Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 maja 2020, 23:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree

[quote="Bou"]zastanawiaja sie czy to nie bylo zaplanowane wydarzenie na co niektore fakty wskazuja

jeszcze raz zacytuje to co było kilka postów wyżej

Jest ,coś o czym zapewne wiele osób nie wie .W tradycji szamańskiej gdy patrzy się na Matkę planetę tak jak na żywy organizm (oczy,płuca ,głowa ,serce itd) ,atol Mururoa jest odpowiednikiem narządów rodnych Kobiety jaka jest nasza Matka Planeta, i iluminaci chcieli go już raz zniszczyć (pamiętacie 6-7 eksplozji neutronowych pod rząd ok .dwie dekady temu) ,było to cały czas monitorowane z Wielkiej Piramidy w Egipcie (to jest trzecie oko planety - a jak wiecie czakry są połączone w pary ;pierwsza-siódma ,druga -szósta itd) bo gdybyście wzięli szpilkę i wbili ją w globus w miejscu atolu i przeszli przez środek planety to wyskoczylibyście w piramidzie ,na szczęście był czynnik trzeci ,którego nie przewidzieli ,była interwencja i musieli spieprzać , a rany Matki Planety były uleczone .Rejon zatoki meksykańskiej płw.Jukatan oraz Sierra Madre w Kolumbii (indianie Kogi) to jest rejon w okolicy lewej pachy - czyli miejsce najbliższe sercu Matki Planety z tego punktu są milmetry do Serca (to w dużym skrócie ). Resztę dalej chyba rozumiecie ...

za zawór odpowiadał Halliburton wiemy do kogo należy .Tu chodzi o coś więcej (nie nastawiałbym się na próbę znokautowania anglosaskiego BP przez Rockefelerów w ramach rozgrywek wewnątrz illuminackich - Ameryka kontra Europa w ramach podziału Świata) zobaczcie swoje emocje , wasze serca(nawet na tym forum) sączenie trucizny w okolice energetycznego serca planety jest odczuwalne przez nas wszystkich ,grunt to być tego świadomym.

ps.najnowsze (dzisiejsze) podane ilości przez naukowców to 11mln litrów ropy na dzień lub więcej

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 maja 2010, 17:14 
VIP Member
Awatar

@yogen8, muszę Ci powiedzieć że przestałem śledzić ten temat, z tego względu że ilekroć tu wchodzę, czuję się bardzo źle energetycznie, czuje wielki żal i smutek, związany z dramatem, jaki rozgrywa się wśród milionów żywych istot w wodach zatoki Meksykańskiej i nie tylko tam.
Wiem dobrze że skala zniszczeń przerazi samych sprawców tej katastrofy, a "bumerang" jaki wyrzucili, powróci ze straszliwą siłą, kosząc sprawców u pnia. Jakakolwiek próba ingerencji w przyrodę (jeśli sprawy rzeczywiście mają się tak, jak je widzimy) musi skończyć się globalnym kataklizmem...
Płaczę kiedy piszę te słowa, bo ból, który odczuwam jest ogromny...
Ludzka Rasa pozwoliła się zrobotyzować ...
Mam tylko nadzieję że kiedy Matka zareaguje, posprząta cały ten bajzel...

Niech MOC będzie z Wami...

http://www.youtube.com/watch?v=PPnhiVe9B0A&feature=related

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Suchy nie płacz, wysyłaj tam światło, wysyłaj pozytywne wibracje i każdy kto sie czuje na siłach niech wysyła.

> Bou

Filmik z tym busem fema już od kilku miesięcy krąży.

timewave pisze:
> Bou

Filmik z tym busem fema już od kilku miesięcy krąży.

naprawde???? dziwne bo w filmie ktory zalaczylam sa informacje z maja tego roku

kurcze, moze to YT ma jakies mozliwosci podrozy w czasie ;)

Fragment filmiku z busem fema - teraz lepiej :język:

nic nie wskazuje na to ze wyciek w najblizszym czasie zostanie zatrzymany, prowadzone sa jakies prace ale jak mowia - bardziej na pokaz

jedna uwaga co do filmu - niektorych obrazow nie powinny ogladac osoby wrazliwe na krzywde zwierzat

phpBB [video]

phpBB [video]

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

dobra robota poprzedniku z tym filmem Knowing, powiem szczerze ja nie wierzę w przypadki, może masz coś więcej na deser

Adrian, słowa uznania za spostrzegawczość należą się autorowi filmu na YT.
Jak coś osobiście wyśledzę, to podrzucę tu.

Zdjęcie z 24 maja :
Obrazek

oryginalna rozdzielczość : http://mrrs-ks.eo.esa.int/mrrs/images/2010/05/24/MER_FR__0PNGAT20100524_161651_000001782089_00398_43037_1676.N1_4BFADCCA_image_0260.jpg

ciekawe spostrzezenia http://www.accuweather.com/blogs/news/story/31528/what_if_a_hurricane_were_to_sl.asp

Robi się nieciekawie,pytanie czego dowiemy się za tydzień lub dwa
http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:katastrofa-ekologiczna-czy-tylko-w-ameryce&catid=44:swoje&Itemid=53

to ,że to było celowe to już niema wątpliwości , data katastrofy ,obrzędy illuminatów ,wykonawca, złożona ofiara itd...

Na Florydzie spadł wczoraj deszcz... ROPY!!
Samoloty od razu zrzuciły ładunki chemiczne na plamy u wybrzeży i nad samą Florydą.
Kto wie co na prawde rozpylali?
Jaki to ma wplyw na ropę widać, ale jaki ma na ludzi jeszcze nie, ale pewnie niebawem się dowiemy...
Zatoka Meksykańska to nie Czakram Serca Ziemi, jak napisał ktoś z użytkowników, sprawdzałem wczoraj na Siatce Sanandy.
Jest to prawdopodobnie Planetarny androgenus i centrum harmonii, umiejscowiony w El Tula i Palenque-Meksyk co to oznacza?
Zanieczyszczenie świadomości Planety, wywołane tym zabiegiem, ja twierdzę z całą stanowczością że celowym, odbije się na świadomości ludzi, może wywołać masową depresję, paranoję, falę samobójstw na niespotykaną skalę, czy maksymalnie wzmożoną agresję...
Jeszcze bardziej martwi mnie fakt, że nikt nie wie, gdzie jest umiejscowione Trzecie Oko Ziemi, mówi się że gdzieś na Antarktydzie, lepiej żeby to była prawda...
Żarty się skończyły, zaczęły się schody

Pozdrawiam.

Czakram serca jest niedaleko tego miejsca ,ale pamiętajmy że czakry na ziemi się przemieszczają wraz ze zmianą świadomości planety,dobrze opisuje to Drunvalo(energia kundalini Ziemi kończy swój obecny bieg by się zakotwiczyć w Peru ), bardziej niepokojące jest to ,iż wisi w powietrzu możliwość użycia głowic jądrowych (wybuchy jądrowe rozrywają czasoprzestrzeń)w tym miejscu by zakłócić (ogłuszyć?)świadomość Ziemi

oprócz filmu ,,Knowing" jest o rok starszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=qjCiz47_PTY&playnext_from=TL&videos=bCKCRXBurzk
pomijam ezoteryczne i szczególne dla jednego z synów brytyjskiej rodziny królewskiej uroczystości właśnie w okolicach 20/04 lub 21/04 .
Nic tu nie wskazuje na wypadek

http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.seite3.ch%2F&sl=de&tl=pl

Podobno Goldman Sachs kombinowala na gieldzie z akcjami TransOcean przed sama eksplozja platformy w zatoce meksykanskiej. Podobnie jak z akcjami linii lotniczych tuz przed 9/11

No joke: Goldman Sachs shorted Gulf of Mexico

It turns out that Goldman Sachs really did place shorts on TransOcean stock days before the explosions rocked the rig in the Gulf of Mexico sending stocks plunging while GS profits soared -- benefitting once again from a huge disaster, having done the same with airline stocks prior to 911 then again with the housing bubble.

http://pesn.com/2010/05/05/9501645_No_joke--Goldman_Sachs_shorted_TransOcean/

Jako, że lubią informować wcześniej o swoich planach (takie skrzywienie, iluminaci = ilustraci) swoich poczynać wygląda na ich (nieprzypadkową) robotę - zapowiedź wybuchu i pożaru oraz wycieku ropy na platformie w filmie Knowing który też oglądałem.

Jest taka karta illuminati "oil storm", wzrost cen, panika etc. która miała już zastosowanie w zatoce meksykańskiej podczas Katriny a być może również i teraz.

tu mozna poogladac wyciek ropy life

http://www.bp.com/liveassets/bp_internet/globalbp/globalbp_uk_english/homepage/STAGING/local_assets/bp_homepage/html/rov_stream.html

Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 15:42 przez Bou, łącznie zmieniany 1 raz
Nieprawidłowy tag - poprawiono (zamiast url - img)

tym razem morze polnocne

http://www.guardian.co.uk/environment/2010/may/27/north-sea-oil-rig-gas-threat

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Proba-zatamowania-wycieku-ropy-nie-powiodla-sie,wid,12319681,wiadomosc.html?ticaid=1a418

Czas na wybuchowe rozwiązania. Wystarczą środki konwencjonalne, czy też konieczne będzie użycie taktycznego ładunku jądrowego?

Jak się nazbiera duża ilość (koncentracja) podpalą i powiedzą, ze to "ibnladen" :ninja: :wacko:

jak tworzyć chaos / przykrywkę to na całego inaczej nie osiągną celu.

timewave pisze:
Jak się nazbiera duża ilość (koncentracja) podpalą i powiedzą, ze to "ibnladen" :ninja: :wacko:

jak tworzyć chaos / przykrywkę to na całego inaczej nie osiągną celu.

Co więc jest tłem katastrofy w Zatoce Meksykańskiej? Żeby posunąć się do tak ogromnego bestialstwa, w tle muszą trwać przygotowania do III Wojny Światowej! Innej opcji nie przyjmuje do wiadomości, ale jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

Pokój Bracia i Siostry;)

Suchy pisze:
Co więc jest tłem katastrofy w Zatoce Meksykańskiej? Żeby posunąć się do tak ogromnego bestialstwa, w tle muszą trwać przygotowania do III Wojny Światowej! Innej opcji nie przyjmuje do wiadomości, ale jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

Pokój Bracia i Siostry;)

To wielce prawdopodobne....i jeszcze aby w czasie wojny przyszło "zbawienie" od istot wysoce rozwiniętych.
Narody po nieludzkich przejściach przyjmą "pomocną dłoń" od każdego.
Wplątanie nas sztuczne w konflikt światowy i zaoferowanie pomocy z "nieba", przyjecie jej dobrowolne. Staniemy się wasalami w zamian za "mądre rozwiązanie" naszej sytuacji.
Ja wiem jak to brzmi, ale to coś więcej nadchodzi niż nasze problemy z głupimi, niegodziwymi politykami, organizacjami....nie umiem wytłumaczyć...ale to coś więcej, opadną nam szczęki-coś mi się wydaje.

Suchy pisze:
... Co więc jest tłem katastrofy w Zatoce Meksykańskiej? Żeby posunąć się do tak ogromnego bestialstwa, w tle muszą trwać przygotowania do III Wojny Światowej! Innej opcji nie przyjmuje do wiadomości, ale jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

Dla nas bestialstwo dla nich to tylko "gra" o wpływy, władzę i kontrolę - nie wszyscy myślą jednakowo. :wacko:

> kibur, post piętro wyżej - trafne rozumowanie / analiza :ninja:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

7:15 - 7:30

Be prepared for false flag
terror attacks or disasters

fear-mongering

man-made disasters

flase flag terror attacks

In Miami and Kansas
Nebraska and Alabama
the Gulf of Mexico

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Obrazki dewastacji srodowiska jakie poczynila ropa w Luizjanie

phpBB [video]

Cytuj:
Bou Obrazki dewastacji srodowiska jakie poczynila ropa w Luizjanie

Załamka. Serce pęka. Morderstwo najsłabszych. Bez szans na obronę, bez najmniejszych szans.
To naprawdę jak oślepianie i wyrywanie serca Planecie. Gaję mordują a nas razem z nią. Normalnie serce mi pęka jak patrzę na te piękne stworzenia jak giną- nie rozumiejąc kto taką krzywdę im wyrządza i dlaczego.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Wiecie, probowalam wyslac cos pozytywnego w tamto miejsce, ale nie moge bo ilekroc pomysle o tych pieprzonych potworach ktorzy zgotowali ten horror, to ogarnia mnie wscieklosc. Najchetniej dorwala bym ich i wlala im rope do gardel, zeby posmakowali swoich wlasnych planow.

Co teraz bedzie? Jak sie tego pozbyc? Jak zatamowac ten planowany wyciek? Zamiast postarac sie cos zrobic, rozpylaja chemikalia i pompuja jakies dziwne masy w tamto miejsce, ktore rowniez zaiweraja chemikalia. Jak widac, do tej pory nic dobrego z tego nie wyniklo. Napewno potrafili by to zatrzymac, ale nie chca, cholerne gady. Rzygac sie chce. Nie moge pozbyc sie mysli ze od teraz bedzie tylko gorzej, ze oni sie wlasnie rozkrecili i mozna tylko czekac na gorsze wiadomosci. Jak widze, od jakiegos czasu wielu z was mialo zle przeczucia, i musze powiedziec ze od zeszlego tygodnia miewam takie stany ze chce mi sie plakac, krzyczec i doslownie serce mi peka, tak jakby nie bylo juz nadziei. Ten filmik o przejeciu kontroli nad wlasnym stanem umyslu troche mi pomogl, ale na krotko.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Dwie pieczenie przy jednym ogniu. Hurtowo już załatwiają dezinformację, wklejają gdzie się da:
Cytuj:
Niektórzy szefowie firm naftowych twierdzą, że wyciek jest jedną z "nieuniknionych" katastrof, które są ceną płaconą za postęp cywilizacyjny, ponieważ ludzie obsługujący urządzenia wiertnicze zawsze mogą popełnić jakiś błąd.

- Polski prezydent też zginął w katastrofie spowodowanej przez ludzki błąd. Tego się nie da uniknąć - powiedział w telewizji CNN były szef koncernu Shell John Hoffmeister.

http://wiadomosci.onet.pl/2177966,12,katastrofa_w_usa_porownana_do_smierci_lecha_kaczynskiego,item.html

brane sa pod uwage militarne metody rozwiazania problemy

http://www.huffingtonpost.com/2010/05/30/colin-powell-oil-spill-is_n_594779.html

no to bombe trzeba puscic na resztke zyjacych stworzen i po klopocie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]