Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 paź 2020, 23:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 maja 2011, 21:05 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:

Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny technotronicznej.
TIMOTHY L. THOMAS, Parameters
USA
2011-05-15

Obrazek

"Obecnie jest już zupełnie jasne, że państwa, które jako pierwsze stworzą tego typu bronie osiągną znaczącą przewagę." - Major I. Chernishev, Armia Rosji.

Ludzkie ciało, podobnie jak komputer, zawiera mnóstwo procesorów danych. Obejmują one, ale nie są ograniczone do chemiczno-elektrycznej aktywność mózgu, serca i obwodowego układu nerwowego, sygnałów z kory mózgowej i innych części naszego ciała, małych włosowych komórek słuchowych w uchu wewnętrznym, które analizują sygnały akustyczne, oraz światłoczułej siatkówki i rogówki oka, odpowiedzialnych za czynności wizualne. Jesteśmy na progu epoki, w której te procesory danych ciała ludzkiego mogą być manipulowane lub osłabiane. Przykłady nieplanowanych ataków na zdolność organizmu do przetwarzania danych są dobrze udokumentowane. Światła stroboskopowe były znane z tego, że wywołują napady padaczkowe. Nie tak dawno temu w Japonii, dzieci oglądające kreskówki były poddane działaniu pulsującego światła, które spowodowało u niektórych napady padaczki a u innych wywołały objawy chorobowe.

…Ostatnie wydanie "US News and World Report" wskazuje kilka z tych "cudownych broni" (akustyka, mikrofale, laser) i zauważa, że naukowcy "przeszukują widma elektromagnetyczne i dźwiękowe w poszukiwaniu fal, które mogą mieć wpływ na zachowanie ludzi". Jednak niedawny artykuł rosyjskich wojskowych zaoferował nieco inny punkt widzenia na problem, oświadczając, że "ludzkość stoi na krawędzi wojny psychotronicznej" gdzie ciało i umysł będą głównym celem. Artykuł ten omawia rosyjskie i międzynarodowe próby kontroli kondycji psycho-fizycznej człowieka i jego procesów podejmowania decyzji przez zastosowanie generatorów VHF, "bezszumowych kaset" i innych technologii.

Zupełnie nowy arsenał broni, oparty na urządzeniach zaprojektowanych do wprowadzania komunikatów podprogowych lub zmian psychologicznych i przetwarzania danych, może być wykorzystywany do obezwładniania osób. Te bronie mają na celu kontrolę, zmianę psychiki lub atak na różne systemy sensoryczne i przetwarzania danych ludzkiego organizmu. W obydwu przypadkach celem jest zmylenie lub zniszczenie sygnałów, które normalnie utrzymują ciało w równowadze.

Ten artykuł bada bronie oparte na źródłach energii, broń psychotroniczną a także inne projekty badawcze mające na celu zmianę zdolność ludzkiego ciała do przetwarzanie bodźców. Jedną z konsekwencji takiego podejścia jest to, że sposób, w jaki powszechnie używany jest termin "wojna informacyjna" okazuje się niedostateczny kiedy poszczególni żołnierze, a nie ich sprzęt, stają się celem ataku.

Teoria wojny informacyjnej i element przetwarzania danych przez ludzi.
W Stanach Zjednoczonych wspólna koncepcja informacyjnych działań wojennych skupia się głównie na możliwościach systemów sprzętowych, takich jak komputery, satelity i sprzęt wojskowy, które przetwarzają dane w różnych formach. Według Departamentu Obrony dyrektywy S-3600.1 z dnia 9 grudnia 1996 r., wojna informacyjna jest definiowana jako "działanie informacyjne prowadzone w czasie kryzysu lub konfliktu dla osiągnięcia lub promocji konkretnych celów wobec przeciwnika lub przeciwników." Operacja informacyjna jest określana w tej samej dyrektywie jako "działania podjęte w celu wpływania na informacje przeciwnika i jego systemy informacyjne, przy jednoczesnej obronie własnych informacji i systemów informacyjnych". Te "systemy informacyjne" leżą u podstaw wysiłków modernizacji sił zbrojnych USA i w innych krajach, i objawiają się jako sprzęt, oprogramowanie, systemy łączności, oraz wysoko wykwalifikowany personel. Ostatnio armia USA przeprowadziła pozorowane działania bitewne, w których przetestowała te systemy w symulowanych warunkach bojowych… Informacyjne działania obejmują interakcję z Globalnym Środowiskiem informacyjnym... i wykorzystywane są do blokowania dostępu przeciwnika do informacji i możliwości decyzyjnych. "

Te "systemowe" podejście do walki informacyjnej podkreśla wykorzystanie danych, które określane są jako informacje służące do przenikania fizycznej obrony przeciwnika, który chroni dane (informacje) w celu uzyskania przewagi strategicznej lub operacyjnej. Jednak to podejście ma tendencję do ignorowania roli człowieka jako procesora informacji lub danych w dążeniu do dominacji, z wyjątkiem przypadków, w których jednostki logiczne lub racjonalne mogą zostać zachwiane przez dezinformację lub oszustwo. W związku z tym mało uwagi kieruje się na ochronę ciała i umysłu za pomocą zapory (ang "Firewall") tak jak to zrobiliśmy to z systemami sprzętowymi. Nie opracowano żadnych technik obrony na tego typu ataki mimo, że ciało jest w stanie nie tylko być oszukane, manipulowane, lub wprowadzane w błąd, ale także wyłączone lub zniszczone - tak jak każdy inny system przetwarzania danych. "Dane" jakie odbiera organizm ludzki z zewnętrznych źródeł takich jak np źródła elektromagnetyczne, wiry (ang. vortex?) lub akustyczne fale energii - lub wytworzone w oparciu o własne elektryczne lub chemiczne bodźce mogą być wykorzystywane lub zmieniane, podobnie jak dane (informacje) w każdym systemie sprzętowym.

…Ciało ludzkie jest złożonym systemem komunikacyjnym, który nieustannie otrzymuje nieprzypadkowe i przypadkowe wejściowe sygnały, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Jeśli ostatecznym celem informacyjnych działań wojennych jest proces zależny od danych, "bez względu na to czy ludzki czy automatyczny" to idąc za wspólnymi definicjami publikacji ​​można uznać ludzkie przetwarzanie sygnałów wewnętrznych i zewnętrznych za element wojny informacyjnej. Zagraniczni naukowcy zwrócili uwagę na związek pomiędzy ludźmi jako procesorami danych oraz prowadzeniem informacyjnych działań wojennych. Podczas gdy niektóre z badań ograniczają się tylko do Psyop (działań wojny psychologicznej), inne idą znacznie dalej. Przykładem tych pierwszych, jest jeden z ostatnich rosyjskich artykułów opisujących ofensywną wojnę informacyjną mającą na celu "korzystanie z kanałów internetowych w celu zorganizowania Psyop jak również do" wczesnego politycznego ostrzegania "przed "zagrożeniami dla amerykańskich interesów". Twierdzenia autora opierały się na fakcie, że "wszystkie środki masowego przekazu są wykorzystywane do wojny psychologicznej… tak więc dzisiaj to samo odnosi się do Internetu". Autor twierdzi, że Pentagon chce wykorzystać Internet do "wzmocnienia wpływów psychologicznych" podczas operacji specjalnych prowadzonych poza granicami USA w celu wskazania sympatyków, którzy będą wykonywać wiele zadań wcześniej powierzonych jednostkom specjalnym sił zbrojnych USA.

Inni jednak patrzą poza prostą wojnę psychologiczną badając inne aspekty związane ze zdolnościami organizmu do przetwarzania danych. Jednym z głównych badaczy "open source" zajmujących się wojną informacyjną w odniesieniu do zdolności przetwarzania danych jest rosyjski Dr Victor Solntsev z Baumann Technical Institute w Moskwie. Solntsev jest młodym, badaczem starającym się zwrócić uwagę świata na potencjalne zagrożenia związane z interfejsem operacyjnym komputera. Wsparty przez sieć instytutów i uczelni, Solntsev przedłożył kilka ciekawych koncepcji. Twierdzi, że człowiek musi być postrzegany jako otwarty system, a nie po prostu jako organizm lub system zamknięty. Jako system otwarty, człowiek komunikuje się z środowiskiem poprzez przepływ informacji i komunikacji. Według Solntseva środowisko fizyczne jednostki, czy to poprzez wpływ elektromagnetyczny, grawitacyjny, akustyczny lub inny, może powodować zmiany w stanie psycho-fizjologicznym organizmu. Zmiany tego rodzaju mogą mieć bezpośredni wpływ na stan psychiczny i świadomość, operatora komputera. W amerykańskim rozumieniu nie była by to wojna elektroniczna lub walka informacyjna w tradycyjnym sensie, ale raczej w sensie nietradycyjnym. Może to obejmować, na przykład, modyfikację komputera by mógł on być użyty jako broń używając jego wyjść sygnałowych emitujących sygnały akustyczne osłabiające operatora. To również może obejmować, jak wskazano poniżej, futurystyczne bronie wymierzone przeciwko "systemowi otwartemu" człowieka .

Projekty z lat 80-tych.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iCLV6Q6D8oM

Solntsev zbadał również problem "informacyjnego szumu", która tworzy gęstą tarczę pomiędzy człowiekiem a rzeczywistością zewnętrzną. Hałas ten może objawiać się w postaci sygnałów, wiadomości, obrazów lub innych informacji. Głównym celem działania tego hałasu będzie świadomość osoby lub grupy osób. Modyfikacja zachowania może być jednym z celów informacyjnego szumu, innym może być atak na indywidualne zdolności psychiczne do takiego stopnia, by zapobiec reakcji na jakiekolwiek bodźce. Solntsev stwierdza, że ​​wszystkie poziomy psychiki (podświadomości, świadomość, i "nadświadomość") są potencjalnymi celami destabilizacji.

Według Solntseva, jednym z komputerowych wirusów mogących wpłynąć na psychikę człowieka jest rosyjski Virus 666. Jego działanie polega na wyświetlaniu na co 25 ramce (monitory i telewizja wyświetlają 25 ramek na sekundę) wyświetlacza graficznego, kombinacji kolorów, które rzekomo wprowadzały operatora komputera w trans. Podświadome postrzeganie tego wzoru ostatecznie powoduje zaburzenia rytmu serca. Inni rosyjscy specjaliści komputerowi, nie tylko Solntsev, otwarcie mówią o "efekcie 25 ramki" i jego zdolności do subtelnego oddziaływania na percepcję użytkownika komputera. Celem tej techniki jest to, aby wprowadzić myśl do podświadomości jednostki. Może to przypominać niektóre kontrowersyjne reklamy podprogowe w Stanach Zjednoczonych w latach 1950.

Amerykański punkt widzenia na "Cudowne Bronie": Zmieniające zdolność organizmu do przetwarzania danych.
Jakie technologie mające potencjał do zaburzania przetwarzania danych ludzkiego organizmu zostały zbadane przez Stany Zjednoczone? W wydaniu U.S. News and World Report 7 lipca 1997 opisano kilka z nich zaprojektowanych między innymi do wprowadzania wnętrza człowieka w wibracje, wywołanie oszołomienia lub mdłości, uśpienia, podgrzania lub wywrócenia za pomocą fali uderzeniowej. Technologie obejmują oślepiające lasery, które mogą zmusić źrenice do zamknięcia się; akustyczne lub dźwiękowe częstotliwości, które powodują poruszanie/wibrowanie komórek słuchowych w uchu wewnętrznym co powoduje chorobę lokomocyjną, zawroty głowy i nudności; częstotliwości, które oddziałują na narządy wewnętrzne, powodując ból i skurcze; fale uderzeniowe z potencjałem, aby wywrócić ludzi lub strącić samoloty, które mogą być mieszane z gazem pieprzowym i chemikaliami.

Z modyfikacjami zastosowania dla tych technologii mogą być wielorakie. Akustyczne bronie, na przykład, mogą być dostosowane do wykorzystania jako broń akustyczna lub pola akustyczne, po których utworzeniu, można by chronić obiekty, ratować zakładników, kontrolować zamieszki lub oczyszczać drogi dla konwojów. Fale, które mogą przenikać budynki, oferują wiele możliwości dla wojska i funkcjonariuszy porządku prawnego. Broń mikrofalowa, poprzez stymulację obwodowego układu nerwowego, może rozgrzać ciało, wywołując napady podobne do padaczkowych lub spowodować zatrzymanie akcji serca. Promieniowanie o niskiej częstotliwości wpływa na aktywność elektryczną mózgu i może powodować objawy podobne do grypy i nudności. Inne projekty obejmowały próby wywoływania snu lub jego brak, wpływanie na sygnał z części kory ruchowej mózgu, narzucanie nadrzędnych ruchów mięśni. Te ostatnie są określane jako broń fali pulsacyjnej (ang. pulse wave weapon), a rząd rosyjski podobno zakupił ponad 100.000 egzemplarzy takiej broni w wersji "Black Widow" ...

Projekty z lat 80-tych. HAARP system w ZSRR.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s1a9qN78TnU#t=0s

Rosyjski punk widzenia na "Wojnę Psychotroniczną"
Określenie "psycho-terroryzmu" zostało stworzone przez rosyjskiego pisarza N. Anisimova z Moskwskiego Anty-Psychotronicznego Centrum. Według Anisimova, broń psychotroniczna to taka, która działa by "zabrać część informacji, która jest przechowywana w ludzkim mózgu". Pobrana informacja jest wysyłana do komputera, który przetwarza ją do poziomu niezbędnego dla tych, którzy chcą kontrolować człowieka, a następnie zmodyfikowana informacja wprowadzana jest ponownie do mózgu." Te bronie są stosowane w stosunku do umysłu wywołując halucynacje, choroby, mutacje w komórkach człowieka,"zombifikację", czy nawet śmierć. Do arsenału zalicza się generatory VHF, RTG, USG, i fale radiowe. Major armii rosyjskiej I. Chernishev, pisząc w dzienniku wojskowym Orienteer w lutym 1997 r. , twierdzili, że bronie "psi" są opracowywane na całym świecie.

Specjalne rodzaje broni odnotowane przez Chernisheva (nie wszystkie, w fazie prototypów) to:
• Psychotroniczny generator, który wytwarza potężną elektromagnetyczną emanację, którą można przesyłać za pośrednictwem linii telefonicznych, TV, sieci radiowej, przewody zasilające i żarówki. • Autonomiczny generator, urządzenie, które pracuje w paśmie 10-150 Hz. W paśmie 10-20 Hz tworzy infrasoniczne drgania, które są szkodliwe dla wszystkich istot żywych.
• Generator systemu nerwowego, mający na celu sparaliżowanie centralnego układu nerwowego owadów, który mogłyby mieć zastosowanie wobec ludzi.
• Emanator ultradźwięków, który jak twierdzi jeden z instytutów został opracowany. Urządzenia korzystające z emanacji ultradźwiękowej są podobno zdolne do wykonywania bezkrwawych operacji organów wewnętrznych bez zostawiania śladu na skórze. Mogą one również, zgodnie z opiniom Chernisheva, być wykorzystane do zabijania.
• Ciche kasety. Chernishev twierdzi, że Japończycy rozwinęli techniki pozwalające na umiejscawianie w infra-niskiej częstotliwości wzorów głosowych w muzyce, wzorów które są wykrywane przez podświadomość. Rosjanie twierdzą, że za pomocą podobnych "bombardowań" z pomocą oprogramowania potrafią leczyć alkoholizm i nałóg palenia papierosów.
• Wpływ 25-ramki, wymieniony powyżej, to technika w której każda 25-ta ramka w obrazie filmowym lub wideo zawiera przesłanie, które jest odbierane przez podświadomość. Technika ta, jeśli działa, mogłaby być wykorzystana do ograniczenia palenia tytoniu oraz spożycia alkoholu, ale ma również szerszy, bardziej złowrogi potencjał jeśli była by użyta wobec widzów przed telewizorami lub operatorów komputerów.
• Psychotropy, określone jako preparaty medyczne stosowane do wywołania transu, euforii lub depresji. Określane jako "wolno działające miny" mogą być dodane do żywności polityka lub do wodociągów miejskich. Objawy obejmują bóle głowy, szumy, omamy słuchowe, głosy lub polecenia słyszalne w głowie, zawroty głowy, bóle jamy brzusznej, zaburzenia rytmu serca, a nawet zniszczenie układu krążenia.

Istnieje potwierdzenie ze środowiska naukowców amerykańskich, że tego typu badania są w toku. Dr Janet Morris, współautor "Warrior's Edge", podobno udała się do Moskiewskiego Instytutu Psychokorelacji w 1991 roku. Tam pokazano jej pionierskie techniki rosyjskiego Wydziału Psycho-Korekty w Moskiewskiej Akademii Medycznej, w której naukowcy przeprowadzają elektroniczną analizę ludzkiego umysłu, aby mieć na niego wpływ. Wprowadzają podprogowe polecenia, używając słów kluczowych przekazywanych w "białym szumie" lub muzyce. Wykorzystując infra-dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości nadawczej, psycho-akustyczna korekcyjna wiadomość jest przesyłana za pośrednictwem przewodnictwa kostnego.

Podsumowując, Chernishev zauważa, że niektóre istotne aspekty wojskowych broni "psi" zasługują na bliższe zbadanie, w tym następujące nietradycyjne metody zaburzania psychiki:
• Badania ESP: określenie właściwości i stanu obiektów nie będąc z nimi w kontakcie oraz czytanie ludzkich myśli.
• Badania nad jasnowidzeniem: obserwacja obiektów znajdujących się poza światem widzialnym - wykorzystywane do celów wywiadowczych
• Badania nad Telepatią: przekazywanie myśli na odległość - wykorzystywanie do tajnych operacji
• Badania nad Telekinezą: działania związane z manipulowaniem obiektami fizycznymi za pomocą potęgi myśli, powodując ich ruch lub zniszczenie - używanie ich przeciwko centrom dowodzenia i kontroli, lub zaburzaniu funkcjonowania broni masowego rażenia.
• Badania nad Psychokinezą: zakłócanie myśli osób, zarówno na poziomie strategicznym i taktycznym

Podczas gdy wielu amerykańskich naukowców kwestionuje zasadność tych badań, otrzymują one silne poparcie w Moskwie.

Projekty z lat 80-tych.
http://www.youtube.com/watch?v=ONKmolo_VP0&feature=player_embedded#t=0s

Badania Solntseva, o których mowa powyżej, różnią się nieco od tych prowadzonych przez Chernisheva. Na przykład, Solntsev jest bardziej zainteresowany możliwościami sprzętowymi, w szczególności badaniami dotyczącymi informacyjnych źródeł energii związanych z interfejsem komputera osobistego. Podkreśla, że ​​jeśli te źródła energii mogą zostać przechwycone i zintegrowane z nowoczesnym komputerem, wynikiem będzie sieć warta więcej niż "prosta suma jej części". Inni naukowcy badają wysokiej częstotliwości generatory (mające na celu sparaliżować psychikę poprzez wysokiej częstotliwości elektromagnetyczne, akustyczne i grawitacyjne fale); manipulację lub przebudowę czyichś myśli poprzez techniki zaplanowanych działań, takich jak automatyczne procesy kontroli, wykorzystanie psychotroniki, parapsychologii, bioenergii, bio pola i psychoenergi; oraz nieokreślone "działania specjalne" lub szkolenia anty-ESP.

Ostatni element jest szczególnie interesujący. Według rosyjskiej telewizji, w wojskowych strategicznych siłach rakietowych rozpoczęto szkolenia anty-ESP w celu zapewnienia, że ​​żadne siły zewnętrzne nie będą w stanie przejąć dowództwa i funkcji kontroli. Oznacza to, że starają się zbudować zaporę/firewall w obrębie psychiki/głowy operatorów.

Wnioski.
…Nasza obsesja na punkcie "systemu systemów", "dominacji informacji", i innych tego typu terminologii jest najprawdopodobniej główną przyczyną naszego zaniedbania czynnika ludzkiego w naszych teoriach wojny informacyjnej. Nadszedł czas, aby zmienić naszą terminologię i nasze paradygmaty. Nasza terminologia jest myląca dla nas i pcha nas w kierunkach, które zajmują się przede wszystkim sprzętem, oprogramowaniem i łącznością w widmie przetwarzania danych. Musimy poświęcić więcej czasu na badania, wskazujące jak chronić ludzi w naszych strukturach zarządzania danymi. Żadne z tych struktur nie będą trwałe, jeśli nasi operatorzy będą osłabieni przez potencjalnych przeciwników lub terrorystów, którzy - właśnie teraz - mogą projektować środki do zakłócania ludzkiego elementu w naszym starannie skonstruowanym pojęciu "systemu systemów".

Link do oryginalnego artykułu: LINK

(przypis prisonplanet.pl
Zbigniew Brzeziński główny strateg USA w książce “Pomiędzy dwoma Wiekami”, ang “Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era” pisał między innymi o tym, że po stworzeniu nacjonalizmu i okresu wojen pomiędzy państwami narodowymi, świat będzie skierowany na tory internacjonalizmu i komunizmu. Nowy świat określa jako “Era technotroniczna”, gdzie wszystko jest podporządkowane systemowi racjonalnego humanizmu obejmującego cały świat. Dodaje również ”System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.”
przypis prisonplanet.pl)


Czytaj dalej: NBIC- zabawa w Boga. Obraz świata w 2025 roku.


http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/umysl_nie_posiada_zapory,p787190611

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 maja 2011, 21:05 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 17 lis 2013, 18:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Broń psychotroniczna wykorzystywana w Rosji

phpBB [video]


[tytuł sugeruje Rosję - resztę trzeba sobie dopowiedzieć]

===

wersja tekstowa z filmu:

O istnieniu psychotronicznych broni za pomocą, których można kierować ludzką psychiką napisano tysiące artykułów. Ich wpływu na ludzi nie można zobaczyć, tak jak nie można zobaczyć fal radiowych. Ale pod względem swojej mocy broń psychotroniczna pozostawia daleko w tyle tradycyjne działa i karabiny maszynowe. W 2007 roku Borys Ratnikow generał-major FSB (Federalnych Służb Bezpieczeństwa) powiedział: “Nie minie 10 lat jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa, dlatego, że z jej pomocą można kontrolować milionami ludzi.”

Istnienia broni psychotronicznych generalnie się nie ukrywa, ale po prostu się z nimi nie afiszuje. W 2010 roku prezydent Federacji Rosyjskiej przyjął doktrynę wojenną, która stwierdza: “W przyszłych wojnach będą szeroko stosowane nie tylko bronie konwencjonalne, ale również wysokozaawansowane technicznie, takie jak lasery, bronie elektromagnetyczne i infradźwiękowe”. W 2012 roku w swoim przedwyborczym artykule Władimir Putin napisał, że większe znaczenie w określaniu charakteru walki będą miały bronie opierające się na nowych zasadach.

Promieniowa, geofizyczna, falowa, genowa,psychofizyczna – takie bronie są realizowane w USA. Nie wchodzą one do międzynarodowych umów o nie nierozprzestrzenianiu niektórych z tych broni. Nikogo nie dziwią urządzenia ultradźwiękowe do fizjoterapii, które od dawna stosuje się w leczeniu. Ale przecież wyprodukować taki sam przyrząd, który zamiast leczyć będzie okaleczał nie jest trudno.

Infradźwiękowych broni użyły wojska NATO w wojnie z Irakiem. Takie działko akustyczne było użyte w Tbilisi do rozpędzenia demonstracji opozycji. Kadry te zarejestrowali dziennikarze z NTV, widać na nich policyjny samochód na, którym ustawiono takie urządzenie. Operator urządzenia obracał je na boki w kierunku wiecujących a ci zakrywali uszy dłońmi i uciekali. Generowane pole przez takie urządzenie wywołuje u człowieka ostry ból w uszach oraz uczucie niewytłumaczalnego, niekontrolowanego strachu i paniki. Wielu uczestników tego mityngu znalazło się w szpitalach i ośrodkach zdrowia w ciągu trzech następnych dni, przy czym skargi poszkodowanych były bardzo nietypowe. W 80% przypadkach gruzińscy lekarze stwierdzili niepokój u pacjentów, nie były to urazy fizyczne lecz gwałtowne pogorszenie się stanu psychicznego. Pacjenci skarżyli się na strach przed otwartymi przestrzeniami. Bali się wyjść z domu, pójść do sklepu. Strach i odraza na poziomie fizycznym spowodowana była tłumem nieznajomych. Kiedy na przykład znajdowali się w przepełnionym wagonie metra lub autobusie doświadczali duszności, wysychały im wargi, dostawali bezwładu nóg lub podnosiła się u nich temperatura. Niektórzy zauważyli u siebie krótkotrwałe zaniki pamięci. Lekarze nie potrafili w sposób racjonalny wyjaśnić tego dziwnego zjawiska. Pierwsze informacje o takim urządzeniu pojawiły się w 1999 roku.

Laboratorium w Cambridge University stworzyło urządzenie przypominające biblijną trąbę jerychońską. W czasie demonstracji jej możliwości naukowcy zmienili ceglaną ścianę w piasek. Kolejne udoskonalone urządzenie stworzono w celu oddziaływania dźwięku o niskiej częstotliwości na ludzką psychikę. Tak zwane rytmy alfa na częstotliwości 7-8 herców wywołują strach, dyskomfort, halucynacje, silne bóle głowy. A przy długotrwałym oddziaływaniu, zaburzenia psychiczne, zakłócenia oddechu, pracy serca aż do śmierci. Przy okazji Izrael opracowała również podobny system o nazwie (CAAKA ????) Wykorzystany on został do rozgonienia demonstracji palestyńskiej w Jerozolimie.

Cały świat był zaszokowany kiedy generał Kobec oświadczył o możliwość zastosowania psychotronicznych generatorów podczas wydarzeń 19-22 sierpnia 1991 roku w Moskwie. Teodor Dyczew dr. nauk filozoficznych oficjalnie powiedział:”Z pokładu amerykańskiego krążownika Bil Knapp(?) zacumowanego w czasie sierpniowych wydarzeń 1991 roku skierowano do “obróbki” moskwian psychogeneratory. Działanie niewidzialnych promieni korygowano dzięki specjalnej technice włączonej z ambasadzie amerykańskiej w Moskwie, która znajduje się w pobliżu Białego Domu.

Nad tworzeniem broni psychotronicznych pracowało mnóstwo organizacji od KGB, FSB i GRU, do Akademie Nauk i ministerstwa przemysłu obronnego ZSRR i Rosji. W ZSRR badania naukowe w większości powiązane z KGB w temacie kierowania psychofizycznym stanem człowieka zdalnymi metodami odbywały się od początku lat 60-tych. Na przykład w końcu lat 60-tych służby specjalne przyjęły do uzbrojenia urządzenia infradźwiękowe osobistego kodowania i eliminacji montując je do mikrofonu słuchawki w telefonie i generując falę dźwiękową o takiej częstotliwości, że przekazane linią telefoniczną do ucha słuchacza była w stanie wpływać na podświadomość i po prostu rozrywać mózgi.

Nawiasem mówiąc, jest jeden przykład całkowicie legalnego wykorzystania tych osiągnięć. Na początku lat 90-tych były w sprzedaży partie generatorów do walki ze szczurami i termitami. Wspomniany generator promieniował sygnałami przerażenia i niepokoju, które odbierane przez mózgi gryzoni powodowały u nich przerażenie i uciekały.

W 1988 roku Rostowski instytut wspólnie z innymi zakończył próby najnowszej generacji psychotronowego generatora. Nowa broń mogła skutecznie tłumić ludzką wolę narzucając inną. Pomimo to nie toczą się żadne rozmowy o zakazie jej stosowania, chociaż jest ona o wiele straszniejsza od broni chemicznej i biologicznej. Wspomniane przykłady są zaledwie małą częścią tego w jaki sposób wykorzystywane są urządzenia kierujące ludźmi.

W ostatnich czasach przez Rosję przetoczyła się fala samobójstw u młodzieży. Nie wykluczone, że jest to powiązane z pracą psycho-generatorów, przecież ludzki mózg nie tylko promieniuje falami elektromagnetycznymi pracując jak odbiornik. Jeżeli zostaną przesłane myśli o samobójstwie konkretnym grupom społecznym na przykład dzieciom, które jak wiadomo są łatwo podatne na sugestię, efektem będą właśnie masowe samobójstwa.

Opracowaniami w dziedzinie psychotroniki zawsze interesowały się służby specjalne. Psychogeneratory wykorzystywane są najczęściej w czasie wyborów, masowych wieców, mitingów. Wręcz nieprawdopodobne możliwości kierowania masami dają psycho-generatory zainstalowane na satelicie. W ten sposób można oddziaływać na duże terytoria i podporządkować miliony ludzi.

Bronie psychotronowe przerażają tym, że są niewidoczne i zwykły człowiek nie może zrozumieć, że oddziałują na niektóre jego myśli i emocje. Psychiczna “obróbka” osiągnęła taki stopień, że laik nie jest w stanie odróżnić swoje myśli i emocji od obcych. Po prostu możecie odczuwać ciągłe zmęczenie lub ból głowy, strach, lęk, apatię. Tymi uczuciami bez wojny i pocisków można wpływać na cały naród. Jaskrawym tego przykładem jest Rosja. O ruskiej fantazji i odwadze krążyły legendy, a teraz staliśmy się tchórzami, boimy się żeby nie było gorzej. Obojętnie patrzymy na to jak niszczony jest nasz kraj i nie przykładamy żadnych wysiłków żeby przeciwstawić się temu.

Zwracamy się do tych ludzi, którzy pracują na psychotronowych urządzeniach: “Powiedzcie społeczeństwu o tym przestępstwie, nie bądźcie jego współuczestnikami, społeczeństwo wam podziękuję a wy unikniecie kary, która prędzej czy później dopada każdego łotra.

autor/źródło: :spoko:

http://treborok.wordpress.com/bron-psyc ... a-w-rosji/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2014, 9:35 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
Jeszcze jeden artykuł dotyczący tematu:
Cytuj:
Psychotroniczne bronie w ZSRR

Rozwój broni psychotronicznych

Psychotronika – to nauka o mechanizmach informacyjnych związków, regulacji i kontroli psychiki, energii i fizjologii człowieka.

Psychotronika bazuje na twierdzeniu, że podstawy koncepcji, rozwoju i psychofizjologicznego kształtowania organizmu człowieka leżą w informacyjnych procesach – kosmicznych, planetarnych, wszech-organicznych, komórkowych, molekularnych, bioplazmowych, biograwitacyjnych, kwantowych, próżni.

W 1921 roku został utworzony przez Czeka oddział specjalny do zdalnego oddziaływania na obiekty biologiczne. Opracowania tej spec-sekcji zmieniające swoją nazwę od WCZK do FSB, położyły podwaliny pod metody NLPi, technologii psychotropowych i psychotronicznych. Prace te spowodowały poważne zaniepokojenie grupy rosyjskich naukowców: Pawłowa, Wiernadskiego, Czyżewskiego, Każynskiego i dr.kandydat nauk technicznych W.Slepucha potwierdzając, że w początkach rozwoju technik “psi” – poddana wpływom w naszym kraju była córka F. Dzierżyńskiego – Margarita Telce oraz “docent” D. Luni. Podstawowe środki psychotropowe stosowane były na bazie naturalnych i syntetycznych narkotyków. Ale nawet wtedy zauważono, że efekt deformacji psychiki jest znacznie przyspieszony, jeżeli przedmiot badania znajduje się pod wpływem pola o wysokiej częstotliwości.

Broń psychotroniczna w hitlerowskich Niemczech

02-pbwNajistotniejsze osiągnięcia w dziedzinie technologii psychotronicznych i kierowania człowiekiem osiągnięto w hitlerowskich Niemczech. Jedna z najbardziej niezwykłych oficjalnych organizacji III Rzeszy – Ahnenerbe – powstała w 1933 roku. Na jej czele stanął pułkownik SS Wolfram von Sievers. W skład Ahnenerbe weszło bractwo świetlistej loży, później zwanej Vril. Społeczność ta, opierała się na idei okultystycznej antropologii badając w ramach programu Ahnenerbe możliwość stworzenia nowej rasy “nadludzi” – specjalnej mutacji aryjskiej rasy, wyodrębniając “gigantyczne promieniowania energii”.

Dodatkowo byli oni członkami japońskiego bractwa Zielonego Smoka. W skład Ahnenerbe weszła oparta na ciemnych siłach tybetańska sekta Agarti. W 1926 roku w Berlinie i Monachium istniała nieduża kolonia Hindusów i Tybetańczyków. Później, kiedy pozwoliły już na to środki, naziści zaczęli wysyłać do Tybetu wiele ekspedycji, które następowały po sobie nieprzerwanie prawie do 1943 roku. Bractwo Vril i sekta Agarti utworzyły w ramach Ahnenerbe esesmański Czarny Zakon.

Czołowi decydenci i liderzy tego Zakonu i szefowie Gestapo byli zobowiązani do uczenia się na kursach medytacji, okultyzmu i magii. W styczniu 1939 roku Ahnenerbe razem z 50 instytutami, którymi dysponowała włączono do SS, jednak szefowie Ahnenerbe weszli do osobistego sztabu Himmlera, który uczynił Ahnenerbe oficjalną organizacją, wcielając ją do swojego Czarnego Zakonu. Na badania prowadzone w ramach Ahnenerbe Niemcy łożyli ogromne środki, o wiele większe niż USA na stworzenie pierwszej bomby atomowej.

Specjalnie stworzone grupy wywiadowcze Ahnenerbe zbierały informacje z różnych szkół nauki z całego świata w dziedzinie technologii psychotronicznej i sterowania, kontroli ludźmi, w celu stworzenia całkiem nowego rodzaju broni.

W latach czterdziestych Niemcy były największym światowym centrum naukowym do badań nad możliwościami
psychiki i fizjologii człowieka. W Niemczech znajdował się jedyny na świecie instytut psychologii, i właśnie w Berlinie pracował wielki psychiatra-hipnolog Johannes Schultz – autor nowej europejskiej koncepcji psychicznej samoregulacji, która wchłonęła w siebie wszystko co najlepsze ze Wschodu i świata, i w 1932 roku odkrycie Schulza w końcu doprowadziło do nowego spojrzenia na trening autogenny, skierowany na otwarcie i wykorzystanie rezerw organizmu ludzkiego.

W swój system Schulz włączył odkrycie francuskiego badacza Cue dotyczące niezwykłego działanie wielokrotnie powtarzanych słów; odkrycie amerykańskiego badacza Jacobsona o specyficznych psychofizjologicznych efektach, otrzymywanych za pomocą maksymalnego psycho-mięśniowego relaksu, i głównych osiągnięć Wschodu – indyjskiej, tybetańskiej i chińskiej nauki o niezwykłych fizycznych i psychicznych fenomenach, które można uzyskać przy pomocy specjalnie zmienionych stanów świadomości. Swoje odkrycie J.Schulz nazwał “treningem autogennym” lub “nowym systemem autohipnozy”.

Po wojnie wszystkie tajne badania Niemieckie dostały się w ręce zwycięzców – rakietowe i inżynieryjne badania przypadły USA, a psychofizjologiczne (psychotroniczne) ZSRR.

Psychotroniczne bronie w ZSRR

Wielu rosyjskich naukowców potwierdza badania dotyczące elektromagnetycznych i infrasonicznych ultradźwiękowych nadajników, przeznaczonych do wyrządzania szkód (broń, rażące promieniowanie). W.A.Siedlecki potwierdził, że od 1982 r. w naszym kraju zaczął powstawać system horyzontalnych radiolokacyjnych kompleksów. Okazało się, że należące do tego kompleksu stopniowane anteny potrafią promieniować. Przy tym powstaje jednolite pole psychotroniczne, zdolne wpływać na świadomość człowieka. Takie anteny powstały w Czarnobylu i w Krasnojarsku – 26. Wchodziły one w skład systemu “Kula”. Był on przeznaczony do kierowania rytmem-theta i delta ludzkiego mózgu. W specjalnym rejonie Krasnojarska- 26 prowadzono prace z emiterami, wpływającymi na psychikę i organizm człowieka.

W rozwój psychotroniki zaangażowanych było ponad 20 instytutów. W uchwale Komitetu Rady Najwyższej ZSRR do spraw nauki i technologii główną organizacją w kraju, odpowiedzialną za za rozwój nietradycyjnych dziedzin była zwana międzybranżowym naukowo-technicznym centrum “Went” . W sprawozdaniu “Podstawowe kierunki badań” Centrum mowa jest o zdalnym medyczno-biologicznym i psychofizycznym oddziaływaniu na wojska i ludność emiterami torsyjnymi.

W uchwale Państwowego Komitetu do spraw nauki i technologii Rady Najwyższej ZSRR № 58 od 4 lipca 1991 roku zauważono finansowanie badań spinalnych i leptonowych pól przez wojskowo-przemysłową komisję przy Gabinecie Ministrów ZSRR i MO, MSW i KGB ZSRR. Rekomendowała ona: oferując Państwowej komisji wojskowo-przemysłowej przy Gabinecie Ministrów ZSRR, Ministerstwo Obrony, GKNT ZSRR, Ministerstwo Obrony Narodowej ZSRR przedstawić w Komitecie dane dotyczące zakres i źródła finansowania prac nad “spinarnym”, “leptonowym” polem i sprawami z tym związanymi.

Dyrektor MNTC “Went” doktor fizyczno-matematycznych nauk A.E.Akimow wynalazł spino-torsyjny (skrętny) generator, który emituje lejkowate obrotowe promienie, zdolne “zamykać” przyrządy (w tym systemy samonaprowadzania). Od takiego wpływu nie tylko wyłączają się urządzenia ale też psychika ludzka i cały organizm. A.E. Akimow potwierdził, że do prac eksperymentalnych już wykonano wypuszczenie fabrycznych wzorów generatorów torsyjnych.

W. Szepiłow z centrum moskiewskiego “Eniotechnika” powiedział o obecności w uzbrojeniu bojowych generatorów psychotronicznych, zdolnych precyzyjnie razić funkcje życiowe organizmu człowieka – oddech, serce i układ krążenia, połączenia nerwowe. Według określenia W.Szczepiłowa, generatory psychotroniczne – to techniczne wyspecjalizowane systemy, których istotnym komponentem są pojawiające się źródła zwłaszcza organizowanych niejednolitych pól, generujących słabe procesy falowe, rezonansowe w pracy organizmu człowieka. Operator wysyła wygenerowane pole na dany obiekt i wywołuje u niego pewne zmiany.

Profesor G. Bogdanow stworzył generator do walki z termitami. Emisja z tego urządzenia zabija owady paraliżując ich centra nerwowe. Ale przy zmianie pasma częstotliwości takie samo działanie może wpływać na człowieka.

W firmie obronnej NPO “Wympel” stworzono prototyp miotacza – legendarnej broni z powieści fantastycznych. W niedużym urządzeniu mającym dwie bateryjki cztery i pół wolta, siła rażenia wynosi 200 kW. Produkt z odległości skutecznie razi ludzki materiał.

Grupa naukowców największego obronnego przedsięwzięcia naszego kraju MKB “Elektron” dokonała sensacyjnego odkrycia. W biomedycznym oddziale, kierowanym przez W. Kwartalnowa ujawniono, że w promieniach lasera jest obecne tak zwane psi-kwantowe promieniowanie. Pod jego wpływem w ludzkiej krwi następuje zwyrodnienie erytrocytów. W wyniku tego następuje u człowieka zniszczenie układu odpornościowego. To jest AIDS w nowym opakowaniu. Prace przy stworzeniu broni laserowej rozpoczęto jeszcze za czasów ZSRR. Wyprowadzenie jej w przestrzeń było zaplanowane zgodnie z programem kosmicznym “Energia-Buran” w 1976 roku.

Doktor technicznych i kandydat biologicznych nauk Walerij Konstantinowicz Kaniuka stanął na czele tajnego kompleksu kosmicznej biofizyki, działającego w ramach jednostki badawczo-rozwojowej “Energia”. Sporządził podręcznik zasad, metod i środków zdalnego bezkontaktowego kierowania zachowaniem obiektów biologicznych. W tym i ludzi, za pomocą środków technicznych – generatorów. Prace kontynuowano po tajnej uchwale CK KPZR i Rady Ministrów ZSRR od 27 stycznia 1986 roku. W.K. Kaniuka powiedział: “Na podstawie opracowań naszego centrum stworzono, co najmniej siedem wojskowych KB. Idee w nich zawarte materializowały się w metal”. Takie prace prowadzono w Kijowie, w fabryce “Arsenał”. Ukraińscy naukowcy W.P. Majboroda i I.I. Tarasiuk studiowali wpływ generatorów torsyjnych na różne obiekty.

W 1973 roku ukończono badania pod kierunkiem akademika W.M. Kandyby w Centralnym laboratorium fabryki “Arsenał” w Kijowie, nad stworzeniem nowego systemu broni – urządzenia “Kandi -7″, który stał się najpotężniejszym emiterem rażącym psychikę i organizm człowieka.

Wykładowca katedry psychologii Nikołajewskiego pedagogicznego instytutu Artur Żaszkow potwierdza istnienie tajnych centrów tworzenia emiterów do wykorzystania jako broń, w Kijowie, Nikołajewie, Charkowie na Ukrainie.

Państwowe naukowo-produkcyjne przedsiębiorstwo “Delta”, którego szefem oddziału jest Boris Tesałowski. Urządzenia ultradźwiękowe “Zasłona” i “Anczar” do płoszenia gryzoni i szkodników. Zasada ich pracy to ultradźwiękowy presja. Innymi słowy, oddziaływanie na psychikę zwierząt akustycznymi dźwiękami o wysokiej częstotliwości. Generator działa poprzez losowe zmiany częstotliwości sygnału. Tak zwana metoda bioszumu. Na gryzonie w każdej sekundzie spada fala nowych częstotliwości, powodując szaloną wściekłość, mroczną apatię, silny ból, niepohamowaną wesołość lub dzikie przerażenie. Przyzwyczajenie się do takiego kalejdoskopu jest niemożliwe. I jeżeli szczur nie może uciec, to wariuje i ginie. Opracowano takie produkty również dla ludzi.

W latach osiemdziesiątych, na Krymie prowadzono prace nad oddziaływaniem promieniowania SWCz (mikrofalowego) na różne grupy zwierząt i ludzki. Podobne badania do niszczenie Związku przeprowadzali specjaliści z w/cz 10003 w Moskwie. W 1961 roku w Rosji doktor J.W. Czżan prowadził badania w dziedzinie “kontrola pól elektromagnetycznych”, w wyniku czego stworzono eksperymentalne urządzenie BIOSWCz – związek, składające się z nadajnika i odbiornika.

Falowe wibracyjne technologie oddziaływania na człowieka mają priorytetowe znaczenie. Dyrektor Instytutu Maszynoznawstwa Akademii Nauk Federacji Rosyjskiej akademik Konstantyn Wasiljewicz Frołow kieruje projektem wpływu wibracji mechanicznych o różnej częstotliwości na organizm człowieka. Metodę głębokiej zamiany osobowości w zombie stworzył kandydata nauk technicznych Jurij Kriwonogow w 1983 roku.

Dyrektor Instytutu Psychotroniki w Moskwie A. Koczurow w 1993 roku nazwał kilka organizacji, samodzielnie
urzeczywistniających teraz specjalne projekty o rażeniu ludzkiej psychiki i organizmu człowieka środkami technicznymi (nadajnikami). Ta jednostka badawczo-rozwojowa “Fala”, państwowo-spółdzielcze centrum “Lidar”, prowadziły podobne prace w swoich planach oraz słynny ANT. Z wykazu badań prowadzonych w Moskiewskim Instytucie “Psychotroniki”:

8.5 Mentalne modulatory. Pomyślnie przeszły testy laboratoryjne i próby poligonowe, zastosowano w realnych warunkach.
8.10 “Radiogłos” (wewnętrzny głos). Translator myśli i obrazów działań. zastosowany w realnych warunkach.
8.15 Psychotroniczne generatory. Wykorzystywane obecnie w realnych warunkach.
9.6 Informacyjne dublowanie osobowości. Pomyślnie przeszło testy laboratoryjne i próby poligonowe.

Badania w tym zakresie prowadzi się także w Krasnojarsku. Urządzenie “Gradient” z takimi właściwościami opracowuje się w naukowych zamkniętych instytutach w Rostowie nad Donem. Potwierdził to prowadzący konstruktor jednego z “licencjonowanych” instytutów B.Krutikow. Międzynarodowy Instytut praw rezerwy wydajności pracuje również zarządzając programem kierowania ludzkim materiałem za pomocą urządzeń technicznych. Nad stworzeniem psychotronicznej broni pracowali:

- Centrum technologii nietradycyjnych Komitetu Państwowego ZSRR do spraw nauce i techniki (MNTC “WENT”);
- Ministerstwo Obrony ZSRR;
- Minatomenergoprom ZSRR;
- KGB ZSRR;
- GRU ZSRR;

Obecnie tworzone są następujące typy urządzeń promieni psi, imitujące myślowe sugestie:
- Urządzenia laserowe. Twórca – profesor W.M.Iniuszyn;
- impulsowa infradźwiękowa technika. Ministerstwo Obrony ZSRR;
- elektroniczna radio-falowa urządzenia. AN ZSRR;
- mikrofalowe rezonansowe urządzenia. Ministerstwo Zdrowia Ukraińskiej SRR;
- generatory magnetyczne. Zrobione razem z USA;
- ultradźwiękowe generatory-lokalizatory. Zrobione razem z USA;
- generator-UKF. Wykonany w laboratoriach Kijowa, w systemach Minatomenergoproma ZSRR;
- spinarne i torsyjne generatory. Stworzone po programie “MK-ultra” KGB ZSRR;
- Specjalny sprzęt medyczny ze zmodyfikowanymi parametrami. Wykonane w laboratorium 12 OTU numer z KGB;
- Specjalne generatory mikrofalowe.Piąta i szóstego zarządzania KGB ZSRR;
- urządzenie do radiohipnozy. Zarejestrowane 31 stycznia 1974 roku przez Komitet Państwowy ZSRR do spraw wynalazków i odkryć, “Sposoby wywoływania sztucznego snu na odległość za pomocą fal radiowych”. Autorzy I.Z. Kaczalin i inni (AN ZSRR);
- urządzenie “radiosen”. Wykonane w 1972 roku w Ministerstwie Obrony ZSRR, wypróbowane w w/cz 71592 pod Nowosybirskiem.

1987 rok cechował się wykorzystaniem programu opracowań specjalnych emiterów i odpowiednich technologii w gospodarce narodowej i w wojennych systemach zdalnego kierowania człowiekiem. W ostatnim rozdziale mówiło się o stworzeniu “środków zarządzania psychofizycznym stanem człowieka i oddziaływania na mechanizm podejmowania decyzji”. Czas realizacji programu wynosi cztery lata. Te informacje ogłosił doktor nauk technicznych Fariaz Rachimowicz Chancewierow.

W 1988 roku Rostowską uczelnię medyczną razem z firmami “Hipokrates” i “Biotechnik” z powodzeniem ukończyły próby najnowszego psychotronicznego generatora i złożyły prośbę o odkrycie “Zjawiska zmiany przepuszczalności tkanek biologicznych przy jednoczesnym oddziaływaniu magnetycznymi o wysokiej częstotliwości polami magnetycznymi”. Nowa broń “zdolna jest stłumić wolę człowieka i w kodować mu inną.

Rostowskie generatory to najniebezpieczniejsze z wszystkich stworzonych rodzajów psychotronicznych broni a ich stosowanie powinno natychmiast dostać się pod kontrolę państwa. Promieniowanie tych urządzeń zbudowane jest na rezonansowej częstotliwości narządów wewnętrznych człowieka, przy czym wielkość promieniowania jest tak mała, że wielokrotnie niższa od “szumu eteru”, dlatego nikt nie jest w stanie wykryć a jego zastosowanie może doprowadzić do chorób i śmierci całej ludzkość i większości biologicznych obiektów na Ziemi.

Uczeni byli zaszokowani, kiedy generał Kobec ogłosił możliwość zastosowania w wydarzeniach 19-22 sierpnia 1991 roku w Moskwie generatora psychotronicznego. Od 1988 roku zaczęto produkcję generatorów promieniowania spinarnego w Kijowie w Instytucie problemów materiałoznawstwa AN Ukrainy (W.I. Triefiłow, W. Majboroda i inni).

Poważne opracowania rozpoczęto w Kijowskim MNIC “Bogactwa naturalne” (A. Kasjanienko i inni). Już zostały stworzone generatory, kierujące emocjami, napięcia mięśni, reakcjami, stanem systemu nerwowego itd. Prowadzone są prace nad osobnym programem z emiterami w Instytucie wyższych czynności nerwowych i neurofizjologii, Instytut Radioelektroniki AN FR. i inne.

Akademik Igor Wiktorowicz Smirnow dyrektor Instytutu Psychologii RAEN w Moskwie (szef.lab. Psychokorekcji akademii medycznej w Moskwie) od 30-tu lat zajmuje się opracowaniami w dziedzinie znalezienia sposobów oddziaływania na nieświadome sfery ludzkiej psychiki.

Badania w dziedzinie pól mikroleptonowych przeprowadzał Anatolij Ochatrin, kierownik laboratorium mikroleptonowych technologii. Przyznał, że w 1982 roku stworzył generator tworzący w głowie negatywne działanie.

12 lutego 1993 roku na Kremlu były minister bezpieczeństwa W.Barannikow mówił o tym, że można zauważyć “drenaż mózgów” do kryminalnych struktur. Ministerstwo dysponuje informacjami o tym, że w tym środowisku powstało zainteresowanie środkami farmakologicznymi działającym na psychikę, technologii hipnozy i długoterminowego programowania psychiki ludzkiej, do kierowania zachowaniem i stanem człowieka, do wykorzystania w celach przestępczych osób o niezwykłych zdolnościach”.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2014, 15:57 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Rozwój broni psychotropowych w ZSRR rozpoczął się od połowy lat 30-ych XX wieku. W 1945 roku wojska radzieckie zajęły Königsberg (Królewiec, Kaliningrad) a kontrwywiad znalazł tam dobrze zachowane tajne laboratorium i archiwa. Do ich zbadania eksperci z Moskwy wezwali grupę radzieckich naukowców na czele z psychiatrą profesorem Aleksandrem Spirinskim. Okazało się, że pod koniec roku 1944 Niemcy, badając możliwości wpływu na psychikę dużych grup ludzi stworzyli podobne urządzenie co radzieccy naukowcy. Opracowano schemat niewidzialnej-bomby – urządzenia, które mogło wysyłać sygnały wywołujące u ludzi niekontrolowane reakcje psychiczne.


Tajne Projekty - Niewidzialna bomba PL
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 sty 2016, 16:21 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Generał KGB o broniach psychotronicznych

Psi-oddziaływanie można przeprowadzić za pomocą środków technicznych – telewizja, radio, muzyka, określone rytmy, oraz wpływem psi-pola jednego człowieka lub grupy na pozostałych – bezpośrednio z mózgu do mózgu. Agencje wywiadowcze wszystkich krajów ciężko pracują nad tym, a pozostałym zaszczepiają myśli o „pseudo-naukowości” tych kierunków.
Obrazek

Generatory cuda
20 lat temu w mediach pojawił się dziwny związek wyrazowy „broń psychotroniczna”. Mówili zazwyczaj o niej wysyłani w odstawkę wojskowi lub anonimowi naukowcy. Opowiadali coś o jakiś generatorach, które będąc w odległości setek kilometrów od „obiektu” mogły jakoby robić „kaszę” w mózgu człowieka, zmieniać jego zachowanie, niszczyć psychikę i nawet doprowadzić do śmierci. Po takich publikacjach na ogół pojawiały się ofiary takiego oddziaływania. Zawalano redakcję skargami na to, że jakieś głosy szepczą im rozkazy. Dziennikarze grzecznie słuchali a po zakończeniu rozmowy radzili rozmówcom zwrócić się do psychiatry.

Do roku 2000 strumień tych mistycznych bajek, które zalatywały psychiatrię z jakiegoś powodu się wyczerpał – o psi-oddziaływaniu zapomniano na kilka lat.

Obecnie temat znowu zaczął wypływać. Nagle zaczęli wypowiadać się poważni ludzie – byli pracownicy organów bezpieczeństwa państwa. W tym momencie „wyznać światu prawdę” chce generał-major Boris Ratnikow.

Tysiące naukowców pod czapką KGB

– Borysie Konstantynowiczu, kiedy wojskowy pańskiej rangi decyduje się na wywiad w gazecie o dużym nakładzie w Rosji na tak drażliwy temat, pojawia się logiczne pytanie: dlaczego pan to robi?

(Boris Ratnikow ochraniał Borysa Jelcyna)

– Po pierwsze, jest mi przykro za władzę! – mówi generał. – To, co robiliśmy w Rosji w dziedzinie psi-oddziaływania już od 1920 roku, obecnie wykorzystywane jest z powodzeniem w Pakistanie nie wspominając innych krajów. Do połowy 1980 roku największe zamknięte centra badań psychicznego oddziaływania na ludzi znajdowały się w Kijowie, Sankt Petersburgu, Moskwie, Nowosybirsku, Mińsku, Rostowie nad Donem, Ałma Acie, Niżnym Nowogrodzie, Permie i Jekaterynburgu – wszystkich było 20 i wszystkie pod patronatem KGB. Nad tym problemem pracowały tysiące najlepszych naukowców. Po upadku Związku Radzieckiego, wszystkie te ośrodki zamknięto a uczeni się porozjeżdżali – jedni zostali w kraju, inni wyjechali za granicę.

Po drugie, trzeba powiedzieć ludności i władzom, że zagrożenie na zbiorową świadomość jest teraz większe niż kiedykolwiek. Jest to związane z wprowadzeniem nowych technologii i rozprzestrzenieniem Internetu. Poza tym z pracą Komisji do pseudonauki przy Rosyjskiej Akademii Nauk. Akademicy nadal twierdzą, że psi-odziaływanie to szarlataneria. I trzeci powód: teraz na całym świecie zainteresowanie psychotroniką wybuchło z nową siłą. Według moich informacji, nie minie 10 lat jak broń psychotroniczna stanie się groźniejsza od jądrowej i atomowej. Dlatego, że z jej pomocą można zawładnąć umysłami milionów robiąc z nich zombi.
W naszym kraju – kontynuuje Ratnikow, – w latach 80-tych stworzono system dobrze zorganizowanych i zakonspirowanych prac w celu stworzenia nowych metod rozwiązywania międzypaństwowych i wewnętrznych problemów politycznych bez użycia argumentów bezpośredniego przymusu siłowego. Jednak wraz z upadkiem ZSRR i reorganizacją siłowych ministerstw załamała się koordynacja wykonawców a oddziały specjalne w KGB i MSW przestały istnieć.

– Czy brał pan osobisty udział w tworzeniu psi-broni?

– Nie, moje zadanie jako zastępcy szefa głównego urzędu ochrony FR było śledzenie domniemanego zagrożenia dla pierwszych osób w państwie oraz ogółu ludności. Tak więc według prac naszego rozeznania, wiedzieliśmy o prowadzeniu takich prac w Rosji i za granicą.

– A czy wie pan coś o ludziach, którzy mieli związek z jej tworzeniem?

– Wielu ludzi, przeniósł się na tamten świat, inni wyjechali za granicę, inni zagubili się w prywatnych ośrodkach i klinikach. Wiem tylko, że akademik Wiktor Kandyba i jego syn dalej zajmują się w Piterze tymi badaniami. Akademik Wlaił Kaznaczejew z Nowosybirska również pracuje nad tym problemem. Akademik Natalia Bechteriewa, choć skrywa swoje zainteresowanie tą tematyką, nie porzuciła dzieła swojego ojca i jak dawniej studiuje „magię mózgu”.

Pranie mózgów na całym świecie
– Co w temacie psi-oddziaływania robi się za granicą?

– W USA pracuje się na podstawie psychofizycznych systemów ze wschodu, – mówi gen. Ratnikow, – hipnoza, programowania neurolingwistyczne (NLP), psychotechnologie komputerowe, stymulacje biorezonansowe (zmiana stanu komórki w organizmie ludzkim. – red.). Celem jest uzyskanie możliwości kontrolowania zachowania człowieka. Izrael główny nacisk w badaniach oparł na osiąganiu przez człowieka nowych możliwości poprzez samoregulację, zmiany w świadomości, potencjale ciała fizycznego, – u sportowców, „wszechstronnych” szpiegów, grup dywersyjnych. Ponadto tworzone są tajne środki inżynierii oprogramowania ludzkich zachowań, działające na podstawie matematycznego modelowania symboliki Kabały.

Akademia Narodowych Sił Samoobrony Japonii bada możliwości wykorzystania fenomenu parapsychicznego, w tym do celów wywiadowczych. Nad problemami psychotroniki pracuje również Instytut Psychologii Religijnej.

Służby bezpieczeństwa i kontroli polityki zagranicznej w Północnej Korei eksperymentują w dziedzinie współdziałania specjalnych nadajników do zmian pracy organów człowieka.

Jeden z tajnych dokumentów przekazanych redakcji „KP” przez generała.

W Pakistanie na potrzeby służb specjalnych opracowano urządzenie wywołujące zaburzenia organów i systemów fizjologicznych u człowieka aż do śmierci.

Wywiad wojskowy Hiszpanii finansuje badanie na temat wpływu różnych czynników fizycznych na narządy człowieka i mózg w celu stworzenia dysfunkcji wspomnianych oraz zmiany stanu psychicznego.

W Niemczech takie badania prowadzone są na uniwersytetach Bonn i Fryburgu.

W Wielkiej Brytanii – w Londyńskim uniwersytecie, w psychologicznym laboratorium badawczym na Uniwersytecie w Cambridge.

Od teorii do praktyki
– Głównym celem tych badań jest znalezienie nowych metod, technik, form i metod oddziaływania na ludzką psychikę, dużych mas ludzkich, upodmiotowienie ludzkiej świadomości – mówi Ratnikow. – Istnieją informacje z niektórych krajów dotyczące ukrytego korzystania ze zdalnego oddziaływania na pojedyńcze osoby i duże grupy. Przy czym mowa jest nie o eksperymentach, które trwają już jakiś czas, a o stosowaniu odpracowanych technologii do osiągania praktycznych, najczęściej politycznych i wojskowych celów. I te technologie z każdym dniem stają coraz bardziej wyrafinowane dzięki nowym możliwościom nauki i techniki. Oczywiście, są jeszcze problemy techniczne w stosowaniu tej broni. Ale kiedy zostaną pokonane, to psi-bronie przewyższą swoimi możliwościom wszystkie pozostałe, razem wzięte.

– Zapytałem przewodniczącego Komisji do pseudonauki w Rosyjskiej Akademii Nauk noblisty Witalija Ginzburga, czy on wie o istnieniu broni psychotronicznych? Natychmiast się odżegnał: niczego nie wiem, to kompletna bzdura. Komu wierzyć? – mam wątpliwości.

– Zacytuję tu tajny dokument zatytułowany „Pomoc na temat potencjalnych zagrożeń. KGB ZSRR. Teczka z numerem takim i takim…”: „Zasada zdalnego oddziaływania na głowę generatora psychotronicznego oparta jest na rezonansie częstotliwości charakterystycznych dla ludzkich organów – serca, nerek, wątroby, mózgu. Każdy ludzki organ posiada swoją charakterystyczną częstotliwość. I jeżeli na tą częstotliwość wpłyniemy na niego promieniowaniem elektromagnetycznym, to organ wejdzie w rezonans, wskutek czego pojawi się albo ostra niewydolność serca, albo nerek, lub nieadekwatne zachowanie. Zazwyczaj przejawia się to wielkim osłabieniem organu chorobowego. W niektórych przypadkach może nastąpić śmierć”. Na te badania komisja wojskowo-przemysłowa w ramach Gabinetu Ministrów ZSRR wydała miliony rubli. KGB studiowało „pewne kwestie medyczne i biologiczne zdalnego oddziaływania na żołnierzy i ludność specjalnym promieniowaniem”. A dziś, według moich informacji, stosujemy najnowocześniejsze metody wpływu na stan świadomości i zachowania ludzi. Eksperymentalne wzory urządzeń technicznych istniały również w Ministerstwie Obrony ZSRR. Jednak wraz ze zniszczeniem służb specjalnych zniknęły bez śladu nie tylko techniczne opracowania ale również sami pracownicy, zwolnieni z tych stanowisk przeszli do pracy w różnych strukturach handlowych. Kto wie w jakim celu mogą być wykorzystane projekty, jacy zabójcy i z jakimi programami w mózgach chodzą teraz ulicami rosyjskich miast.

Osobiście nie miałem tego w rękach. Jak to może wyglądać – jak puszka lub przycisk, – nie wiem. Ale mam prawo, według wszelkich przesłanek przypuszczać, że techniczne tworzenie takich urządzeń ma miejsce właśnie teraz. Wszystkie podstawy teoretyczne opracowano już dawno temu.

AKTA PERSONALNE
Borys Konstantynowicz Ratnikow – generał-major rezerwy Federalna Służba Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. W 1984 roku skończył studia WKSz KGB ZSRR jako oficer ze znajomością języka perskiego. W 1980 roku służył wo Afganistanie jako doradca HAD (Afgańska Służba Specjalna. – red.), brał udział w działaniach bojowych, odznaczony orderami i medalami. W latach 1991-1994 był pierwszym zastępcą szefa Ochrony Federacji Rosyjskiej. Od maja 1994 roku pracował jako główny konsultant w Służbach Bezpieczeństwa Prezydenta Rosji. W latach 1996-1997 mianowany doradcą szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Do roku 2003 był doradcą przewodniczącego Dumy Regionalnej w Moskwie. Obecnie na emeryturze.

Ratnikow twierdzi, że w Afganistanie miały miejsce próby jednej z wielu psi-broni.

Dossier służb specjalnych ZSRR, 1991

Chronologia odkrycia „radio mózgu”
W 1853 roku, słynny chemik Alexander Butlerow stworzył pierwszy na świecie hipotezę naukową w celu wyjaśniania przejawiającego się fenomenu myślowego pomiędzy hipnotyzerem a pacjentem. Butlerow zaproponował potraktowanie jako źródła promieniowania mózg i układ nerwowy człowieka, przewidując, że ruch „prądów nerwowych organizmu” identycznie działa jak prąd elektrycznych w przewodnikach. To właśnie efekt elektroindukcyjny tłumaczy, zdaniem Butlerowa, naturę fizyczną sygnałów z mózgu jednego człowieka do mózgu drugiego.

Z hipotezą Butlerowa zgodził się fizjolog Iwan Sieczenow, zwracając uwagę na fakt, że emocje i bliskie relacje rodzinne, szczególnie między bliźniakami, znacznie wzmacniają efekt siły oddziaływania psychicznego.

Największy rozgłos przyniosła seria prac dotycząca elektromagnetycznego uzasadnienia mechanizmu sugestii myślowej w doświadczeniach na zwierzętach i ludziach, wykonanych pod koniec XIX i na początku XX wieku przez akademika Władimira Bechtierewa, który stworzyć pierwszy na świecie Instytut Badań mózgu i aktywności umysłowej.

W 1919 roku inżynier, kandydat nauk fizyczno-matematycznych Bernard Każynski rozpoczął serię prac dotyczących teoretycznego i eksperymentalnego uzasadnienia natury elektromagnetycznej „radia mózgowego”.

A tymczasem Władimir Biechtieriew i Władimir Durow po raz pierwszy w świecie na psach w serii eksperymentów dowiedli istnienia zjawiska wpływu myśli człowieka na psy. Bechterew opublikował swoje wyniki w 1919 roku w artykułach „O doświadczeniach nad psychicznym oddziaływaniem na zachowanie zwierząt” i „Protokoły doświadczeń nad bezpośrednim oddziaływaniem na zwierzęta, dokonane przez lekarzy I. Karmamowa i I. Perepela”. Wygłosił on specjalny referat na temat swojego odkrycia na konferencji Instytutu Mózgu w listopadzie 1919 roku. W swoich dziełach Bechtierew wskazał na odkrycie i ujawnienie przez nich szczególnego umysłowego mechanizmu kontaktu ponadzmysłowego, który powstaje w określonych warunkach między człowiekiem a zwierzęciem i pozwala na „język” z tym zwierzęciem – za pomocą ruchów i emocji – kierowania zachowaniem zwierzęcia przez myśli.

W 1920 roku akademik Piotr Łazariew w artykule „O pracy ośrodków nerwowych z punktu widzenia jonowej teorii pobudzenia” po raz pierwszy na świecie szczegółowo udowodnił istnienie promieniowania elektromagnetycznego mózgu, a następnie opowiedział się za możliwością „połowu w zewnętrznej przestrzeni myśli w postaci fal elektromagnetycznych.”

W latach 1920-1923 genialną serię badań wykonali Władimir Durow, Eduard Naum, Bernard Każynski, Aleksander Czyżewski w laboratorium zoopsychologii głównego urzędu naukowego instytutu Komisariatu Ludowego oświaty w Moskwie. W tych eksperymentach bioenergoterapeutów, których wtedy nazywano „promieniującymi ludźmi”, umieszczono w komoro-klatce Faradaya, ekranowanej arkuszami metalu, skąd przez myśli oddziaływano na psa lub człowieka. W 82% przypadkach uzyskano wynik pozytywny.

W 1924 roku przewodniczący rady naukowej Laboratorium zoopsychologii Władymir Durow wydał książkę „Tresura zwierząt”, w której opisywał doświadczenia dotyczące sugestii psychicznych. W 1925 do roku artykuł o sugestii myślowej pisze Aleksandr Czyżewski – „O przekazywaniu myśli na odległość”. W 1932 roku Instytut mózgu im. W. Bechterewa dostał oficjalne zadanie aby zacząć eksperymentalne badania na odległość, interakcję, współdziałanie, naukowe kierownictwo powierzono uczniowi Bechteriewa Leonidowi Wasilewowi. Do roku 1938, zgromadził on dużo danych eksperymentalnych w formie raportów: „Psychofizjologiczne podstawy fenomenu telepatycznego” (1934); „O fizycznych podstawach myślowych sugestii” (1936); „Sugestie psychiczne aktów ruchowych” (1937).

W latach 1965-1968 dużego rozgłosu nabrały prace Instytutu Automatyki i Elektroenergetyki AN ZSRR w Nowosybirsku. Badano połączenia psychiczne między ludźmi i między człowiekiem a zwierzęciem. Podstawowego materiału badań nie opublikowano ze względów bezpieczeństwa. W 1970 roku na polecenie sekretarza CK KPZR Piotra Demiczewa stworzono Państwową Komisja do badaniu zjawiska sugestii psychicznej. Do komisję weszli najwybitniejsi uczeni-psychologowie kraju: A. Łuria, W. Leontiew, B. Łomow, A. Lubojewicz, D. Gorbow, W. Zinczenko, W. Niebylicyn.

W 1973 roku najbardziej znaczących wyników w badaniu zjawiska psi uzyskali naukowcy w Kijowie. Później Rada Ministrów przyjęła specjalną uchwałę w sprawie badań zamkniętych psi w ZSRR o połączeniu „Odzew” na czele z profesorem Siergiejem Sitko. Jednocześnie część eksperymentów medycznych prowadziło Ministerstwo Zdrowia ZSRR pod kierunkiem Władimira Mielnika w Instytucie Ortopedii i Chirurgii Urazowej pod kierunkiem profesora Władimira Szargorodskiego. Badania nad wpływem sugestii psychicznej na psychopatologię układu nerwowego szefował w Republikańskim szpitalu im. I. P. Pawłowa profesor Władimir Sinicki.

Działa czy anteny?
Jak może wyglądać broń psychotroniczna? Według słów generała Ratnikowa, rozmaicie: jako działo, antena, a nawet jako tabletka, która przypomina urządzenie do odstraszania komarów. Ale jak sam twierdzi, nigdy niczego takiego w rękach nie trzymał. Choć trudno w to uwierzyć – to są bardzo specyficzne informacje.

– Według naszych służb, – mówi generał, – aparatura psychotroniczna pozwala na manipulacje tłumem, wprowadza ludzi w stan tak zwanego transu „naprowadzonego”. Zdolnego do wywoływania różnych emocji – od strachu do euforii. Oddziaływanie jest przeprowadzane za pomocą mikrofalowych pól elektromagnetycznych (RF EMF) i promieniowania laserowego, co jest bardzo niebezpieczne dla wyższych funkcji mózgu. Jest to trudne do zarejestrowania i wyodrębnienia ze spektrum promieniowania elektromagnetycznego pochodzenia przemysłowego. Specjalnie modulowany RF EMF może spowodować wzrokowe i słuchowe halucynacje, mieszać myśli, rozchwiewać psychikę, zamieniać zachowanie, stymulować agresję, depresję, katalepsję.

Instytut biofizyki Ministerstwa Zdrowia FR, Instytut Biofizyki Komórki RAN, GNCSSP im. W. P. Serbskiego Ministerstwo Zdrowia, Instytut Medycyny Wojskowej Federacji Rosyjskiej prowadziły badania w zakresie szkodliwego oddziaływania RF EMF na struktury mózgu i dysponują wynikami. Przy okazji, w jednym ze swoich raportów, czytam, co następuje: „… podstawowe braki ojczystych badań nad tym problemem – brak koordynacji programów badawczych w tym kierunku. Niski poziom badań podstawowych ze względu na brak rezerw gotówkowych i niski stan opracowań do ochrony od RF EMF”.

....
źródło/czytaj dalej
https://treborok.wordpress.com/general- ... onicznych/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group