Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 13:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

National Geographic twórcy serialu prezentują zjawiska paranormalne, które od wieków pozostają niewyjaśnione, i analizują ich przyczyny. Każdy odcinek zachęca widzów do zastanowienia się, czy prezentowane zjawiska są w ogóle możliwe.
Entuzjaści teorii dotyczących wizyt kosmitów na naszej planecie uważają, że dawno temu na Ziemi zjawili się przybysze z innej planety i zmienili bieg ewolucji człowieka. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że dowody wizyty istot pozaziemskich spotykamy na co dzień i wystarczy tylko odcyfrować przesłanie w nich zawarte, by poznać prawdę o naszych kosmicznych praprzodkach.

phpBB [video]

PS film nie wyjaśnia niczego jak to bywa w tego typach produkcjach (pożywka dla zabieganych ludzi, aby poczuli sytość wiedzy odnośnie tematu) choć i tak nie występuje całkowite zmieszanie tematu z błotem.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 paź 2009, 22:52 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Pozycja ciekawa aczkolwiek trzeba się spodziewać treści rodem poniżej przeciętnej, kanały jak Discovery czy Natural G.P. to odnóża korporacyjnych molochów dlatego ich treści stały się nie edukacyjne, a rozrywkowe. Nazywanie tych stacji edukacyjnymi (jak same siebie nazywają) obraża inteligencje wielu widzów.

więcej o tym pisane było na prawdzie w temacie: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5913

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
(...) Nazywanie tych stacji edukacyjnymi (jak same siebie nazywają) obraża inteligencje wielu widzów. (...)

Racja.
Kiedyś miałem bekę, jak oglądałem dwa osobne, nie związane ze sobą dokumenty o UFO, z jakiegośtam discovery czy innego national geographica - ale z jednej i tej samej stacji. Otóż w programie nr 1 nastąpiło totalne ośmieszenie tematu (rodem z nautilusa), w skrócie: każde UFO to balon meteo, lub ewentualnie samolot. W filmie nr 2 natomiast powstrzymano się od kretyńsko brzmiących komentarzy, i były same wywiady ze świadkami manifestacji tychże obiektów, oraz zapisy wideo, radarów, audio i inne... Wesołe, nie?

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Czyli takie "nie do wiary", wielkie buuuum i już po przerwie (reklamie) przedstawimy państwu wyjaśnienie tej zagadkowej sprawy.

Mija przerwa, niestety nie udało się nam ustalić ponad wszelką wątpliwość co to było, zapraszamy na kolejny odcinek...
:roll:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Albo "Lądowanie na księżycu: wielka ściema". Kolejne cudo z edukacyjnej TV. Tytuł przeczy treści ponieważ program obala teorie spiskową (bardzo nieudolnie).

phpBB [video]

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Trudno czepiac sie TV jezeli wystarczy zapodac Everarda, ktory przez godzine bedzie ci udowadnial teze, ze NASA nigdy nie wyladowala na ksiezycu, potem na pol godziny wskoczy na temat antychrysta i golema H. Clinton, by dalej, liczac na twoja krotka pamiec, opowiedziec ci niesamowita historie zatknietej flagi masonskiej na powierzchni ksiezyca,na ktorym przeciez nie wyladowali :lol:

divinorum: Discovery nie puszcza filmów na których nie wiadomo o co chodzi, nie opowiada o spiskach na które nie ma nawet wiarygodnych dowodów lub przypuszczeń, ponadto nikt jeszcze na ziemi nie zanotował spotkania ufo face to face rano lub wieczorem czy w nocy, coś ala spotkanie cześć :)

Awatar użytkownika

rekrul pisze:
(...) ponadto nikt jeszcze na ziemi nie zanotował spotkania ufo face to face rano lub wieczorem czy w nocy, coś ala spotkanie cześć :)

Znów gorąco namawiam do zapoznania się z przypadkiem p. Wolskiego z Emilcina. Są o tym książki Blani i innych.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka

Awatar użytkownika

rekrul pisze:
divinorum: Discovery nie puszcza filmów na których nie wiadomo o co chodzi, nie opowiada o spiskach na które nie ma nawet wiarygodnych dowodów lub przypuszczeń, ponadto nikt jeszcze na ziemi nie zanotował spotkania ufo face to face rano lub wieczorem czy w nocy, coś ala spotkanie cześć :)

Zacznijmy od tego jakie od razu NWO, 9/11 czy UFO, nie chodzi mi o poruszaną tematykę ale o jakość prezentowanej informacji, która obecnie zanurkowała tak nisko, że programy nie są już edukacyjna, a przede wszystkim rozrywkowe, mimo to stacje te nazywają siebie edukacyjnymi. Ale widzę pojechałeś po całości, nie wiem czy pamiętasz Disvoery z przed 5 lat, teraz to zupełnie inna stacja. Można dla porównania przytoczyć Planete która jest stacją edukacyjną ponieważ dokumenty na niej puszczane mają wartość w postaci przekazywanych informacji.
Te stacje molochy takie jak sieć Discovery stały się kolejnym narzędziem do wspomagania masowej produkcji ćwierć inteligentów oraz promocji przeciętności (czt. równania wszystkich do jednej linii)
A co do dowodów w sprawie spisków etc. to doinformuj się, dowodów jet cała masa, nie "nie wiadomo o co chodzi" tylko ty nie wiesz o co chodzi.

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

divinorum przykro mi ale nie wszyscy są alfa i omegą, żadna stacja telewizyjna ani programy Discovery nie tworzyli tego dla profesjonalistów, w każdym bądź razie nikt nam tego nie zapewniał, nie mniej jednak nie wiem czy wiesz ale wiele z tych esencji to filmy i sensacje doktoranckie sponsorowane nie tylko i wyłącznie przez stacje discovery ale i inne różne programy pomocnicze w tym zakresie, tak że: to nie tylko takie sobie wymysły ludzi emitujące programy tv.

Cytuj:
Znów gorąco namawiam do zapoznania się z przypadkiem p. Wolskiego z Emilcina. Są o tym książki Blani i innych.

Ale nadal nie jest to jawne spotkanie, więc równie dobrze możemy przypuszczać że jest to fake bo czemu nie ?

Awatar użytkownika

Ufff, rekul... Nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć się (ale po raz ostatni)... PRZECZYTAJ KSIĄŻKI O PRZYPADKU EMILCIŃSKIM!!!
Skumałeś już czy nie? Jak skończysz czytać to pogadamy, czy to fejk czy nie fejk, a może ćwierćfejk...
P.S. Jest mnóstwo ciekawych książek o tej tematyce (np. "Genetyka Bogów" Polki, Emmy Popik). Chcesz listę? Daj znać, nie tylko ja czytam o ufo na tym forum.

Hanna Kotwicka

Sonial13 pisze:
Daj znać, nie tylko ja czytam o ufo na tym forum.

...nawet UFO czasem czyta o sobie na tym forum ;)

Kod:
http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/200-przypadek-emilciski-1978

Nie widzę tam nic nadzwyczajnego, to jakiś stek bzdur ? nawet nie zachęca do czytania... taką bajkę to i ja mogę opowiedzieć a pseudo dowody się znajdą na które będzie przynajmniej cień podejrzeń, jak to ma teraz miejsce praktycznie na całym świecie o tematyce UFO. Teraz trochę inaczej, pewnie wielu z was od razu pomyśli że pewnie nie wierze w pozaziemskie istoty, tak wierze ale nie te tutaj, na ziemi, dokładnie te które są teraz sensacją, jeżeli ufo wygląda tak jak to wielu opowiada i to co robi, poza tym za takie przedstawianie rasy pozaziemskiej i niby bardziej inteligentnej od nas wyprzedzająca nas setki a nawet tysiące lat do przodu, jak na tym obrazku...

Obrazek

już dawno powinniśmy dostać niesamowity wpierd.....

Jeśli w tym wszystkim jest cień prawdy to nie pozostaje nam nic innego jak złożyć apel, żeby... UFO więcej się na ziemi nie pokazywało, bo to co się teraz dzieje jest swoistym obciachem na całą galaktykę, Pozdrawiam.

EDIT:

Ostatnio można zauważyć że temat UFO od kilku dziesięciu lat stał się metodą na życie, stało się to tredny ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]