bezkrwawe pokonanie systemu i uspokojenie cywilizacji antyrozum jaka obecnie sieje jedynie destrukcję i zniszczenie na Ziemi.

A opowiadanie o kosmitach mogę skwitować tylko uśmiechem - a tych bzdur CNN brak u mnie intencji aby je oglądać (bo szkoda mi na to czasu i już to przerabiałem , mam przyjemniejsze możliwości spędzania swojego czasu.
Jak już wcześniej o tym sygnalizowałem z uwagi na brak chętnych do oglądania TV i kupowania tych gazet (które nie nadają się już nawet do podtarcia tyłka) na strony internetowe przekierowano dziennikarzy i ich radosna twórczość polega na powielaniu informacji z CNN i podobnych miejsc ('jedynie wiarygodnych') - czysta kpina.

Pozdrawiam
Zbyszek

Cytuj:
wymyślona inwazja Kosmitów może naprawić gospodarkę

W telewizji to już takich plebsów i ekspertów dają że głowa boli, wszystko by oglądalność była większa, bo kto by słuchał geniusza który prawił by najpierw zmienić podejście do funkcji pieniądza i wykluczenie ze społeczeństw waluty. No tak UFO załatwi całą sprawę, w sumie to było by najprostsze i najbardziej spektakularne :lol:

EDIT:

Jak zwykle zapomnę.. rozwiązania i złote środki na kryzysy i zrównoważenie gospodarek narodów są już od dawien dawna, tylko kto by je chciał wprowadzić ? przecież byłby to koniec kontroli...

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jedyny sposób w jaki jest możliwe naprawienie jakiejkolwiek gospodarki to powszechne tworzenie jedno hektarowych osad rodowych
:tak:
ZBW też tak uważam :spoko:

Awatar użytkownika

Jedyny? Juz widze jak mieszczanie zakladają osady, :spoko: A nawet jakby,to zaraz cena hektara ziemi zrowna sie z cena turystycznych lotów na księżyc :ninja: a ropa skoczy na 10zł ,chyba ze konie stanieją :)
Rolnicy aktualnie dogorywają, tylko najsilniesze jednostki jeszcze jakos wychodzą na zero,bo reszta doplaca do interesu.

Nie wiem czy jedynm sposobem,ale olbżymią szansa na uzdrowienie i jakotakie funkcjonowanie systemu opartym na pieniądzu,to zrobić porządek z giełdami i całym tym wirtualnym pieniadzem bez pokrycia.
Jakim prawem makler na usługach XXL ,którego rachunek posiada duzo cyfr , ma prawo obracac opcjami na produkty takie jak mąka,ryż,kakao,kukurydza?czosnek? i cała żywność,(a za chwilę pewnie woda!) nie widząc nawet tych produktów na oczy,tz. kupując je tylko na ekranie ,a windując ceny jednak w realu?!Nawet ropa czy gaz powinny zniknąc z forexów.
Przecież ceny tych surowców powinny być oparte na zwykłej ralnej podaży i popycie,a nie na analizie technicznej czerwonoszelkowych zoombie,czy rekomendacji agencji ratingowych ,ktore siedzą w kieszeni owego XXL

Tu jest potężny problem i ogromna manipulacja gospodarkami świata,mając takiego raka w organizmie,można uśmiercić każdą zdrową komórke-gospodarkę.

A o przylocie kosmitów swoją drogą słychać coraz częściej w mediach.

Dobry Wieczór

Tak długo jak będziesz zarabiał pieniądze (czyli ich potrzebował ) to JESTEŚ NIEWOLNIKIEM, oczywiście także jakiekolwiek podatki sprawiają iż nam zabrano wolność.

Zboże dlatego tak jest popularne bo KTOŚ wpadł na pomysł iż można je długo przechowywać i płacić nim daniny.

Natomiast jeśli mieszkasz w swojej siedzibie rodowej - masz swój własny sad, masz swój własny staw, masz swoją wodę do picia - to jeśli nawet mieszkasz w ziemiance zamiast wypasionego domu to z pewnością jesteś WOLNYM człowiekiem, jesteś ZDROWYM człowiekiem, etc.

Cena ziemi idzie w górę bo kradnie ją kompleks bankowo-militarny, a ludzi już nawet nie na ogrodzonych stadionach chce więzić, lecz w całych miastach - GETTO to nic przy tym co wymyślają współcześni ludobójcy.

Ja każdemu skrajnemu ignorantowi TU i TERAZ przepowiadam zgrzytanie zębami (jeśli oczywiście ktoś zdesperowany im wcześniej ich nie powybija).

Mam zamiar zamieszkać w swojej siedzibie rodowej (o powierzchni 1,44ha) na terenie "Osiedla 144 a może i więcej" a skoro zawsze wszystko co planowałem - dostawałem, to jestem spokojny o przyszłość.

Zbyszek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

ZBW gdzie takowe osiedla po ile ta ziemie pisałbym sie na to :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jak rozumiem prąd także na własną rękę każdy by produkował? No chyba że walka o ogień... :tak: W zasadzie ni było by to takie złe...ale nie wiem czy na tym to polega by cofać się do kamienia łupanego bez mała...
W jaki sposób wyobrażasz sobie taką "akcję" na skalę globalną? Izolacja "rodów" na osobnych polach, samowystarczalnych w pełni. Gdzie miejsce na rozrywkę czy relacje społeczne dajmy na to? Na jakimś wspólnym polu ogólnodostępnym? A zatem kto za to pole "płaci"? Wszyscy. A to już zalążek podatków... Albo inaczej. Gdy panu A odbiło i zabił by pana B z sąsiedztwa to co?Przed kim by odpowiadał za jakieś przestępstwo(kradzież/przemoc/etc)?Stawiając tak sprawę konieczne jest uruchomienie instytucji która tych praw by broniła...tyle że nie za darmo...
Każdy miał by niby być multi-fachowcem od wszystkiego? Poczynając od kopania dołów na składaniu złamanej ręki własnemu dziecku kończąc?

Pomysł jest utopijny. Znajdzie się chociaż jeden, który będzie chciał na tym zarobić i całe przedsięwzięcie szlag trafi. A historia pokazała że to pewnik jest.

PS. Dodam tylko że pomysł mi się podoba. Sam wielokrotnie rozważałem taką "ucieczkę" od tego zafajdanego świata..

Awatar użytkownika

lordi222 pisze:
.......Pomysł jest utopijny. Znajdzie się chociaż jeden, który będzie chciał na tym zarobić i całe przedsięwzięcie szlag trafi. A historia pokazała że to pewnik jest.

pomysł nie jest utopijny, a tu przykład rodziny, która produkuje:
3 tony żywności w ogródku o powierzchni1/10 akra !!! (w mieście) :spoko:

http://www.youtube.com/watch?v=JmwZEq6RL3Y

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

prad w wlasnym zakresie to nie klopot , woda i oczyszczalnia tez nie problem grzanie, ciepla woda to tez proscizna jak sie chce to sie wie jak jak sie niewie to sie goole stosuje :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

prąd - panele słoneczne + wiatrak
woda - studnia
ogrzewanie - rośliny energetyczne (miskant, ślazowiec, róża wielokwiatowa, topinambur)
jedzenie - własne (czyste, pozbawione chemii, wysokowartościowe)
urządzenia - przy małych poletkach z różnorakimi warzywami, zbożami, owocami - nie potrzeba żadnych maszyn rolniczych. Wystarczy kosa, sierp, grabie, widły, łopata, taczki, kopaczka i 2 ręce oraz 2 nogi (tez sie przydadzą ;)
wersja dla leniwych - koń
budynki - najtańsze, najzdrowsze i najbardziej przyjazne dla ludzi: z gliny i słomy. Inna wersja tania - worki z ziemią.
społeczność/wspólnota - tworzy są sama, bo ludzie garną do siebie (tak jest cały czas na wsiach, tylko miasto sprzyja izolacji - zamknięciu w betonie...). Na wsi jeden drugiemu pomaga, bo inaczej jest ciężej. Ludzie razem pracują na polach, podnajmują sie za jedzenie, wymieniają pomocą itp. To jest NORMALNE i szkoda nawet tracić energię na negowanie tego (wystarczy sie przejechać na pierwszą polską wieś).

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Awatar użytkownika

To teraz przedstaw jak to miało by wyglądać na większą skalę niż kilku ochotników na osiedle? Powiedzmy 300 000 ludzi-kropelka w morzu.
Kto by ci ten wiatrak postawił? Panele słoneczne tez za darmo dostaniesz? A może grabie jak ci się złamią i zardzewieją to tez sobie rudy ukopiesz i zrobisz nowe w kuźni prywatnej? Glinę tez będziesz samodzielnie wydobywać?
Zresztą szkoda gadać bo myśląc w ten sposób negujecie cały dorobek nauki i techniki jaki ludzkość zdołała osiągnąć(a uznanie wszystkiego od rentgena po mikser za głupie jest po prostu śmieszne). Wszystko z umiarem!
Co do wsi. Opisujesz wieś z przed 20-25 lat kiedy to ludzie byli sobie naprawdę "braćmi". Obecnie jest to znikome, a jeden drugiego najchętniej by w łyżce wody utopił. Świat na wsiach się bardzo zmienił-nie zauważyłeś?
Istotna sprawa-początek. Gdybym tak nagle zechciał działać na takiej zasadzie..to niby z jakimi środkami? Choćbym sprzedał cały dorobek swój to nie starczyło by mi żeby "stworzyć" taką w pełni funkcjonalną osadę swoją. Schemat pasuje natomiast do post-apokaliptycznej wizji świata i odbudowy ze zgliszczy...
..a nawet gdyby mnie i 1000 innym się udało to zaraz znajda się ćwoki które ten spokój i czystość będą chcieli zburzyć i zatruć. Przecież tak już było! Ludzie tak żyli! Co prawda bez prądu i kanalizacji-ale żyli! Do czego doprowadziło to z czasem? Do miast, metropolii na które tak gorliwie narzekacie.
Podstawą dla funkcjonowania takiego systemu musiała by być całkowita zmiana LUDZKIEJ mentalności. Każdego człowiek na tej planecie. Zniwelowanie podziałów-biedny/bogaty. Bez 100% sukcesu w w/w nie ma najmniejszych szans żeby taka sielanka potrwała zbyt długo...

PS. Nie zrozumcie mnie źle-chciałbym sam tak żyć. Pesymizm wrodzony, pomieszany z realizmem jednak, mówi mi że jest to mało prawdopodobne..

Awatar użytkownika

lordi222 pisze:
To teraz przedstaw jak to miało by wyglądać na większą skalę niż kilku ochotników na osiedle?

? Przecież ja piszę o jednym gospodarstwie, a nie o 300 ochotnikach. Każdy działać może we własnym zakresie, a nie czekać na grupę ludzi. Grupowo też można, ale łatwiej indywidualnie.

lordi222 pisze:
Kto by ci ten wiatrak postawił? Panele słoneczne tez za darmo dostaniesz?

Wiatrak kto mi postawi? SAMA go zrobię z moim partnerem :)
Panele za darmo? A kto powiedział, że ja nie zarabiam? Przecież ja pisze o chwili obecnej, zarówno Ty jak i ja zarabiamy pieniądze, więc czemu miałabym sobie nie kupić paneli słonecznych???

lordi222 pisze:
A może grabie jak ci się złamią i zardzewieją to tez sobie rudy ukopiesz i zrobisz nowe w kuźni prywatnej? Glinę tez będziesz samodzielnie wydobywać?

O matko - oczywiście, że glinę można samodzielnie wydobywać - a dawniej to myślisz że jak wydobywali? W kopalniach?
A grabie, żeby zardzewieć, to musiałyby leżeć zaniedbane. A nie piszę o niedbałych ludziach, tylko o gospodarzach pełną gębą.

lordi222 pisze:
Zresztą szkoda gadać bo myśląc w ten sposób negujecie cały dorobek nauki i techniki jaki ludzkość zdołała osiągnąć

Gdzie Ty przeczytałeś o negowaniu nauki i techniki?? Poproszę o cytat.

lordi222 pisze:
Co do wsi. Opisujesz wieś z przed 20-25 lat kiedy to ludzie byli sobie naprawdę "braćmi".

Nie. Opisuję wieś, w której jestem codziennie. W tym roku, w tym miesiącu.

lordi222 pisze:
Gdybym tak nagle zechciał działać na takiej zasadzie..to niby z jakimi środkami?
Z z takimi jakie posiadasz, albo wypracujesz.

lordi222 pisze:
Choćbym sprzedał cały dorobek swój to nie starczyło by mi żeby "stworzyć" taką w pełni funkcjonalną osadę swoją.

Skoro w to wierzysz...

lordi222 pisze:
Podstawą dla funkcjonowania takiego systemu musiała by być całkowita zmiana LUDZKIEJ mentalności. Każdego człowiek na tej planecie.

Warto więc zacząć od siebie. W dodatku - OD TERAZ.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Skoro w to wierzysz...

Cytuj:
Warto więc zacząć od siebie. W dodatku - OD TERAZ.

Nie wierzę a wiem. Skąd? A no stąd że próbowałem. Stałem nie tak dawno przed dylematem takiego pokroju. Niestety matematyka nie pozostawiła no moich marzeniach o naturze i wolności suchej nitki. To po 1. Po 2 to nie widzę potrzeby olania całego świata i zrobieniu z siebie amisza.

PS.Na pozostałe rzeczy odpowiem Ci na PW bo już wystarczający offtop się tutaj zrobił.

Awatar użytkownika

ZBW pisze:
Jedyny sposób w jaki jest możliwe naprawienie jakiejkolwiek gospodarki to powszechne tworzenie jedno hektarowych osad rodowych (szczegółowy opis znajduje się w 10 cieniutkich książeczkach z serii Dzwoniące Cedry Rosji Władimira Megre o Anastazji pustelnicy syberyjskiej oraz na stronie anastasia.ru).

Jest to jedyny sposób na bezkrwawe pokonanie systemu i uspokojenie cywilizacji antyrozum jaka obecnie sieje jedynie destrukcję i zniszczenie na Ziemi.

Pozdrawiam
Zbyszek

Zgadzam się! Naprawdę nadszedł czas powrotu do normalności. W znakomitej WIĘKSZOŚCI można uwolnić się w ten sposób od zniewolenia system.

Chcę też mieć swój kawałek ziemi! Taka jest moja wola.

Pozdrawiam

ps. tutaj bardzo wartościowy link z naszego forum! Praktyczna wiedza, tutaj nawet hektar nie jest konieczny, starczy mniej.

http://davidicke.pl/forum/post53419.html#p53419

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

thozo pisze:
Chcę też mieć swój kawałek ziemi! Taka jest moja wola.

Też bym chciał kawałek ziemi tylko, że trochę większy i z robotnikami rolnymi do pracy.

Awatar użytkownika

Może kosmici dadzą się nająć do kopania, skoroś taki władca :lol: Niech kosmici naprawią gospodarkę! A niech posmakują pyłu Ziemi, to zdrowo. :mrgreen:

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

„Doszedłem do wniosku, że historie o pozaziemskim pochodzeniu UFO to nonsens, chociaż cała ta technologia rzeczywiście istnieje. Wielu z nas pokazano te fałszywe dokumenty, żebyśmy potem powtarzali to innym. Jak można by utrzymać istnienie obcych w tajemnicy, gdyby byli prawdziwi? I jak ktokolwiek może milczeć, wiedząc o oficjalnych dokumentach oznaczonych jako Top Secret potwierdzających istnienie istot pozaziemskich odwiedzających naszą planetę? Chciałem wiedzieć, ile z tego jest prawdą i rozpocząłem swoje własne dochodzenie czy obcy istnieją, i to co odkryłem było zaskakujące. Odkryłem, że od około 1917 roku [stare dobre dzieje narodzin Fedu i CFR – W. M.] istnieje plan, żeby stworzyć sztuczne zagrożenie z zewnątrz dla Ziemi, aby stworzyć ogólnoświatowy totalitarny rząd socjalistyczny [przypominam o szerokim zakresie i względności pojęcia ‘socjalizm’, dla ideologa-marksisty system ten w rzeczywistości nigdy nie istniał, dla libertarianina istnieje wszędzie i ma się dobrze – W. M.]. Przeprowadzano eksperymenty, aby sprawdzić wiarygodność pomysłu o inwazji z kosmosu i trwają one nadal. Aby stworzyć rząd światowy niezbędny jest zewnętrzny wróg. Choć w dzisiejszym świecie wydawać się to może grubo przesadzone, to podobnie rzecz ma się z zagrożeniem bronią nuklearną, które wyparte może zostać przez zagrożenie zanieczyszczeniem środowiska [w chwili obecnej już zostało wyparte – W. M.], będące równie dobrym substytutem wojny. Zaczyna to do Was docierać, Kochani?”

William Cooper, http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJW ... age#t=297s

Billy Cooper to jeden z pionierów połączenia szopki UFO z NWO. To jeden z pierwszych, którzy widzieli w UFO rządową bujdę. Przypominam, że Cooper na kilka miesięcy przed 9/11 przewidział ten zamach. Krótko po 11 września został zastrzelony przez policję (oficjalnie: samobójstwo), ale o tym gdzie indziej.

Wojskowi naukowcy zawsze są o dziesięciolecia przed cywilnymi. Wystarczy puścić Discovery Science, szczególnie kilka programów z futurystą i naukowcem Michio Kaku, jak Fantastyka w Laboratorium czy Sci Trek, by zobaczyć, czym zajmuje się obecna, cywilna nauka. Teoretycznie możemy rozpocząć nowy, Wielki Wybuch. Tak, tak, nasza cywilizacja wie teoretycznie jak stworzyć całkiem nowy wszechświat, który nie będzie nam zagrażać, ponieważ automatycznie przeniesie się do nowego wymiaru – zatem możemy również stworzyć nowy, równoległy do naszego wymiar. To nie koniec. Teoretycznie wiemy, jak przenieść się w czasie. Teoretycznie możliwy do zbudowania jest strój zapewniający niewidzialność, czy tarcze osłonne dla statków kosmicznych np. wykorzystujące plazmę. Wielkie nadzieje wiązane są z nanorurkami węglowymi. Pamiętam jeden z programów z Micho Kaku, gdzie podniesiono tę kwestię. Wspomniano tam o trudności produkcji nanorurek, jednocześnie pokazano całą płachtę wykonaną z tychże nanorurek. Sęk w tym, że płachtę tą dostarczyło wojsko i oficjalnie nie wiadomo, jak coś takiego wyprodukować. To najlepiej pokazuje, że wojsko ze wszystkim jest o lata do przodu w porównaniu z nauka cywilną. A nawet ta pokazuje, że przyszłość będzie tysiąckroć ‘nowocześniejsza’ od Star Treka czy Star Wars.

„Na imię mam Carol Rosin. Jestem wykładowczynią, która jako pierwsza została kobiecą corporate manager dla Aerospace Company, Fairchild Industries. Jestem ‘Space and Missile Defense Consultant’ i doradzałam wielu przedsiębiorstwom, organizacjom i departamentom rządu, a nawet wspólnocie wywiadowczej [CIA i spółka – W. M.].

(…)

Gdy byłam corporate manager dla Fairchild Industries od 1974 do 1977, poznałam dra Wernhera von Brauna. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na początku 1974 roku. Wtedy von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że będzie żył jeszcze kilka lat by powiedzieć mi o grze, która się rozgrywała – gra, której celem było uzbrojenie kosmosu, by kontrolować Ziemię z kosmosu i sam kosmos. [zbrojenia kosmosu, o których mówił Braun, to ewidentnie element znacznie szerszej układanki NWO].

(…)

Powiedział mi, że strategia używana by wytresować opinię publiczną i polityków, to taktyka strachu. Chodziło o to, kto jest wrogiem.

Wedle strategii opowiedzianej mi przez Wernhera von Brauna, pierwszym wrogiem byli Rosjanie. Faktycznie, w 1974 roku byli wrogiem. Powiedziano mam, że mają ‚satelity-zabójców’.

(…)

Następnie będą terroryści, a wtedy było blisko do tego. Słyszeliśmy wiele o terroryzmie. Wtedy zamierzaliśmy ogłosić wrogami ‚świrów’ z państw trzeciego świata.

(…)

Następny wróg to asteroidy. Kaszlał mówiąc to po raz pierwszy. Asteroidy – przeciwko nim zbudujemy broń kosmiczną.

Najzabawniejsze ze wszystkich było to, co nazwał obcymi, istotami pozaziemskimi. Będzie to finałowy czynnik strachu. I ponownie, i ponownie, i ponownie przez cztery lata przez które znałam go i dawałam dla niego przemowy, przypominał tę ostatnią kartę. ‚Pamiętaj Carol, ostatnia karta to karta obcych’. Zamierzamy zbudować broń w kosmosie przeciwko obcym, a wszystko będzie kłamstwem.

(…)

Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

(…)

Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.

(…)

W 1977 roku byłam na spotkaniu w Fairchild Industries w pokoju konferencyjnym zwanym Pokojem Wojennym. Było tam wiele diagramów na ścianach z wrogami. Pojawiły się obskurne nazwiska, jak Saddam Hussein i Kadafi. Mówiliśmy wtedy o terrorystach, potencjalnych terrorystach. Nikt nigdy nie mówił o tym wcześniej, ale była to kolejna faza po Rosjanach, przeciwko którym zamierzaliśmy budować broń kosmiczną. Wstałam na tym spotkaniu i powiedziałam, ‚przepraszam, mówimy o tych potencjalnych wrogach przeciwko którym zamierzamy budować broń kosmiczną, biorąc pod uwagę fakt, iż wiemy, że nie są naszymi wrogami obecnie?’

Kontynuowali konwersację o tym, jak zamierzali antagonizować tych wrogów i w tym samym punkcie, że zbliża się wojna w Zatoce. To był 1977, 1977! Mówili o kreowaniu wojny w Regionie Zatoki, kiedy było 25 miliardów dolarów na program broni kosmicznej, który miał być jeszcze dopiero co nazwany. Nie nazywał się jeszcze Strategic Defense Initiative. Nie do 1983 roku.

(…)

Wstałam i spytałam, czy słyszałam dobrze. Wtedy 25 miliardów dolarów przewidywano na budżet broni kosmicznej, zbliżała się wojna w Zatoce, symulowana, wykreowana, więc mogli sprzedać wtedy następną fazę broni ludności i politykom. Planowali tą wojnę by zeskładować starą broń i stworzyć cały zbiór nowej broni. Więc musiałam zrezygnować ze stanowiska. Nie mogłam dłużej pracować w tym przemyśle.”

Po II wojnie – konflikcie w którego genezie leżała masa fałszywych flag, jak Reichstag, incydent Mukden, Radiostacja Gliwicka czy ostrzelanie Mainili – Amerykanie wpadli w posiadanie niemieckich super-technologii. Zaczynając od Roswell, zaczęła się szopka o rzekomych ufoludkach z kosmosu.
https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo ... wazja-ufo/

post192140.html#p192140

Awatar użytkownika

UFO ani obcych nie ma, nie było i nie będzie ( chyba że spadną z nieba na przerażone owce z mózgami wypalonymi x-factorami hehehe ). Nie ma też satelit, misji kosmicznych, teleskopu Hubblea, bomby atomowej i wielu innych jeszcze rzeczy, a jedyne co jest to CAŁKOWICIE CYFROWA RZECZYWISTOŚĆ którą widzi się na codzień, albowiem ABSOLUTNIE WSZYSTKO na pewnym poziomie postrzegania zbudowane jest na bazie praw matematyki i cyfrowego obiegu informacji. Matematyka jest atrybutem maszyny. To wszystko co mam do powiedzenia w sprawie UFO.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Dorzucę ze swojej strony przysłowiowe "trzy grosze"...

Istnieje wiele poglądów i teorii odnośnie tematów UFO oraz kosmitów. Zdaniem jednych incydent w Rosewell w 1947 roku był typowym psy-opem. Inni twierdzą, że UFO rozbiło się tam na prawdę. Trzeba to uszanować.

Moje osobiste podejście to tematu jest raczej bardzo zdystansowane, aczkolwiek zaliczam się do grona osób, które nie wykluczają istnienia we wszechświecie obcych cywilizacji.

Pozdrawiam,
ZORRO

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]