Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2017, 17:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

http://kosmita.wolnemedia.net/

blog kosmity Hejal Bobik Uta Hano - warto przejrzeć, polecam ...

edit: zmienił się adres strony: http://kosmita.ofp.pl/spis.html

Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 9:32 przez alijaa, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 paź 2009, 12:53 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

alijaa pisze:
http://kosmita.wolnemedia.net/

blog kosmity Hejal Bobik Uta Hano - warto przejrzeć, polecam ...

Choć porusza ważne tematy jak NWO itp, jego osoba nie przemawia do mnie, przypomina mi trochę gryf144.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja wyobraziłem sobie 14 latka z kompleksami ;) Po przeczytaniu wszystkich tematów z tego forum każdy może założyć takiego bloga i pisać mądrości.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Awatar użytkownika

Rzecz jasna trzeba być na szkodliwe treści ale ogólnie to miło się czyta,nie ważne kto był autorem.

Znam twórczość "Hejal Bobik Uta Hano" (jeszcze przed przenosinami na obecny server), też mam wątpliwości chociaż ciekawie pisze, ale bardziej jednak chodzi o wiarygodność niż ciekawość...

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Heh, jedno jest pewne: jak na ufoka, to ksywkę ziemską se wybrał kozacką :lol: :lol: :lol:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

W związku z tym że przeczytałam tą książkę chciałabym podzielić się z Wami ciekawymi cytatami.
PS. na pewno nie pisał tego 14-latek, co nie znaczy że trzeba uważać to wszystko za prawdę.

Cytuj:
Gwiezdne dzieci i gwiezdni nauczyciele
Od kilkudziesięciu lat na Ziemi rodzą się gwiezdni wędrowcy. Rodzili się już wcześniej, ale
nigdy na taką skalę.
Zgodnie z planem rodzą się dzieci, które mają za zadanie zmienić świat na lepsze i pomóc
Ziemianom w wielkiej, mentalnej przemianie. Przebudzenie może nastąpić w dowolnym momencie
życia. Dzieci te nie pamiętają swojego poprzedniego życia, lecz posiadają kilka cech, po których
można je rozpoznać. Te cechy to silna osobowość, sprzeciw wobec autorytetów, głęboka wiedza
życiowa, niechęć do zinstytucjonalizowanych religii, państwowej edukacji, zainteresowanie filmami
science-fiction (w stylu ?Star Trek? a nie ?Obcych?) i niezwykła wrażliwość na krzywdę innych
istot. Są mało agresywne, a jeśli ją objawiają, dzieje się tak na skutek reakcji obronnej.
Na ogół gwiezdni wędrowcy rodzą się w rodzinach nieortodoksyjnych, ale zdarzają się
wyjątki. Czasami misja ich polega m.in. na rozpoznaniu środowisk ortodoksyjnych od podszewki,
aby zdobyte doświadczenie pozwoliło dokonać w nich przemian. Gwiezdni wędrowcy działają na
różnych frontach. Gwiezdni wędrowcy czasami działają na własną rękę, wtedy inkarnują ?na chybił
trafił?, ale globalnie jest to wielka, zorganizowana misja Unii Galaktycznej. Każde narodziny są
starannie zaplanowane, choć zdarzają się nieprzewidziane zdarzenia losowe.
Zdarzają się czasami przypadki silnej indoktrynacji gwiezdnych wędrowców przez niewolników
religijnych. Mimo stałej kurateli i przedurodzeniowych symulacji rodzinnych zdarzają się czasami
zdarzenia, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Np. śmierć rodziców i przekazanie
dziecka w ręce religijnych niewolników. Nawet my, kosmici, nie jesteśmy wszechwiedzący ani
wszechmocni i nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć ani naprawić.
....

Cytuj:
Rozbudzanie gwiezdnych wędrowców
W jaki sposób rozbudzam gwiezdnych wędrowców? Wszystko zależy od okoliczności
i stopnia rozbudzenia. Służą temu między innymi moje wypowiedzi, które mogą być dla nich
pierwszym impulsem do przebudzenia.
Gwiezdny wędrowiec zazwyczaj poszukuje informacji na temat kosmitów i rozwoju duchowego.
Czuje, że jest inny niż wszyscy dookoła. Moje wypowiedzi mogą pomóc mu uświadomić
kim jest. A potem zaczyna działać według własnego, indywidualnego p

Awatar użytkownika

Cytuj:
Księżyc
Krążący wokół Ziemi Księżyc został stworzony przez Gwiezdnego Ogrodnika w celach,
które można by nazwać "gospodarczymi".
Księżyc jest w środku pusty i zamieszkały przez istoty niematerialne, które są ?pracownikami?
Gwiezdnego Ogrodnika i potrafią nawiązać z nim kontakt.
Wewnątrz Księżyca istnieje wielka ?przetwórnia?, która magazynuje wyprodukowaną na
Ziemi energię i przekazuje do innego punktu kosmosu.
Energia służy do tworzenia nowych form życia, nowych światów i wszechświatów.
Ponadto satelita Ziemi pełni rolę stabilizatora i ochroniarza Ziemi.

Cytuj:
Agarta
Agarta to cywilizacja ziemska tworzona przez społeczność zlokalizowaną we wnętrzu
Ziemi. Jej mieszkańcy są potomkami starożytnej cywilizacji, która odkryła puste terytoria we
wnętrzu planety i podczas globalnej katastrofy postanowiła je zasiedlić. Agartianie całkowicie
dostosowali się do życia pod powierzchnią planety a ich styl życia stoi na bardzo wysokim
poziomie. Mają tylko drobne problemy ze światłem słonecznym, ale potrafią je zniwelować. Te
problemy to nadwrażliwość skóry i oczu na promieniowanie kosmiczne i słoneczne.
Temperaturę w wewnętrznym świecie generuje warstwa ruchomej lawy, która jest
naciskana od zewnątrz i wewnątrz planety. Ciśnienie, obrót dwóch powierzchni (zewnętrznej i
wewnętrznej skorupy) i pływy lawy generują temperaturę.
We wnętrzu planety istnieje blade światło wytwarzane przez iskrę punktu centralnego.
Punkt centralny to geometryczny środek planety w którym krzyżują się wielkie energie. Agartianie
przekształcili je w energię słonecznopodobną, zwaną iskrą. We wnętrzu planety nie ma nocy ani
dnia, panuje półmrok charakterystyczny dla zewnętrznej pory świtu i zmroku.
Agartianie przyzwyczaili się do życia we wnętrzu planety i postanowili jej nie opuszczać,
ponieważ uznali, że życie wewnątrz Ziemi jest bezpieczniejsze niż na zewnątrz. Inna sprawa, że podobnie
jak mieszkańcy świata zewnętrznego, mają sentyment do własnych miast i na powierzchni
czują się obco.
Przejść do Agarty jest wiele. Jedno znajduje się w Polsce w Górach Świętokrzyskich, ale
jest dobrze zabezpieczone. Nie zdradzę wam jak je otworzyć, gdyż mogłoby to zakończyć się dla
śmiałka śmiercią. Jeżeli cywilizacja Agarty zechce kogoś do siebie zaprosić lub nawiązać z nim
kontakt, to zrobi to bez względu na to, czy osoba ta aktywnie poszukuje przejścia czy też nie.

edit mod tw:
Edycja postów się kłania i wklejenie kontynuacji - w niedługim odstępie czasu - do tego samego posta
;)

Awatar użytkownika

Także kiedyś tę knigę czytałem, a stronę Bobika znam jeszcze ze wczesnych lat wolnych mediów czyli coś koło 2006 spoko ludzie tam przesiadywali :)
Pominę tutaj kwestie autentyczności bądź nie pochodzenia osoby która ją zredagowała, ponieważ uważam to ciężkie do udowodnienia z jakiej strony nie spojrzymy. A sama kniga jest dość ciekawą pozycją, wartą przeczytania dla samych prezentowanych tam wartości i pobudzenia wodzy wyobraźni ;)
Bardzo fajnie są np. opisane prawa jakie obowiązują na planecie Bobika: prawa międzyludzkie, społecznościowe i globalne, chyba nawet z tej knigi pochodzi cytat który mam w stopce tzn. Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby. :mrgreen: jak dla mnie tekst uderza w samo sedno ;)

Z ciekawych booków podobnych tematycznie zachęcam też do misji: http://davidicke.pl/forum/misja-ksi-ka-niezwyk-a-t107.html 8-)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Cały ten blog pachnie mi totalnie NWO i okultyzmem. Jakbym miał 10 lat mniej to może bym to łykał z otwartą gębą, ale wcale a wcale nie wydaje mi się autentyczny. Cała ta Saleinjia to taki NWO, jest pięknie i wspaniale. Kilka cytatów:

2.7. Pierwszy krok ku lepszemu światu
"Pierwszym krokiem do osiągnięcia pokoju i stabilizacji na mojej planecie była zmiana systemu rządzenia - zrezygnowaliśmy z polityków na rzecz oddania władzy w ręce kilkudziesięciu najmądrzejszych i znajdujących się na na wyższym poziomie rozwoju duchowego obywateli planety, którzy stworzyli Radę Mędrców. "

(cały rodział 2.9 to "ciekawa lektura")

2.10
"Obywatel Saleinji powinien całkowicie akceptować nasze prawa. Jeżeli mu nie odpowiadają, może wybrać pustelnicze życie w izolacji lub opuścić planetę. Przymusu nie ma."

2.13 Patriotyzm
"Na Saleinji nie ma krajów, więc nie ma przywiązania do ojczyzny. Naszą ojczyzną jest cała planeta i gdyby ktoś kiedyś ją zaatakował, wszyscy byśmy jej bronili. "

2.14. Procesy sądowe na Saleinji
"Następnie wyrok trafia w ręce specjalistów sądowych - resocjalizatorów - którzy opracowują plan resocjalizacji. W przypadkach lżejszych przestępstw wystarcza, że sprawca musi naprawić krzywdę, w cięższych przypadkach izolowany jest w generatorach sztucznych światów i tam przechodzi całą resocjalizację. Dopiero gdy orzeknie się, że przestępca został zresocjalizowany, może wyjść na wolność. Nikt go z tego powodu nie piętnuje, choć mogą istnieć żale." - w skrócie pranie mózgu

(2.18. Rozpowszechnianie informacji całościowo ciekawy)

"Prowadzimy urozmaicone a zarazem odpowiedzialne życie seksualne. Z powodu ścisłej kontroli narodzin, która gwarantuje wszystkim obywatelom planety dobrobyt, narodziny nowego obywatela mogą nastąpić dopiero po czyimś zgonie. Decyzję o przyznaniu prawa do stworzenia dziecka podejmuje Rada Narodzin. Pierwszeństwo przysługuje osobom genetycznie bezdzietnym z uwzględnieniem wieku (najpierw starsi, potem młodsi). Każda zgoda jest wielkim wydarzeniem dla rodziny a akt spłodzenia wielkim świętem. Kultywujemy specjalny obyczaj stwarzania dziecka, w którym biorą udział wszyscy członkowie rodziny i rodzice genetyczni mężczyzny i kobiety biorących udział w obrzędzie. "

I takich cytatów można mnożyć i mnożyć, aż do porzygania.

Jest rozdział na temat religii (ale o dziwo tylko Chrześcijańskiej) i całkowita jej negacja. O innych religiach nic nie ma. Tematy o depopulacji ziemi, oddaniu czci naturze i kontrola rozrodu.

"Przeludnienie prędzej czy później doprowadzi do katastrofy ekologicznej i ekonomicznej. Skutki już widać - kiedyś ziemski mężczyzna potrafił samodzielnie utrzymać żonę i 10 dzieci. Aktualnie dwoje małżonków ledwo zapewnia byt dwójce dzieci." - taki stan rzeczy NIE wynika z przeludnienia a z EKONOMII, którą stworzyli ludzie... ludzie, którym teraz zależy na NWO.

Kompletne pranie mózgu!

Awatar użytkownika

Proponuje stworzenie blogów/stron z własnymi pomysłami przedstawionymi za pomocą jakiś fantastycznych istot jak kosmitka Hejal lub bez takiej pomocy jeśli komuś to nie odpowiada.
Ja zbieram materiały i myślę nad chwytliwym imieniem. :)

> zaan

Całkiem trafne spostrzeżenia...

Gattaca? :roll: :?

Jest też taki "kwiatek" w książce o przekazach Plejadian oraz o Billim Meyerze w której to opisano jak "dobroduszni" Plejadianie doradzają ludzkości limit ilości populacji do (uwaga!) 500 mln., jakoś dziwnie pasuje to do "Georgia Guide Stone" oraz... najaktualniejszego wykopaliska w kodzie biblii opisującego, ze m. inn. stamtąd właśnie pochodzi tajna władza naszego świata... :roll: :?

Dziwnie to pasuje i puzzle zaczynają ukazywać pełniejszy obraz, którego mało kto się w ogóle spodziewa poza nieliczną garstką.

timewave pisze:
> zaan

Całkiem trafne spostrzeżenia...

Gattaca? :roll: :?

Jest też taki "kwiatek" w książce o przekazach Plejadian oraz o Billim Meyerze w której to opisano jak "dobroduszni" Plejadianie doradzają ludzkości limit ilości populacji do (uwaga!) 500 mln., jakoś dziwnie pasuje to do "Georgia Guide Stone" oraz... najaktualniejszego wykopaliska w kodzie biblii opisującego, ze m. inn. stamtąd właśnie pochodzi tajna władza naszego świata... :roll: :?

Dziwnie to pasuje i puzzle zaczynają ukazywać pełniejszy obraz, którego mało kto się w ogóle spodziewa poza nieliczną garstką.

Polecam wyklady Chucka Misslera...Opiera on swoje wywody na przekazach i proroctwach biblijnych oraz analizie otaczajacego nas swiata... i daje rade gosc powaznie ;) Wedlug Misslera 100% calego ufoludztwa jest wrogiem ludzkosci!Jedni jak reptylianie sa wrodzy wprost, inni jak plejaranie zwodza nas ladnymi historyjkami.Nie sa to istoty z innych planet lecz innych niezrozumialych dla nas wymiarow...
Nawet sie chlop doszukal reptylian w Apokalipsie ;) :
Cytuj:
I widziałem z ust smokowych i z ust bestyi, i z ust fałszywego proroka trzy nieczyste duchy wychodzące, podobne żabom.
Albowiem są duchy dyjabelskie, czyniące cuda, które wychodzą do królów ziemi i na wszystek okrąg świata, aby ich zgromadzili na wojnę onego wielkiego dnia Boga wszechmogącego.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

timewave pisze:
> "dobroduszni" Plejadianie doradzają ludzkości limit ilości populacji do (uwaga!) 500 mln., jakoś dziwnie pasuje to do "Georgia Guide Stone" oraz... najaktualniejszego wykopaliska w kodzie biblii opisującego, ze m. inn. stamtąd właśnie pochodzi tajna władza naszego świata... :roll: :?

Zdaje się, że wspominał o tym też Al Bielek w podziemnym wywiadzie.

Mason33 pisze:
Wedlug Misslera 100% calego ufoludztwa jest wrogiem ludzkosci! Jedni jak reptylianie sa wrodzy wprost, inni jak plejaranie zwodza nas ladnymi historyjkami. Nie sa to istoty z innych planet lecz innych niezrozumialych dla nas wymiarow...

Gdyby tak to uogólnić, sama ludzkość jest wrogiem ludzkości.. I jakikolwiek rozwój świadomości.

Awatar użytkownika

Bobik pisał o sztucznym mięsie wytwarzanym tam "u nich"... i proszę: http://www.sfora.pl/Schabowy-z-probowki-To-mozliwe-a14077

Cytuj:
Dziś - jak informuje msnbc.com - naukowcy twierdzą, że hodowanie w kadziach steków bez udziału zwierząt, to kwestia najbliższej przyszłości.

Administrator
Administrator

alijaa pisze:
W związku z tym że przeczytałam tą książkę chciałabym podzielić się z Wami ciekawymi cytatami.
PS. na pewno nie pisał tego 14-latek, co nie znaczy że trzeba uważać to wszystko za prawdę.
Gwiezdne dzieci i gwiezdni nauczyciele

Zgadza się, bo ten tekst jest tłumaczeniem tekstów Brad & Francie Steiger z książki "The Star People"
i już to gdzieś czytałem. Jak to przeglądam to widzę kompilacje tekstów które też gdzieś czytałem. :ninja:
Zdaje się że natknąłem się też na teksty z książek wydanych przez Nollpress o Plejadanach i Billim Meyerze.
Musiałbym poszperać.

Cytat z kolegi Bobika:

"Nawet my, kosmici, nie jesteśmy wszechwiedzący ani
wszechmocni i nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć ani naprawić."

Doskonale, cóż za samokrytycyzm :D
A tak naprawdę sądzę, że to wyraz kompleksu człowieka, który podaje się za kosmitę, bo jest silnie niedostosowany. Chyba trochę nadwrażliwy i na pewno utalentowany, uciekł w wykreowaną krainę w oparciu o wczesniej przeczytane książki. Fajnie pisze. Myślę, że mógłby tworzyć komiksy i opowiadania w stylu fantasy. Podejrzewam, że liczy na to, aby ktos mu to zaproponowł, dlatego już teraz chroni swój "kosmiczny" blog prawem autorskim, które przecież i tak działa w przypadkach tekstów pisanych automatycznie. Stanisław Lem to na pewno nie jest, ale talent godny uwagi.

Awatar użytkownika

O ile pamietam Bobik to w rzeczywistosci tworca Wlasnowierstwa (szkoda ze forum juz nie istnieje) oraz tworca Wolnych Mediow, i jego celem nie byla ani poularnosc ani to zeby ktos zaproponowal mu napisanie powiesci fantasy, ale przyblizenie ludziom mozliwego scenariusza zycia istot pozaziemskich, ich kodeksu moralnego, tradycji itp.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

Historia Bobika była jedną z pierwszych jaka przerobiłem, i tez wydawało mi się, że to ściema. Już nie pamiętam czemu miałem wątpliwości. Ktoś na forum napisał, że to dzieło jakiegoś 14 latka - miałem identyczne odczucie. Widzę, że nie jestem sam :)

Awatar użytkownika

blessyall pisze:
tez wydawało mi się, że to ściema.

No chyba nikt nie myslal ze naprawde jakis kosmita prowadzi blog :)

Wedlug mnie Bobik pisze dobrze, ale nie lubie czytac czegos, co wiem ze ktos specjalnie zmysla. Wole channelingi, przynajmniej niektore :)

A dlaczego kosmita nie miałby prowadzić blogu? Kiedyś nawet zastanawiałem się nad wyborem serwera...
:) :) :)
A ja myślę, że Bobik chciałby, aby ktoś go wydał, bo ostatecznie wydał się sam w niewielkim, partyzanckim nakładzie. I nie widzę w tym absolutnie nic złego, wręcz przeciwnie. To normale, że jak ktoś coś tworzy, to chciałby z tym dotrzeć do ludzi. Poza tym zarobić na tym choć parę złotych, aby móc spokojnie tworzyć dalej a nie martwić się, za co zapłaci rachunki. To co pisałem wczesniej, to nie była krytyka, tylko moje spojrzenie na sprawę. Jeśli użyłem słowa "nadwrażliwość" to też nie w sensie negatywnym. Większość naprawdę utalentowanych ludzi można tak określić. Ja sam stokroć wolę towarzystwo takich, niż twrdo stąpających po ziemii lewopółkulowców. Moim zdaniem, błędem by jednak było branie tego tekstu zbyt serio. Jak zauważyłem, zrobili to niektórzy, wysyłając Bobikowi pytania, na które on odpowiada. I tutaj przegina, powinienen trochę wyjść z roli kosmity i zawiesić ten happening, bo robi ludziom wodę z mózgu.

Awatar użytkownika

Albo się jest kosmitą,od początku do końca albo nie.
Wyskakiwanie z "przepraszam,żartowałem" to jak łamanie zasad. :)

Awatar użytkownika

a nie wydaje Wam się że wielu z nas jest wcieleniami istot z innych planet, tylko przez lata programowania, szczepionek, telewizji i tłumiącego społeczeństwa zapomnieliśmy o tym ... ?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Czy ktoś z WAS to czytał ???? Nawet ciekawe .
http://kosmita.wolnemedia.net/spis.html

edit mod tw 14.12.2009 10:47

Było, dołączam do już istniejącego tematu. Dyskusja jest też prowadzona w innym temacie i kontekście.

Life's a never ending wheel ...

Awatar użytkownika

pamiętajcie!
:)

Przytulanie

Cytuj:
Przytulanie jest bardzo ważną czynnością w życiu żywych istot. Każde przytulenie się do osoby, którą darzymy zaufaniem lub miłością, wyzwala uzdrawiającą reakcję chemiczną i psychiczną. Przytulanie poprawia samopoczucie do tego stopnia, że istota materialna łatwiej radzi sobie z problemami życia codziennego. Jednorazowe krótkie przytulenie dziennie poprawia nastrój. Wielokrotne lub długotrwałe przytulanie leczy duszę, ciało i psychikę.

Niestety, Ziemianie choć lubią się przytulać wytworzyli na bazie aseksualnych religii sztuczne bariery wywołane lękiem przed dotykiem i zbliżeniem. Przecież przytulanie mogłoby przerodzić się w pieszczoty a nawet akt seksualny! Problemy z przytulaniem wynikają również z niechęci do osób, których nie darzą zaufaniem, które śmierdzą albo zachowują się w sposób antypatyczny. Istoty materialne, które ograniczają dzienną dawkę przytulanek albo przytulane są na siłę do osób których nie cierpią, zaczynają świrować i wpadają w stan psychicznej depresji lub agresji. Rodzi to ból, nienawiść i cierpienie tak bardzo rozpowszechnione na Ziemi. To źródło wszelkich dyktatorów żądnych krwi, zemsty, itd. Nie bez powodu właśnie w krajach arabskich - gdzie zasłania się kobietom włosy a nawet twarz, agresja jest najsilniejsza. Mniejsza, ale równie istotna, panuje w krajach chrześcijańskich opanowanych przez zakazy obyczajowe (np. zakaz poligamii, nagości w miejscach publicznych, itd.) i lęki dotykowe.

Przytulanie ma wadę będącą zarazem zaletą - łatwo można zarazić się chorobami, ale równocześnie przyśpiesza proces leczenia. Dlatego najlepiej przytulać bliskich i przyjaciół a nie przypadkowo spotkane osoby.

Na Saleinji często przytulamy się do bliskich - powiedziałbym nawet, że zajmuje to lwią część doby. Bo za każdym razem gdy gdzieś podróżujemy, debatujemy czy bawimy się, stykamy się niewinnie - bez jakichś aluzji seksualnych - ciałami. A w przypadku bliskich, obdarzamy się drobnymi pieszczotami. To umacnia nasze więzi i osłabia agresję.

Awatar użytkownika

A jesli ktos nie wyrastal w domu religijnym i nie jest agresywny, tylko po prostu nie lubi sie przytulac a kontakt fizyczny odbiera inaczej niz inni, jako cos, co niekoniecznie poprawia humor? Czy to zle?

Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
    A jesli ktos nie wyrastal w domu religijnym i nie jest agresywny, tylko po prostu nie lubi sie przytulac a kontakt fizyczny odbiera inaczej niz inni, jako cos, co niekoniecznie poprawia humor? Czy to zle?

nie, to naturalne, tak został zaprogramowany. chodzi tylko o świadomość, że MOŻE byc inaczej.
    ja uważam ze to jest po prostu świetne :D

Awatar użytkownika

Przytulanie się jest ważną czynności. Ja na to patrzę, jak na wymianę pozytywnej energii między osobami przytulającymi się ;) Tego właśnie mi często brakuje. Faktycznie działa to uspokajająco np na osobę, która wpadnie w jakiś nerwowy amok.

DARMOWE PRZYTULANIE :)

http://www.freehugscampaign.org

phpBB [video]

Bobik jest w dechę ;)
    Musiał chłopina pół życia spędzić na studiowaniu channeling'ów, obryty w temacie jak na "prawdziwego kosmitę" przystało.
    Jeśli chodzi o channeling'i to mam mocno mieszane odczucia, już sam pomysł redukcji populacji do 500mln, jest dość szokujący. Ilość channeling'ów wzrasta, pojawiają się coraz to nowe Medium, które są w kontakcie z innymi Cywilizacjami, Rasami, sam już nie wiem jak to określić. Choć podobno 60% całej tzw. "Konfederacji Świetlnej" to humanoidy.
    W efekcie pojawiają się coraz to nowe informacje, które zaprzeczają pojawiającym się wcześniej i zawsze jest na to wytłumaczenie, wiele z nich straciło na aktualności, ze względu na fluktuacyjną (przypadkowe, nie dające się przewidzieć, odchylenia od wartości średniej zmiennej losowej, np. wielkości fizycznej podlegającej stochastycznym zmianom w czasie i nie wykazujące żadnej tendencji) naturę równoległych rzeczywistości, które są właśnie zakłócane przez rosnące pytania w channelingach o nadchodzącą przyszłość. Każda odpowiedź na takie pytanie, zmienia stan aktualnej rzeczywistości, przez co automatycznie ma wpływ na stan przyszłości i wiele z odpowiedzi może się nie zgadzać w konfrontacji z rzeczywistością.
    W ten sposób można wytłumaczyć wszystko.
    Mam na to swoją własną teorię.
    1.Osobiście uważam że w channeling'ach mogą brać udział dowolne byty astralne, podające się za kogokolwiek. 2.Jeśli 60% "Konfederacji Świetlnej" to humanoidy, to śmiem twierdzić, że każda z ras, która w chwili obecnej tak bardzo przejmuje się losem Ziemi i jej mieszkańców, może być jakąś formą ewolucyjną Nas samych z przyszłości.
    3.Arkturianie w swoich channeling'ach (i do tych istot jest mi najbliżej) twierdzą że są nami z przeszłości, w związku z tym, nie mogą pozostawać obojętni na los Ziemi, bo jej obecna przemiana będzie skutkować ich rozwojem, w efekcie tym, kim staną się w przyszłości. Pojawiła się również informacja że ewoluowaliśmy do 6 gęstości, i coś poszło nie tak. Konkretnie chodzi o utratę zdolności do Miłości!!! Teraz są tu i chcą to zmienić, czyli w efekcie zmienić siebie. To ma jakiś sens.
    Brak osobistych przesłanek żeby pomagać, nie przemawia do mnie, może dlatego że jestem tylko ograniczonym ludzkim umysłem, jedyne na czym mogę się oprzeć, to moja Intuicja, bo nic z rzeczy, które dzieją się obecnie wokół Ziemi, nie może być traktowane jako aksjomaty, to tylko luźne dywagacje.
    Jeśli do tego dodać jeszcze projekty typu HAARP, Blue Beam, to mamy już mieszankę tak wybuchową, że tylko "pozazdrościć " ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]