Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 23:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam serdecznie Wszystkich Którym zależy na zdrowej (czystej wodzie)

Dziś dokonałem badania wody z kranu i z klimatyzatora.

Różnicę widać w obydwu szklankach i na mierniku TDS/EC.

Sprawozdanie z przeprowadzonego badania na dwóch miernikach: TDS/EC i mini Elektrolizer na Elektrodach.

Nalałem po pół szklanki wody do dwóch szklanek na filmie > https://drive.google.com/open?id=0B4mtQ ... DE2SXhVdW8 ta po lewej to woda z klimatyzatora po

prawej to kranówka.

Włożyłem Miernik TDS/EC do szklanki z wodą z klimatyzatora i wynik prawie jak po osmozie 0029 ppm przewodność 0050 EC.

Po chwili włożyłem miernik do drugiej szklanki gdzie znajduje się woda z kranu, wynik 240 ppm i przewodność 120 EC.

Po szczegóły odsyłam do filmu > https://drive.google.com/drive/u/0/my-drive .

Druga część badania to Elektroliza wykonana mini elektrolizerem, którym sprawdza się zanieczyszczenia stałe w wodzie. Pokazuje między innymi:

Żółty: rozpuszczony kwas, fluorek i inne organiczne zanieczyszczenia
Zielony: arsen, rtęć, ołów, miedź, sód
Niebieski: bakterie, wirusy, kancerogeny, chemiczne nawozy, pestycydy
Czerwony: żelazo, rdza, bakterie
Biały: ołów, cynk, rtęć, nieorganiczny pył
Czarny: metale ciężkie

Po minucie czasu w wodzie z klimatyzatora czysto, po kolejnych dwóch minutach czysto, natomiast kranówa już mocno się zaczerniła.

Chciałbym poznać Wasze opinie, proszę o dyskusję co Myślicie o piciu takiej wody zamiast kranówki.

Czy Według Was Woda Klimatyzowana jest czystsza od kranówki ?

Pozdrawiam serdecznie z południa Polski :)

Spokojnej nocy życzę zapraszam do komentowania mojego postu:)

Z Poważaniem whitewolf1608

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lip 2016, 21:38 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

O jakim rodzaju klimatyzatora piszesz?

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Filtrowanie wody jest z pewnoscia wazne, lecz w moim odczuciu wazniejsze jest jej struktura i energia bo pomimo oczyszczenia mechanicznego bedzie w niej nadal zapis energetyczny tych zanieczyszczen. Po za tym filtr brita chyba wystarczy aby usunac te nie potrzbne rzeczy chociaz napewno nie do konca

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Zapis energetyczny można usunąć poprzez zamrożenie wody.

A ty, Biały Wilku, nie musisz się podpisywać. To forum a nie list- wiemy kto pisze posty :P

Nie znam się w ogóle na klimatyzatorach, ale czy taka woda nie jest jałowa? Ma cokolwiek?

Awatar użytkownika

Totally pisze:
Filtrowanie wody jest z pewnoscia wazne, lecz w moim odczuciu wazniejsze jest jej struktura i energia bo pomimo oczyszczenia mechanicznego bedzie w niej nadal zapis energetyczny tych zanieczyszczen. Po za tym filtr brita chyba wystarczy aby usunac te nie potrzbne rzeczy chociaz napewno nie do konca

Totally dziękuję serdecznie za odpowiedź na mój post.

W tych dzbankach jest wkład o składzie według producenta:

AQUALEN
Aqualen jest to unikalny włóknisty materiał sorpcyjny stworzony przez Aquaphor. Jako integralna część wkładu, skutecznie redukuje on znajdujące się w wodzie metale ciężkie, takie jak miedź, żelazo, ołów, rtęć oraz izotopy promieniotwórcze. Ze względu na swoje właściwości hydrofilowe włókno Aqualen ułatwia przepływ wody przez wkład, zwiększając jednocześnie wydajność oczyszczania.

ISOTROPIC ADSORBTION MATRIX
Wykorzystująca środowiska adsorpcyjno – izotropowe technologia IAM pozwala dogłębnie oczyścić każdą kroplę wody. Działając jak korzenie drzewa, włókna Aqualen przenikają przez wkład i wiążą wszystkie adsorbenty w gęstą strukturę. Dzięki temu woda przesiąka równomiernie przez cały wkład, co przyczynia się do pełniejszego jej oczyszczenia. Dzięki technologii IAM we wkładach Aquaphor nie ma żadnych luźnych przestrzeni, które mogą przyczynić się do tworzenia kanalików, przez które woda może przejść bez odpowiedniego uzdatnienia.

DYNAMICZNE UTRWALANIE SREBRA
W filtrach Aquaphor stosujemy skuteczne i bezpieczne metody radzenia sobie z rozmnażaniem się bakterii. Dzięki technologii DFS (Dynamic Fixation of Silver), jony aktywnego srebra są bezpiecznie wszczepiane do włókien Aqualen, zapewniając tym samym ochronę przed drobnoustrojami. Takie wykorzystanie aktywnego srebra jako środka bakteriostatycznego jest zgodne ze standardami i normami europejskimi.

Tutaj film o technologiach jakie stosuje Aquaphor we wkładach

Dzbankowych > https://youtu.be/-OEqBsOIXDo
Dlaczego filtry Aquaphor filtrują wodę najlepiej
phpBB [video]

Zastanawia mnie czy mogą wystąpić w wodzie z klimatyzatora

zanieczyszczenia hmm... jak by to ująć z powietrza organiczne
i nieorganiczne stałe?

Np: zanieczyszczenia z kawałków samolotów które mogą

Odpalać? Czy powietrze na naszej ziemi jest tak samo podatna

na zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne jak kranówa?

-- 31 lip 2016, 5:42 --

Ann_Lakszmi pisze:
Zapis energetyczny można usunąć poprzez zamrożenie wody.

A ty, Biały Wilku, nie musisz się podpisywać. To forum a nie list- wiemy kto pisze posty :P

Nie znam się w ogóle na klimatyzatorach, ale czy taka woda nie jest jałowa? Ma cokolwiek?

Ann_Lakszmi na mierniku TDS /EC uzyskałem wynik 0027 ppm

i 0050 EC. Myślę że całkiem jałowa nie może być bo wtedy

TDS pokazał by cztery zera po kolei.

Jak przegotuję tą wodę to sprawdzę czy jakieś pierwiastki

wytrąciły się do wody i niezwłocznie postaram się opisać

sytuację.

Pozdrawiam whitewolf1608

Entered Apprentice * 1st Degree

Woda z klimatyzatora jest zbyt czysta o ile nie masz w poblizu zakladow trujących, tak jak obecnie w kedzierzynie benzen radosnie w powietrzu zabija powoli wszystko co napotka. Wole kranowke od klimy, przeciez to czysty destylat. Zgrywasz sie czy masz wszystkich za....? Ale zabawa przednia, choc filmow nie obejrzalem :)

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Ja od kilku lat piję głównie wodę ze żródełka, do którego dojeżdżam kilkanaście km. Ponoć ma bogaty skład, jak to stwierdzili "badacze". Jednakże nie wykonali testów, jakichś tam, bo koszt miałby wynieść 1 mln zł. A czy taką wodę ze żródełka, która leci cały czas, powinno się filtrować? Nadmienię, że jest to bieszczadzkie żródełko ;)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

NIE
pijesz jak leci
:)
a dopowiem Ci tak:
Etiopia,"dzikie ludki",rok 2012
mam przeżycia,ukłony dla Nich
podarowałem wodę,mineralną ponoć
wziął młody człowiek w ręce i wylał
wylał po to by zapdalać prawie kilometr i nalać sobie wody, spływającej ze skał
nie potrafię znaleźć na teraz zdjęć Kobiet,młodych istot stamtąd,które popierdzielają kilka km i na plecach targają plastikowe butle,20litrowe z wodą,dla rodziny...i zawsze z uśmiechem na buzi

Awatar użytkownika

Pajeczak pisze:
Woda z klimatyzatora jest zbyt czysta o ile nie masz w poblizu zakladow trujących, tak jak obecnie w kedzierzynie benzen radosnie w powietrzu zabija powoli wszystko co napotka. Wole kranowke od klimy, przeciez to czysty destylat. Zgrywasz sie czy masz wszystkich za....? Ale zabawa przednia, choc filmow nie obejrzalem :)

Pajeczak co Masz na myśli pisząc czysta?

Ja mieszkam w wieżowcu który liczy 10 pięter, na ostatnim piętrze mam mieszkanie.

W pobliżu zakładów trujących nie ma.

Pajeczak nie zgrywam się zależy mi na piciu czystej wody a moja kranówka mimo moich starań że mam

wkłady b100-6 to bardzo twardej wody i tak słabo zbiją twardość w tej wodzie.

Czy Mógłbyś mi napisać coś więcej na temat wody z klimatyzatora, czy jest podobna składkowo do

wody wydestylowanej ?

Czy wszelkie zanieczyszczenia z powietrza które mogą się znajdować zatrzymują te filtry w klimatyzatorze ?

Tam są filtry z węgla tyle wiem i takie siatki.

Mam mierniki do TDS i do EC oraz PH i ORP. W najbliższym czasie postaram się uruchomić klimatyzator.

Secret Master * 4th Degree

Nie chcę psuć Wam waszego klimatu. Ale jak będziecie sobie klimat ebać takim czymś jak skład wody to zawsze będzie zła. od 30 lat walę z kranu, typu butla i spożycie. mam w niedalekiej odległości 3 źródła. ale po co tam mam jeździć? ta z kranu dla mnie jest dobra. a w żywności co Wam dodają? sto razy gorsze rzeczy i o to nie płaczecie. bo napiszą z hodowli free ale faszerowany gównem gorszym niż w wodzie
o tak w ogóle jak z klimatyzora? no jak?????????

Awatar użytkownika

6wisnia6 pisze:
Nie chcę psuć Wam waszego klimatu. Ale jak będziecie sobie klimat ebać takim czymś jak skład wody to zawsze będzie zła. od 30 lat walę z kranu, typu butla i spożycie. mam w niedalekiej odległości 3 źródła. ale po co tam mam jeździć? ta z kranu dla mnie jest dobra. a w żywności co Wam dodają? sto razy gorsze rzeczy i o to nie płaczecie. bo napiszą z hodowli free ale faszerowany gównem gorszym niż w wodzie
o tak w ogóle jak z klimatyzora? no jak?????????

6wisnia6 zależy jak kto się żywi.

Ja mam zaufanego rolnika, żywności przetworzonej i sztucznie napchanej chemią unikam bo świadomie

żyję. U tego rolnika bywam kilka razy w roku i pomagam mu przy pracach w polu.

Warzywa i owoce od Niego są dobre i czuć że nie ma chemii.

Wszystko jest na oborniku.

Staram się jeść na świeżo warzywa i owoce.

Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o pomoc odnośnie wody z klimatyzatora, czy może Ktoś

się wypowiedzieć czy składem będzie podobna do wody destylowanej ?

Czy ściany z płyt azbestowych, mają wpływ na to powietrze które klimatyzator zasysa ?

Od strony balkonu mam założoną elewację, spółdzielnia docieplała nam ściany wełną mineralną /

włóknem szklanym. W wewnątrz mieszkania mam farbę czyli pomalowane.

Czy PH wody również będzie podobne ?

Spokojnego i słonecznego dnia Wszystkim Życzę :)

Z Poważaniem Łukasz

To naprawdę masz super, bo mieszkam na wsi ale tu już dawno rolnictwo umarło. Kiedyś ludzie mieli jeszcze pola ktore uprawiali i zwierzęta ale to umarło w latach 90. Chciałbym jeszcze kiedyś w życiu zjeść tak boskiego pomidora jak mieli moi dziadkowie bo teraz to zwykła trawa :/

Awatar użytkownika

6wisnia6 pisze:
To naprawdę masz super, bo mieszkam na wsi ale tu już dawno rolnictwo umarło. Kiedyś ludzie mieli jeszcze pola ktore uprawiali i zwierzęta ale to umarło w latach 90. Chciałbym jeszcze kiedyś w życiu zjeść tak boskiego pomidora jak mieli moi dziadkowie bo teraz to zwykła trawa :/

6wisnia6 Polecam z całego serca to Video >
Nauka metody Back To Eden część 1 [PL] Mało pracy - duże uprawy ! Bez oprysków, Bez nawozów
Jack Good News
phpBB [video]

Może czas najwyższy na regenerację rolnictwa w Twojej wsi.

Oglądnij wszystkie odcinki od tego gościa, postaraj się oglądać ze zrozumieniem następnie

podziel się tym po prostu, Idź z tym Video do ludzi pokaż im jak mają uprawiać rolnictwo.

Polecam Wszystkie Video od tego Gościa.

Pozdrawiam serdecznie z Południa Polski :)

Łukasz z Krosna

Czy Mógłby mi Ktoś napisać czy woda z klimatyzatora będzie super czysta, zdatna do picia ?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nie jest super czysta,nie nadaje sie do picia
co Wy sobie ubzduraliście?

Awatar użytkownika

dar66 pisze:
nie jest super czysta,nie nadaje sie do picia
co Wy sobie ubzduraliście?

dar66 a czy Mógłbyś podpowiedzieć czy wodę z klimatyzatora wystarczy przegotować 20 minut w celu

oczyszczenia na poziomie energetycznym później ją zamrozić i rozmrozić w celu skasowania pamięci

toksycznej i utworzenia struktury 6 molekularnej ?

Czy te czynności wystarczą abym Mógł pić super czystą wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń ?

Pozdrawiam serdecznie z południowej Polski

Z Poważaniem Łukasz

Dziękuje za tak dobre rozwiązania, na pewno nie jeden z nas zastanowi się nad wprowadzeniem takich sposobów :)

Awatar użytkownika

KornelMatuszkiewicz Czy Masz na myśli picie wody z klimatyzatora czy rolnictwo według poradnika z Yotuba?

A co to jest klimatyzator do wody? Czytam właśnie o jonizatorach i odwróconej osmozie, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

Szukam teraz co lepsze, odwrócona osmoza podobno zbyt kwaśna. Sam jonizator nie wiem czy usuwa wszystkie zanieczyszczenia tak dobrze jak odwrócona osmoza. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być połączenie obu i takie systemy filtracji są dostępne. Mam dylemat. Od jakiegoś czasu stosuję zwykły, węglowy filtr nakranowy (bez srebra, bo podobno może przenikać do wody), ale sam węgiel likwiduje tylko duże zanieczyszczenia i chlor, więc nie jest za dokładny.

Macie jakieś doświadczenia?

Izaa pisze:
A co to jest klimatyzator do wody? Czytam właśnie o jonizatorach i odwróconej osmozie, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

Szukam teraz co lepsze, odwrócona osmoza podobno zbyt kwaśna. Sam jonizator nie wiem czy usuwa wszystkie zanieczyszczenia tak dobrze jak odwrócona osmoza. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być połączenie obu i takie systemy filtracji są dostępne. Mam dylemat. Od jakiegoś czasu stosuję zwykły, węglowy filtr nakranowy (bez srebra, bo podobno może przenikać do wody), ale sam węgiel likwiduje tylko duże zanieczyszczenia i chlor, więc nie jest za dokładny.

Macie jakieś doświadczenia?

Posiadam właśnie osmoze z jonizatorem. Tylko trzeba pamiętać o regularnej dezynfekcji osmozy.

Awatar użytkownika

Witam bardzo serdecznie Wszystkich na forum :)

Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą.

Która sol potrafi podnieść najskuteczniej stężenie jonów wodorowych po dodaniu do wody ?

Czy sól himalajska potrafi to zrobić najskuteczniej ?

Zwracam się do Was drodzy użytkownicy forum z tym pytaniem ponieważ szukałem informacji w gogle, ale

nie odnalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Pozdrawiam Serdecznie z Południa Polski Łukasz Rozalewicz :)

Dr Leonard Coldwell - To jest najzdrowsza woda do picia [PL]
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Dzięki za post. Co myślicie o kuli plazmowej? Jak według Was plazma oczyszcza wodę, według mnie

plazma jest solidnym remedium oczyszczającym wodę i żywność.

Według mnie plazma oczyszcza wodę dokładniej, ponieważ zobojętnia wszystkie szkodliwe substancje

w wodzie w nieszkodliwe pierwiastki.

Polecam to Video > http://porozmawiajmy.tv/plazmowe-urzadz ... aratajcio/

Nie twierdzę że osmoza jest zła po prostu z tego co mówi Jan Taratajcio plazma zobojętnia chemię w

obojętne nieszkodliwe pierwiastki dla człowieka.

Jeśli Ktoś nie posiada osmozy to myślę że dobrym rozwiązaniem jest zamrożenie wody w celu

skasowania jej toksycznej pamięci na obydwu jej poziomach energetycznym oraz informacyjnym i

potraktowania lodu który będzie się rozmrażał plazmą w celu oczyszczania (zobojętnienia chemii)

Czy według Was drodzy forumowicze woda posiada jeszcze jakieś poziomy, według mnie jest są to:

informacyjny i energetyczny. Skład chemiczny jest informacją czyli można przydzielić podpiąć dwa

poziomy wody w jeden chemiczny w informacyjny.

Pozdrawiam serdecznie z Południa Polski Wszystkich.

Naprawdę jeśli Kogoś nie stać na osmozę z wiadomych powodów, myślę że zamrożenie wody + plazma

to jest porównywalne oczyszczanie do osmozy.

Proszę Was drodzy forumowicze o Wypowiedzi co myślicie o moim pomyśle.

Najchętniej zbadał bym wodę surową i wodę po plazmie na zawartość substancji chemicznych.

Może jakieś sugestie jak można w domu zbadać sobie wodę, nie polegając na przekłamanych

wynikach z laboratorium ?

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]