Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Poniżej informacje już nieco nowsze, choć też nie "gorące" - w większości pochodzące z biuletynów FIGU z końca lat 90-tych, w których relacjonowane były ówczesne kontakty Billy'ego, już zdaje się głównie albo wyłącznie telepatyczne:

- ciało każdego człowieka otacza pole magnetyczne, większe lub mniejsze, mieniące się określonymi kolorami - jest to aura, która odzwierciedla stan naszego ducha i jego siłę, nasze myśli i emocje; to właśnie to pole magnetyczne współcześnie jest już w stanie uchwycić fotografia kirlianowska, nierzadko demonstrowana na różnych ezo-targach; jeżeli ktoś nosi w sobie negatywne uczucia, np. nienawiść, agresję czy zazdrość - widać to po kolorach aury; podobnie z pozytywnymi emocjami - gdybyśmy potrafili widzieć aurę, od razu wiedzielibyśmy, czego się po kim spodziewać

- Plejaranie bagatelizowali wiele alarmująco pesymistycznych konspiracyjnych hipotez i domysłów na nutę "pewnie najgorsza możliwość jest prawdziwa, a ci, którzy za tym stoją, są tak skończenie źli, że chyba nigdy nie mieli ukochanego psa, nie byli dziećmi roześmianymi w zabawie, ani też nigdy nikogo nie kochali i nie śmiali się, oglądając Monty Pythona" - wg Plejaran tematy takie jak "chemiczne smugi", "żywność GMO", "uprowadzenia przez obcych" czy "Iluminaci" zostały rozdmuchane znacznie ponad miarę; natomiast HAARP na Alasce to zupełnie inna sprawa - to jest faktycznie najstraszliwsza broń testowana obecnie na Ziemi, poprzez transmisję fal elektromagnetycznych niskiej częstotliwości odbitych od jonosfery mogąca oddziaływać na mózgi ludzi z drugiego końca planety, np. paraliżując wszystkich członków społeczeństwa atakowanego kraju, również ukrytych w podziemnych bunkrach, doprowadzając ich do bezwładu albo szaleństwa; ale to nie wszystko - eksplozje kilku bomb nuklearnych to nic w porównaniu z tym, co może zrobić HAARP na bez porównania większym obszarze, i to bez użycia energii atomowej; władze USA stają na głowie z obłudą, gdy rozwijając tę instalację, jednocześnie na forum międzynarodowym domagają się od innych krajów zaprzestania wszelkich prób z bronią jądrową - podczas gdy stworzona przez nie aparatura HAARP może wywołać totalną zagładę życia na Ziemi, gdyż do odbijania fal na wybrane tereny potrzebne jest wcześniejsze podgrzanie jonosfery, co samo w sobie lub w połączeniu z następującym w dalszej kolejności ostrzeliwaniem wiązkami energii może zniszczyć tę delikatną warstwę i spowodować zniknięcie ziemskiej atmosfery - nikt nie wie do końca, jak użycie tej broni wpłynie na jonosferę, mimo to w ujęciu Plejaran "amerykańscy wojskowi tak bardzo pragną być w stanie pokonać każdego przeciwnika na planecie, że gotowi są zaryzykować zagładą całego życia na Ziemi - a zaangażowani w projekt naukowcy bagatelizują to ryzyko i udają, że go nie rozumieją; czynniki wpływające na kontynuowanie projektu to również kwestia być albo nie być tysięcy miejsc pracy w wojsku oraz zaangażowania wielu prywatnych biznesów kooperujących w przedsięwzięciu"

- gdy Immanuel nauczał o prawach kreacji, wieki później przekształcono to w religię, z którą nie chciałby mieć nic wspólnego, a na znak szacunku jeszcze przekłamano jego imię, wymyślając nazwisko "Jezus Chrystus" i tak zmodyfikowaną postać umieszczając w historii kłamliwie przesączonej cierpieniem - że sam Bóg w ludzkim ciele cierpiał za nas i dlatego wypada nam wszystkim pół życia cierpieć, umartwiać się i postrzegać świat oraz postępować tak, jak tłumaczą nam ludzie przedstawiający się jako prawowici strażnicy i interpretatorzy tych starożytnych nauk, które rzekomo znane są im po 2 tysiącach lat w wersji na 100% wiernie oddającej słowa nauczyciela z Galilei; podobnie rzecz miała się z naukami Mahometa, które były takie same jak Immanuela, ale też podobnie po jego śmierci zostały przekształcone, tyle że w inną stronę - np. Mahomet nigdy nie mówił, że Islam nakazuje podboje i agresywne rozprzestrzenianie tej religii; w słowach o walce chodziło mu tylko o to, że zdając sobie sprawę z zagrożenia współczesnych mu ludzi przez pozaziemskich krętaczy z grupy Befath (Plejadiańskich odszczepieńców/buntowników/"terrorystów", bazujących pod piramidą w Gizie w latach p.n.e. - 1978) - Mahomet wzywał swoich braci do obrony koniecznej przed nimi, słusznej walki zgodnej z prawami kreacji; takie jest prawdziwe znaczenie słowa "Dżihad", czego nie wiedzą wyznawcy niektórych współczesnych odłamów islamu, skądinąd jako religia bogatego dziś w różnorodność odłamów i wzajemnego dyskursu odmiennych interpretacji słów Proroka sprzed wieków; niekiedy taka ideologia popycha ludzi do aktów przemocy/terroru - ale winę ponoszą tu również kraje takie jak USA oraz ich sojusznicy, np. Wlk. Brytania, które prowadząc rabunkową gospodarkę terytoriów państw muzułmańskich i okupując je, wzniecają w sercach prawowitych mieszkańców tych terenów poczucie słuszności walki o wyzwolenie; Wlk. Brytania została przy okazji tematu terroryzmu wymieniona jako kraj, który wymyślił własną odmianę państwowego terroru w wykonaniu służb

źródło: http://www.ukrytesprawy.org/info3.htm
o autorze: http://www.ukrytesprawy.org/oautorze.htm

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lis 2009, 0:01 
VIP Member
Awatar

komunikat
Cytuj:
Uprzejmie przepraszam wszystkie osoby cały czas dyskretnie trzymające kciuki za długie pomijanie milczeniem trudnego do niezauważenia wyraźnego spadku częstotliwości pojawiania się uaktualnień itp. nowych informacji w obrębie niniejszej witryny - której teksty wg mnie wypada czym prędzej napisać od nowa, zamiast dalej powiększać "jak gdyby nigdy nic" mimo zdawania sobie sprawy z naiwności dotychczasowych punktów widzenia, rzutującej na wartość dziesiątek sformowanych poprzednio akapitów.

Jeśli bowiem intrygujące wersje odpowiadające nazwiskom takim jak Alex Collier, David Wilcock czy David Icke - żeby wymienić tylko najsłynniejszych odważniaków, którzy na pewno wiele poświęcili i stracili, działając w dobrych intencjach - to faktycznie jednak niestety historie mocno zniekształcone, przed czym stanowczo przestrzegają np. Billy Meier i Brianstalin (ten drugi wskazując to jako przykłady odwiecznych machinacji istot dalece inteligentniejszych od mieszkańców fizycznych leveli, zdolnych np. do głośnego odzywania się w nadmiernie otwartych głowach, których pragnienia i słabe punkty znają "na dzień dobry" doskonale) - to czas odpokutować nieprofesjonalne nawyki w stylu zbliżającego notorycznego spieszenia na odsiecz komuś, kto owszem zewsząd jest atakowany i wyśmiewany na skalę rekordu planety, ale mimo to może po prostu nie mieć do końca racji; choć to raczej naturalne, że ma się ochotę go bronić...

Trudno wróżyć, za ile to byłoby tygodni czy miesięcy, ta nowa strona główna i zaktualizowany krajobraz informacji, tak że znów warto by tu zaglądać i nagle mnóstwo do przeczytania, a w środku mniej naiwnego podniecania się urzekającymi wkrętkami lekkostrawnie pozytywnej dezinformacji. Ale to przecież wstyd niby chcieć dobrze i żyć sobie dzień za dniem ze świadomością, że jak na razie wyszło dosyć średnio - więc to może być całkiem niedługo, choć pewnie że łatwo nie będzie. Może już wkrótce w procesie płynnej transformacji na stronie głównej rozpocznie się przepychanka starych podstron z nowymi, które z czasem opanują całość terytorium.

A tak w ogóle to korzystając z okazji, pozdrawiam serdecznie wszystkich, obojętnie czy się ze mną zgadzają, czy teraz to już kompletnie nie - sam jeszcze rok temu od razu skreśliłbym kogoś, kto śmiałby insynuować, że mój bohater D. Icke może jednak nie mieć aż tyle racji, jak mu się wydaje - i nawet nie problem mu życzyć...

http://www.ukrytesprawy.org/komunikat.htm

najnowsze treści
http://www.ukrytesprawy.org/brudnopis.htm

Proponuje trzymać sie faktycznie wytycznych Billa Meiera, obniżyć populację do 500 milionów, powołać rząd światowy, spreparowac kilka nowych paszkwili w duchu Talmud of Jmmanuel...

bobik nie łam mi serca...wykonałeś kawał dobrej roboty i zwyczajnie "osrałeś się jagodami"...

...zauważyłes, że Collier kłamie, że Wilcock jest ciepłym narcyzem ? - ...lepiej późno niż wcale... ;)

Zawsze można przyznać się do błędu ale olanie Colliera i przejeście na Meiera to jest zwyczajne cofanie sie w rozwoju...

Cenna rzecz - umieć przyznać się do błędu ale ucieczka z jednej iluzji w drugą do niczego nie prowadzi.

Cooper, mój nr 1, pół życia podniecał sie ufokami i zmądrzał:

Cytuj:
Jeżeli kiedykolwiek, patrząc na całą historię świata, faktycznie Ziemię odwiedził ktoś spoza naszej planety, to nie wydaje wam się logiczne, że do dziś powinniśmy chociaż jednego złapać?
Nie wydaje wam się? Jak to możliwe, że rząd jest zawsze pierwszy na miejscu?
W jakimś Podunk, które nawet nie wiadomo gdzie leży? Jakiś farmer doi sobie krowę, rozbija się latający spodek i rząd jest na miejscu katastrofy przed nim, zanim ten dobiegnie od krowy?
To śmieszne i przechodzą mnie dreszcze, gdy pomyślę sobie, że na początku mojej publicznej działalności mogłem również wprowadzić kogoś w błąd,
utwierdzić w przekonaniu, że to wszystko sprawka pozaziemskiej aktywności.
Myślę, że faktycznie niektórzy z nas zostali wykorzystani, służąc temu krajowi i strasznie mnie to złości.

Coopera odpalili, reszta dalej bezkarnie konfabuluje....

Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 20:46 przez Mason33, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

dzięki Bobik - kawał dobrej roboty, choć oceniam nieco odwrotnie wiarygodność cytowanych przez Ciebie źródeł, ale podajesz informację ze spokojnym i oszczędnym komentarzem bez "inwazji energetycznej";
dla zaczynających swoją dziwną podróż, szczególnie warte polecenia

Przestań w ten sposób pisać, Mason... napisałeś do Hakuna - nie pamiętam dokładnie - "(...)Jesteś dla mnie botem bez życia, który wiecznie wypisuje to samo(...)"

Póki co widzę, że gdy okazjonalnie wspominasz o swoich "wrogach wiedzy", to nie podajesz konkretów, tylko piszesz w stylu kogoś kto pobocznie chce zjechać te osoby nie podając szerszych argumentów - ale korzysta z okazji... proponowałbym Ci stworzyć temat np. "Alex Collier - dlaczego mi się nie podoba" - chętnie zobaczyłbym jak TYM razem ŚWIADOMIE próbujesz kogoś oczernić, myśląc sobie - "mam nadzieję, że trochę podbudowałem autorytet moich poglądów"...

Nie pisałbym to w tym temacie, ale zareagowałem na to co widzę... tylko tyle.

Pozdrawiam
saJms :hejka: i nie zrozum mnie źle...

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No ale w to ze Tim Roth jest inkarnacją Chopina to nie uwierze!!Chyba ze sie uwstecznił w rozwoju.

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]