Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 0:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Polecam kilka filmów które świetnie wyjaśniają naturę wibracyjnej rzeczywistości, materia jest złudzeniem, wszystko jest energią, sama świadomość rzeczywistości zmienia ją.

The Quantum Apocalypse - napisy PL
phpBB [video]

warto także dowiedzieć się co nieco o małym, niepozornym, cudownym organie zwanym szyszynką

Halucynogenna Szyszynka (DMT: The Spirit Molecule) - dokument
phpBB [video]

w uzupełnieniu z ogromem i niesamowitością kosmosu rzeczywistość przerasta najśmielsze filmy science-fiction

Size of the Universe - NAPISY PL
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 kwie 2009, 1:06 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

songohan pisze:
materia jest złudzeniem, wszystko jest energią, sama świadomość rzeczywistości zmienia ją.

A właściwie, wszystko zdaje się być wibracją i tylko tyle.

Fakt jest taki, że do "głebokiej rzeczywostości" nie da się dotrzeć. Nie wiemy, czy ona istnieje czy nie, nie mówiąc w ogóle o twierdzeniach na temat jej natury. Wilson (który występuje w quantum apocalipse z resztą, to ten starszy pan którego widać jak przewinąć do 2'30") w "psychologii kwantowej" (którą gorąco polecam) dość dokładnie to omawia. W skrócie, każdy fakt, który wynika z naukowej obserwacji, jest tylko tym, co można poznać przy pomocy naszego układu nerwowego, więc nie ma nauk, są neuro-nauki. Poza tym, użycie słowa "jest", ustanawiającego sztywną, sięgającą "głębokiej rzeczywistości" tożsamość, jest kłamstwem (wiem, że sam w tym poście kilkukrotnie go użyłem, z pełną świadomością, że wynika to ze struktury języka), bo nie mówimy w rzeczywistości o tym, co jest, tylko o tym, co widzimy.

Pozdrawiam :)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tak te filmy wystrzeliwują psychike w kosmos lub tez wstrzykują psychike w atom :lol: .. if you know what i mean :D

Doskonała kompilacja dla wywołania szoku o przeciętnej osoby , polecam cały film "what the beep do we know" .

Zdaję sobie sprawę nie wiadomo dokładnie jaka jest prawdziwa natura rzeczywistości, zakładam również, że w wielu kwestiach się mylimy, ale i tak jest to nieporównalnie bliższe prawdy od bzdetów w które każą wierzyć ludziom.
Jedno jest pewne! Rzeczywistość i tak przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania i wyobrażenia.

Ostatnio zmieniony 27 kwie 2009, 16:54 przez songohan, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

To był żarcik , z tym atomemem bo w końcu troche trzeba sie skupić żeby zrozumieć te kwantowe rozumienie świata .
Te filmy są świetne i dla człwoieka pierwszy raz oglądającego są szokiem tak jak dla mnie były . Tak , rzeczywistość nas zaskoczy .. na pewno :)

Na prośbę założyciela tematu połączono posty ze zdublowanego tematu w dziale "Multimedia" z niniejszym.

Dzięki Timewave! Nie wiem dlaczego nie potrafiłem go usunąć z Mulitimedia, tu będzie lepsze miejsce dla niego

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

nawet Biblia potwierdza ze wszystko jest wibracja, czego zdaje sie 99,99999% ludzi jakos nie rozumie i nie zauwaza - a przeciez to pierwsze zdanie w najpopolarniejszej ksiedze historycznej...

"Na poczatku bylo Slowo" - przeciez tu nie chodzi o "wyraz" tylko o dzwiek!

wiem wiem nie odkrylem atlantydy, ale to wazne by to tu stwierdzic

ogladałam dwie wersje "what the beep do we know", obie są warte obejrzenia i to wielokrotnego. Przynajmniej ja kilka razy sobie przyswajałam obrazki króliczej nory kilka razy i pewnie jeszcze nie raz obejrzę. kocham ogladać te filmy z kimś, kto jeszcze ich nie oglądał, to waw! o jaaaaaaaa! i inne zahwyty są dla mnie pociągające a przy okazji fruntuję sobie tą kwantową wiedzę, którą pojmuję, ale o której powiedzieć rozumnie nie potrafię.
i tak, świat jest dla mnie wibracją, albo cosik do mnie w ten sposób "przemawia" albo nie reaguję. I podaliscie świetne filmy, dzięki.
El.

Awatar użytkownika

Bez słów, sam dźwięk.

Shapeshifting from Vibration and Frequency - Send out Love
phpBB [video]

cudownie :D dźwięk nigdy nie ustaje, rozchodzi się po całym kosmosie.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Niedawno gdzieś czytałem (chyba "Zwiastuni świtu"), że piktogramy w zbożu robione są za pomocą dżwięku :roll: Być może ma to sens...

z tego co mnie wiadomo piktogramy powstają w skutek ingerencji w DNA roślin, nie ma żadnych mechanicznych uszkodzeń, tylko zmiana na poziomie genetycznym. Czy ma to związek z dźwiękiem, tego nie wiem, ale wydaje mi się że może mieć :)

Awatar użytkownika

Everything is Sound. Wszystko jest dźwiękiem (Polskie napisy).
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Ayerys pisze:

świetny materiał :D jest tego gdzieś więcej? bo to wygląda na fragmencik czegoś groobszego ;)

trzysz, ten fragmencik to kawałek Freedom Road :)

Awatar użytkownika

Dzięki Lily!
tak coś czułem, że już to gdzieś widziałem wcześniej ;)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Ja bym powiedział, że każdy z Nas jest wibracją albo, że każdy z Nas egzystuje na danym poziomie wibracji. Warto dostrajać się do wyższych poziomów wibracji albo inaczej- do wyższych częstotliwości wibracji. Jak to robić? No cóż przede wszystkim starać się aby wszystko o czym myślimy, co mówimy i co czynimy wypływało z miłości. Pokochać wszystko co istnieje, a przede wszystkim pokochać siebie.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Mnie te filmiki, a szczególnie ten od Ayerys z Lip 30, 2009 4:35 pm, kojarzą się z przedstawianiem czakr jako kwiatów lotosu. Im wyższa czakra, wyższe wibracje, tym więcej płatków.

STEVEN HALPERN Cymatic Imagery of Sacred Chant recorded Inside the Great Pyramid
phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

No dobrze.

Ale jak to nam pomoże w życiu, jak to wykorzystać?

Tworząc myślami i dźwiękiem własny "kanał" rzeczywistości ;)?

Dźwięk steruje kosmosem? Więc skąd ten dźwięk się wydobywa? Gdzie ma źródło? I czy kolejna "fala wibracji kosmicznego dźwięku" zmieni nas w 2012 roku? :P

Awatar użytkownika

Chyba mam cos pod ten temat :D :

Cytuj:
Wszystko co istnieje zbudowane jest z jednego budulca - Kreacji, czyli świadomej wibracji. Inaczej mówiąc, wszystko jest jedną wielką wibracją, która przybiera mnóstwo form - m.in. energii, duszy i materii. Wibracja związana z elektromagnetyzmem ograniczona jest do fizycznej przestrzeni, a istnieją inne przestrzenie oparte na innych prawach, np. przestrzeń astralna. Domyślają się już tego ziemscy naukowcy, którzy opracowali teorię hiperstrun (chociaż błędną, bo trafniejsze określenie "hiperstrun" to "pulsujące bąbelki"). Istnieje co prawda jeszcze do odkrycia sam mechanizm wytwarzania wibracji/drgań, ale tego nie odkrył żaden członek Unii Galaktycznej. Mamy różne hipotezy, ale nie potrafimy ich zweryfikować. Nasze myśli potrafią zmieniać istniejące w środowisku wibracje, lecz nie potrafią ich stworzyć.

Skoro wszystko jest wibracją, to ciało duchowe również. Każda dusza jest wibracją o indywidualnym kodzie, po którym można ją odróżnić od innych i nawiązać np. kontakt telepatyczny z dowolnego miejsca we wszechświecie w czasie rzeczywistym. To samo dotyczy myśli czy jakiegokolwiek innej formy przekazu.

Od samego słowa werbalnego ważniejsza jest intencja istoty, która tworzy przekaz. Często bowiem zdarza się, że identyczne w wymowie słowa w dwóch różnych językach znaczą coś innego. Np. polskie słowo "czerstwy", czyli "nieświeży", w języku czeskim oznacza "świeży". Gdy kogoś dotkniemy lub spojrzymy na niego, również przekazujemy mu wibrację i dlatego nieraz od pierwszej chwili wiemy, czy kogoś lubimy czy nie.

Wibracje wpływają na wszystkie inne wibracje w każdej formie. Czasami są synchroniczne a czasami asynchroniczne. Można za pomocą wibracji wpłynąć na strukturę krystaliczną wody, a także każdą część ludzkiego ciała.

Dzięki wibracjom myśli związanych z wiarą w uleczenie, można dokonać samowyleczenia. Często obserwuje się efekt dochodzenia do zdrowia chorego po podaniu placebo. Choć samo placebo nie zawiera w sobie żadnego leku, zawiera leczniczą wibrację, którą wytworzył pacjent w momencie przyjęcia go. Ale gdy przyjmiemy lek, z tego samego powodu może nastąpić uleczenie, o ile środek farmaceutyczny nie zawiera zbyt wielkiej dawki szkodliwych związków chemicznych. Same związki chemiczne również wpływają na przebieg leczenia - wspomagając go lub przeszkadzając. Lekarstwem może być sama wiara w uzdrawiającą moc jakiegoś przedmiotu i religie wykorzystują ten fakt, aby udowadniać boską moc cudownych obrazów i wmawiać, że to "dzieło Boga" czy "dzieło Matki Boskiej", a nie skumulowanych wibracji wiernych, które nadały obrazowi leczniczą moc.

Pozdrawiam Was serdecznie :przytul:

Obrazek

Awatar użytkownika

Rosyjscy naukowcy poprzez te odkrycia formuują coraz składniej pojęcie "tworzysz własną rzeczywistość".
Czyli :dope: stan Twojej świadomości bezpośrednio wpływa na rzeczywistość wokół Ciebie.

Sekret ludzkiej aury

Mind over Matter: Secrets of human aura revealed by Russian scientists
phpBB [video]

Jest jakieś tłumaczenie po Polsku tego filmiku?
Będę bardzo wdzięczny! :zakochany:

Awatar użytkownika

Bio@ nie no pewnie nikt nie przetłumaczy, bo nie jest to aż taki gigant informatyczny :)
a ogólnie chodzi o to co napisałem nad linkiem.

ehh szkoda... ogólnie zależy mi na tym o czym ten Rosjanin mówi od 2:30 ...

Awatar użytkownika

Tak na szybko spróbowałem pierwszy raz coś przetłumaczyć, nie jestem pewny co do kilku słów ale nie jest ogólnie chyba źle, to jest to co mówi ten naukowiec rosyjski od 2.11min, nic wielkiego nie powiedział takie oczywistości

It's our emotions, it's our intuitions, we can directly influence our environment, our space. Of course, this idea is absolutely new, that's why is lot of criticism still. It's has very important message for all of us, because we the must intuited that the positive emotions have very strong influence, but the same in it more have the negative emotions but in one keys energy comes up, in other keys energy comes down,
so it means that if we are developing in ourself ability to create love, to create positive emotions, we change space around ourself

Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 22:58 przez squam, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

Wypowiedzi rosjanina :)

Wypowiedź pierwsza koło 33sek. do 45sek.

- rozwijamy idee że nasza świadomość jest aktywną częścią naszego materialnego świata. I naszą swiadomością możemy bezpośrednio wpłynąć na nasz świat.

Druga wypowiedź 1.20sek. do 1.28

- to wygląda jak aura, (teraz nie słysze) "ale to słowo ? Bo ma ono troche metafizyczne znaczenie? " Preferuje mówić energetyczne pole,

Trzecia 2:12sek.

Naszymi emocjami, naszą intencją możemy bezpośrednio wpłynąć na nasze środowisko, naszą przestrzeń. Oczywiście pomysł jest absolutnie nowy, dlatego pojawia się wiele głosów krytyki, ale ma to bardzo ważną wiadomość dla nas wszystkich, ponieważ demonstrujemy że pozytywne emocje mają bardzo silny wpływ... i tak samo a może nawet bardziej mają negatywne emocje. Ale w jednym przypadku energia idzie w górę a w drugim energia idzie w dół. Więc to oznacza że jeśli rozwijamy w nas samych zdolność do tworzenia miłości, tworzenia pozytywnych emocji, zmieniamy przestrzeń w okół nas.

No więc dostałem dowód "namacalny", że to o czym mówią w filmie naprawdę działa :)

1. Po pierwsze wcześniej właśnie "myślałem" o świadomości, energii, aurze, wibracjach, itp [zresztą chyba to widać po moich tematach ;D]
2. Jakiś czas potem Maciej55 wstawił filmik do tego tematu nawiązujący do tego o czym myślałem... dodatkowo odświeżył temat o wibracjach.
3. Więc w pewnym momencie "coś" mnie przyciągnęło do tego tematu, "coś" sprawiło, że wszedłem, przeczytałem, zobaczyłem...
4. Nie rozumiałem za bardzo o czym mówią w filmiku więc zacząłem "myśleć" i wysyłać wibracje w świat o tym, że chce zrozumieć i dowiedzieć się o czym oni tam mówią.
5. Więc wysłałem je w "świat" i napisałem post, że byłbym bardzo wdzięczny, przy czym wyboltowałem tekst "wdzięczny" :)
6. Kilka dobrych godzin później dostałem odpowiedź i przetłumaczony filmik w bardzo zrozumiały dla mnie sposób. :)

Tak więc aby dotrzymać słowa - przekazuje Tobie Maciej55 i Tobie squam najczystszą porcję wdzięczności!
Jestem Wam wdzięczny za pomoc ! Dziękuję :)

7. Teraz pytanie: co będzie dalej?... gdzie zaprowadzą mnie moje myśli i wibracje ... :P hehe

Yo :haha:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]