Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

A dlaczego umieściłeś te przezroczyste kropki w rzędzie? Nie wierzę, że tak to widzisz, a to fałszuje. Co do moich anomalii to nie umiem się bawić w photoshopa więc muszę opisać. Przezroczyste "bańki" widzę, tyle, że są bardziej porozrzucane. Kiedy patrzę w niebo widzę jakby strumień czarnych plamek który biegnie prosto w moją głową z olbrzymią prędkością, te plamki jakby we mnie uderzają. Kiedy w słabo oświetlonym pomieszczeniu patrzę na podłogę, widzę pełno wolnych cząstek, które śmigają, wirują, uderzają w siebie, jeden wielki chaos cząstek. I jeszcze najdziwniejsze zjawisko, od jakiegoś czasu - kilka razy dziennie pojawia się przed oczami fioletowe światełko, jakby taka dioda, zazwyczaj nie w centralnym punkcie widzenia. Zdarza się to również w nocy, to akurat jest na tyle dziwne, że mnie zaczyna zastanawiać.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 mar 2013, 21:07 
VIP Member
Awatar

Przeczytałem, ale... no jak? To jest zbyt regularne, zakłóca przekaz, chyba, że rzeczywiście widzisz rząd kropeczek. Chodzi mi tylko o to

Wydaje sie mi ze to są tak zawane mroczki, albo inaczej widzisz fale energetyczne. Niech zgadne najwiuęcej ich widzisz na niebie oraz wodzie?

Ja tez mam tak, ze w ciemnosciach szczegolnie widze wyraznie energie idaca z czubkow palcow, dookola dloni taka jasna otoczke.

W dzien, jak patrze na ludzi, bywa ze widze wokol nich jasna otoczke. Czasem w trakcie rozmowy z kims otoczka wokol niego staje sie wieksza i jasniejsza. Sa ludzie, ktorzy maja te otoczke slaba, sa tacy, ktorzy maja ja duzo silniejsza.

Kiedys weszlam na poczte, byla duza kolejka, stalam tak i czekalam na swoja kolej. Bylo kilku pracownikow poczty. W miedzyczasie wszedl jeden. Ogolnie nie zwrocilabym na to uwagi, ale jeden z nich (z pozoru sztywny i nieuprzejmy) mial niesamowicie jasna otoczke, prawie biala. Przy nim osoby, inne osoby tam mialy duzo slabsze lub prawie niewidoczne otoczki... (ja po prostu tak to odbieram), u niego bylo to bardzo intensywne.
Podeszlam do niego, bardzo uprzejmy czlowiek, obsluzyl bardzo fajnie, zagadal wesolo do mojej cory.

W kazdym razie nie jest tak, ze widze to caly czas, ale od czasu do czasu nagle widze u jakiegos czlowieka takie cos wlasnie. No piekne to jest. Czasem jest tak silne, ze zatyka buzie. :)

Co do doswiadczen trudno jest opisywac doswiadczenia. Slowa sa takie nieprecyzyjne. Moglabym sie tu rozpisywac (zreszta mysle, ze duzo osob tak ma, tylko po co?)...
To czesto sa subiektywne odczucia. Wiazemy je potem ze slowami, ktore w innych po przeczytaniu moga wzbudzic zupelnie inne odczucia i wyobrazenia. Takze to takie to opisywanie... I tak nie da sie tego przekazac, czego doswiadczylo sie samemu... przynajmniej nie w 100%. Mozna jedynie probowac.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]