Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2020, 22:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
[google]-8120189467335168104[/google]

Witam wszystkich .....
Powyższy wywiad z Krzysztofem Jackowskim,został przeprowadzony przez Roberta Bernatowicza (z Nautilus'a) kilka lat temu...
Miłego oglądania.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 maja 2009, 17:49 
VIP Member
Awatar

kilka lat to nie...

wywiad FN & Jackowski 2007 a samo zdarzenie - Zdany 08.01.2006

Obrazek

link do fotki (nieprawidłowo wyświetlany na forum tag IMG)

http://img21.imageshack.us/img21/5439/z ... 012006.jpg

art. z 03.06.2007 UFO i Jackowski:
www.nautilus.org.pl/?i=1047

z tym klasztorem to się wyjaśniło:
http://wylatowo.org.pl/tekst/dok2007_05_jackowski.html

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

kaman Timewave, przeciez widac jak na dloni ze to dwa garnki zespawane, widzialem oryginalne zdjecie, na ktorym jest jeszcze koles i samochod, ktorzy zostali wycieci na tym zdjeciu..
:roll: :roll: :roll: :roll: :lol:

co do jackowskiego..
mysle ze gosciu nieswoadomie uzywa RV remote viewing do jasnowidzenia (co wg mnie to jedno i prawie to samo)
ostatnio obadalem sprawe RV i teraz jak widze jak Jackowski pracuje to jestem prawie pewien ze (swiadomie lub nie) uzywa RV no i do tego jest swietnym manipulatorem i obserwatorem.

Mam cały komplet, serię kilku oryginalnych fotek i tylko dlatego sprawa ta nabiera sensu, nie bagatelizowałbym tego przypadku również z innych powodów :roll: (towarzyszący kilkusetmetrowy mega mother ship).

Ci goście o których piszesz właśnie te fotki zrobili i przyglądali się temu co lata przy unieruchomionym poldku.

Awatar użytkownika

no dobra, podzielisz sie tymi fotkami (min. z mothership)?

Zdany 08.01.2006 pisze:
Kod:
http://rapidshare.de/files/47270984/zd2006.rar.html

nie wszystkie tylko 4 (łącznie było 7), reszta podobna np. obiekt zamiast "obok" gałęzi jest "za" drzewem.

nie sugeruj się inną nazwą pliku niż z aparatu, datą która jest inna z powodu przegrywania plików i nadania nowej daty oraz zapisem w EXIF danych dziennikarza "Fucktu".

co do obiektu mother-ship oczywiście fotek niestety nie było (nie o to mi chodziło, maskowanie), info pochodzi z nieopublikowanych informacji i to "musi" stety, niestety wystarczyć za wyjaśnienie.
Chodzi m. inn. o to żeby dzieciarnia po wsiach nie biegała z ACE w celu aktywowania materiału zawartego w dziurach :lol: no i sposób na "przywołanie" mother-ship, który z oczywistych względów pominę.

Bernatowicz jest najwyraźniej na usługach agencji rządowych, tępi zaciekle i wyzywa od durniów zwolenników "teorii spiskowych", posuwając się do oczywistych kłamstw . Tropi ufo od lat, karmiąc publikę nic nie znaczącymi zdjęciami i "dowodami" ,których na świecie są przecież setki tysięcy. Typowe kanalizowanie zainteresowanych w pusty korytarz, tak aby nie mogli dostrzec tego, co mają przed nosem. Facet ma fajny, miły głos, sprawia wrażenie sympatycznego, ale to kawał drania.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Stracilam zaufanie do Jackowskiego po tym jak wyszlo na jaw prawdziwe oblicze Nautilusa, Bernatowicza i calej tej bandy podniecajacych sie pylkami kurzu i mazami na obiektywie klamcow. Jackowski scisle z nimi wspolpracuje, ponoc bral tez udzial w nabieraniu czytelnikow na teorie spiskowe, jak oni to nazywaja, wiec jak dla mnie jest przekreslony jako osoba godna zaufania.

Pozatym zgodze sie z postem powyzej, ze Jackowski prawdopodobnie uzywa RV, takiego juz w zaawansowanym stadium.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]