Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 2:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Tym oto przysłowiem ludowym, w temacie
alias -wyjazd z bani ich nie rani, ciekaw jestem zapytując,
jakie konkretne narzędzie się wypracowały, które dają wynik?

W różnych mediach i społecznym doświadczeniu
coraz bardziej widać, niezadowolenie, i utratę nadziei
na to że bełkot powszechnie promowany jest poprawny.

Spora część respondentów świata :) coraz lepiej myśli
i tak oto bezzbrojnie, udało się coś tu namieszać...

Uszanowanie i gratulacje dla wszystkich
- pracujących
- myślących
- nie myślących
w kierunku poprawy jakości i świadomości tej przestrzeni.

Działa.

Nie do końca wiadomo jak, ale coraz więcej osób wie
doświadczalnie
i namacalnie
że tytanik ma swój drift i choć gra muzyka
to dobrze to już było...

Piękna robota.
Czekamy dalej.
i jeszcze raz uszanowanie dla wszystkich działaczy.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lip 2014, 12:00 
VIP Member
Awatar

Kurde szukam jakiegoś punktu odniesienia do twojej wypowiedzi i mam problemy...

Hakun tu Ziemia you read me ?!

Czy to może komentarz do innego tematu wrzucony przez pomyłkę jako nowy temat?
Czy też efekt nie przespanej nocy?

N...

Przestrzeń daje spokój, o ile nie narodziła się w chaosie. Wtedy może powielić się iluzoryczne niezadowolenie iluzją.

Hakun pisze:

Nie wiem czy to można nazwać "narzędziem" ale na jesieni ukaże się najnowsza książka Davida Icka "Human Race Get off Your Knees" z 2010 roku będąca kontynuacją książki "Największy Sekret"

Kolejna sprawa powstanie działu MILAB i coraz konkretniej widać że skala dezinformacji, skala problemu jest zupełnie inna i sprowadzona do nieistotnych problemów...nadal zaczynamy od nowa prostując bez końca te same kłamstwa odnawiane na nowo przez tych ludzi którzy mieli pomóc przebudzeniu. Ludzie kręcą się w informacyjnym błędnym kole karmieni fałszywymi nadziejami zbawienia przez "obcych" podsycane przez różową ezoterykę która nie dopuszcza "negatywnych wibracji" jakby wysyłanie miłości miało zabić naszych oprawców...przypomina to stracie kropidła z autobusem. Narzędzia jednak są wypracowane...ale wymagają poświęcenia wszystkiego bo walczymy z wrogiem a stawką jest "WSZYSTKO" i co ciekawe z każdego nawet najbardziej zaawansowanego systemu kontroli człowiek może się wyzwolić i nie oszukujmy się nie jest to łatwe bo jest to codzienna bitwa o każdy dzień i trzeba gromadzić wiedzę o mrocznych stronach zgodnie z nową zasadą "To czego nie znasz, na pewno Cię zabije" Okazuje się że duchowość która miała pomóc ludziom w wyzwoleniu...została przejęta i zaczyna służyć zniewoleniu. Nie zawsze szczytne idee są promowane przez szczytnych ludzi. Potrzeba wiedzy i rozwagi.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Takie czasy... Niektóre byty popadają w chaos bo przestają być kompatybilne z otaczającą je przestrzenią i osobami, spolecznosciami, które nadążają za zmianami. To ich problem. Oglądanie się na maruderow nie sprawdza się.

Awar pisze:
Takie czasy... Niektóre byty popadają w chaos bo przestają być kompatybilne z otaczającą je przestrzenią i osobami, spolecznosciami, które nadążają za zmianami. To ich problem. Oglądanie się na maruderow nie sprawdza się.

Problem w tym, że do walki o wszystko potrzebni są wszyscy a najbardziej ci co nie chcą.
Ci co nie chcą nie wiedzą jeszcze, że mogą chcieć i ta najważniejsza grupa potrzebuje narzędzi.

Bo inaczej będziesz walczyć tylko o własne przetrwanie.
I chyba się daleko nie pomylę jeśli powiem, że będzie to zgodne z ich oczekiwaniami? N...

Awatar użytkownika

Przetrwanie nie jest zagrożone :-) Dla osoby nie jest zagrożeniem podarcie jej sweterka.
Może nie trzeba walczyć, ani też się nie poddawać, tylko przemienić to co jest na coś "dobrego" dla siebie/innych (bez różnicy, to jedno i to samo :-) )

No pewnie, że nie trzeba walczyć bo ta walka to obrona. Zgodnie z podaną wyżej zasadą, że jak czegoś nie znasz to cie zabije. Oczywiście, że przemienić to co już jest w lepsze.
Ale kiedy stawkąjest wszystko potrzeba wszystkich a do przemeblowania twojego pokoju tylko ciebie.

Czy przetrwanie jest zagrożone? Można dać się skundlić i przeżyć. Można przyjać z bani i podwinać
ogon.

Ale dosyć gadania.

Same dyskusje są bezwartościowe i nic nie znaczą dopóki nie daja rozwiązania...

Dlatego zamiast gadać wole zapytać o te narzędzia?N...

Ostatnio zmieniony 31 lip 2014, 12:06 przez Niktu, łącznie zmieniany 1 raz

Ja się zastanawiam czy Wy w ogóle wiecie co piszecie nie wspomnę o zrozumieniu czegokolwiek bo dawno takiej paplaniny nie czytałem nie licząc blogu krystal.

http://davidicke.pl/forum/drapiezcy-ludzkie-zniwa-uwaga-drastyczny-material-t2231.html

jemu na pewno to be różnicy...
on już został przemieniony...
ciekawe czy walczył?

i wątpię aby wynik był dla niego bez różnicy...

Krzysztof Rogala pisze:
Ja się zastanawiam czy Wy w ogóle wiecie co piszecie nie wspomnę o zrozumieniu czegokolwiek bo dawno takiej paplaniny nie czytałem...

W takim razie proszę i was o konkrety panowie! N...

Nie wiem, czy to jest narzedzie, ale spora zmiana swiadomosci u ludzi podarza ostatnio za roznymi aferami i niedomaganiami w swiecie, w ktorym po prostu zyja.
I jest to na tyle skuteczne, ze dziala o wiele lepiej niz jakiekolwiek skierowane na te osoby wczesniej dzialania, zeby cos w nich ruszyc. I tak np. mozna mowic o jedzeniu, ze nie takie, ze lepiej sie odzywiac, ale kilka afer i ludzie sami nagle rezygnuja z miesa, zaczynaja siegac po rzeczy, ktore przygotowuja od podstaw sami.
Duzo takich przykladow widze dookola.

Ogolnie widze, ze najpraktyczniej jest nie gadac za duzo a po prostu robic swoje. Ludzie patrza, widza i czesto po prostu zarazaja sie tym. Czy to narzedzie... Nie wiem. Swiadomie zyc samemu, pokazywac swoim bliskim... a obszar wplywu sie rozszerza, po prostu i naturalnie. Na przyjaciol, dalszych znajomych. Oni pozniej dzialaja dalej.
Tu drobiazg, tam drobiazg i sa fajne rzeczy.

Fajny temat. :spoko:

Awatar użytkownika

Jakie narzędzie?
Młotek sam gwoździa nie wbije, ani pióro poematu nie napisze...
Pytanie bardziej zasadne: kto?
Działanie z poziomu świata "trójwymiarowego" prowadzi zazwyczaj
tylko do wzrostu pychy/megalomani, ewentualny efekt w istocie popycha
w kierunku przeciwnym.
Ryba machając płetwami nie zmieni biegu rzeki, może jej się tylko wydawać
że jej wysiłek coś znaczy, w rzeczywistości ktoś wykopał nowe koryto
i przekierowuje tam nurt.

Co do mnie jeszcze. W moim wydaniu to duzo bardziej swiadome zycie. Skupienie sie na zmianach u siebie.

Odizolowalam sie na dluzsza chwile od neta. Zajelam swoja przestrzenia. Przestalam gadac, pisac elaboraty, zajelam sie soba.

Wg mnie to naprawde duzo. Jak pisalam wyzej, to sie po prostu i naturalnie udziela mojemu otoczeniu. Chwalic sie nie bede, co i jak robie dla siebie, ale duzo, duzo jest w trakcie... i niech sie dzieje... :spoko: Wazne, ze to robi dobrze dla mnie i dla otoczenia wokol mnie. Na chwalenie sie jednak jeszcze nie czas.

Edit: literowki

Ostatnio zmieniony 28 sie 2014, 15:37 przez Alraune, łącznie zmieniany 1 raz

Alraune to co sami robimy wokół siebie jest bardzo ważne ale wobec skali wszechogarniającego nas k..... to zdecydowanie za mało. Jest to praca u podstaw i oczywiście trzeba to robić! ALE

Określcie najpierw o czym wy gadacie?

- jakie narzędzia?
- jakie cele ?

konkrety

Dla mnie konkretem i doskonałym narzędziem jest pozew zbiorowy przeciwko np. bankowi, który o..... was na kasę.

A wy o czym gadacie?

Niktu

@Niktu, na przyszłość bez wulgarnych słów.Na forum to zabronione!

To, co robimy sami, to podstawa.

Czym wyzszy poziom naszej swiadomosci, tym wyzszy poziom swiadomosci otoczenia. Jestesmy wszyscy nierozerwalnie ze soba polaczeni. :serducho"

Zapoznaj sie, prosze, chocby z mapa swiadomosci Hawkinsa... moze cos ci to rozjasni. :słonko:

http://davidicke.pl/forum/david-r-hawkins-mapa-swiadomosci-t14107.html

Oczywiscie sa rozne metody dzialania. I jeden zrobi to aktywnie, np. wystepujac fizycznie przeciwko wladzy a inny zrobi to medytujac lub ogolnie praktykujac dla dobra wszystkich czujacych istot.

I nie ma co porownywac, ze to czy tamto jest dzialaniem lepszym, korzystniejszym czy wartosciowszym. Nie porownujesz psa z koniem ani bambusa do sosny. Kazde z tych istnien ma swoje wlasne przeznaczenie i swoje sposoby istnienia. Ale zadne z nich nie jest lepsze lub gorsze, jest po prostu inne.

Czyli dzialac w taki sposob, jaki jest dla nas najwlasciwszy. Robic maksymalnie to, co jestesmy w stanie zrobic... i wykorzystywac dary (talenty), z jakimi przyszlismy w tym wcieleniu na swiat.

Dary wg miary. Wazne, rozpoznac je i wykorzystac dla dobra wszystkich czujacych istot, uwolnic je od cierpienia. W jaki sposob? W ten nam najwlasciwszy. Mruga

Jezeli Twoim sposobem jest wyjsc z kosa na premiera :lol: (zart Mruga ) ... to jest to Twoj sposob... Poza pytaniem, co to przyniesie... nie mozesz oczekiwac, ze ta metoda bedzie tez metoda drugiego czlowieka. ;)

Rozpoznac swoje metody, a to moze sie zdarzyc tylko, jezeli zajmiemy sie odpowiednio samymi soba i poznamy siebie doglebnie. Co jest moje? Jak moge na maxa wykorzystywac swoje mozliwosci? Co to przynosi konkretnego dla mnie? Dla innych? Itd. itp. Spontan ist gut... :P ale pozostaje pytanie, czy aby nie trace energii na prozno... Jesli dzialac to tak, zeby bylo z moca i konkretnie.

Alraune pisze:
To, co robimy sami, to podstawa.
Czym wyzszy poziom naszej swiadomosci, tym wyzszy poziom swiadomosci otoczenia. Jestesmy wszyscy nierozerwalnie ze soba polaczeni. :serducho"

To co można zrobić tu i teraz to robię. Podzielę się informacją.

10 przykazań rozwoju duchowego

1. Posiadasz wolność działania i myślenia, które powinny stać się fundamentem twojej rzeczywistości.
2. Żyj w zgodzie z własnym sumieniem, a w naturalny sposób wyzbędziesz się poczucia winy.
3. Nigdy nikogo nie osądzaj i nie bierz sobie do serca, jeśli sam zostaniesz przez kogoś osądzony.
4. Odrzuć wszystkie stereotypy, gdyż mogą one przyćmić jasność widzenia.
5. Nie pozwól sobie nadmiernie ufać ideom i wierzeniom, ponieważ często prowadzą człowieka do samodestrukcji.
6. Istniejesz w chwili obecnej; tu i teraz.
7. Jesteś odpowiedzialny za siebie i swoje poczynania.
8. Pielęgnuj wybaczające serce, jeśli chcesz zachować spokojny umysł.
9. Pierwszym krokiem ku wieczności jest skromność, a drugim cierpliwość.
10. Nadaj życiu cel, lecz rezultaty swoich działań pozostaw innym ludziom.

http://davidicke.pl/forum/post188333.html#p188333

Alraune pisze:

Zapoznaj sie, prosze, chocby z mapa swiadomosci Hawkinsa... moze cos ci to rozjasni. :słonko:
http://davidicke.pl/forum/david-r-hawkins-mapa-swiadomosci-t14107.html

Dzięki za tego linka podoba to mnie sie :tak:

P.S.

Hakun pisze:

Temat w dalszym ciągu traktuję jako otwarty do dyskusji.

Niktu

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Narzędzia bardzo proste. Na początek cztery.

Nr. 1 To ja coś dodam od siebie w kontekście narzędzia.

Chodzi o pewien modus operandi które nazywa się konsekwencja.
Tylko to jest w stanie gdzieś zaprowadzić. Inaczej...

Skakanie między Jezusem, Reptilianami a hiperfizyką nigdzie nikogo nie zaprowadzi.
A już na pewno nie dalej niż na skraj zniechęcenia i zwątpienia we wszystko.

Nr. 2
Szczególnie jedno narzędzie mi się podoba.
Gość miał sporo fajnych filmików na youtube na kanale rozwojowiec
Niestety olbrzymiej części z nich już niema. Ale mnie chodzi o jeden który najbardziej mi się podobał
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wejsc-w-stan-koherencji-fizjologicznej
Tego też już nie ma na jego kanale, stąd link do spryciarzy. Forma lekko trąci marketingowym bełkotem
ale treść jest bardzo dobra. Do tego świetnie wpasowuje się to w koncepcję Karuna czy kultywowanie współczucia.Proste i skuteczne, bardzo dobre, polecam.

Nr. 3
Też metoda związana z kotwiczeniem. Odsyłam link do "Techniki splecionych okręgów" Jako technika obrony psychicznej. Gorąco polecam, działa szalenie skutecznie. Szczególnie potem kiedy staczy już sam mentalny sygnał i nie trzeba wykonywać żadnego gestu.

Nr. 4
Prosta i głupia sprawa. Kupcie sobie zioła w doniczce. Bazylia, mięta, oregano, trawa cytronowa, rozmaryn
kosztuje gorsze 1-3 zł. Starczy podlewać i trochę słońca. Ładnie pachnie, jest świeże, bez chemii, własne i tanie. Ziołowa apteczka na balkonie za grosze.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]