Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 lis 2017, 18:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, przepraszam jeśli wstawiłem post w nieodpowiednim miejscu ale jestem zdesperowany i potrzebuje pomocy ludzi którzy się interesują takimi sprawami. Mianowicie oglądałem kiedy "Boso przez świat " na youtubie i Pan Wojciech Cejrowski opowiadał o majach i gdy zszedł do grobowca pod ziemią zaczął opowiadać o pokrywie grobowca oraz o hieroglifach. Stwierdził on ze były bardzo niestarannie wykonane oraz ze miały bardzo małe znaczenie. Moje główne pytanie zaczyna się w chwili gdy jak to zwykle bywa po obejrzeniu jakiegoś interesującego filmu na yt chcę sprawdzić inny punkt widzenia i przewijam na dół aby poczytać komentarze. Niestety pod filmem znalazłem tylko kilka krótkich wpisów, a jeden autor nie zgadzał się z Cejrowskim i wstawił link do link do innego filmu na yt, był on w paru częściach / partach chyba podzielony na 9 lub 12 tak że pierwszy film był oznaczony 1/9 lub 1/12 co takiego. Obejrzałem parę odcinków i jakoś mi sie nie chciało bo byly zbyt długi, ale nie zapisałem ich bo stwierdziłem ze w każdej chwili mogę go odnaleźć po filmie Boso przez świat. No i gdy chciałem wrócić do filmu okazało się, że odcinek został osunięty z yt razem z linkiem do filmu, który chce odnaleźć. Potrzebuje waszej pomocy. Nie znajedzie się osoba która może widziała film, który był wykładem jakiegoś profesora, chyba anglik to był, udzieła on wykładów przed publicznością i to było nagrywane, w nowym yorku i innych miastach, opisywał on własnie te hieroglify z tego sarkofagu, mówił o ich wyjątkowym znaczeniu. Mówił też o pasach Van Allena, o wpływu słońca na zycie na ziemi, o co miesięcznym przebiegunowaniu słońca, rozwijał on wzór E=mc^2 w taki sposób, że Bóg to czysta energi (E) a cały nasz materialny wszechswiat to włąsnie druga strona wzoru masa * predkość . Oraz uważał, że jeśli jesteśmy dobrzy dla innych nasza energia(częstotliwość wzrasta) dzieki temu zbliżamy sie do lewej strony równania, rodzimy się jako ludzie bogaci i będąc nimi nadal będziemy dobrzy dla innych to wkoncu trafimy do Boga czyli ( przemienimy sie w czystą energię (Bóg to czysta energia) a jeśli będziemy krzywdzić innych to nasza częstotliwość ( energi) bedzie maleć i bedziemy mieli wiecej pecha lub możemy się odrodzić jako np stado nierozumnych komarów. Jeśli ktoś zna linka lub nazwę filmu, albo jesli pomoze poszukać był bym bardzo wdzięczny.

Jeśli post jest w złym miejscu proszę go nie usuwać tylko przenieść w odpowiednie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lis 2017, 21:07 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Witam: Bardzo trudna sprawa,po mimo zainteresowania tymi tematami to trudno jest skojarzyć. W internecie jest tego cała masa. A nie które się powtarzają ,klonują ,dzielą. Co mogę poradzić na przyszłość. ( ja to robię ). Zapisywać adres z paska adresu. Ja wiem jest to bardzo nie wygodne i żmudne. ( niektóre adresy są bardzo długie ) .Myślę o zapisywaniu w zeszycie, a nie w plikach Pc-ta. ( dlaczego ? ) ja już straciłem takie dane, i to na zawsze. A w zeszycie mam do dzisiaj,plus do tego krótka recenzja, o czym to jest ,jakie długie ,jakieś uwagi. Nie ma żadnego problemu z odnalezieniem tego filmu – nagrania. Druga moja rada ,ważne filmy zapisuję na serwer, jestem w tej dobrej sytuacji że takowy mam ; ( leży pod łóżkiem ).
Albo – dysk używany od laptopa + kieszeń, na ten dysk. Najpierw nagrywasz na Pc-ta. A potem przegrywasz na ten przenośny dysk ,takie małe archiwum. Takie zabezpieczenie to prawie 100%, pewności że to wszystko się zachowa. Dla potomności. Koszta są naprawdę nie wielkie; Kieszeń 20 – 25 zł. Używany dysk od laptopa można kupić od 30 – 40 zł. Ten zestaw działa naprawdę. Wyśmienicie.
Przykro mnie że nie mogę pomóc .Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]