Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 9:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam
W latach młodości uwielbiałem wrestling,zwłaszcza koło 1998 roku.
Wiadomo,że tak wielki przemysł rozrywkowy nie mógłby być wolny od macek masonerii,dlatego poszperałem w Internecie i zauważyłem sporo materiałów na ten temat.
Obrazek

Oto reklama w której występuje Vince McMahon,szef WWE.Zapowiada,że zniszczy to co stworzył przy pomocy NWO-oficjalnie drużyny wrestlingowej,w której występował m.in.Hulk Hogan.
Grupa nie dość że nazywa się niepokojąco,to bardzo często wykonuje satanistyczne gesty.
Sam nie do końca to rozumiem .Mi to wygląda,jakby parodiował Boga.
Co o tym myślicie?Więcej w filmach:
phpBB [video]

Poniżej zdjęcia The Kliq-
Czasami określana również jako Kliq była zakulisową grupą World Wrestling Federation w połowie lat `90, która, jak niektórzy twierdzą, posiadała ogromną władzę w federacji (począwszy od układania walk, skończywszy na tworzeniu storyline'ów). Zarzucano im, ze nie chcą wypromować wrestlerów spoza grupy. Grupa stworzona została przez następujących wrestlerów:
Triple H
Kevin Nash (Diesel)
Shawn Michaels
Scott Hall (Razor Ramon)
Sean Waltman (1-2-3 Kid/X-Pac/Syxx)
Część tej grupy była rdzeniem NWO.
Obrazek

Obrazek

Filmy są po angielsku,ale wiadomo o co chodzi.
phpBB [video]

phpBB [video]

Obecnie także nic się nie zmieniło,głównym pupilkiem Illuminati jest John Cena,który przy każdej okazji wykonuje satanistyczne gesty.Jest jednocześnie wrestlerem,raperem i aktorem a także wzorem do naśladowania dla wielu amerykańskich dzieci.
Obrazek
Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 lip 2011, 0:37 
VIP Member
Awatar

W zdecydowanej większości tacy cyrkowcy nie rozumieją co pokazują, coś na zasadzie koszulek z podobizną Che lub z sierpem i młotem... Na moje oko kreowana jest tylko moda, osoba należąca świadomie do tej grupy nie będzie przecież obnosiła się z symbolami...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]