Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 19:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Powolywanie sie na tabu to swietny sposob na chowanie glowy w piasek. Proponuje wytoczyc koronny argument, ze lewatywa jest tylko dla gejow :lol:
Easy, co do kucania to 100% zgoda.

Cytuj:
Lewatywa, to jeden z najstarszych zabiegów leczniczych na świecie o antycznych korzeniach. Stosowały i zalecały oczyszczanie jelita grubego najbardziej wiekowe cywilizacje od Mezopotamii po Amerykę Południową poprzez Egipt, Grecję, Chiny i Indie.

W książkach autorstwa prof. Michała Tombaka i Giennadija Małachowa odnajdujemy cytat mający pochodzić z Pisma Świętego, manuskryptu "Ewangelie Świata Jezusa Chrystusa" według św. Jana. Prawdopodobnie oboje kierowali się rosyjskim wydaniem, w tym z lat 30. Jezus Chrystus zwraca się do ludzi słowami:

" ..Wewnętrzny brud – jeszcze straszniejszy niż brud zewnętrzny. Dlatego ten, kto oczyszcza się tylko z zewnątrz, pozostaje nieczysty wewnątrz, podobny jest do grobowca, ozdobionego błyszczącymi malowidłami, lecz wewnątrz napełniony obrzydliwością.

Synowie człowieczy, wy zapomnieliście, czyimi jesteście dziećmi". Waszą matką jest Ziemia. I wszyscy, którzy żyją na Ziemi, muszą żyć według praw natury. Zdrowie – to naturalny stan człowieka. Choroba – to odpowiedź natury na nierozumne zachowanie człowieka.

[...] Módlcie się do Matki-Ziemi, żeby wybawiła Was "od grzechów", które popełniliscie z obżarstwa. Kiedy woda, opłukawszy jelita, z Was wyjdzie, zobaczycie na własne oczy, poczujecie własnym nosem, bedziecie mogli dotknąć własnymi palcami, jakie ohydne brudy nosiliście w sobie. Jak może być wasze ciało zdrowym, a rozum nieotumanionym? I zrozumiecie także, ile grzechów przebywało w was i dręczyło niezliczonymi chorobami. I tak postępujcie cały tydzień, powstrzymując się przed sytym jadłem. Dopiero wtedy poznacie, jakie to szczęście żyć w czystym ciele. "

W 1862 roku odkryto egipski papirus Ebers, pochodzący z XV wieku przed naszą erą, który przedstawia jeden z pierwszych opisów praktyk zwanych przemywaniem. Według wierzeń starożytnych Egipcjan, lewatywę odkrył bóg Ozyrys, po tym jak zobaczył świętego ptaka Ibisa (symbol mądrości), wstrzykującego sobie dziobem wodę do odbytu.

Hipokrates (ojciec współczesnej medycyny), jako grecki wielbiciel tej metody leczenia, aplikował pacjentom m.in zdrowotne wlewy z wody, oleju i roztworów soli już ok. 2500 lat temu.
W Indiach już w III w n.e, lewatywy były polecane przez Patańdźalego (autora pierwszej książki o jodze).
W starożytności i średniowieczu do lewatywy używano worków ze skóry, dyni, bambusowych rurek (wodę wdmuchiwano ustami), czy zwierzęcych pęcherzy.

Wiecej: http://www.lewatywa.info/Historia-lewatywy.html

Z ksiazki Malachowa:

Cytuj:
Z powodu nieprawidłowej diety, źle łączonych pokarmów, powstają zanieczyszczenia i deformacja grubego jelita.
Pewien znany niemiecki lekarz przeprowadził 280 sekcji zwłok i w 240 z nich znalazł mniej więcej taki stan rzeczy.

Inny lekarz, z Anglii, na sekcji zwłok rozciął jelito zmarłego i wyciągnął z niego 25 stop (10m) starego, skamieniałego kału, który jako cenny eksponat przechowuje do dziś w dużym słoju ze spirytusem.

Niektórzy chirurdzy twierdzą, że 70% wyciętych przez nich okrężnic zawiera różnorodny materiał, robaki i stwardniałe jak kamienie fekalne masy. Wewnętrzne ścianki jelita pokrywa od dawna przebywający tam, często skamieniały materiał. Przypomina to sklepienie pieca wymagającego kompletnego oczyszczenia.

Doktor Lamuł stwierdza: "Możemy z całą pewnością dowieść, że główną przyczyną 90% ciężkich chorób, na które cierpi ludzkość, są zaparcia i zatrzymywanie fekalnych mas, które powinny być wydalane z organizmu."

Dr Ilia Micznikow w publikacji "Studia nad naturą człowieka" przytacza dane, zgodnie z którymi na 1148 zbadanych przez niego przypadków raka jelit 1022, czyli 89% powstały w jelicie grubym.

link: http://z1.przeklej.pl/prze1262/f0a506e40018f4294c06e064/malachow-g-p-oczyszczanie-organizmu-i-prawidlowe-odzywianie-pdf

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 gru 2010, 16:28 
VIP Member
Awatar

"śmierć czai się w jelitach "- stara to prawda. Całe moje gadanie jest po to by zwrócić uwagę,że stosowanie tego jak mycie nóg (po mojemu) jest nieporozumieniem. Jeśli już tak się zapaskudziło, że potrzebny "remont" to sie go robi i ....... wyciąga się wnioski dotyczące "eksploatacji". Powtarzam sie juz teraz ale jestem przeciwnikiem czegoś co powiedziała ta pani doktor Lidia od kolonoterapii :" może pan jeść wszystko ". Czyli co ??? Wracamy do starych nawyków , które brudzą , szlamują . Jaki to ma sens? Mój dowcip o rzucaniu palenia cały czas aktualny . To ta sama zasada jak z chodzeniem do koscioła w niedzielę, tam komunia , "Bozi amen" i modlitwy a w poniedziałek zdradza się współmałżonka. :dobani: no bo przecież już za tydzień rzucę na tacę ( zapłacę za zabieg) i wszystko będzie cacy-ksiądz mnie rozgrzeszy.
Skoro powołujesz się na starożytne prawdy to jedną z nich jest :" lepiej zapobiegać niz leczyć" .
Inna mówi : " porządek się nie robi ale sie go utrzymuje ".. My dziś jesteśmy we wszystkich dziedzinach "mistrzami akcji " - jak już syf w jakiejś dziedzinie ( we własnym jelicie też ) to wtedy "zryw powstańczy " - by potem usiąść na tym polu bitwy i na nowo paskudzić. Ja rozumiem - jest druga skrajność, której nie lubię czyli nadmierny pedantyzm . Wtedy też sie nie da nic zrobić. Jak na przykład prowadzę remont to nie odnoszę co 5 minut wiertarki do szafy ale układam gdzieś pod ręką. Jest jednak pewien punkt krytyczny takiego " twórczego bałaganu". Opowiadał mi kiedyś znajomy,że na jakichś niemieckich albo szwajcarskich budowach co jakiś czas- regularnie jeden dzień pracownicy dostają na szyje takie nosidełka i chodzą po placu zbierając gwoździe , które upadły , różne skrawki materiału mogącego służyć itp. Sądzę,że analogią dla naszego organizmu jest danie mu zwyczajnie wytchnienia - nie objadać sie na noc , aby utrzymać zwyczajny dobowy cykl samooczyszczania i nie musisz potem żadnych super akcji robić. Jak sie tę maszynerię dobrze zestroi i jada dobre rzeczy, w milczeniu , dobrze gryzie - słowem przestrzega "instrukcji obsługi" to działają systemy jak należy.

Easy, gadasz jak dziewica przed podpisaniem kontraktu w burdelu :mrgreen: - mam wrazenie, ze zes sie jeszcze nigdy w zyciu porzadnie nie wyplukal. I nie rzecz w tym by sie tylko wyplukac ale zeby wlasnie zbic stare toksyczne tynki i odkorkowac. Nikt nie mowi, zeby wlewnika uzywac razem z myciem zebow ale nie szerz tez wygodnych wymowek ludziom z betonowych pustyn, ze wystarczy dobrze przezuc i kucnac zeby zyc w zdrowiu. Nie te czasy. Spojrz na swoj podpis, ludziom nalezy dostarczyc informacji i niech sprobuja sami - zgodnie z fachowa instrukcja. Wszystko maja podane na tacy, w odleglosci 1-go klika myszka. Do tego za darmo i bez kolejek w przychodniach. Dowod jest owocem przekonania a rodzi sie tylko we wlasnym doswiadczeniu.

Staram się unikać wizyt u lekarzy.
A fakt,że nie jestem ubezpieczony zadanie to skutecznie ułatwia :D
Stosuję lewatywę,wtedy gdy czuję ,że jest mi to potrzebne, Zwykle raz,czasem dwa razy w miesięcu.
Uzywam własnego moczu. W ciągu dnia gromadzę cały mocz i wstawiam do lodówki .
Potem podgrzewam delikatnie do temperatury ok.37 stopni i robię wlewkę.
W moim wypadku jest to około 1 -go litra.
Nie jest to jakieś specjalnie przyjemne,ale efekty są korzystne :spox:
Poza tym robiłem oczyszczanie wątroby,ale to już inny temat .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]