Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 19:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Jak co roku kiedy zbliża się Wielkanoc wspominam czas Gwiezdnych Wojen z dziecinstwa, kiedy co roku nasza rodzima TV serwowała nam IV część STAR WARS w kolejnych latach następne :D
i tak mamy rok 2011 a ja własnie skoczyłem w tunel czasoprzestrzeni i cofnąłem się o już 28 lat :) do premiery Powrotu Jedi kiedy jako dzieciak chodziłem do kina na VI część Non-Stop były takie kina w Polsce ;) starsi pamietają :język: :lol:
Łza w oku się kręci teraz hehe
NAJLEPSZEGO NA ŚWIETA DLA WAS !!!
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :tak:
OM..
Star Wars Episode VI Soundtrack - Ewok Celebration
phpBB [video]

Oczywiście mam nadzieję, że nie wypadłem na starucha hehe ale może trochę tak bo k...cze sentymentalny się jakis robię hehe a i moje nowe pokolenie czeka na przejście przez sagę :język:
Jakie wy macie wspomnienia filmowe z przeszłości ? z czasu Wielkanocy Mruga

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2011, 14:41 
VIP Member
Awatar

Dobrze tak czasem powspominać stare dobre czasy :uśmiech:

Póki co mamy XXI wiek i gwiezdne wojny dotykają naszego podwórka. :język:
Takie skojarzenie mi przyszło gdy przeczytałem ostatni wpis INSPEKa z tematu:
http://davidicke.pl/forum/kana-filmowy-lightworkers-poland-t6833.html

Lightworkers feat. szaraki astralne versus mistrzowie astralni :wacko: :mrgreen:

Ja natomiast wrócę do tych czasów w których pomyślałbym o powyższym-paranoja :D

Jako, że świąt nie obchodzę tako pożyczę WAM zdrowia i siły!-na co dzień! :tak:

:winko:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
K-Pax pisze:
Jakie wy macie wspomnienia filmowe z przeszłości ? z czasu Wielkanocy

Kevin sam w domu 2 :shock: :lol:

A tak poważniej to święta spędzałem aktywnie...No może mniej w pierwszy dzień, bo wypadało posiedzieć z mamą i siostrą, tym bardziej jak się zjawiła rodzina. A jak to przeszło to grało się z chłopakami w piłkę, albo wsiadałem na rower i cykałem kilometry :uśmiech:

Tak :) Masz rację - Gwiezdne Wojny są już naszą rzeczywistością bardziej być może szokującą i mnej przyjemną niż to jak przedstawiał Lucas ale lubię wracać czasem w czasie bo to historia nas samych i naszych dusz, które ciągle staramy się rozwijać a takie powroty mnie przynajmniej wzmacniają i dodają MOCY ;) bo dla mnie są powrotami do szczęścia... To co mamy teraz to już inna bajka ;) dzięki Małowiedzący Mruga

To Kevina też dawali wiosną ??? Myślałem, że Kevin rządzi tylko zimą na Gwiazdkę hehe :lol: :język:

TAK. Rebelia przeciw imperium szaraków astralnych nabiera tempa. W 2012 być może uda nam się zniszczyć ich "gwiazdę śmierci".

Inspek rozumiem i nie rozumiem Cię. Lightworkersi działają MOCĄ / ŚWIATŁĘM - cokolwiek może to oznaczać, jednak trudno mi przyjąć dość "agresywną" Twoją postawę - czuję to, Moc światła jest czysta i potężna a właściwie użyta przez Mistrza nie potrzebuje słów dlatego nie rozumiem Twojego krzyku z szacunkiem :tak: również staram się kroczyć drogą Światła i jest nas coraz więcej ... mam nadzieję, że mnie rozumiesz, powodzenia i Niech MOC JASNEJ STRONY BĘDZIE Z TOBĄ :tak:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

I niech moc będzie z Nami 8-)

No dobra, moc jest z nami, ale kogo w końcu lejemy?? :drugged:

Sithów oczywiście :lol: Mruga jeśli będą podskakiwać :) bo wiadomo, my nie atakujemy lecz bronimy :tak:

Ze szczególnym zaznaczeniem motta, które jest znane chyba wszystkim na Icku i chyba wszyscy się z tym zgodzą
"Strach jest drogą ciemnej mocy, strach prowadzi do złości, złość do nienawiści, nienawiść do cierpienia ".

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jakieś może ze 30lat temu miałem okazje poznać pewną "ciocię"-gotowała dla pingwinów-czarnych jegomości odzianych w cudowne czarne sukienki.Zdziwony byłem jak mówiła,że w tak zwany "wielki piątek"
to ,co się dzieje w menu szefów parafian zakrawa,sic!,o pomstę do nieba.
Tak sobie odtworzyłem ten wątek,bo pamiętam słowa:"żebyś ty wiedział ile oni wpierdzielają kiełbachy albo golonki-posty są dla motłochu".
No dobra-przypostowałem dziś ostro-chwalił się nie będę-do wege mi nie po drodze.

Pierdzielę-choinki tym razem nie ubieram,bo znowu się zacznie coś w gwiazdach i mi się będzie ascendent skorpiona napierdzielał z Neptunem w pierwszym domu kontra jakieś teraźniejsze tranzyty. :zmęczony:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Mój mąż też opowiadał, że w młodości robił na plebanii remont i akurat był piątek. Ksiądz zaprosił ich na śniadanie i mąż patrzy a tam stół się ugina od szyn i kiełbas. A u niego w domu rodzinnym w każdy piątek był zarządzony post. Wtedy to przejrzał na oczy i od tamtej pory nie pości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]