Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 6:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Al co z tym to i owo...moim pisaniem ? Przeszedłem juz etap fascynowania się swoim umysłem to jest snami.jak również wróżby czy mitologie.Przeszedłem również patrzenie na wszystko jak na syf jak Pan HeHeHe ( również manipulacje sobą i innymi typu kobiety są wspaniałe ale to kurwy są ),

Pobądź z innymi w stadzie.Popracuj z ludźmi.Ile można informacji wyciągnąć z "szarego życia". W powiązaniu z moją praktyką to jest dla mnie duchowość.Wolność.

Nawet jak jestem w klatce to niedługo w niej nie będę.Za jakieś kilkadziesiąt lat się wymiksuję i tyle.

ALE NIE TERAZ w swój własny umysł.

a Ty bracie cały czas grasz specjala.Chcesz oświecać innych.Zbawiać.Każdy ma własną drogę.Pociąga bycie "najmądrzejszym" bo to przynajmniej jakiekolwiek bezpieczeństwo "bycia" kimkolwiek.Nawet Wyższą Jażnią.Fajnie bo nie można sprawdzić.Więc może być.

Ludzkie maszyny.Dobre sobie.Ja chodzę jako alkoholik na AA.Tam dopiero widzę że ludzie są ludźmi.Bo w bezpiecznym środowisku ( anonimowość i wspólny problem ) ludzie otwierają się bez względu na role jakie grają.Trzeba to poczuć.Zawieszony czas w emocjach gdy człowiek na chwilę wraca pamięcią do swojego życia w swojej opowieści.I znika bariera TU I TERAZ.W małej salce w realu.Albo praktyka w zendo.Albo praca.Albo coś innego wspólnego świadomie przeżywanego.

Trzeba pożyć zamiast odwrócić się plecami do innych.I uciec.

a jak to matrix czy gra czy inne to trza ją skończyć zamiast dokładać sobie bonusowy lewel w urojonym kosmosie/umyśle.

p.s. i nie chrzań mi o wolności i dorosłości.Wiem coś o niej i uczę się jej więcej.Ale już nie kosztem innych.I tu jest to.Zamiast biegać i naparzać się w snach ala astral fight czy kakaowe oko 6 wymiaru z pajęczą nitką w środku.

Wolność wyboru.Nawet klatki jest również wolnością wyboru o ile jest świadoma.Ograniczeń które uczą.Bo można je zobaczyć i przerobić na innych bardziej niewyczuwalnych od razu sposobach myślenia.
Chociażby "pomoc innym". Dla nich czy dla siebie ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2012, 5:25 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree

Nie oswiecam tu nikogo i nie jestem najmadrzejszy ale milo ze tak myslisz chociaz skoro uczeszczasz na kursy AA to moglbys byc w tym momencie pijany ale pominmy to , to normalne ze sie nie zgadzamy ale nie skorzystam z twoich rad , otoz przebywam codziennie z ludzmi w pracy sa bardzo nudni monotematyczni , spotykam tez wielu znajomych na miescie rozmawiamy rowniez sa nudni monotematyczni bo jaka moze byc maszyna ktora nie wie nawet co kieruje jej emocjami , nie jestem dzieckiem minely juz czasy kiedy chodzilem na piwko i smialem sie ze znajomymi a po paru godzinach pijani koledzy zaczeli wyrywac dziewczyny w mini dostawaly od nich kosza i przychodzili do stoliku wkurwieni a wydawali sie tacy normalni na trzezwo same 5 na studiach hehe , wszyscy ludzie sa tacy sami powtarzam jeszcze raz SPOJRZCIE NA SRODOWISKO WL , jak dla mnie macie tu paru kretow obserwuje to czasem wnikliwie teraz pan Mikolaj zalozy nowa fundacje charetatywna dla oblakanych owieczek ktore szukaja odnosienia co do swoich racji , na sile poprzez medytacje branie lsd dmt etc nie zostaniesz samoswiadomy masz to wrodzone jak inteligencje emocjonalna , wole byc samotny i wolny niz udawac wsrod ludzi kogos szczesliwego coz czasami chcialbym na krotka chwile stac sie taka maszyna jak reszta pobawic sie na dyskoteke posmiac sie chociaz w tym nie ma nic smiesznego tylko trzeba plakac hehe ludzie maja swoje zycie ja sie nie wtracam tylko wytykam bledy poniewaz jestem do tego predescynowany duchowo i emocjonalnie :)

Intimate Secretary * 6th Degree

Illuminati, diabeł, monotonia, J.Kaczyński, kukły emocjonalne :o , chodzące zwłoki :shock: , gwałty,chorzy psychicznie, psychopaci. Jeżeli to nie jest etap przejściowy i tak Ci zostanie, to ja to ciężko widzę. W ogóle musi Ci być ciężko ze sobą :kwiatek: :spoko: :bukiet: :pada: :milosc: :haha: :hura: :uścisk: :mniam:

Anthoni nie pisałem odpowiedzi do Ciebie.Pisałem do Alla a twoje teksty o moim ewentualnym upiciu się przy pisaniu poprzedniego wpisu olewam ciepłym moczem.I tyle.Plus teksty - pomińmy ale jednak napiszmy.

Kursy AA ... niezłe :język: a najmądrzejszy a może najbardziej spostrzegawczy rzeczywiście nie jesteś.Szczery tak.
Coś jak niejaki Yorgus

villah ciezko jest byc istota niemechaniczna z kosmiczna nadswiadomoscia , to tak jakbys wszedl na trening kobiet baletu w przebraniu gracza futbolu amerykanskiego NFL , wyobraz sobie ich zdziwienie i zdziwienie istot mechanicznych na forum gdy pisze moje zlote mysli przez 2 dni , dziekuje za twoje wspolczucie ale troche martwie o ciebie bo to nie polska cecha narodowa nick sugeruje iz masz austriackie pochodzenie pewnie lubisz gory wiec napisze ci tylko tyle iz to tylko wierzcholek gory lodowej co tu pisze , po prostu przeraza mnie ze ludzie zajmujacy sie przebudzaniem jak srodowisko WL niezaleznatelewizja etc nie potrafia dojsc do skladu i ladu wiadomo ze chodzi o kase bo ci ludzie w srodku sa pusci , co z tego ze maja wiedze skoro nawet einstein mowil ze wyobraznia jest wazniejsza od wiedzy bo wiedza jest ograniczona hehe . :)

Sugerowałbym Ci zająć się rzeczami wokół Ciebie zamiast ciągle spekulować, piszesz o Zawodnikach NFL, Kaczyńskich, gwałtach, o rzeczach który za pewne nigdy nie widziałeś, za pewne których nie doświadczysz, więc swoją wizje budujesz na spekulacjach.

Dzisiaj szedłem przez ryneczek, spodobały mi się jabłka, więc zagadnąłem straganiarza, jak w smaku-smaczne,słodziutkie odpowiedział, uśmiechnąłem się, a straganiarz odwzajemnił uśmiech ( jakby emocjonalne kukły co nie?),na przeciw średnim wieku mój diler wiejskich jajek, och! dobrze że pana zauważyłem, przypomniałem sobie, że mam w lodówce pana jajka, które muszę w końcu skonsumować! polecam się w przyszłości.. odpowiedział.. wsiadłem do samochodu z człowiekiem, kieruje... widzę ludzi ganiających w tą i wewtą :tak: wsiada człowiek, który zlecił mi prace i zaczyna tłumaczyć, jaki to on ma problem z córką, która w ciąż na nowo tworzy nowe projekty swojego mieszkania, w których to projektach ojczulek jest głównym wykonawcą, opowiada o jakiejś aferze, ale na tym się już nie skupiam, zaczyna ważniejsza być dla mnie jezdnia, niż jego subiektywne odczucia wobec rzeczywistości, zresztą, co raz częściej mam tak, że jak ktoś chce mi głowe zasiać chwastami to odlatuje i tylko kiwam głową twierdząco. Wracam do domu , parze herbatę (jestem nowicujeszem herbaciarzem :winko: ) odpalam mojego lapa, wbijam na forum i co słysze?

że ja chyba mieszkam na innym świecie, bo tutaj twierdzą, że wszędzie są psychole, gwałciciele i emocjonalne kukły.

Aha a spytales pana straganiarza , dilera wiejskich jajek i czlowieka ktory zlecil ci prace prywatnie o NWO , sfere duchowa matrixu o sluzbach specjalnych w polsce ? czlowieku o czym ty piszesz hehe ja wiem ze maszyny z natury sa dobrzu to nie jest tak ze wg mnie zaraz jakis przypadkowy facet/kobieta moze wejsc na placyk do WORDU i krzyknac '' I TAK WIEM ZE DOSTALISCIE Z GORY LIMIT DLATEGO NIE PRZYPUSZCZACIE WIEKSZOSCI KIEROWCOW NA PRAWKO '' albo ze facet/kobieta wejdzie do byle jakiego sklepu i zacznie krzyczec '' PO CO TY DO KAZDEGO KLIENTA MOWISZ DZIEN DOBRY SKORO CI ZA TO NIE PLACA A POBIERASZ MARNE 1300 ZL '' :) bo ich na to nie stac bo sa kukłami emocjonalnymi zyja w swoim swiecie od poczecia jesli ktos nie posiada wrodzonej inteligencji emocjonalnej NIE MA PRAWA DUCHOWO powtarzam DUCHOWO sie obudzic moze sie obudzic z materialnego matrixu moze posiasc wiedze ale zadna medytacja uzywki zadna borza muzgow nie pomoze , EGO ZBYT WNIKLIWIE ODDZIALOWUJE NA UMYSL , czlowieku hehe dzis piatek idz na dyskoteke tam czeka wiele wysublimowanych kobiet usmiechna sie do ciebie nawet hehe moze na herbatke zaprosza do siebie wykorzystasz jakas poczujesz sie lepszy :)

Cytuj:
gdy pisze moje zlote mysli przez 2 dni ,

:wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:

Master Mason * 3rd Degree

A może jakieś rady, Anthony, co według Ciebie można zrobić żeby coś zmienić? W sobie, w innych? Bo opisywać rzeczywistość z takiej perspektywy to i ja mogę. Bez ironii, sarkazmu, no offence, chętnie poczytam.

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie próbuje wpływać na świat swoją otwartością wobec ludzi, i dzięki ludziom uczę się być lepszym człowiekiem . Tytuł tematu jest ciekawy, ale wydaje mi się, że Ty go w ogóle nie czujesz. Człowiek, który po przebudzeniu wyzbywa się swojego małego "ja" w jakimś sensie umiera, umiera jego fałszywa strona, strona iluzji- taka istota zaczyna rozumieć, że jesteśmy jednym i tym samym organizmem/substancją, nie ma żadnego oddzielnego Mirka, Janka, czy Staszka. U źródła każda wytworzona negatywna myśl, to atak na samego siebie, mało tego, udowodniono, że jesteśmy małą kopią wszechświata, zarazem będąc wszechświatem, wynika z tego, że twoje negatywne myślenie wpływa na cały obraz ludzkości. Dlatego Mahatma Ghandi nigdy nie był PRZECIW anglikom tylko był ZA prawami Indii, walczył nie walcząc w ten sposób nie zasilał negatywnej energii. Dlatego zamiast biadolić przed komputerem zacznij robić coś dobrego, coś co odbije się pozytywnym echem we wszechświecie.

Widzisz więcej, ale coś Ci umyka..a umyka Ci życie, coś czego mógłbyś się nauczyć od straganiarza i w czym ów straganiarz jest od Ciebie lepszy,a życie to fundament.

lauhau pisze:
A może jakieś rady, Anthony, co według Ciebie można zrobić żeby coś zmienić? W sobie, w innych? Bo opisywać rzeczywistość z takiej perspektywy to i ja mogę. Bez ironii, sarkazmu, no offence, chętnie poczytam.

Kolego kazdy ma swoje przeznaczenie , ludzie lubia gloryfikowac innych to wynika z ich biologicznych i emocjonalnych zaleznosci od umyslu ktory postrzega wszystko w formie dualizmu , zawsze sluchaj sie swojej intuicji to jest wlasnie twoje wyzsze JA , nie czytaj tych glupot o tym czy JA istnieje, czy obserwator istnieje co jest przed mysla bo zglupiejesz do reszty , znasz powiedzenie diagonisa z synopy SZUKAM CZŁOWIEKA ? :) juz wtedy w tamtych czasach wiedzial co sie swieci , wiekszosc ludzi to chodzace zwloki powiedzialbym nawet pasywni psychopaci bo jesli istota ludzka nie wie co rzadzi jej emocjami jest nieswiadoma swoich czynow to moze zrobic wszystko zabic, zgwalcic itp zdziwilbys sie ilu twoich przyjaciol o ile ich masz przy odpowiednio przykazanej sugestii kodowi nawet nie hipnozie zwyklem manipulacji zrobiloby to, ludzie sie nie zmieniaja - debil nie wie ze jest debilem madry wie ze jest - przecietny czlowiek zareaguje stanowczo z gniewem nawet ze skutkiem pobicia jesli zasygnalizujesz ze wkraczasz w jego wysniony od poczecia swiat poniewaz jest maszyna , CZLOWIEK na to miano trzeba zasluzyc - gdyby ludzie byli uswiadomieni ten dzial matrix natura rzeczywistosci bylby codzienny oblegiwany przez takich ludzi z pytaniami o swiadomosc wyjscie z tego bagna ale tak nie jest bo siedza teraz na FB gg i pisza o glupotach zahipnotyzowane kukly emocjonalne :) ja jestem samotny jestem wolny duzo znajomych chcialoby do mnie wrocic ze tak powiem ale sa nudni , sztuczne emocje bije od nich negatywna energia czasami sie zastanawiam czy to nie sa portale organiczne ( laura knight jadczyk ) hehe :) kobiete latwo namowic na sex bez zobowiazan ale jaka z tego radosc , mozesz miec fajna dziewczyne usmiechnieta po studiach ale idealy sa przeciez nudne , ego zawsze chce wiecej :) mamy pokolenie pasywnych psychopatow , widzicie ich wszedzie na ulicy w parku w kinie , ci ludzie boja sie strasznie samotnosci zabija aby nie zostac uznanymi za INNYCH :) nie szanuja zycia nie wiedza co to miec depresje , depresje moga miec biedne dzieci w korei pln afganistanie po prostu za dobrze maja :) pozdrawiam hehe

Syf.Krótko i na na temat odpowiedziała kukła.

Witaj Anthony!
Każda Istota L. ma swoją ścieżkę, którą podążą, aby się zmienić - stać się bardziej empatycznym, czującym sercem, patrzącym na to co Go otacza, jako na doświadczanie, a na tych co Go otaczają jako na SIEBIE- na innym poziomie. Nie pozwala, aby jego EGO oceniało wszystko i wszystkich, bo WIE, że gdy EGO PRZEJMIE KONTROLĘ NAD NIM. to zamiast WOLNOŚCI - do której podąża , stajnie się NIEWOLNIKIEM EGO.
Istota L. jeśli rzeczywiście- jest WIELOWYMIAROWĄ KOSMICZNĄ ISTOTĄ, to jest POKORNA I CICHA i tak jak Vijah ( przepraszam, gdy pomyliłam nick) widzi CUD życia we wszystkim co Go otacza, widzi JEDNOŚĆ w RÓŻNOŚCI -bo widzi siebie w każdym tym z AA, straganiarzu i szefie. I widzi też, te inne strony życia jakie Go otacza. Lecz On wie, że ma Moc zmiany, zmieniając siebie, bo to On STWARZA WSZECHŚWIAT I WSZYSTKO CO JEST. ON TO WIE i nie musi nikogo obrażać, bo też wie, ze obraża siebie.
Pozdrawiam - M'

tez ciebie pozdrawiam hehe , odradzam rowniez wszelakiej drogi do tzn oswiecenia w formie medytacji - oczywiscie mozesz medytowac wyciszyc umysl ale swoich pierwotnych podswiadomych instynktow zawartych w twoich komorkach DNA nie oszukasz , czy nie jest przypadkiem tak ze wy wszyscy ktorzy medytujecie wmawiacie sobie ze bedziecie lepsi ze nie bedziecie przeklinali ze bedziecie lepsi dla znajomych ZNOWU NA SIŁE ? :) i jakie sa tego efekty cos sie zmienilo w waszym zyciu tak wiem napiszecie czym bardziej pozytywne mysli tym rownolegle swiat staje sie lepszy ale swiat jest zawsze taki sam nie chce slyszec o fizyce kwantowej , zmuszacie sie na sile do czegos czego nie mozecie miec tego waszego oswiecenia - mozecie sie obudzic tymi filmami od redmuluca i innych poznac sekrety tajnych rzadow itp ale wjcie z duchowego matrixa jest zalezne od twojego DNA od tego czy posiadasz jakokolwiek inteligencje emocjonalna co by oznaczalo iz kontrolujesz swoje emocje i mysli NIE NA SILE tylko tak zostales zaprogramowany/a , macie przyklad w srodowisku WL hehe ciagle podzialy ciagle klotnie z czego to sie bierze ? z przykroscia musze to napisac ale nie macie wsrod swoich liderow ''PRZEBUDZENIOWYCH'' kandydata na prawdziwego przywodce - nie chce pokazywac reka ale niestety chodzi o pieniadze dochodzi do szerokiego spektrum manipulacji swoich lemingow nie wiem dlaczego tego nie dostrzegacie :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Poogladaj sobie swiadectwa nawrocenia jak Bog dotykal palcem ludzi i wyciagal ich z najwiekszego syfu bo meili dosc zniewolenia zycia w grzechu. Pokoj ktory czuja w sercu przekracza wszelkie zrozumienie. I czy lepiej popelniac ich bledy i dojsc do momentu ze alebo smierc albo Bog czy lepiej uczyc sie na cudzych bledach i wkroczyc na sciezke prawdy za wczsu probojac byc lepszym czlowiekiem. Proby staja sie potem rzeczywistoscia, nawykami stare odpada pojawia sie nowe jakos zycia wzrasta.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Witaj Anthony.

Tytuł wątku mnie zainteresował, weszłam, przeczytałam Twój pierwszy post i pomyślałam sobie, że skądś znam to uczucie. I Punkt super odpowiedział :bużki:
Ale Ty zdaje się, nie bardzo rozumiesz co ludzie do Ciebie mówią/piszą... Uważasz się za lepszego od wszystkich, za najmądrzejszego... I ciągle masz jakieś pretensje do WL, tylko o co??? Coś Ci zrobili czy jak? I po jaką cholerę piszesz o nich w kółko, jacy to są puści i jak się kłócą, a chyba to forum DI a nie WL? Czy może coś mi umknęło??

Cytuj:
przeraza mnie ze ludzie zajmujacy sie przebudzaniem jak srodowisko WL niezaleznatelewizja etc nie potrafia dojsc do skladu i ladu wiadomo ze chodzi o kase bo ci ludzie w srodku sa pusci

To może sam zaczniesz ludzi budzić i uświadamiać? Tak nie za kasę dla odmiany, no i Ty przecież nie jesteś pusty, więc do dzieła :tak:

Cytuj:
ale wjcie z duchowego matrixa jest zalezne od twojego DNA od tego czy posiadasz jakokolwiek inteligencje emocjonalna co by oznaczalo iz kontrolujesz swoje emocje i mysli NIE NA SILE tylko tak zostales zaprogramowany/a , macie przyklad w srodowisku WL hehe ciagle podzialy ciagle klotnie z czego to sie bierze ?

I znów WL :język: I co Ty z tym DNA? Boga sobie z tego zrobiłeś czy co? Aha, zapomniałam, Ty jesteś lepszy, bo masz lepsze DNA :spoko: Nie to co my, stado baranów... To gdzie ta Twoje inteligencja emocjonalna i empatia, o której piszesz nazywając ludzi emocjonalnymi kukłami i maszynami?

Tak piszesz w kółko o tej inteligencji emocjonalnej i o tym, że ludzie nie wiedzą co kieruje ich emocjami. Może oświeć mnie i powiedz co kieruje moimi, bo serio nie wiem, a nie chcę być dłużej emocjonalną kukłą...

Cytuj:
wiekszosc ludzi to chodzace zwloki powiedzialbym nawet pasywni psychopaci bo jesli istota ludzka nie wie co rzadzi jej emocjami jest nieswiadoma swoich czynow to moze zrobic wszystko zabic, zgwalcic itp zdziwilbys sie ilu twoich przyjaciol o ile ich masz przy odpowiednio przykazanej sugestii kodowi nawet nie hipnozie zwyklem manipulacji zrobiloby to, ludzie sie nie zmieniaja - debil nie wie ze jest debilem madry wie ze jest - przecietny czlowiek zareaguje stanowczo z gniewem nawet ze skutkiem pobicia jesli zasygnalizujesz ze wkraczasz w jego wysniony od poczecia swiat poniewaz jest maszyna

Ale bzdury piszesz. Ludzie się nie zmieniają, a więc my wszyscy, którzy tu jesteśmy w gruncie rzeczy jesteśmy tacy sami jak byliśmy w chwili narodzin, tak? Ludzie nie są maszynami, są ludźmi, tylko takimi jakby na prochach, nie są w pełni świadomi tego co robią i dlatego dają się manipulować. Ale to wcale nie znaczy, że nie odczuwają. Te uczucia mogą być płytsze (np. miłość), ale są. Ludzie reagują tak jak napisałeś, bo utożsamiają się z tym swoim światem - dla nich to on ich określa i jeśli nagle okazuje się, że ten świat to kłamstwo, więc czymże oni są? Przez całe życie okłamywani i zwodzeni, manipulowani, nieświadomi... To może być ciężkie przeżycie, aczkolwiek nie u każdego tak będzie.

Cytuj:
Każda Istota L. ma swoją ścieżkę, którą podążą, aby się zmienić - stać się bardziej empatycznym, czującym sercem, patrzącym na to co Go otacza, jako na doświadczanie, a na tych co Go otaczają jako na SIEBIE- na innym poziomie. Nie pozwala, aby jego EGO oceniało wszystko i wszystkich, bo WIE, że gdy EGO PRZEJMIE KONTROLĘ NAD NIM. to zamiast WOLNOŚCI - do której podąża , stajnie się NIEWOLNIKIEM EGO.

Dokładnie tak jest. I z tego opisu wynika dla mnie tylko tyle, że to niestety Ty właśnie jesteś niewolnikiem swojego ego, bo widzisz i oceniasz wszystkich wokół.

Cytuj:
Widzisz więcej, ale coś Ci umyka..a umyka Ci życie, coś czego mógłbyś się nauczyć od straganiarza i w czym ów straganiarz jest od Ciebie lepszy,a życie to fundament.

A to proponuję w ramkę i na ścianę :bużki:

Nie potrzeba znać historii ludzkości od początku, mieć wiedzy o NWO, elitach, gęstościach, kosmosie, ciałach astralnych, mentalnych i innych, żeby być wartościowym człowiekiem. Od każdego, absolutnie każdego, nawet najgłupszego głupka i debila można się czegoś nauczyć. I właśnie tylko wtedy można powiedzieć o sobie, że się widzi więcej :muza:

villah pisze:
Illuminati, diabeł, monotonia, J.Kaczyński, kukły emocjonalne :o , chodzące zwłoki :shock: , gwałty,chorzy psychicznie, psychopaci. Jeżeli to nie jest etap przejściowy i tak Ci zostanie, to ja to ciężko widzę. W ogóle musi Ci być ciężko ze sobą :kwiatek: :spoko: :bukiet: :pada: :milosc: :haha: :hura: :uścisk: :mniam:

:winko: Też Ci życzę z całego serca, żeby szybko Ci ten etap przejściowy minął, bo wiem, jak ciężko żyć z taką świadomością i podejściem do świata :bużki:

Nie moge tego czytac , ludzie wbijcie sobie wreszcie do glowy ze zadne medytacje yoga nic was nie zmieni mozecie zmienic tylko swoj charakter , piszecie glupoty o sensie zycia , mieszkacie w miare spkojnej cywilizacji zachodnioeuropejskiej rozumiem ze mieszkalibysmy w afganistanie nigerii korei pln gdzie kazdy dzien to walka o przetrwanie a wy pieprzycie glupoty co za smieszne glupoty o zwiazkach o ego , ludzie oszukujecie siebie samych wmawiajcie sobie ze jestescie lepsi przez ta cala wiedze o NWO , sami widzicie ciagle sie ze soba klocicie to pewnie dlatego ze nie posiadacie int.emocjonalnej niewiem , nie doszliscie niby do wniosku skad tylu ludzi nie posiada duszy ? moze to jakies cyber byty portale organiczne moze to nie sa ludzie widzimy zawsze zewnetrzena powloke czlowieka zastanawialiscie sie kiedys czemu on/a sie tak zachowuje tak reaguje co byscie zrobili na jej/jego miejscu czemu jest takim idiota/ka? jak zamierzacie walczyc z systemem nie znacie slawnej liczby dziwnych ofiar samobojstw w polsce jak petelicki papala szyfrant WSI szef kancelarii premiera i wielu ekspertow ktorzy mieli zajac sie smolenskiem a wy pytacie o sens zycia ludzie cieszcie sie z tego co macie , co do zwiazkow czytajcie uwaznie KOBIETY SA BARDZIEJ ZBOCZONE OD FACETOW i BARDZIEJ POTRZEBUJE FACETA NIZ FACET KOBIETE BO PODSWIADOMIE BOJA SIE SAMOTNOSCI tak mysle moze to nie prawda , ja np. mysle penisem jestem jaki jestem wy tez jestescie jacy jestescie wasz glowny blad polega na tym ze wmawiacie innym jacy maja byc ludzie kazdy jest inny choc w sumie kazdy jest taki sam bo kazdemu latwo sprowokowac patrzac na was , zyjcie swoim zyciem i odnosnie mikolaja i jego audycji on mnie tez wkurwia te jego co czwartkowe paplaniny ciagle to samo ale moze mikolaj to nie czlowiek to jakis cyber byt skad mozecie wiedziec czemu on ciagle to samo nawija , kazdy ma swoje przeznaczenie w swoim wcieleniu jeden jest brzydszy drugi ladniejszy drugi madrzejszy trzeci glupszy i ok :D niektorzy faceci na forum to totalne glaby zala sie ze nie ma kobiet na ich poziomie bo oni jasnie oswieceni szukaja takich jak oni , nie ma takich jak wy ! zdajcie sie na laske losu wy nie macie zadnego wyboru :D kazdy ma swoja role w tym zyciu redmuluc sie urodzil aby zostal moderatorem DI malysz sie urodzil aby zostac krolem skoczni Margaret Tutcher aby zostac premierem UK , nie oszukujcie samych siebie bo jestescie bardziej zalosni :D

Zdrówka życzę :tak: Jak masz rację każdy i tak się przekona.

Animals.

Awatar użytkownika

Witaj Anthony
Zastanawia mnie jedno, z jakiej rzeczywistości Cię wyrwano?
Przyznaj, że wszedłeś na to forum dla rozrywki. Wprowadzasz tu swoje gierki emocjonalne. :paluszkiem:
Wciągasz ludzi w konwersację niejako ich obrażając. Czy to przejaw Twojej wyższości intelektualnej?
Czy Twoje DNA jest po prostu tak zaprogramowane :cooo?: :shock:
Widzę u Ciebie małą niespójność.
Piszesz:
Cytuj:
Otoz urodzilem sie w latach 80 tych od dziecka czulem sie inny , owszem mialem w podstawowce gimnazjum liceum znajomych ale to byli tylko znajomi ze szkoly , nigdy po szkole w latach szkolnych nie poszlem na zadna dyskoteke piwo

a w którymś z kolei poście:
Cytuj:
spotykam tez wielu znajomych na miescie rozmawiamy rowniez sa nudni monotematyczni bo jaka moze byc maszyna ktora nie wie nawet co kieruje jej emocjami , nie jestem dzieckiem minely juz czasy kiedy chodzilem na piwko i smialem sie ze znajomymi
:wysmiewacz: Z naciskiem na Piwo
Powinieneś być :? zmieszany, ale znając Twoje EGO i zaprogramowane DNA wylejesz na moją skromną osobę :mrgreen: :cwaniak: wiadro pomyj
Nie będę się wdawał w Twoje manipulacje i komentował wszystkich postów bo widzę, że szkoda czasu, moje DNA bardzo negatywnie reaguje na Twoje DNA :!:
A jestem bardzo prostą osobą posiadającą rodzinę, w tym żonę i dwójkę dzieci. Jestem tak zmanipulowany, że zaciągnołem nawet kredyt na mieszkanie z musu(żeby nie iść pod most). Palę papierosy, piję alkohol, przy czym dobrze się bawię ze znajomymi. Wydaję co miesiąc wypłatę, nie powiem ile i czuję się świetnie. Oczywiście nie zawsze Mruga
I to jest moja cała historia. I nie czuje się lepszy od nikogo. A moje DNA jest jak najbardziej w porządku. Oczywiście w moim mniemaniu, a ile ludzi tyle opinii :język:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Anthony,
naszym zadaniem na Ziemi jest nie tylko zrozumienie śmieszności naszego życia ale również integracja z tym życiem tak bardzo, jak damy radę. Jesteś w stanie wciągnąć się do pewnego stopnia w te nieetyczne zasady jakie tu panują wciąż zachowując świadomość, że życie powinno wyglądać inaczej.

Co do dziewczyn, poznasz dziewczynę tylko nie pisz do niej o UFO i nie krytykuj naszej społeczności bo ona uzna ciebie za dziwaka. Pamiętaj też że dziewczyny mają bardzo zmienny nastrój i pogódź się z tym. Wyciągnij do niej rękę, bądź zawsze miły, i wtedy ona wyciągnie rękę do ciebie i stanie się bardziej opanowana nerwowo. Wtedy dasz radę być z nią w udanym związku.

Witaj Anthony
widzę że minął już miesiąc od zakończenia dysputy , ale wierzę ,że czasami zaglądasz , czy ktoś aby nie "podjął rękawicy" dając Ci możliwość wyartykułowania swej frustracji.
Kiedy Ty się rodziłeś , a ja miałem tyle lat co Ty obecnie -Jan Pietrzak /taki ówczesny satyryk/ śpiewał :

... z telewizji twoja matka
z telewizji jest twój wujek
jak smarować margaryną
telewizja informuje......

Ta zwrotka była dla mnie syntezą obrazu człowieka współgrającą z moją o nim /bliźnim /wyobrażeniu.
Mógłbym ją zaśpiewać obecnie wszystkim oświeconym i starającym się o takie wyobrażenie o sobie zmieniając jedynie w zwrotce nazwy nośników informacji na książkę, reklamę , internet ; lecz nie zrobię tego , dlaczego?.
Ponieważ przez ten okres zrozumiałem i zaakceptowałem /jako właściwe spojrzenie na bliźnich / większość tych poglądów które wyrazili wcześniejsi rozmówcy.
Chciałbym się jedynie podzielić z Tobą tym co nie zostało tu nazwane dosadnie.

Każdą ludzką istotę określa pewien wskaźnik zwany umownie" przyspieszeniem" .Jest to wskaźnik określający w jakim tempie ta istota jest w stanie w sposób racjonalny -uporządkowany przyjmować nowe informacje / to ostatnie zwie się " syntezą ".
Nadmiar informacji / w jednostce czasu / prowadzi do rozregulowania psychiki wyrażającym się brakiem właściwych odniesień do rozpatrywanych przez umysł " równań ". Jest to dosyć zbieżne z przykładem przeciążenia twardego dysku i możliwości operacyjnych komputera.
Kończąc ten wywód stwierdzam ,że faktycznie podglądając przez "obcowanie" zawartości pokładowych komputerów przeciętnego Kowalskiego można być jako neofita w rozumieniu życia przerażonym lub czuć niechęć, jednak gdy swój komputer odda się pod przewodnictwo ducha to w tym oglądzie zaczyna się dostrzegać blaski światła tłumionego kurzem codzienności.

Dotykając najsubtelniejszego tematu naszej intymności , znów traktuję swe życie i jego rozumienie jako temat dla Twoich przemyśleń.
Żaden mężczyzna nie jest piękniejszy od kobiety i żadna męskość obojętnie jak określana nie jest mądrzejsza od niej bo kobieta , kobiecość obojętnie jak definiowana to ŻYCIE - to jednostkowe zrodzonego dziecka ,to zbiorowe rodziny i to tak skrzętnie od wieków rugowane z naszego pojmowania Życie wyrażone w całym Wszechświecie .

Bez niej ,bez ich energii wchłoniętych w naszą świadomość bylibyśmy tylko biorobotami. Związek mężczyzny i kobiety , rodzina , to to co nas buduje , uczłowiecza mężczyznę - i jakże "diabeł " z tym walczy w ostatnich dekadach by dokończyć dzieła dehumanizacji .
Twa krytyka kobiet to ten sam proces w Tobie gnący Cię do destrukcji.
Obudź pragnienia ,bez względu na ich wyraz ,skosztuj, a gdy wyłączysz intelekt rozkoszuj się i zatop w tym ulotnym ,eterycznym , przepięknym świecie kobiet ,kobiety.
Znajdziesz ducha i rozdzielenie między przeżywaniem życia , a tworzeniem koncepcji.

pozdrawiam

Marek

Awatar użytkownika

Podoba mi się Anthony_DiNozzo bunt Twej młodzieńczej duszy. :spoko:
Fajnie, ześ się tu przyplątał. :)
Szczegolnie miła jest autentyczność, która bije z Ciebie. Dośc deficytowa cecha.
A reakcje dyskutantów zdradzają tylko jak bardzo BYCIE SOBĄ jest ciężkie do przetrawienia i nie mile widziane..
Skłonna jestem uwierzyć, że to BYCIE SOBĄ jak było, tak jest i pozostanie: nie rozumiane.
Przebudzone grono, a co i rusz czuje się tu : oburzone, obrażane, wyszydzane, poniżane, prowokowane hehe i tak dalej...
Nie tylko oczywiście w tym temacie.
Formy w których ludzie tkwicie i pudełka, wydaja się wciąż tak zamkniete i sztywne.. :załamka:
Pozdrawiam Anthonego Di...cos tam coś tam :tak:

Anthony_DiNozzo

Pierwszy tytułowy post przeczytałem wybiórczo, drugi raz przeczytałem i trafiło mi się przemówienie do forumowiczów DI pewnego gościa który żegnał się z forumowiczami- jako coś podobnego. Budowa zdań, diagram logiczny.

Baw się dalej w prowokacje i czytaj książki psychologiczne, bo zestawiając to chociażby ze stwierdzeniem, że ludzie w 50 % to istoty bez duszy po prostu się mija.

Ludzie przejawiają coraz bardziej mechanizmy które łączą nas w nieświadomości, a dopóki nie uświadomisz sobie jak to działa nie będziesz rozumiał. Stajemy się coraz bardziej globalni- grupa celem manipulatorów...

Wszystko jest w nas a rzeczywistość o tym mówi-przemawia

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam wszystkich, dzisiaj dołączyłem na to forum, ale około 2 lata zgłębiałem wiedzę w wyjście z matrixa.

Różne filozofie, religie, jakieś zeny, koany, budda, oświecenie, illuminati, nwo całe, mr freeman, zeitgaist, eckhart tolle itp itd. Jak się o tym dowiadywałem, to czułem, że to prawda. Sam wewnętrznie czuję ogromną potrzebę wyszukania tego "złotego środka" na życie.

Jestem chyba z natury złym człowiekiem, próbującym na siłę być dobrym. Gadam, nie działam. Życie w systemie jest cierpieniem, bo ogarnęła mnie apatia i bezradność, lenistwo, gniew itp. Te wszystkie książki, teorie, NLP, bla bla bla gówno mi dały. Zapchałem sobie całym tym bagnem głowę niepotrzebnie. Przez to czuję się czasami wyższy i patrzę na ludzi jakby na debili. I właśnie dlatego sam wolałbym być takim debilem żyjącym w nieświadomości. W ogóle to wszystko nie ma sensu, to takie piękne pieprzenie o ideach wyższych. Nie widzę, nie wierzę.

Życie jest brutalne, czy chcesz tego czy nie. Żadne durne bajeczki w niczym mi nie pomogły.
Zgodzę się z autorem, WYJŚCIE Z MATRIXA TO DROGA DO TRUMNY. Inaczej musielibyśmy mieszkać na wsi jakiejś i samemu uprawiać jedzonko i nic innego nie robić.

Nic z systemem nie zrobimy. To się NIGDY nie uda. No chyba, że Ziemia zamieni się w pył.

Tak czasami myślę, czy nie lepiej mieć w to wszystko WYJE**** i żyć dalej?

Sam nie wiem czy jestem oświecony czy nie, szczerze mnie to nie obchodzi. Wiem, że jest źle, niewygodnie i niesprawiedliwie na tym świecie, ale co Wam to daje, że o tym wiecie oprócz tego, że o tym wiecie?

Daje to żeby nie pisać takich tekstów tylko robić swoje.I tyle.I codziennie pokonywać własnego lenia żeby nie skończyć w takim stanie umysłu.

Wiesz co kubasniak, "...Poznacie prawdę i prawda was wyzwoli". Nauka,szukanie prawdy, to trudna sprawa. Trzeba zderzyć się z samym sobą, otworzyć oczy i wśród szumu informacyjnego oddzielić ziarno od plew. W kwestii trumny (raczej już będzie kartonowa i do kremacji), nie obawiaj się jeszcze zdążysz umrzeć (tylko fizycznie) i zdziwisz się.
Jesetś tu tylko moment,aby się uczyć i doświadczać.Co gorsza przyszedłeś tu z ...wyboru własnego - swojej wolnej woli. Przyjście na świat materialny 3D bycie człowiekiem (Human) to wielka sprawa, choć nie wszyscy o tym nie wiemy (jako jedyni np. śnimy). Były inne możliwości w 3D, jakościowo odmienne. Nie upadaj, realizuj swoją misję (o ile ją odnalazłeś), postaraj się być szczęśliwy. Jeśli szczęściem dla Ciebie jest oderwanie się od poszukiwania prawdy - wolna droga. Pamiętaj jednak,że sporo radości daje np. zrozumienie algebry,potem liczenia pochodnych-różniczkowania, całkowania....umysł zaczyna rozumieć to ,co dla Stwórcy nie jest nawet tabliczką mnożenia. Wiedza to wielka rzecz. Jeśli jest Ci w życiu ciężko - a jak się wydaje - tak jest, to tylko dlatego,że...tak wybrała kiedyś Twoja dusza, bo ta droga jest jej potrzebna...Don't worry nie ma obawy poznasz swoje Wyższe Ja i to Cię zaskoczy. E.Tolle, o którym wspominasz na mnie miał duży wpływ, szczególnie ciekawe sa początki jego zrozumienia - odkrycia. Zrozumienie wymaga pracy myślowej, to boli, ale potem robi się jaśniej. Witaj w szkole...leniu,który ma wszystko aby stać się.....

Pasywni psychopaci dookola XD
rozwalilo mnie to:P
a teraz na powaznie
sluchaj przyjacielu
twoje wielkie przebudzenie to wejscie w jeszcze glebszy sen niz dotychczas
radze ci opuscic to forum
twoj umysl nie jest gotowy na jego zawartosc
lykasz wszystkie historie swoja chlonna wyobraznia
zrob tak
wyluzuj
uspokoj sie
i przestan wierzyc w cokolwiek
przestan tez cokolwiek negowac
siadz w ciszy
zobaczysz dopiero co to prawda
najpierw obserwuj
pozniej oceniaj
ty juz przyjales za prawde cos czego nie zaobserwowales a cos co jedynie przeczytales/ uslyszales
zapamietaj:
prawda to cos co przezyles sam
czego doswiadczyles
reszta to wyobrazenia
zaakceptuj ze wlasnie nimi zyjesz
wtedy zaczna odpadac
zastanow sie czego doswiadczyles
to bedzie prawda
na pojawiajace sie pytanie: przeciez reinkarnacja musi byc prawdziwa bo wszyscy o niej pisza/ bo jakis tam guru (czlowiek ktoremu wierzysz bardziej niz sobie) tak powiedzial
zbij to pytanie prosta logiczna informacja
wiedza wyplywa tylko z tego co przezyles
wiec odpusc z tymi wierzeniami
robia ci straszny metlik w glowie
zycze powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie:)

Niezbyt zrozumiałem wg mnie bardzo chaotyczną i pozbawioną m.in. znaków przestankowych wypowiedź Self 47.
Nie wiem też , co gorsza do kogo jest ona jako pouczenie skierowana?
Zachęcam wszystkich do poprawnego składniowo, logicznie, ortorgaficznie, interpunkcyjnie wypowiadania myśli.
Jesli chcemy aby inni nas zrozumieli, jest to konieczne.
Język polski, owszem nie jest łatwy, lecz ma wyjątkowe możliwości wyrazu. Jest piękny.
Ponoć chodzi w nim o to, aby ,,język giętki wyraził wszystko, o czym pomyśli głowa".

szawel przeczytaj to co napisal ten ktory zalozyl temat a wiele Ci sie rozjasni
pozniej przeczytaj to co napisalem jeszcze raz
wierz mi, pisanie skladniami i robienie interpunkcji nie pomoze Ci zrozumiec tego co napisalem:)
ba niejednokrotnie moze to utrudniac bo czesto sprawia ze zaczynasz bardziej uzywac umyslu do zrozumienia niz wyjsc poza umysl co jest zrozumieniem
to co napisalem bylo czyms do kontemplacji dla autora tematu
wiec nie bede z Toba o tym dyskutowal
:)
i przylaczam sie do twojego apelu:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]