Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 5:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 13 maja 2015, 15:44 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2011, 16:47
Posty: 503
Lokalizacja: Gdansk
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: gdansk
Przedstawiciel obecnego establishmentu - prof. Janusz Czapiński - z niesamowitą pogardą wypowiedział się o młodych Polakach, którzy dążą do zmiany obecnej władzy. W wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej" stwierdził, że porządek w Polsce będzie mógł być utrzymany, jeśli młodzi jak najszybciej stąd wyemigrują! Czyżby obawiał się, że młode pokolenie zaczęło stanowić siłę napędową rewolucji, która rozmiecie układ stworzony przy okrągłym stole?

Paweł Kukiz wygrał przede wszystkim wśród młodych. Jest dla nich nadzieją na realną zmianę układu sił w polskiej polityce. Dla przedstawicieli establishmentu jest z kolei tzw. "antysystemowcem", który może im realnie zagrozić w dalszym dzierżeniu władzy nad strukturami III RP. Nie powinny zatem nas dziwić nieprzychylne wypowiedzi przedstawicieli władzy na temat niego, czy skupionego wokół jego osoby środowiska.


To, co jednak zrobił prof. Janusz Czapiński przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. W pogardzie dla młodych posunął się zdecydowanie za daleko. W wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej", komentując wyniki I tury wyborów prezydenckich, stwierdził, że: "Rośnie fundamentalistyczny radykalizm w młodym pokoleniu Polaków. Módlmy się, by oni jak najszybciej wyemigrowali, dzięki czemu ochronimy porządek" (sic!). Jak można interpretować powyższe słowa? Czy Czapińskiemu chodzi o ochronę ustalonego w Magdalence i przy okrągłym stole "porządku"? Dlaczego tak bardzo boi się młodych, a ich poglądy określa jako "fundamentalistyczny radykalizm"? Podejrzewam, że Czapińskiego możemy śmiało traktować jako reprezentanta obecnego establishmentu, który panicznie boi się zmiany. Panicznie boi się, że Komorowski może zostać przepędzony z urzędu Prezydenta RP, a do władzy na jesieni dojdzie ugrupowanie Pawła Kukiza. Strach przed nowym powoduje u niego radykalizację poglądów. Stąd brutalne słowa o tym, aby młodzi - którzy są siłą napędową rewolucji - czym szybciej emigrowali z Polski. Aby zostawili ją w spokoju na kolejne lata. Aby władzę nad naszym krajem nadal dzierżyła ekipa, która ustawiła się przy okrągłym stole. Na to jednak zgody nie ma.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02260-Establishment-IIIRP-z-coraz-wieksza-pogarda-o-mlodych.htmNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 maja 2015, 15:44 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 14 maja 2015, 8:28 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Bronisław Komorowski vs niepełnosprawna (+ suflerka)

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 maja 2015, 9:05 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 maja 2015, 9:00
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Witam, to mój pierwszy post ale na forum jestem od dłuższego czasu, przyznam że byłem politycznie obojętny ale już nie mogę patrzeć spokojnie na te wszystkie wpadki rządzących uchodzące na sucho... Przyznam że kiedyś byłem za PO i czuje się wyruchany xD jak zapewne większość Polaków.
Filmik zapewne większość już widziała czyli Komorowski radzi...
phpBB [video]


Tu natomiast film który może być gwoździem do trumny całego PO
Nie wiem co miała na celu ta wypowiedź, zapewne wielu ludzi i tak nie będzie kojarzyć tego Pana z PełO ale przynajmniej brawa za szczerość. Obywatel służy jedynie do ćwiczeń ;)
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 maja 2015, 17:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Paweł Kukiz,Kandydat na Prezydenta,stracił Ojca.
Tadeusz Kukiz,żył lat 83,zmarł po ciężkiej chorobie.

Cytuj:
Tadeusz Kukiz urodził się 9 maja 1932 r. w Dębowicach w woj. tarnopolskim. W 1940 r. został z matką i siostrą zesłany do północno-wschodniego Kazachstanu, skąd powrócił w 1946 r.

W latach 1951–1957 studiował medycynę najpierw w Ołomuńcu, a później na akademiach medycznych w Zabrzu, Lublinie i Warszawie. Przez prawie 30 lat kierował oddziałem chorób wewnętrznych w szpitalu w Niemodlinie i kierował tamtejszym Kołem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Popularyzował historię i kulturę Kresów. Aktywnie uczestniczył także w działalności Związku Sybiraków.

W 2012 r. został uhonorowany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=114dd2


.
.
.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nie-zyje ... kiz/ktnr1l
.
.
.

Paweł,brak słów...Kondolencje
Smutny

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2015, 9:44 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1119
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
A czy wybory były sfałszowane ? Jeśli były przeprowadzane jak te samorzadowe, to pewnie tak.
Ale o tym i o wielu innych rzeczach dowiemy się zapewne z przeciągu kilku tygodni.


No to się zaczyna sezon ujawniania przekretów i niekompetencji.
Niestety takie informacje żadko kiedy opuszczają specjalistyczne i branzowe portale.

Cytuj:
Raport CERT.GOV.PL o fatalnym podejściu PKW do bezpieczeństwa

Rzeczpospolita opublikowała dzisiaj informacje pochodzące z raportu Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe na temat sytuacji w PKW. Wirusy w sieci wewnętrznej, ignorowanie zgłoszeń o problemach – nie wygląda to dobrze.

Na stronach Rzeczpospolitej można przeczytać bardzo niepokojące informacje o poziomie kultury bezpieczeństwa (lub jej całkowitym braku) w Państwowej Komisji Wyborczej. Nie jest to przyjemna lektura

Mamy zainfekowane systemy, ale nie powiemy nikomu

Jak do tej pory PKW nie przyznała się, że już 24 września, czyli ponad miesiąc przed wyborami, otrzymała informacje o infekcji wewnętrznych systemów. Nie wiemy niestety, o jakim złośliwy oprogramowaniu mowa ani jak doszło do infekcji i jej wykrycia – możemy się tylko domyślać, że w procesie przejmowania ruchu od zakażonych maszyn (sinkholing) prowadzonym przez którąś z organizacji zajmujących się bezpieczeństwem natrafiono na adresy IP wchodzące w zakres adresacji w dyspozycji PKW. RP pisze o serwisach wybory.kbw.gov.pl oraz poczta.kbw.gov.pl – jeśli nie są to tylko „bramki” dostępu do sieci, to może to oznaczać infekcję ważnych serwerów i jest bardzo niepokojącą wiadomością.

Mamy zainfekowane systemy, ale nie powiemy nikomu

Kolejnym poważnym incydentem z raportu było opisane jako pierwsze w naszym serwisie udostępnienie w sieci wersji testowej systemu wyborczego. Mimo wycieku wielu potencjalnie poufnych informacji incydent ten był lekceważony przez PKW.

Obrazek

Odmowa pomocy i gwałtowna zmiana frontu po włamaniu

Dzień po wyborach zespół CERT.GOV.PL zaproponował PKW pomoc w przywróceniu systemu do prawidłowego funkcjonowania. Dyrektor odpowiedzialny w PKW za informatykę odmówił tej pomocy, twierdząc, że jego zespół wraz z dostawca poradzą sobie z problemami. Dwa dni później ten sam dyrektor poprosił w trybie pilnym o pomoc po tym, jak Niebezpiecznik opublikował informację o wycieku danych z bazy PKW (prawdopodobnie przez błąd SQLi opublikowany miesiąc wcześniej na forum Devilteam). Dyrektor odszedł już z pracy, ale niesmak pozostał. Oby był to jedyny skutek zaniedbań.


http://www.rp.pl/artykul/1140279,116328 ... zenia.html
http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/rap ... eczenstwa/


Ale spoko, i tak wypadamy blado z USA.
http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/ame ... elacyjnie/

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 maja 2015, 4:58 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
JOW-y – betonowanie żydo-systemu III RP
"Jak widać hasło zdemokratyzowania procesu wyborczego przez wprowadzenie JOW prowadzi w rzeczywistości od ograniczenia tej demokracji. Negatywną cechę JOW z punktu 3. dobrze obrazuje teoretyczny, ale przecież możliwy, przykład:

może się zdarzyć, że pięciu kandydatów (A,B,C,D,E) otrzyma następujące wyniki w głosowaniu: A – 21% głosów, B -20%, C – 20%, D – 20%, E – 19%. Zgodnie z zasadą JOW zwycięzcą zostanie kandydat A, pozostali odpadną. Zatem, 79% osób głosujących nie będzie posiadało swojego przedstawiciela. A jeżeli założymy, że frekwencja w wyborach wyniosła np. 50% (a to bardzo prawdopodobna liczba), to kandydat A będzie reprezentantem zaledwie 10,5% osób danej społeczności – na tym polega demokracja w żydo-systemie anglosaskim, czyli w systemie JOW.

Gdyby w Polsce od 1990 r. obowiązywał system JOW, to nigdy nie usłyszelibyśmy z sejmowej trybuny o wyprzedaży polskiej ziemi obywatelom Niemiec (mówił o tym Z.Wrzodak), o aferach gospodarczych i o tym, że ekonomiczny bandzior, „L.Balcerowicz musi odejść” (wielokrotnie powtarzał zamordowany A.Lepper), boo tym, kto zostanie wybrany zdecydowałby cały układ finansowo-medialno-polityczny. Potwierdza to przykład USA, w których na 435 posłów tylko dwóch jest niezależnych, a władza cały czas realizuje tę samą politykę w wymieniającym się rządami dwupartyjnym układzie. Żydo-system obniża w ten sposób koszty rządzenia, zamiast korumpować kilka partii, korumpuje zaledwie dwie zostawiając iluzję wyboru. Według ostatnich sondaży zaledwie 10% Amerykanów ma zaufanie do Kongresu USA."

Przerywanie wystąpień krytycznych względem JOW przez kukiza i spółkę, eliminacja dyskusji, brak jakiejkolwiek wizji politycznego kierunku zmian


FORP 29.09.2013 - Wierni Polsce Suwerennej 1072
phpBB [video]

Reszta tutaj: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jow-y ... rp-2015-05

Dziennikarze na medal - Max Kolonko Mówi Jak Jest
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 maja 2015, 12:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Robią nas w konia: UWAGA! Trwa podmianka partii na scenie politycznej - nie dajmy się nabrać! #115

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 maja 2015, 8:56 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 maja 2015, 22:28 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Nie dla wojny z Rosja, referendum uliczne Sławomir Zakrzewski

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 maja 2015, 19:34 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Obrazkowe podsumowanie owych dwóch Wybranców Narodu,znalezione w internecie:
Obrazek
-
Obrazek
-
Obrazek
-
Obrazek

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 maja 2015, 12:39 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
M. Kowalski: Co w II turze?

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2015, 10:00 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 04 lis 2012, 8:21
Posty: 499
Płeć: mężczyzna
http://www.infoekspres.pl/2015/04/30/an ... ow-polsce/

Jeśli jest to PRAWDA, to....no właśnie, co nas czeka dalej. Kiedy prawda wyjdzie i jaki będzie jej skutek.
Czy może zbliżamy się do powtórki z roku 1772, a w zasadzie 1795?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2015, 15:59 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Tam też jest czarnoskóry Godson ...czy też ma korzenie ? Oczywiście i mnie się nie podoba znowu całowanie chazarów w tyłek ale też nie ma co przeginać pały w antysyjoniźmie ( podkreślam : ANTYSYJONIŹMIE ) i nie szukać wielkich wrogów tam gdzie może ich nie być...A że bardziej tam lubią kasę niż postawić się...po prostu politycy i nic więcej.Od dawien dawna sprzedawczyków więcej niż patriotów wśród " elyt".

Pozdrawiam.

p.s. Może przynajmniej trudniej będzie im teraz kraść bo "konkurent" może puścić farbę w mediach bo globalnie dla mnie będzie działo się to samo.Jedna sitwa i pasożyty.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2015, 16:14 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 maja 2015, 9:00
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Szaweł pisze:
http://www.infoekspres.pl/2015/04/30/andrzej-duda-kandydat-na-prezydenta-ukrywa-pochodzenie-i-udzial-w-nielegalnych-obradach-knessetu-w-okupowanej-przez-zydow-polsce/

Jeśli jest to PRAWDA, to....no właśnie, co nas czeka dalej. Kiedy prawda wyjdzie i jaki będzie jej skutek.
Czy może zbliżamy się do powtórki z roku 1772, a w zasadzie 1795?


A czy ktokolwiek obejrzał całość materiału? Poddał go analizie? Wystarczy spojrzenie na mimikę i gesty Dudy w kontaktach (albo ich braku) z resztą Knesetu, i zażenowanie z obecności na sali. Czy tylko ja to dostrzegam ? Zachowuję się tak samo jak muszę na siłę gdzieś siedzieć i udawać zainteresowanie. Zwróćcie uwagę że zostali tam oddelegowani parlamentarzyści UE do których należy A.D. Bez paniki, liczę że wszelka nienawiść na ludzi o odmiennych poglądach politycznych/życiowych się skończy bo ludzie już mają dość ataków agresji i teorii spiskowych.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 maja 2015, 1:26 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

https://www.youtube.com/watch?v=KagSXyRfjO4

Ciekawe podsumowanie Pawła i Janusza.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 maja 2015, 22:57 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Paweł Kukiz: Prawdopodobnie imigranci z Afryki mają podzielić i osłabić Polski naród!

phpBB [video]


Wojciech Cejrowski o Lisie, Bieńkowskiej, Komorowskim i wyborach...(20.05.2015)

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2015, 15:28 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kukiz i „bezpartyjni” czerwoni baronowie.
http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpar ... baronowie/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lip 2015, 14:23 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Jerzy Jachnik o ruchu Pawła Kukiza, JOW-ach i Referendum

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group