Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 lis 2019, 1:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Heh spox, wiesz chyba to odebrałem bo tłumaczyłem to z takim miłym uczuciem że mogę pomóc,

fajnie jest sobie pomagać ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2010, 17:00 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

BioSine pisze:
7. Teraz pytanie: co będzie dalej?... gdzie zaprowadzą mnie moje myśli i wibracje ... :P hehe

No najlepiej do Boga. Skoro w Jego archaicznej księdze zostało zapisane to rewolucyjne naukowe odkrycie już 2000 lat temu, to coś jest na rzeczy

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

przeciekawy materiał:

Nauka o bąbelkach

phpBB [video]

podmiana linka na działający/03.02.2014

Witam wszystkich forumowiczów. Podczepiam pod wątek, co by nie zasmiecac forum nowymi. jeżeli będzie nie zwiazany z tematem prosze o przeniesienie.
Jak rozumieć choroby ?? Czy to tez wibracje lub rzeczywistosc hologramowa ? Chyba przecietny czlowiek, musi sporo ćwiczyć-medytować żeby zmieniać myslami (impuls elektryczny) wibracje a co za tym stoi ciężkie choroby ? Co o tym sądzicie ?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Co to jest Rezonans Schumanna?
phpBB [video]

Rezonans Schumana rośnie - od 1986r. wzrósł dwukrotnie.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Szaweł, ja bym się nie zawieszała na jednym źródle - skęd autor tego filmu ma wyniki pomiarów?
żadnych senswonych odnośników, xródła pomiarów itp.
To abusrd, o czym on mówi.

Ostatnie badania pochodzą z 2012 roku i częstotliwość wynosiła wtedy 11-12 Hz, czyli wcale nie dwukrotnie.
Poza tym, na rezonans ma wpływ wiele czynników - od wyładowań, poprzez aktywność słońca i promieniowanie docierające do nas z kosmosu, aż nawet do pory dnia. Myślę, że ostatnie czasy, kiedy nasza okołoziemska przestrzeń kosmiczna zakwitła w rożen komety i inne ciała niebieskie, o własnym polu elektromagnetycznycm - to ma też duży wpływ na częstotliwość Ziemi.
Porównuje się bazowe 7.83 Hz do częstotliwości naszego serca, ale uważam, że i to może być zmienne, bo nie jestesmy wyizolowanymi jednostkami, tylko współgramy z całą przestrzenią dookoła i nasz organizm i energetyka mogą ewoluować w podobny sposób jak cała planeta. To tez trzeba brać pod uwagę.
Więc ja bym tak nie demonizowała tego :)
Ale fakt, że wygląda na to, iż rośnie. Pytanie jak na to reaguje nasza energetyka i czy wszystko jest kompatybilne.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]