Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2018, 16:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Następna historia,w której Polacy tłumnie i pewnie znowu durnie wybiorą skład swoich Nadzorców.
Jakieś konkretne typowanie?Jest w czym,kim ,wybierać?
Ja osobiście rzygam polityką od wielu lat,ale to może jakiś narodowy przełom będzie?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 paź 2015, 17:29 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Korwin wydaje mi sie byc jedyna osoba ktora faktycznie od 30 prawie lat mowi caly czas to samo. Ma moj glos. Mam nadzieje ze nie tylko moj. To wariat. Ale wierzy w to co mowi :)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Mój głos też ma, on po prostu przez mainstreamową TV jest kreowany na wariata, choć sam im troszkę to ułatwia przez swój sposób wypowiadania się, lecz wystarczy chcieć i posłuchać jego kilka wywiadów aby zrozumieć ten prawdziwy sens jego wypowiedzi.

Intendant of the Building * 8th Degree

I jak zwykle pieprznie coś pod koniec kampanii żeby stracić poparcie a innych zniechęcić do głosowania.
I takie pierdoły żeby nazwać partię Korwin.Pewno że nie ma to znaczenia dla ogólnych tez ale JEDNAK ludzie są ludźmi i nie lubią pychy przynajmniej u innych :) Nie wiedział ? Niech się dokształci w temacie jak przewodzi grupie ludzi.
Dla mnie to dywersant.Jak ma poparcie i zamiast jeszcze budować to w górę to traci jak zwykle.Poza tym nie chcę mieć króla Polski WPROST.Jak mnie dymią to nie będę na to dawał mojej zgody stając się oficjalnie poddanym.

Miał rozpierdzielać system w unii.I co ? Jedno pójście w kimę na obradach to trochę mało.Już bardziej podało mi się że dał w pysk agentowi Boniemu.

Smutne ale nie ma na kogo głosować.Bo na związkowca Kukiza też nie zamierzam.A PRAWICY przez duże "P" w Polsce nie znam.Tylko farbowane religią te same kliki co tzw."druga strona".

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

bartek_pl pisze:
Korwin wydaje mi sie byc jedyna osoba ktora faktycznie od 30 prawie lat mowi caly czas to samo. Ma moj glos. Mam nadzieje ze nie tylko moj. To wariat. Ale wierzy w to co mowi :)

Znam gościa po sąsiedzku, który jest lepszy od p. Korwina, bo od zawsze mówi to samo: "daj na piwo". To może jego wybierzemy. Też jest oszołomem i to 'jak siemasz' Masz ochotę głosować na p. Korwina, czy kogokolwiek innego. Bardzo dobrze, nic mi do tego, ale jeżeli nie masz racjonalnego argumentu, to weź proszę pod uwagę, że nie każdy jest idiotą i czasem daruj sobie przygłupie posty.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

dar66 pisze:
Następna historia,w której Polacy tłumnie i pewnie znowu durnie wybiorą skład swoich Nadzorców.
Jakieś konkretne typowanie?Jest w czym,kim ,wybierać?
Ja osobiście rzygam polityką od wielu lat,ale to może jakiś narodowy przełom będzie?

Nie ma w czym/kim wybierać i niestety nie zapowiada się by prędko było. Nie ma szans przynajmniej w najbliższych latach, na jakiś narodowy przełom. Nie wiem co by musiało się wydarzyć, by nastąpił taki przełom.

Korwin/KORWIN jest tak samo systemowy jak inne partie, po prostu system daje też coś wyborcom tzw. anty-systemowym, wg zasady dla każdego coś miłego. Chociaż zdaje się że jest to jakiś oksymoron: "wyborca anty-systemowy".

Co prawda sam napisałem przed ostatnimi wyborami prezydenckimi, że zmieniam zdanie i zagłosuję na Kukiza mimo jego lemingowatości, "wiary" we Franciszka papieża i temu podobnych, czy wystąpienia na Majdanie. Nie żałuję tej decyzji, bo ten głos należał mu się wówczas za niespotykaną w polityce ilość (proporcję, procent) prawdy w tym co mówił (o złodziejach, że to nie Polacy, tylko przedstawiciele nacji wiadomej).

Jednak ta lemingowatość jest zbyt wielka, by się łudzić. Sądzę, że powód jego promowania przez media, tzn. że zrobiło się głośno jest taki sam jak Korwina, czyli przyciągnięcie tych tzw. "anty-systemowych wyborców", czyli okupant chce sobie dzięki temu podbić frekwencję, by wzmocnić iluzję demokracji, jeśli nie zwiększyć, to przynajmniej utrzymać poziom lemingowatości w społeczeństwie, czy wręcz stworzyć, wykreować nowy rodzaj leminga, który ma świadomość tej konspiracji i zbrodni systemu (co jest w dobie internetu w pewnym stopniu nieuniknione), ale jednocześnie wspiera system próbując go zwalczać. Podobnie jak z narodowcami, kibolami, czy wojującymi z systemem ("żydokomuną") katolikami. Niby zwalczają system, ale wspierają jednocześnie inne jego filary i poprzez swoje zacietrzewienie wpisują się doskonalę w agendę, doskonale znaną metodę: dziel i rządź.

Co do Kukiza, to pogrążył się zmieniając zdanie po obejrzeniu propagandowego grającego (pasożytującego) na ludzkich emocjach filmu z zabitym dzieckiem.

Cytuj:
Na pytanie, czy polski rząd powinien przyjmować uchodźców, czy stawiać mur, odpowiedział, że opowiada się za działaniem wypośrodkowanym.

„Przede wszystkim powinniśmy monitorować osoby, które przyjeżdżają, poprosić wręcz, no nie wiem, może i amerykańskie służby o monitoring osób, które przyjeżdżają, bo chcemy, czy nie chcemy, pani Kopacz już zadeklarowała przyjęcie chyba dwóch tysięcy, tak, z tego, co się orientuję, więc tutaj nie ma co robić z tego już żadnej afery. Bardzo mocno powinien włączyć się rzeczywiście Kościół, to jest jego ogromne zadanie”.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... uchodzcow#

On chce poprosić amerykańskie służby o monitoring uchodźców i włączyć w to Kościół. No ręce opadają. Nie rozumie że Amerykańce i Kościół to jedna klika, do tego odpowiedzialna za ten eksodus. Kościół sam się w to włączy, już to robi i namawia inne instytucje, ludzi do przyjmowania tej piątej kolumny, bo to po chrześcijańsku.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Marian Kowalski: Uchodźcy, dopalacze czy Grecja?
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Wygra PiS zbierając około 35%. PO pewnie dostanie 20% z małym hakiem. Zastanawiam się z kim PiS będzie chciał utworzyć koalicję, bo większości z pewnością mieć nie będzie. Możliwe że z PSL, bo im to wszystko jedno, ważne żeby sprawować władzę.

Ja nie wiem na kogo będę głosował. Z pewnością wiem na kogo nie będę - odpada PO, Zjednoczona Lewica, Nowoczesna PL, PiS i Kukiz. Zostaje mi Korwin lub Ruch Narodowy, ale bardziej skłaniałbym się w kierunku Korwina ze względu na jego podejście do wolności gospodarczej.

Cryptologicon pisze:
bartek_pl pisze:

Znam gościa po sąsiedzku, który jest lepszy od p. Korwina, bo od zawsze mówi to samo: "daj na piwo". To może jego wybierzemy. Też jest oszołomem i to 'jak siemasz' Masz ochotę głosować na p. Korwina, czy kogokolwiek innego. Bardzo dobrze, nic mi do tego, ale jeżeli nie masz racjonalnego argumentu, to weź proszę pod uwagę, że nie każdy jest idiotą i czasem daruj sobie przygłupie posty.

Nie mam zamiaru sie rozpisywac na temat jego polityki i jego partii oraz kazdego z czlonkow partii z osobna... ###. Czasami sobie sam daruj przyglupie posty. Z takim nastawieniem nie wiem co tutaj robisz bo na bank nikomu nie pomagasz. A Twoj post nie wnosi kompletnie nic do tematu pt" wybory parlamentarne"
=
Pokaż Uwagi moderatora

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie ma polityki bez Korwina i tematu politycznego bez KORWINY ;)

Dobra, może i należy do systemu, ale przyjmując jego wizję świata to ten system zdaje się być całkiem ludzki. Oczywiście korporacje nadal będą istniały, ale już kreowanie waluty nie będzie zarezerwowane dla państw i banków centralnych. I chociażby ten postulat warto przytaczać - konkurencja walutowa.
Oczywistym jest, że będą istniały służby, inwigilacja i wiele innych aparatów ucisku, tylko że zwykły człowiek będzie miał więcej wolności niż obecnie i nikt go za niedozwolone używki nie zamknie do aresztu.

Ktoś komu bliskie są wartości wolnorynkowe i wolności jednostki musi brać pod uwagę głosowanie na Korwina będącym jedynym takim ogólnokrajowym kandydatem z szansami na wejście do sejmu.

I jeszcze trzeb także wspomnieć o inicjatywie znanej tu pewnie PodziemnejTV bo może w przyszłych wyborach namieszać.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Każdy pisze jaki to Korwin jest zły, a nikt nie pisze dlaczego.
Bo Hitler? ??

Mainstream robi z niego oszołoma, a wszyscy z jakiegoś powodu to kupują.
Tak jakby każdy się go bał, bo nie wiem jak inaczej to nazwać.

Nikt za bardzo nie wytyka braku logiki w tym co mówi etc.
Może dlatego, że od merytorycznej strony ciężko się do niego przyczepić?

Albo robi się z niego pajaca, albo próbuje wcisnąć do rządowej kliki, której rzekomo robi on dobrze.

No właśnie, rzekomo....

Facet jeszcze nie dostał szansy a już został skreślony, chyba o to komuś chodzi.

Dla kogoś, kto rozumie jego poglądy i idee, przeszkodą nie powinien być zbyt długi język, jeżeli tak można to nazwać.

Albo głosujemy na program, albo głosujemy na uprawiających politykę. Przecież Duda tak pięknie mówi...

Kontrowersyjne wypowiedzi Korwina i tak bardzo często są zgodne z prawdą, tylko, że ludzie nie potrafią ogarnąć całego kontekstu.

Bo jeżeli szukamy haczyków na kandydatów, no to przepraszam, ale nie rozumiem z jakiej racji Kukiz był oficjalnie popierany na tym forum w wyborach prezydenckich, jemu akurat można wiele więcej zarzucić niż JKM.

I podobnie dzieje się teraz, Kukiz nawet nie ma programu, nie wie czego chce, miota się w swoich poglądach, a na jego listach figurują w większości "karierowicze". I on chce burzyć "klasę polityczną"?? Bo ja mam wrażenie, że on tworzy własną.

I jeżeli ktoś tutaj jest anty-systemowcem podstawionym przez rządzącą sitwę, to Kukiza można o to podejrzewać zdecydowanie prędzej niż Korwina.

Podsumowując, dla mnie z boku wygląda to tak:

Korwin nie, bo: ee, aah, hmm... nie i już. Ogólne dorabianie faktów pod teorię.

I wszyscy, którzy tak boją się "WIELKICH KORPORACJI" po liberalizacji gospodarki. Odpowiedzcie sobie na pytanie, jakie mechanizmy aktualnie bronią rodzimy rynek i małych przedsiębiorców przed rekinami?
W tej chwili rynek jest ustawiony pod gigantów, liberalizacja może nie wyrówna szans, bo przewagi kapitału i marki nie da się tak łatwo zniwelować, niemniej uwierzcie mi, że w tej materii gorzej już być nie może. Uwolnienie rynku uczyniłoby reguły gry o wiele bardziej sprawiedliwymi. Reszta pozostałaby w gestii świadomości konsumentów. Jeżeli nie wierzycie w ludzi, uwierzcie chociaż w siebie.

Boicie się GMO etc, tylko, że tak się składa, że ludzie w PL są jemu w zdecydowanej większości przeciwni. Jak myślicie, czy Korwin umyślnie działałby wbrew woli narodu tylko, żeby urzeczywistniać swój utopijny mokry sen? Bo ja myślę, że w kwestii dymania narodu nic nie przebije tego co robi obecnie PO.

Proponuję więc wyluzować poślady i nie bać się wyjść ze strefy komfortu. Żeby stary system upadł, potrzeba trochę wstrząśnięć, tego się nie da uniknąć. Ale chyba nie chcemy tkwić w tym marazmie po wieczność, prawda?

Bo na dnie Rowu Mariańskiego, żyją sobie Rurkowce... A my w tej chwili mamy mniej odwagi niż one

Edit: Wskażcie mi kandydata, który w swoim programie bardziej godziłby w interesy BigPharmy?

Korwin jest zdecydowanie przeciwny przymusowym szczepieniom i przede wszystkim, chce likwidacji NFZ. Wszyscy dobrze wiemy, że to zdecydowanie uderzyłoby w zyski karteli farmaceutycznych w tym kraju i stworzyło przyjazny rynek dla terapii naturalnych.

Awatar użytkownika

devlieger pisze:
Każdy pisze jaki to Korwin jest zły, a nikt nie pisze dlaczego.
Bo Hitler? ??

Bo Ozjasz Goldberg.
Ale byłeś blisko.

Mirek pisze:
Bo Ozjasz Goldberg.
Ale byłeś blisko.

No właśnie... :lol:

Awatar użytkownika

Kukiz ma program ,poczytajcie sobie na jego stronie lub na fejsie. Do każdego programu są potrzebni ludzie którzy go zrealizują i po to były JOWy ale ludzie zawiedli. Teraz liczą się wybory.
Kukiz jest od kilku miesięcy na tzw. scenie politycznej a już wiele zrobił.
Dla JOWów organizował spotkania z wykładami w różnych miastach, rozdawał ulotki i książeczki, organizował koncerty połączone z wyborami ,tworzył filmy reklamowe wyborcze.
On nie tylko gadał jak większość kandydatów w tym Korwin ale działał.
Takich co tylko gadają mamy dużo ,trzeba działać a taki Korwin tyle lat startuje i nic nie osiągnął bo
za mało działał aby zdobyć większe poparcie. Widocznie to mu wystarcza, aby był widoczny.
Dla mnie to za mało. Można wygłaszać najlepsze poglądy a bez pracy i działania nad nimi nic nie są warte bo to tylko słowa.
Co Korwin zdziałał w parlamencie UE? Widziałem jego jedno wystąpienie. Są jeszcze jakieś inne to poproszę o linki?

A co miał zdziałać? Miał podłożyć bombę?

Idź i Ty podłóż, pokaż ile działasz, pokaż, że masz jaja, skończ życie za kratkami...

Parę razy dostał karę finansową za swoje wypowiedzi, to i tak więcej niż cała reszta pozasystemowych kandydatów...

Nie wiem, pokaż mi co było do zrobienia w PE, a czego Korwin nie zrobił?
Ciężko cokolwiek zdziałać w pojedynkę w zagłębiu demokracji.

JOW-y, JOW-y, JOW-y.
Właśnie się dobitnie przekonałeś co dla polaków znaczą JOW-y. Było referendum, pożal się Boże.
JOW-y jedyne co mogły wnieść to zabetonować scenę polityczną na lata, rzeczywiście się pan Kukiz napracował..
Jeżeli Ty to nazywasz programem, to ja nie mam pytań.

Jednego razu zapytano Kukiza jaki ma program, on odpowiedział, że... jeszcze nie ma, ale właściwie to jego programem są postulaty z Sierpnia 80'...

Nieskazitelnego Mesjasza nie będzie a Korwin jest nam najbliżej historycznie i ekonomicznie, wychodzi na to że większość ludzi postępuje ciągle tak samo i oczekuje innych w zanadrzu lepszych rezultatów.. wychodzi jak przedtem.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Czego-Polacy-oczekuja-od-politykow,wid,17898405,wiadomosc.html

Awatar użytkownika

Mówcie sobie co chcecie, ja głosuje na Kukiza. Ludzie powinni się kierować bardziej intuicją niż umysłem bo to do niczego nie prowadzi ;) logika się nie sprawdza gdy trzeba wybierać ludzi którzy mogą nie być szczerzy. Co do kukiza mam dobre odczucia że on ma dobre zamiary... aż robi tam błędy to co z tego. Nie będzie idealnego kandydata, ani oświeconego mistrza ani speca od teorii spiskowych. Postulaty wypieprzenia gmo, czy przymusowych szczepien są już wystarczajaco dobre :) Polecam wywiad kukiza w NTV. Co do korwina, ja go nawet lubie ale nie ufam mu za grosz :) Nie chodzi o to jak media manipulują, po prostu wydaje mi się, że odczuwam że on pelni podwójną rolę, zbiera niezadowolonych a potem rozprasza ten potencjał... najbardziej mnie zdziwiły jego wypowiedzi na temat Boga, naprawdę to miał jakieś żydowskie postrzeganie...zwłaszcza jak gadał, że mówienie że Bóg jest miłosierny i milościa to nieprawda bo to surowy sędzia który karze za grzechy hahaha. Nie chce tu wchodzić w spory teologiczne ale to raczej typowo repitlansko zydowskie postrzeganie świata :)

Awatar użytkownika

zabetonowana scena polityczna to jest teraz , w kółko się wybierają PO, PIS czy SLD. I inaczej nie będzie dopóki się nie wymieni posłów, którzy będą chcieli te zmiany wprowadzić bo obecni tego nie zrobią bo są z powyższych partii i dobrze im się żyje naszym kosztem, dorobią na boku łapówami czy nakręcą lodów ,przed wyborami poudają ,że obywatele ich interesują , pokłamią , naobiecują i do następnych wyborów spokój. Człowiek z ludu się do nich nie dostanie bo najpierw musi się do jakiejś partii zapisać i podlizywać się wodzowi aby ten dał mu szansę. Pojawia się nowa twarz partyjna ale już jest sterowana przez wodza. A jak podskoczysz to cię odstawią na bok albo wyrzucą, może inni przygarną ale oczywiście nie za darmo bo musisz się do nich dostosować. To jest partyjna mafia, na zewnątrz ładnie ,pięknie a w środku zgnilizna. Niektóre taśmy to pokazują ale na pewno tych najciekawszych jeszcze nie widzieliśmy i pewnie nie zobaczymy bo służą do szantaży i układów.
Ten syf trzeba wyrzucić do kosza. Jak chcesz to zrobić? Samą gadaniną?
Kukiz pokazuje jak trzeba działać. Nie ma ludzi idealnych ,każdy popełnia błędy, on też tym bardziej że dopiero o paru miesięcy jest "w polityce" więc będzie je popełniał ale mówi jak dla mnie szczerze, stara się ,nerwy u niego widać bo ciągle musi powtarzać to samo bo ludzie nie słuchają uważnie co jest winą systemu który cały czas ich ogłupia.
Widać że ludzie chcą działać ale nie ma kto nimi pokierować i zachęcić, nie ma przywódcy prawdziwego.
To Korwin powinien mieć 20% poparcia, jest dłużej w polityce i jest bardziej znany, ma swoich stałych wiernych więc dlaczego tak słabo wypada?
Też bym wolał żeby do Sejmu wszedł i Korwin i Kukiz i Rucha Narodowy i inni ale samo się to nie zrobi.
Trzeba ludzi przekonywać ,trzeba działać a nie tylko gadać jak przyjdzie czas wyborów. Trzeba działać bez przerwy. Zobaczcie co zrobił Kukiz w 3 miesiące startując od zera, to co można zrobić w 4 lata między wyborami, ilu ludzi można przekonać do siebie?

mistrzu pisze:
Mówcie sobie co chcecie, ja głosuje na Kukiza. Ludzie powinni się kierować bardziej intuicją niż umysłem bo to do niczego nie prowadzi ;) logika się nie sprawdza gdy trzeba wybierać ludzi którzy mogą nie być szczerzy.

Rozumiem i szanuję twoje odczucia.

Tak się jednak składa, że dość poważnie pracuję ze swoją intuicją i co nieco siebie rozumiem.

Przyszedł czas, kiedy wybory zaczęły się nieubłagalnie zbliżać, ja nawet się nie zastanawiałem co zrobić.

Hasło - wybory pojawiło się w mojej głowie, a ja od razu wiedziałem co zrobię. Wiedziałem, że powinienem zagłosować na Korwina, a ta decyzja od zawsze była ze mną.

W dyskusji na forum nie będę jednak bazował na swoich wewnętrznych odczuciach, bo wy możecie co najwyżej je wyśmiać. W dyskusji stosujemy inne zasady i ja staram się ich trzymać.

Awatar użytkownika

Tu ciekawy wywiad jak wybory widzi Kukiz. Rozmowa Januszem Zagórskim w NTV, więc nie było presji i cenzury, przez co mógł on pełniej przedstawić swoje poglądy.

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie wiem czy też tak macie,ale od nawału wszędzie na słupach,drzewach,tych uśmiechniętych twarzyczek [nie chcę używać innego określenia],gdzieś tam w głębi siebie rodzi się po raz n-ty zapytanie:
"Noż k.wa....ileż razy można w kółko te słowa czytać..oglądać..."
Patrzę na to jak na....kolorowe nekrologi

I zagwózdka:Bredzisław ustalił dzień Wyborów na 25go.Cudnie,bo cofamy czas w nocy tego dnia o godzinkę wstecz.
A w rzeczywistości się może cofniemy o....?

assun pisze:
Ten syf trzeba wyrzucić do kosza. Jak chcesz to zrobić? Samą gadaniną?

A co może bezsilny głos rozsądku, który jest najczęściej zaszczuwany, zamiast głosować za spójną i logiczną ideą to ciągle kręcimy się w koło, wszystko przez zaszufladkowanie ludzi godnych czegokolwiek, po raz kolejny widzimy jak telewizja z anioła robi diabła a.. z diabła anioła.

tutaj coś apropo imigrantów w starym sejmie...

phpBB [video]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Wywiad z Jerzym Jachnikiem 1-ką Kukiza w Bielsko-Białej

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Poziom umysłowy kandydatów z roku na rok coraz "wyższy" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=9_94wODOKz0&feature=youtu.be

dar66 pisze:
Nie wiem czy też tak macie,ale od nawału wszędzie na słupach,drzewach,tych uśmiechniętych twarzyczek [nie chcę używać innego określenia],gdzieś tam w głębi siebie rodzi się po raz n-ty zapytanie:
"Noż k.wa....ileż razy można w kółko te słowa czytać..oglądać..."
Patrzę na to jak na....kolorowe nekrologi

I zagwózdka:Bredzisław ustalił dzień Wyborów na 25go.Cudnie,bo cofamy czas w nocy tego dnia o godzinkę wstecz.
A w rzeczywistości się może cofniemy o....?

A wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze??

Że na Białorusi, na której panuje w powszechnym przekonaniu: "terror" Łukaszenki, na Białorusi nie znającej wartości "demokratycznych" też jest pełno takich plakatów...
tyle, że zachęcających do uczestniczenia w wyborach, i żadnych innych!!

Tak, wiem, że tam mechanizm działania jest inny, głupi na swój sposób... ale coś mi się wydaje, że jednak bardziej uczciwy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

"Sondaże" wskazują,że najwięcej głosów uzyska spółka zoo,Kalksteina i jego nawiedzonych demoników
Sami roz.członkowani ,plus ośli sweterek zrobiony na jakimś plastikowym ...szydełku.Amen[?],Akbar[?];do tańca i różańca

Obrazek

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Po tych zalosnych dywagacjach...
tylko JOW!

Awatar użytkownika

Mam dylemat, czy iść i zagłosować na Kukiza, czy olać system i te pseudo-demokratyczne wybory.
Jak było powiedziane wielokrotnie szanse na odzyskanie niepodległości (a właściwie uzyskanie) w wyborach są żadne. Nie ma co się łudzić, że będzie jakiś kandydat świadomy/przebudzony, bo tacy ludzie nie pałają się polityką, to się wyklucza jedno z drugim, a nawet jakby się taki pojawił, to skończyłby jak Filip Adwent, czy chociażby Lepper. Także zdaje się, że Kukiz to w polityce maks - jak daleko można się posunąć, być antysytemowym, co można powiedzieć i ciągle jeszcze żyć, być na wolności.

Może warto na niego zagłosować w myśl zasady, że kropla drąży skałę i dołożyć taką małą cegiełkę do walki z systemem w ramach systemu?
Sceny politycznej może nie zmienimy, ale utrudnimy życie złodziejom i mordercom z Wiejskiej. Wydaje się jakiś taki autentyczny w tym co robi i mówi ten Kukiz, mimo jego lemingowatości, że nie sądzę by był podstawiony. Manipulowany, dezinformowany i w jakimś tam stopniu kontrolowany to na pewno jest. Nie ma takiej opcji, by ktoś z takim pogłosem, poparciem, kogo mogą zacytować media [również zagraniczne] (jako że był trzeci w wyborach prezydenckich w Polsce) nie był kontrolowany. Na bank zbierają też na niego haki, i będą podkładać mu świnie, od tego się nie uchroni.

Sądzę, że dobrze by było żeby ktoś taki wszedł do parlamentu, chociażby tylko po to, by nie weszła w to miejsce jakaś partyjna marionetka i maszynka do głosowania pasożytująca na społeczeństwie, dostająca kasę, przywileje i ochronę na nasz koszt, tylko za to, że będzie wciskać guzik, tak jak mu szef partii powie.

A co wy o tym sądzicie?

Ja nie sądzę ,lecz przyjmuję za pewnik ,że taki Kukiz to taka podstawiona małpiatka.Na pewno lepiej jest zagłosować na Stonogę ,bo jeżeli ON zdradzi jak Syriza w Grecji to już mam nadzieję ostatecznie rozwieje złudzenia co do dupokracji!Tutejsi "Nadzorcy" :twisted: znający tysiąclecia historii tej planety poparli Kukiza i jego ruch ,wiadomo "pecunia non olet" !
A co do kropelki wody to ona drążyła skałę całe tysiące lat i nic z tego nie wyszło ,niestety !Na efekt motyla nie ma co liczyć ,a na rozumie ludzi nakazujący eliminację gnojków z otoczenia nie można polegać!etc. etc .

p.s.
a może lepiej jest jak radzi Antczykowski :"pokochać to co jest do niepokochania" :evil:

Oj ludzie jeszcze się niczego nie nauczyliście? Ile lat jeszcze dacie się oszukiwać? Czy wy nie widzicie że nigdzie na świecie nie jest lepiej, wszędzie zwykli ludzie mają but na twarzy przez jakichś tam rząd czy *izm. Nie rozumiecie że system jest tak zrobiony żeby nigdzie i nigdy nie było lepiej zwykłym ludziom? Będac na forum david icke w ogóle davida icka nie czytaliście a on to dobrze opisuje bo inaczej takich bezsensownych dyskusji by nie było.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]