Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2018, 8:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Jeżeli cenzura puści, Stonoga komentuje wybory:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 paź 2015, 19:33 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ale ramol :shock:
I wszystko jasne... Od początku mi się typek nie podobał...
Dobrze, że go tu wrzuciłeś.
hehehe
Temat Stonogi uważam za zamknięty - przynajmniej na tym forum mam nadzieję.
:lol:
Mistrzostwo świata normalnie, po kilku głębszych wyszło szydło z worka - cała prawda, w kilka minut się odsłonił.
I jeszcze ten papież z tyłu pasuje jak ulał.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Mirek pisze:
Ale ramol :shock:
Mistrzostwo świata normalnie, po kilku głębszych wyszło szydło z worka - cała prawda, w kilka minut się odsłonił.

Hmmm, czy ja wiem... po głębszych czy nie głębszych, ale niestety chłop ma rację. Jak zrozumieć głosy i nazwać głosujących na partie, które - jak mówi Stonoga - ruchają Polaków od lat? Ja jego frustrację doskonale rozumiem.
Już pomijając to, czy on jest podstawiony przez służby czy nie, ale ujawnił tyle afer, zarówno w PIS jak i PO, aby ludzie chociaż trochę przejrzeli, a sam widzisz jak wyszło i na kogo zagłosowali - znowu na tych samych oszustów i złodziei starając się wybrać "mniejsze zło" hehe. "Mniejsze zło" to ulubiony argument 90% wyborców, którzy nie mają zielonego pojęcia co się wokół nich dzieje i nawet nie wiedzą co czynią ;)
Nie wkurwiłbyś się na jego miejscu? :)

Pozdrawiam

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Niestety , pomimo szorstkiego jęzka, sądzę że ów typ zwany sronoga ma całkowitą racje, gdyby ktokolwiek powiedział to samo łagodniej kazdy by bił brawo i nikt by tego nie percepował bo od lat ludzie to słyszą , jegomośc w dość syntetyczny sposób podsumował obraz jaki sie rysuje przed nami , mi wysratczyły słowa tesciowej " jest zmiana jest zmiana pis jest uczciwszy "

Szwedzkie media nie poswiecily zbyt duzo czasu na temat zwiazany z wynikiem wyborow w Polsce. Za to na kilku blogach traktuje sie Polakow niemalze jak bohaterow za to, ze udalo, ze zwyciezyla partia niechetna do unii i najezdzcow. Jakbyscie byli w takiej sytuacji jak Szwecja, to po nogach calowalibyscie PiS. Jak na razie udalo Wam sie odroczyc wyrok unicestwienia panstwowego. Merkel na pewno nie jest z tego zadowolona.

Cytat:
" Jezeli jakies panstwo, dumne i z wysoko podniesiona glowa, moze namieszac w EU, to jest Polska. Nie ugna sie przed Merkel, czy jej podobnymi. (...) Wyglada na to, ze swiatlo przyjdzie z bloku bylych panstw wschodnich."

Czyli wentyl bezpieczeństwa w postaci kukiza zadziałał dzięki temu korwina nie będzie w sejmie. Nie mogę się doczekać waszych zdziwionych twarzy jak znowu zostaniecie wycyckani tym razem przez tzw. "antysystemowego" muzyka :D.

Awatar użytkownika

Zaskakujące, że nawet po takiej odsłonie Stonoga dalej ma zwolenników, nawet na takim forum.
Na prawdę chcielibyście by ktoś taki, z takim pogardliwym, ubeckim wręcz nastawieniem do ludzi, was reprezentował w parlamencie?

Ok to jedziemy dalej z odsłanianiem jegomościa.

100noga wczoraj:
Cytuj:
Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała, ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kaczyński śmieć - zniszczy was - Stumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje Republiki, będą wam kurwa odbierały smak życia, wy kurwa idioci, narodowi polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko, będę żył kurwa tak, wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy to kurestwo pisowskie wybrali.

[nie] polecam całość: http://www.wykop.pl/wpis/14939919/

100noga niecałe pół roku temu:
Cytuj:
Postanowiłem, że w najbliższych wyborach na urząd prezydenta RP poprę pana Andrzeja Dudę

Cytuj:
Panie Andrzeju, z całego serca Panu kibicuję, życzę wygranych wyborów

Cytuj:
Tych z Was, którym podoba się to, co robię, tych z Was, którym zależy na Polsce, bardzo proszę o głos na Andrzeja Dudę. Warto ten krok zrobić. To jest krok w stronę Polski lepszej, w stronę Polski, która bardziej szanuje swojego obywatela. (…) Kto szanuje Polskę, powinien postawić swój krzyżyk obok nazwiska pana Andrzeja Dudy

I kto tu mówi o szanowaniu obywatela? :lol:

Obrazek
http://wpolityce.pl/polityka/244565-sto ... ch-wyborow

Dla tych fanów 100nogi, co może nie wiedzą, popierany przez niego Andrzej Duda jest z tego znienawidzonego PiS-u, który was będzie r....ł w d..ę, co nie będzie dane szacownemu panu Stonodze i co go tak zabolało, jak zdradzoną kochankę. On was tak kocha, tak kocha Polskę, a wy go zdradziliście. :dobani:

Ps. Na szczęście anty-systemowcy nie są tacy naiwni jak reszta społeczeństwa i zawczasu poznali się na typku.

-- 27 paź 2015, 8:18 --

skulldragl pisze:
Czyli wentyl bezpieczeństwa w postaci kukiza zadziałał dzięki temu korwina nie będzie w sejmie.

Ale przecież jegomość Korwin jest w jewroparlamencie, który miał rozje..ć od środka, zrobić z niego burdel.

Z dwojga złego wolałbym, żeby KORWIN przekroczył próg, niż taki PSL - różnica nie była jakaś wielka. No ale koryto znowu okazało się poza zasięgiem dla nich...

Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, 8:18 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Zobaczymy już niedługo co tacy anty-systemowcy :lol: jak ty powiedzą o Kukizie kiedy będzie grzecznie podnosił łapkę w czasie głosowań w kne-sejmie ! :dope:

A tu proponuję zapoznać się uważnie z tym artykułem :
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider ... ie-2014-08

i porównać plany tej żydobolszewii do obecnego stanu np. całej Europy lub przynajmniej Polski .Zgadzam sie ze Stonogą w pełni .Buraki w tym kraju lubią być dymani w dupala przez takich jak ta kanalia w powyższym artykule !Świadomie czy nie ,ale ma być radośnie! :evil:

Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, 8:34 przez czart, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

czart pisze:
Zobaczymy już niedługo co tacy anty-systemowcy :lol: jak ty powiedzą o Kukizie kiedy będzie grzecznie podnosił łapkę w czasie głosowań w kne-sejmie ! :dope:

Po to tam się idzie, żeby podnosić rękę - za albo przeciw.

Być może masz rację, być może nie jest to dobry wybór, nie jestem jednak jasnowidzem. Po przeanalizowaniu dostępnych wyborów i rozważeniu co lepsze: pójście i zagłosowanie na niego, czy nie pójście - wybrałem najlepszą w moim mniemaniu opcję. Jednak bardzo daleką od ideału, co podkreślałem nieraz. Po prostu nie ma tu dobrych wyborów. Niepójście i niegłosowanie też jest jakimś wyborem.

Kłócenie się o politykę jest poniżej pewnego poziomy, do którego staram się nie zbliżać.

Jak coś masz na Kukiza to dawaj. Jeśli będziesz miał ciekawe argumenty, to się odniosę, bo w personalne pyskówki się nie wdaję.

Poprawiłem swojego posta i jeszcze raz muszę zaapelować o szersze spojrzenie na rzeczywistość ,dotyczy to zwłaszcza naiwnych antysystemowców!!!

Awatar użytkownika

czart pisze:
Zgadzam sie ze Stonogą w pełni .

Skoro się zgadzasz i skoro trzeba:
Stonoga pisze:
jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników, rozumiecie to?

to w czym problem?
To się działo, dzieje i będzie działo, tylko bez udziału 100nogi - będzie się musiał obejść smakiem.

Dla nabrania dystansu polecam temat: thich-nhat-hanh-czternascie-wskazan-buddyzmu-zaangazowanego-t10925.html

Cytuj:
2. Nie myśl, że wiedza, którą obecnie posiadasz, jest niezmienną absolutna prawdą. Unikaj posiadania ciasnych poglądów i przywiązania do obecnych opinii. Ucz się i praktykuj nie-przywiązywanie do opinii, po to, by być otwartym i móc przyjąć punkt widzenia innych. Prawdę znajduje się w życiu, a nie w wiedzy pojęciowej. Bądź gotów uczyć się przez całe swoje życie i nieprzerwanie obserwuj rzeczywistość w sobie i we świecie.

3. Nie zmuszaj innych, w tym również dzieci, w jakikolwiek sposób – czy to wykorzystując pozycję władzy, czy też za pomocą gróźb, pieniędzy, propagandy, a nawet edukacji - do przyjęcia twoich poglądów. Niemniej jednak, poprzez pełen współczucia dialog, pomagaj innym porzucić fanatyzm i ciasne poglądy.

Awatar użytkownika

@Mirek,

dlaczego sądzisz, że przyznając mu rację odnośnie zachowania Polaków jestem od razu jego zwolennikiem? Nie oddałem na niego głosu, jednak podpisuję się pod jego komentarzem dotyczącym wyborów. Jest wiele prawdy, którą powiedział o naszym narodzie. Iluż to ja mam znajomych, dla których praca w korpo po 14h dziennie i karty kredytowe to całe życie, głosujący na PO - przepraszam, teraz na Nowoczesną.pl :)...

Poza tym Mirek, czepiasz się poszczególnych słów, na wyrywki, to jest lekka manipulacja. Chodzi o cały wydźwięk wypowiedzi, który brzmi jasno - Polacy to idioci i kolejne wybory to potwierdziły. No chyba, że te cytaty, które wrzucasz jakoś Ciebie ruszyły?, bo mnie w ogóle :-)

Awatar użytkownika

jsatriani pisze:
@Mirek,

dlaczego sądzisz, że przyznając mu rację odnośnie zachowania Polaków jestem od razu jego zwolennikiem?

Jeśli nie jesteś, w takim razie moje słowa [zdziwienia] nie były skierowane do ciebie. Ma jednak tutaj zwolenników, i im się dziwie.

Nie zgadzam się jednak z tym:
jsatriani pisze:
Już pomijając to, czy on jest podstawiony przez służby czy nie

gdyż nie powinno się tego pomijać, ponieważ kto za nim stoi, po co to robi, jaki ma w tym interes itp. - jest bardzo ważne. Sądzę, że zezowaty bloger może być blisko prawdy:
Cytuj:
stara wojskówka w obliczu nieuchronnej utraty złotych emerytur dla wnuków, stanęła do generalnej rozprawy z jankesami – o wszystko, bo stare biznesy, prowadzone bez przeszkód z Rosją od ćwierćwiecza stanęły nagle w obliczu amerykańskiego embarga oraz ich zwyczajowo brutalnej penetracji wywiadowczej przed wizją całkowitej plajty i marginalizacji. Adieu mafia paliwowa, węglowa i inne mafie! Co dalej? Ano na gwałt trzeba się z agresorem jakoś ułożyć. Wszyscy chcą jakoś żyć... i wszyscy kradną, więc i materiały się znajdą i chęć do rozmów. Tak widziałem genezę gangu kelnerów przed rokiem i tak ją widzę obecnie, gdy wydarzenia aż nazbyt obficie tę hipotezę potwierdziły. Między innymi przez interwencję pomocniczą wielce malowniczej postaci pana Stonogi, równie, a może nawet bardziej uhonorowanego licznymi wyrokami za malwersacje jegomościa, niż sam Falenta.

Powyższe wyrwane z kontekstu, a cały artykuł tu: http://zezorro.blogspot.com/2015/10/sto ... orcza.html

Skoro jest człowiekiem służb i one go wypromowały (na co dowodem są materiały, do których dostępu by nie miał, gdyby było inaczej), to zgadnij - o czyje interesy by się troszczył po wejściu do sejmu? Polaków, których jak bardzo kocha, pokazało ostatnie nagranie, czy owych służb?

jsatriani pisze:
Jest wiele prawdy, którą powiedział o naszym narodzie

Starsi w wierze "bracia", też by ci powiedzieli wiele prawdy o narodzie, na którym pasożytują od wieków, o jego naiwności i głupocie - i co, też należy im się poparcie, za słowa gorzkiej prawdy?

jsatriani pisze:
Poza tym Mirek, czepiasz się poszczególnych słów, na wyrywki, to jest lekka manipulacja. Chodzi o cały wydźwięk wypowiedzi, który brzmi jasno - Polacy to idioci i kolejne wybory to potwierdziły. No chyba, że te cytaty, które wrzucasz jakoś Ciebie ruszyły?, bo mnie w ogóle :-)

Jakich "poszczególnych słów, na wyrywki", jaka znowu "lekka manipulacja" - jest cała wypowiedź i jej "wydźwięk" jest taki sam i jest jasny. Mnie nie ruszyły te cytaty, bo wiem, że oni wszyscy tak myślą, tzn. wszyscy partyjniacy, służby specjalne i inni na usługach zarządców oraz zarządcy... że "Polacy to idioci i kolejne wybory to potwierdziły". Chlubny wyjątek stanowią tylko wyborcy Stonogi. :D
Tyle na temat i tak za dużo poświęciłem uwagi kolesiowi. Nie wszyscy, co ujawniają afery są dobrzy, uczciwi i warci zaufania.

Co do wyborów i zwycięskiego PiS-u (co do którego niektórzy tu też żywią nadzieje) to prezes K. w wyborczy wieczór zapowiedział, że nie będzie rozliczania poprzedniej ekipy w myśl zasady: my nie rozliczamy za afery was, a wy nie będziecie rozliczać nas, tak jak nie robiliście tego po przejęciu władzy. Zasada ta jest świętsza zdaje się niż sprawa smoleńska.

Intendant of the Building * 8th Degree

Cytuj:
Cytuj:
Ale przecież jegomość Korwin jest w jewroparlamencie, który miał rozje..ć od środka, zrobić z niego burdel.

Przejrzyj sobie jego wypowiedzi w europarlamencie. Mówi im prosto w oczy, że są bandą złodziei. Jeśli wskażesz mi któreś z jego przemówień, do których można się przyczepić, to ci pogratuluję. Nie słyszymy o tych jego słowach w europarlamencie, bo "nasze" media za nic w świecie tego nie pokażą. Uwierz, że takiego kolosa nie łatwo powalić i jedyne co można robić, to wypowiadać się na niewygodne tematy i mówić prawdę o tym co się tam dzieje.

Co do wyborów, to było do przewiedzenia. Wygrała "niby" opozycyjna partia, która zawsze ma inne zdanie od Platformy, ale jak przychodzi do głosowania, to wszyscy jak jeden mąż przegłosowują ustawy szkodliwe dla Polski. Tak było z emeryturami dla żydów, tak było z ustawą o pomocy obcych wojsk na terenie Polski, gdyby nasz naród za bardzo się buntował. Kukiz krzyczy na prawo i lewo, że wyniesie tych złodziei na taczkach, ale sam ma wiele za uszami. W telewizji republika mówił że byli esbecy pomagali mu weryfikować osoby, które wstawiał na listy. No przy takiej weryfikacji na pewno dostali się tam krystalicznie czyści, porządni ludzie. Do tego ta cała Nowoczesna szalupa po upadającej Platformie. Najpierw była Unia Wolności, gdy ludzie mieli ich dość, to powstała Platforma, której ludzie też mają dość po 8 latach jej rządów, więc do gry wchodzi Nowoczesna. Ten sam scenariusz od lat, na który dają się nabierać Polacy. Dalej są karierowicze z PSL, którzy obsadzają swoje rodziny, gdzie tylko się da i są gotowi się przykleić do każdego byle dorwać się do koryta.
Korwin przegrał te wybory, bo tak było założone z góry. Jeszcze zagrali jego wyborcom na nosie dając im 4,9 %, żeby ich wkurzyć, że tak niewiele brakowało. Wyjątkowo chamska zagrywka, ale dająca jasny przekaz " nie dla psa kiełbasa". Wielka szkoda, że się nie udało. Od zawsze zwalczali Korwina i to już powinno dać do myślenia. Bo skoro z kimś walczą, to znaczy, że im zagraża.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

To że pis wygra było oczywiste- przynajmniej dla mnie. Prezesowi zdarzyło się ostatnio powiedzieć parę słów prawdy o "uchodźcach"- co było zapewne posunięciem politycznym a nie zdroworozsądkowym czy chocby patriotycznym. To teraz granice powinne zostać uszczelnione, powinno się powsadzać do paki opozycję za te wszytkie afery...dać podwyżki ludziom...itd... hegelianska dialektyka

Stonoga - nie zgodzę się z nim że większość polaków to stado baranów...skretynienie to cecha globalna.

Przykładowo w stanach inteligencja przeciętnego hamburgera jest na poziomie domowego kota albo psa(te przynajmniej mają ducha wsobie)- nie znają podstaw astronomii, geometrii, pozbawieni są zdolności prostej dedukcji, nie wiedzą nic o polityce, swojej własnej historii- nie mówiąc już o kwestiach wyższego rzędu, j- itd- totalna lobotomia i skretynienie. Myślicie że co- u nas jest lepiej, albo w Niemczech ?

W stanach głosują np na hillary tylko dlatego bo jest kobietą i było by cool gdyby w koncu kobieta została prezydentem, natomiast wyborcy z reguły nie znają nawet programu wyborczego danego kandydata albo do jakiej partii należy.

Real Life Idiocracy in America - The Obama Effect

phpBB [video]

Al Qaeda Building Base on the Moon
phpBB [video]

Co obama powinien zrobić z księżycową ekspansją alciaidy na księzycu...z ich bazami które wybudowali na KSIĘŻYCU.... :lol: :lol: :lol: czy powinien ich zaatakować? czy to nie bedzie zbyt obciążające dla wojska.... :lol:

jeszcze jedno pokolenie, spłodzone gdzieś po pijaku w kiblu, przez obecne pokolenie gimbazy i wyrównamy obecny poziom z hamburgerami.

Obawiam się że została nas garstka...i mamy zdrowo przeje.ne - :lol:

angelrage pisze:
[...]Obawiam się że została nas garstka...i mamy zdrowo przeje.ne - :lol:

"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat." tak powiedział David Icke i będzie to prawdą o ile dotrze do ludzi a nie klonów czy hybryd albo innych dziwadeł...Jak powiedziano w "Gwiezdnych Wojnach" -"Zdolność mowy to jeszcze nie rozum" Tylko że nam już sil nie starcza bo to wszystko wołanie na puszczy.

Awatar użytkownika

o Panu Stonodze można jeszcze tutaj posłuchać:
RINGTV-Sumliński-Masa-Stonoga
https://www.youtube.com/watch?v=9nQbPBhNa7w

ogólnie szkoda o nim gadać po tym jak się zaprezentował, psychol
a co do wyborów to możliwe że zostały sfałszowane bo ktoś nad tym czuwa oprócz systemu?
System będzie oszukiwał jeśli to tylko będzie możliwe a przy wyborach jest możliwe.
Trzeba tego pilnować ale nic nie słyszałem żeby poza systemowcy coś o tym mówili.
PO dostało dużo głosów ,wg mnie za dużo ,część poszła do Nowoczesnej, wielu na pewno odeszło od nich a i tak mają 24%.
Dobrze że Kukiz wszedł ,teraz się okaże na kim mu zależy bo zmieniać trzeba wszystko ,nawet skład komisji PKW i system liczenia głosów.
Można się zastanawiać czy to dobrze czy źle że PIS zapewne będzie rządził sam?

Awatar użytkownika

Randy pisze:
Jeśli wskażesz mi któreś z jego przemówień, do których można się przyczepić, to ci pogratuluję.

Proszę:
Janusz Korwin-Mikke pisze:
gdy śp.Jan F.Kennedy wprowadził w USA po raz pierwszy "płacę minimalną", to powiedział szczerze, że robi to, by chronić przemysł Północy przed konkurencją taniej siły roboczej z Południa. Płacę minimalną wprowadzono - i 4 miliony młodych ludzi straciło pracę. Tam chodziło o 4 miliony murzyńskich nastolatków - a tu mamy 20 milionów młodych Europejczyków, którzy są Murzynami Europy...

i nie chodzi mi o murzynów bynajmniej, o których oburzyło się wielce poprawne towarzystwo.

Jakim cudem zniesieni płacy minimalnej sprawi, że miliony młodych Europejczyków przestanie być Murzynami Europy? Może i przestanie być Murzynami, ale stanie się Chińczykami Europy.

Nie ma z czym walczyć i co obnażać - tylko akurat płacę minimalną?
Po jej zniesieniu na pewno poprawiła by się sytuacja setek tysięcy ludzi w Polsce zarabiających płacę minimalną, głównie pracujących dla korporacji międzynarodowych nie płacących tu nawet podatków. Co ciekawe w tych samych hipermarketach na Zachodzie tacy ludzie zarabiają kilkukrotnie więcej, przy czym koszty prowadzenia tam biznesu są tylko nieznacznie wyższe, o ile w ogóle. Innymi słowy hipermarkety tu mają podobne zyski, ale już redystrybucja zysków do pracowników jest dużo mniejsza.
Zgadnij co się stanie po zniesieniu płacy minimalnej:
a) ludzie dostaną podwyżki
b) zarobki spadną, albo w najlepszym razie utrzymają się na obecnym niskim ("murzyńskim") poziomie???

Tylko mi nie pisz, że za to więcej ludzi będzie miało pracę. Więcej ludzi to co najwyżej stąd spie..oli tam, gdzie najniższa stawka za godzinę wynosi 8 euro.

Zresztą technologia i wzrost wydajności w wyniku postępu technologicznego, zarządzania, optymalizacji itd... powodują, że nie ma już i nie będzie dużo pracy i to jest..., tzn. byłaby dobra wiadomość, gdyby nie owi oni, którzy wmawiają ludzikom, że każdy musi tyrać co najmniej 8 godzin dziennie przez 5 dni, bo tak trzeba, bo praca uszlachetnia itd... itp... Ludzie to słyszą z ust polityków (w tym Korwina!), ekonomistów i różnej maści autorytetów naukowych, dziennikarzy, i nawet (a raczej zwłaszcza) księży z ambon, którzy nie przepracowali w życiu ani jednego dnia - także koduje im się to w głowie, i powtarzają jak jakąś mantrę, prawdę najwyższą. Nikomu nie przyjdzie nawet do głowy, że to może być nie prawdą. Że jest możliwe przy obecnej wiedzy, technologii, automatyzacji i robotyzacji stworzenie systemu, w którym nikomu nie brakowało by niczego z podstawowych dóbr (żywność, ubrania, schronienie, energia elektr.), a ci co by chcieli coś ponadto, mogli by pracować dodatkowo (każdy zresztą mógłby pracować, ale nie każdy by musiał). To tak w dużym skrócie myślowym i nie ma to nic wspólnego z komunizmem, socjalizmem ani żadnym innym izmem.

Ludziom się wmawia, że na świecie jest niedobór wszystkiego, niedobór żywności, niedobór wody na planecie pokrytej w 2/3 przez wody wszechoceanu, których odsolenie nie stanowiłoby problemu, gdyby była taka konieczność. Tymczasem jedyny niedobór, jaki istnieje, to niedobór inteligencji - sztucznie wykreowany i umiejętnie podtrzymywany.
Z jednej strony rzekomo jest niedobór żywności, mieszkań... a z drugiej niedobór pracy. Przecież to szaleństwo i mega-kłamstwo. Wszystkie te dobra są przecież efektem pracy. Ludzie potrafią wysłać sondy w najdalsze rejony układu słonecznego, a nie potrafią wyprodukować i odpowiednio rozdysponować między siebie jedzenia?

Pokaż mi jakieś przemówienie Korwina, które cię urzekło, to może zmienię zdanie - ja niczego takiego nie znalazłem. A że oni to złodzieje (ale ja już nie) to jakoś do mnie nie przemawia.

-- 27 paź 2015, 13:49 --

assun pisze:
a co do wyborów to możliwe że zostały sfałszowane

Też uważam że jest to wysoce prawdopodobne, bo jakim cudem taki PSL zawsze przekracza próg wyborczy? Podejrzenie wzbudziła u mnie ta ich pewność, kiedy pojawiły się wyniki sondażowe, których błąd był wielokrotnie wyższy niż ich 'zapas' ponad progiem wyborczym.

Potem jeszcze spłynęły (z niewyjaśnionym opóźnieniem) głosy z Londynu i te razem z tymi z W-wy dały końcowy wynik, gdzie PSLowi jeszcze podskoczyło nawet. Dziwne, że jako partii współrządzącej im akurat nie spadło poparcie.

Zresztą wkleiłem wypowiedź Kwacha wcześniej po co są wybory...

Cytuj:
Po jej zniesieniu na pewno poprawiła by się sytuacja setek tysięcy ludzi w Polsce zarabiających płacę minimalną, głównie pracujących dla korporacji międzynarodowych nie płacących tu nawet podatków. Co ciekawe w tych samych hipermarketach na Zachodzie tacy ludzie zarabiają kilkukrotnie więcej, przy czym koszty prowadzenia tam biznesu są tylko nieznacznie wyższe, o ile w ogóle. Innymi słowy hipermarkety tu mają podobne zyski, ale już redystrybucja zysków do pracowników jest dużo mniejsza.

Masz racje, ale każdy medal ma dwie strony. Jeśli jestem początkowym przedsiębiorcą z ograniczonym budżetem na płace i dopiero rozkręcam działalność, to nie mogę zapłacić 15 zł/h pracownikowi, bo moja firma zbankrutuje zanim na dobre się rozkręci. Wielu ludzi traci prace właśnie przez płacę minimalną, bo właściciel jakieś dudmaxu zatrudnia panią Hele i na jej pracy zarabia 12 zł za godzinę. 7 zł bierze dla siebie, a 5 oddaje pani Helenie. Co się stanie jak będzie musiał dać pani Helenie 15 zł, skoro zarabia na jej pracy 12 zł ? dopłacić 3 zł i jechać na ujemnym bilansie, a następnie grzecznie zamknąć firmę i błogosławić płace minimalną ? Drugie wyjście jest takie, że szara strefa będzie miała jak zwykle w naszym kraju tendencje zwyżkową, bo ludzie będą robili umowy na lewo, żeby zapłacić mniej pracownikowi. Problemem jest nie tylko płaca minimalna, ale zbyt wielkie obciążenia pracy podatkami. Wystarczy przeliczyć ile trzeba odprowadzić podatku od pracownika łącznie ze składakami ubezpieczeniowymi, żeby się złapać za głowę. W tym punkcie ci przyznaje racje, że nie płaca minimalna jest głównym problemem, ponieważ dla mnie to właśnie opodatkowanie pracy przysparza tyle problemów. Jasne, że nawet jakby zmniejszyć jej opodatkowanie, to przedsiębiorca pomyśli " więcej pieniędzy zatrzymam dla siebie", zamiast lepiej wynagrodzić pracowników. Skąpstwo, cwaniactwo, to niestety plaga w naszych czasach. Jest też jeden pozytywny przykład, który pokazuje, że nie wszędzie tak jest. W Ikei zwiększyli płace pracownikom i znacznie wzrosła ich wydajność, aż zaczęli się zastanawiać czy nie dać im kolejnej podwyżki. Nie potrzeba było płacy minimalnej w tym wypadku.
Cytuj:
Zresztą technologia i wzrost wydajności w wyniku postępu technologicznego, zarządzania, optymalizacji itd... powodują, że nie ma już i nie będzie dużo pracy i to jest...

Czytałem kiedyś ciekawe opracowanie na ten temat, gdzie statystyki pokazują coś innego. O tej propagandzie, że rozwój technologiczny zmniejsza zatrudnienie pracowników fizycznych, pisał już Henry Hazllit dawno temu. Gdzieś mam w swoich notatkach te statystyki i opublikuje je tutaj jak je znajdę. Niestety przez bałaganiarstwo będę musiał się trochę naszukać.
Chciałbym zobaczyć statystyki lub opinie zwykłych ludzi w krajach, gdzie taka płaca minimalna jest od dłuższego czasu. Jaki odnotowano spadek bezrobocia lub wzrost zatrudnienia, ilu ludzi dostaje tą wyższą płace i pracuje na tym samym stanowisku od paru lat przy tej płacy. Ona nic nie rozwiązuje, a pogłębia problem. Problem, który jest w klasie robotniczej, bo gdy pan Heniek zwiedza jakiś zakład pracy, dowiaduje się co się od niego wymaga, w jakim wymiarze godzin ma pracować, za ile, to powinien się postawić i powiedzieć " za 800 zł miesięcznie przy tym wymiarze godzin, to zwykły wyzysk", ale przyjdzie po nim jakiś inny dziad i się na to zgodzi. Tak ludzie obniżają standardy. Anglik nigdy się nie zgodzi w swoim kraju pracować za taką stawkę co polak.
Cytuj:
Pokaż mi jakieś przemówienie Korwina, które cię urzekło, to może zmienię zdanie - ja niczego takiego nie znalazłem. A że oni to złodzieje (ale ja już nie) to jakoś do mnie nie przemawia.

Akurat jego przemówienia, które mi się podobały najbardziej, nie były wygłaszana w parlamencie europejskim. A to ze względu na to, że tam ma ograniczony czas na wypowiedż i trudno ująć cały problem w minute albo dwie. Te które mi się podobały najbardziej były podczas kampanii, gdzie miał wiele czasu. Jednak jedno, które mi zapadło w pamięć, to to o uchodżcach islamskich i zmuszaniu nas przez rzeszę do tworzenia obozów koncentracyjnych, w których ich będziemy trzymać. Poruszył też tam ważną kwestię, że problemem są zasiłki dla uchodzców, bo inaczej w ogóle, by tu nie przyjechali. W czasach, gdzie wszyscy mają zatkane usta przez poprawność polityczną, to naprawdę głos rozsądku, który jest potrzebny.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

A ja pozwolę sobie krótko skomentować całe te wybory...
Uważam, że to jeden wielki teatrzyk i niestety gra dla mas.

Tak samo jak w USA są republikanie i demokraci, co chwila się tylko tasują ze sobą, ale na koniec nie ma różnicy kto rządzi, bo wszyscy podlegają pod niewidzialny "organ", który ich trzyma za jaja.

Śmieją nam się prosto w twarz, robiąc taki cyrk, bo ja w te wyniki wyborów nie wierzę.
No, ale coś czuję, że już niedługo :)

Winkiel pisze:
Śmieją nam się prosto w twarz, robiąc taki cyrk, bo ja w te wyniki wyborów nie wierzę.
No, ale coś czuję, że już niedługo :)

Wynikiem polskich czy amerykańskich wyborów jesteśmy my sami, nadal tkwi w nas jakiś nonsens wybierania mniejszego zła co widać i na tym forum.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Robią nas w konia: Prawdziwe wyniki nielegalnych wyborów #134

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, 11:55 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

tigeroo9 pisze:

Właśnie takie powinny być prawdziwe media niezależne :) te 5 minut przebija setki bezsensownych Alter newsów z innych stacji. Krótko i na temat. Kukiz może dać to w Sejmie na pierwszej debacie. Korwin nagłośnić narobić szumu na całą Europę w europarlamencie. I co dalej :) ? z tym ktoś zrobi ?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
angelrage pisze:
[...]Obawiam się że została nas garstka...i mamy zdrowo przeje.ne - :lol:

"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat." tak powiedział David Icke i będzie to prawdą o ile dotrze do ludzi a nie klonów czy hybryd albo innych dziwadeł...Jak powiedziano w "Gwiezdnych Wojnach" -"Zdolność mowy to jeszcze nie rozum" Tylko że nam już sil nie starcza bo to wszystko wołanie na puszczy.

Dokladnie. :tak:
Mark Twain juz sie o tym wypowiedzial
" it's easier to fool people then to convince them they have been fooled"

I to jest sedno sprawy.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
tigeroo9 pisze:

Właśnie takie powinny być prawdziwe media niezależne :) te 5 minut przebija setki bezsensownych Alter newsów z innych stacji. Krótko i na temat. Kukiz może dać to w Sejmie na pierwszej debacie. Korwin nagłośnić narobić szumu na całą Europę w europarlamencie. I co dalej :) ? z tym ktoś zrobi ?

Nic "z tym dalej" nikt nie zrobi nic! . Ponownie jestem pesymistycznie nastawiony, ale przecież: 'pesymista to dobrze poinformowany optymista'. To co się stało jest dobre w obecnej sytuacji - ludzie to widzą - ale w rzeczywistości to jest wyłącznie mniejsze zło. Dobre i to... Kropla drąży skałę.

"7kotów" (co wy macie z tymi kotami? - wiem, ale nie powiem). Mam małą dygresję. Słabo znam angielski w piśmie. Cytat rozumiem tak : "łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani". Weź proszę pod uwagę, że nie każdy jest multi-lingwistą, poliglotą. Mogę Tobie to przetłumaczyć na rosyjski i japoński i gó.. o zrozumiesz. Szanuj nas i pisz po polsku .To polskie forum. Może to być ważne za kilka miesięcy, np. w marcu,lub maju.(zależy jak mroźna będzie zima).

Awatar użytkownika

Mały dowód ale jakże istotny, mówiący o tym, że wyniki wyborów są zmanipulowane.

https://www.facebook.com/39751080030863 ... 753243362/
Niestety video znalazłem tylko na FB.

Awatar użytkownika

Magiczny układ i sieć której nie widzimy

phpBB [video]

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
Mały dowód ale jakże istotny, mówiący o tym, że wyniki wyborów są zmanipulowane.

https://www.facebook.com/39751080030863 ... 753243362/
Niestety video znalazłem tylko na FB.

Tu znaleziona wersja na innym serwisie. Teraz każdy może zobaczyć:

Awatar użytkownika

Nie wiedziałem gdzie wrzucić ten artykuł, dlatego ew. proszę moderatora o przeniesienie.

PiSole dorwali się do władzy to już widać co ich poplecznicy coraz głośniej wygłaszają:

Cytuj:
Terlikowska: najwyższy czas zakazać homeopatii także w Polsce

Dużo dzieci w domu, to i dużo infekcji. A skoro tak, to i częste wizyty u pediatry. Jednym z kryteriów przy wyborze lekarza jest dla mnie to, czy nie zaleca homeopatii. Bo ja chcę swoje dzieci leczyć, a nie wydawać pieniądze na placebo, zresztą dość podejrzane. I jak się okazuje niebezpieczne.

Na szczęście coraz więcej lekarzy sceptycznie podchodzi do tej metody i nie rekomenduje jej swoim pacjentom. Niemniej jest jeszcze spora grupa, która w ten właśnie sposób próbuje „leczyć”. Od przeziębienia, kataru, kaszlu, po chorobę lokomocyjną. Nie dość, że leczenie to nie przynosi efektu, to jeszcze robi spustoszenie na płaszczyźnie duchowej.

Sami jako rodzice doświadczyliśmy takiego działania homeopatii. Zupełnie nieświadoma całej duchowej otoczki homeopatii (mamą byłam dopiero od kilku miesięcy) poszłam z dzieckiem do polecanego lekarza, jak się okazało nie tylko pediatry, ale też homeopaty. Z wizyty wyszłyśmy z całą listą specyfików, a jakże – homeopatycznych. Zgodnie z zaleceniem przygotowałam je córce. Nigdy wcześniej, ani nigdy później nie widziałam mojego dziecka tak rzucającego się po łóżku w nocy. Wszystko ustało, kiedy nie tylko odstawiliśmy preparaty homeopatyczne, ale też wyrzuciliśmy je z domu. Wtedy też, pod wpływem tego wydarzenia, zaczęłam sporo na temat homeopatii czytać. Kolejne lektury otwierały mi oczy i przekonywały, że to jedno wielkie oszustwo ubrane w kolorowe opakowanie. I to był moment, w którym zaczęłam bacznie kontrolować, czy przypadkiem żaden lekarz nie przepisuje homeopatii moim dzieciom.

Mimo że brakuje dowodów na skuteczność homeopatii, lekarze regularnie ją zalecają. Szczególnie w przypadku niemowląt i małych dzieci – czopki na uspokojenie, smarowidło na ząbkowanie, syrop na kaszel i tym podobne specyfiki polecane są niczego nieświadomym rodzicom. A wszystko pod hasłem, że to takie bezpieczne, bez chemii i krzywdy niemowlęciu nie zrobi. Ciągle tak się dzieje, mimo że środowisko lekarskie w Polsce kilka lat temu jednoznacznie wypowiedziało się przeciwko homeopatii. Naczelna Rada Lekarska w swoim oświadczeniu przytoczyła wiele argumentów przeciwko tej metodzie. Przypomniała, m.in. że: „Podstawy homeopatii są sprzeczne ze współczesną wiedzą na temat patogenezy chorób; Założenie homeopatii, że pobudzanie organizmu do walki z chorobą można uzyskać przez stosowanie homeopatycznych dawek substancji, jest sprzeczne ze znanymi i dobrze udowodnionymi mechanizmami działania środków leczniczych; Homeopatyczna zasada "podobne leczyć podobnym'' nie znajduje potwierdzenia na gruncie empirycznym; Twierdzenie homeopatów, że ta sama choroba u każdego pacjenta przebiega zupełnie inaczej, jest sprzeczne z wiedzą medyczną”. Dlatego też poprosiła lekarzy, by nie zalecali pacjentom takich preparatów. „Lekarze nie powinni stosować tych metod. Obowiązkiem lekarzy jest rzetelne informowanie pacjentów domagających się stosowania produktów homeopatycznych o braku ich skuteczności leczniczej. Lekarze, lekarze dentyści, instytucje i organizacje medyczne nie powinny organizować szkoleń i innych działań promocyjnych w zakresie homeopatii i metod wywodzących się z homeopatii” – napisała w swoim stanowisku NRL.

Ale rekomendacje swoje, a życie swoje. Zdarzyło mi się ostro ściąć z panią doktor, która omawiając sposób leczenia mojego dziecka, zwróciła się do naszej córki: „A tu mama ci kupi takie małe kuleczki cukiereczki. Trzeba je rozpuścić w wodzie i wypić”. Kiedy sprzeciwiłam się owym kuleczkom i poprosiłam o wypisanie tradycyjnego leku, pani doktor nagle stała się opryskliwa i szybko zakończyła wizytę. Tak bardzo zdenerwowało ją to, że nie zgodziłam się na podawanie dziecku preparatu homeopatycznego.

Choć sprzedaż homeopatii spada, prawnie jest ona w Polsce dopuszczona. Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o prawie farmaceutycznym, stwierdza że: „produkty lecznicze homeopatyczne, (...) nie wymagają dowodów skuteczności terapeutycznej (art. 21 ust. 7). Żeby mogły być dopuszczone do obrotu w Polsce nie muszą przechodzić skomplikowanej procedury dopuszczalności. Wystarczy jedynie – zgodnie z ustawą – ocena skuteczności i bezpieczeństwa stosowania w oparciu o bibliografię. Czyli w zasadzie bez żadnych dowodów.

Czekam więc z niecierpliwością aż polscy lekarze pójdą w ślady brytyjskich kolegów i również wpiszą homeopatię na czarną listę. Jest teraz spora szansa, żeby raz na zawsze uregulować te kwestie. Przypomnę, ze stanowisko NRL powstało za czasów, kiedy prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej był dr Konstanty Radziwiłł, który od dziś oficjalnie piastuje funkcję Ministra Zdrowia. I wielokrotnie wypowiadał się negatywnie na temat leczenia homeopatią.

http://www.fronda.pl/a/terlikowska-najwyzszy-czas-zakazac-homeopatii-takze-w-polsce,60539.html

Brak słów.

Awatar użytkownika

jsatriani :) No ale z przytoczonego przez Ciebie tu tekstu. Wynika że w zasadzie KAŻDY ja Ty, czy jakiś nawiedzony wariat,... zły człowiek jaki nienawidzi ludzi czy ktokolwiek kto się wcale nie zna i tak dalej. Może otworzyć sobie manufakturkę z czym bądź, lub sprowadzać jakikolwiek Badziew z Chin od wapna po arszenik, popastykować czy rozcieńczyć to i zamówić opakowanka w drukarni na super lek Homeopatyczny, dać w łapę paru Doktorkom by tym futrowali cudze dzieci i biznesik jest. Brrr :o Przerażające. Więc jak nie rozumieć tej Mamy? Tym bardziej że WIADOMO iż te niby bezpieczne leki homeopatyczne czy ziołowe niejednokrotnie mają więcej Syntetyków niż jakikolwiek lek "tradycyjny" i nikt tego nie kontroluje bo po co, wystarczy coś nazwać ziołowym lub homeopatycznym by do woli truć ludzi nawet dawkami 600 razy przekraczającymi wszelkie normy. Zrozum też że to taka furtka.

Swoją drogą załóż nowy temat i już. :tak: A temat jest szeroki, bo ludzie mają fioła na punkcie tej Newtonowskiej medycyny, powmawiano Im że czegoś im brak, że muszą się wspomagać czym się ich uzależnia i mentalnie wmawia słabość ... Gdzie już wydaje się że trzeba by mieć fakultety ze 4 na temat picia wody, a za odkrycie że jabłka są zdrowe gość jakieś już 10 lat temu był nominowany do Nobla. ;)
Tym czasem i jabłka :jabłko: i wszelkie owoce gniją i dziczeją w opuszczonych sadach przydomowych, a kupuje się badziew GMO w supermarkecie i szuka gdzie tu kupić Wit C lewoskrętną. Czy to nie jakiś Objaw podatności na pralnie chemiczną z masmediów?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]