Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Sikające psy, rozkrajane ryby, nagie lalki i japońska uczennica w szkolnym mundurku która jest bardzo silnym i rozpoznawalnym symbolem seksualnym w Japoni, do tego rozchylone płatki kwiatów, jaskrawoczerwone rybie wnętrza i kobieca bielizna.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 gru 2011, 8:14 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ja tam nie jestem zaniepokojony, w np polskiej tv podczas reklam jest wiecej seksu i niedwuznacznych ~~ niz w tej reklamie.. to jest "sztuka" a ichna kultura jest zupelnie inna od naszej wiec nie powinno sie porownywac..

owszem ta reklama jest wysublimowaną sztuką ,ale większość ludzi nie zwraca uwagi na te subtelne wpływy które tak głęboko na nich wpływają

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Ułamek sekundy rozcinanej ryby i kilka świńskich ryjków, skaleczona stopa i sikający pies...poprostu życie.
Są gorsze reczy.
BTW... parenaście dobrych lat temu byłem dumny ze swojej koszulki Prodigy z wizerunkiem martwej rybki ; )
grx - po Twoich postach kojażę że też lubisz te klimaty.. hm ?

cieżkie tematy :twisted: ciężkie klimaty :wacko: skrzywiona część tego świata i mediów kontrolowanych przez opętanych psycholi :wacko: :twisted: dla mnie przekaz tej reklamy jest jasny i wiem jak głęboko wpływa na podświadomość :wacko: i jak to widze to mówie o tym ale większość "oświeconych" "przebudzonych"woli zostawić ten temat .

Obrazek

http://davidicke.pl/forum/david-icke-pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci-t2524.html

Awatar użytkownika

hmm... Ciężko powiedzieć że ktoś mógłby woleć zostawic ten temat. (nawet ci "oświeceni")
Osobiście uważam, że temat poprostu się szybko wyczerpał, no ale to tylko moje odczucie.

Nie, no polaczenie tresci jest co najmniej kontrowersyjne. W Polsce moznaby to podlozyc pod (anty)reklame pedofilii... "zly dotyk"... czy przemocy...
Wiadomo, ze tresci pokazywane w TV nie sa bez znaczenia i nie pozostaja bez wplywu na ogladajacych. Nie zapomnijmy, ze jest to reklama aparatow fotograficznych. Jezeli nawiazuje ona do typowej kultury japonskiej to znaczy, ze Japonczycy maja bardzo... hmm... ciekawe postrzeganie tego, cojest godne bycia uwiecznionym na fotografii... Oczywiscie o gustach mozna by dyskutowac, ale tu powiazania sa dosyc ciekawe... z jednej strony np. uczennica (dziewczynka), z drugiej nagie lalki... itd.
Reklama to rzecz, ktora ma przynosic zleceniodawcom kase... takze nie ma w niej nic przypadkowego. Wszystko MUSI byc dopracowane do perfekcji. Mruga

myśle że jak więcej wiemy o tych psycholach i ich sztuczkach to mniej jesteśmy podatni na ich wpływ

My tak... ale wiekszosc ludzi, tych ogladaczy TV na dzien dobry... nie.

i dlatego burzy to moją wewnętrzną równowage :zły: a w realu po za paroma wyjątkami otaczają mnie ludzie o świadomości średniowiecza i jedynie co potrafią to ignorować wszystko i wszystkich :bangheadwall: ale to nic :)
to bardzo ciekawe zjawisko obserwować takich ludzi i patrzeć w ich oczy :zęby:

grx pisze:
myśle że jak więcej wiemy o tych psycholach i ich sztuczkach to mniej jesteśmy podatni na ich wpływ

grx pisze:
i dlatego burzy to moją wewnętrzną równowage

To wszystko nie musi się układać w jedną całość.Ale to tylko moje zdanie, mogę się mylić.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Troche daje do myslenia (bynajmniej mi), jest kontrowersyjna to napewno, ja stawiam na to, ze w tej reklamie jest 'to cos nieporzadanego', lalki ktore sa zawieszone na sznurkach, kukly?, ktore sa sterowane kims z gory? oswieceni?, co do fujifilm to w filmie Alexa Jonesa ''Panstwo Policyjne'' jest umieszczony moment jak opowiada o sterowcach, ktore po zamieszkach na przedmiesciach NY, kilka dni po 9/11, policja kryla sie za tym znana marka na calym swiecie, nagrywajac z gory wszystko i indentyfikujac ludzi. Oswieceni sa zbyt inteligentni, podobnie jest z smiercia Johna Lennona, ksiezny Diany, zgroza, zgroza, jeszcze raz zgroza!

Awatar użytkownika

"bynajmniej mi" nie jest tym co chciałeś wyrazić - znaczenie słowa "bynajmniej" jest właściwie bliskie odwrotności słowa "przynajmniej" - które raczej na pewno jest bliższe Twoim intencjom.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

sewerys pisze:
roche daje do myslenia (bynajmniej mi), jest kontrowersyjna to napewno, ja stawiam na to, ze w tej reklamie jest 'to cos nieporzadanego', lalki ktore sa zawieszone na sznurkach, kukly?, ktore sa sterowane kims z gory? oswieceni?

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Jest tu kilka osób, którzy moim zdaniem powinni na jakiś czas wyłączyć kompa.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Bow1 pisze:
sewerys pisze:
roche daje do myslenia (bynajmniej mi), jest kontrowersyjna to napewno, ja stawiam na to, ze w tej reklamie jest 'to cos nieporzadanego', lalki ktore sa zawieszone na sznurkach, kukly?, ktore sa sterowane kims z gory? oswieceni?

Boże naprawdę nie macie ciekawszych tematów????? Co tu się do cholery dzieję??? Zaczynamy wrzucać jakieś mało znaczące tematy nic nie wnoszące, boże..... :evil:

Te forum spada na psy

Zaraz będziemy dyskutować czy pies miał oczy czerwone czy niebieskie i czy istnieje podejrzenie że to może wstrząsnąć całym światem.... :dobani:

Awatar użytkownika

Bow1 pisze:
sewerys pisze:

Przepraszam, ze nie na temat, ale mam cholerny powod, aby to napisac ten post. Jestem na tym forum od nie pamietnych czasow, a konto mam od 21 wrzesnia br., jest tutaj fajny klimat, wszystko mi sie podoba bo mozna sie wiecej dowiedziec, a szczegolnie prawde, ktorej nie uslysze w Tv, staram sie wyjasniac wszystko co pisze, nie pisze i nie wiem czy zdarzylo mi sie odpowiadac na temat jednym zdaniem czy tez i nie jezeli tak to moze bylo 1 lub 2 razy za co teraz mi cholernie glupio, chociaz nie wiem czy takie cos mialo miejsce, ale mniejsza z tym, dobija mnie jak widze polactwo wszedzie, rozumiem jestesmy Polakami i jak jestesmy postrzegani na skali swiata, ze my mowimy 'co to za Ameryka za potega', a duza ilosc amerykanow nie wie nawet, ze taki panstwo istnieje czy gdzie sie znajduje, ale jak widze takie typowe polactwo ktore, jest na tym forum i nabija posty piszac jakies pierdoly za przeproszeniem, bo jest pod avatarem skala postow to mnie dobija. Nie chce wymieniac nickow, te osoby wiedza, jesli nie wiedza, dobrze, ze chociaz przeczytali. Wezcie ludzie ogarnijcie co?, ma czy mialobyc powazne forum, a nie trzoda polska, ktora pokazuje co to nie ja, ''moze dostane admina jak nabije 2000 postow'', rece mi opadaja, a nogi wiodczeja, jak widze takie cos, ogarnijcie sie ludzie tu i teraz, chyba za duzo fluoru i telefonow bo macie juz takie mozgi powypalane. Jestem dumny, ze istnieje takie forum, przestancie wprowadzac tutaj typowe polactwo. Z powazaniem Sewerys,

Bow w takim razie pozdrawam, to moje zdanie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]