Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 kwie 2018, 3:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej :) Nie wiedziałam, w jakim dziale zadać to pytanie. Od jakiegoś czasu interesuję się życiem po śmierci i takimi tematami. Głównie oglądam filmiki na you tube. Z tego wyłania się taki obraz, że wokół nas istnieją być może światy/wymiary/istoty, których nie możemy zobaczyć, bo mamy na przykład za niskie wibracje i nie jesteśmy do nich energetycznie dostrojeni. Ale jak byście takie informacje skonfrontowali z nauką? Co byście odpowiedzieli komuś, kto patrzy na to przez pryzmat naszej kultury/systemu logicznego? Jak się mają takie informacje do zarzutu, że nie zostało to udowodnione naukowo, a wibracje w rozumieniu fizyki oznaczają coś innego. Czy takie założenia, hipotezy, że istnieją osobiste wibracje, byty są czymś poparte. Bo jeśli nie, to ktoś mógłby powiedzieć, że wzięły się z czyjejś wyobraźni i nie są realne. Co można odpowiedzieć komuś, kto nam zarzuca, że takie informacje to stek bzdur?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sty 2018, 21:13 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

melka pisze:
Ale jak byście takie informacje skonfrontowali z nauką? Co byście odpowiedzieli komuś, kto patrzy na to przez pryzmat naszej kultury/systemu logicznego? Jak się mają takie informacje do zarzutu, że nie zostało to udowodnione naukowo, a wibracje w rozumieniu fizyki oznaczają coś innego. Czy takie założenia, hipotezy, że istnieją osobiste wibracje, byty są czymś poparte. Bo jeśli nie, to ktoś mógłby powiedzieć, że wzięły się z czyjejś wyobraźni i nie są realne. Co można odpowiedzieć komuś, kto nam zarzuca, że takie informacje to stek bzdur?

Ująłbym to krótko: być może nie posiadamy jeszcze umiejętności oraz urządzeń, aby to móc odpowiednio zbadać. Najlepiej jest też posługiwać się analogicznymi sytuacjami z historii ludzkości i jest wtedy poparcie wcześniej tezy (brak urządzeń oraz umiejętności). A oto kilka luźnych przykładów:

1. Wirusy i bakterie - Czy wiedziano o nich np. w starożytności lub średniowieczu? Czy były wtedy mikroskopy, aby móc je obserwować?
2. Fale elektromagnetyczne spoza zakresu widzialnego - istniały zawsze, ale nie było urządzeń do ich odbioru, przetwarzania.

I teraz przenieś się w myślach do średniowiecza lub antyku i przeprowadź sobie w myślach rozmowę na temat fal radiowych z ówczesnym uczonym człowiekiem. Czyż dla tamtej osoby też nie byłby to stek bzdur i herezji? :mrgreen:

To tyle i tak na szybko.

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@melka -piszesz,że się interesujesz tego typu tematyką
Szkoda że Ci inni interesujący się tym odpadają w przedbiegach;może inaczej:nic nie znaleźli więc odpuścili.
Bo doszli do wniosków,że tak naprawdę należy wierzyć w Aniołki i takie tam duperele w stylu "zbawienie"
Zgadza się to co napisałaś
Cytuj:
...że wokół nas istnieją być może światy/wymiary/istoty, których nie możemy zobaczyć, bo mamy na przykład za niskie wibracje i nie jesteśmy do nich energetycznie dostrojeni.

Tych tak zwanych światów jest taka masa,że głowa mała i nie ma co do tego mieszać tak zwanej nauki-ściemy szyte grubymi nićmi!

A teraz wyobraź sobie,że gdzieś ktoś odkrył takie urządzonko na bazie elektroniki,przy pomocy którego można nawiązać kontakt z kimś kto już z tego świata odszedł-wibracje co poniektórzy mają takie że nie wiem czy jakakolwiek skala tu istniejąca jest w stanie to opisać,nakreślić.
Zgadzam się-nie jesteśmy dostrojeni w żaden sposób-musimy się posiłkować elektroniką,której ponoć nie ma bo nie stworzono.Ja uważam że jest,ale nikt tego nie wrzuca do masowej świadomości,czy nie zapodaje schematów jak sobie to zbudować,na zasadzie DIY..no byłby raczej samobójcą strzelającym sobie dwie kulki w tył głowy-tak by go zdiagnozowano albo by zniknął..był/nie ma.

Jest tego masa wokół-ktoś chciałby uwierzyć że nie wiejące powietrze wokół wypełnia "coś" innego,jakiś byt?
No jak to odczuć?Przeczucia,inne wibracje?-ale do tego trzeba sensytywności,z którą jest różnie jeżeli chodzi o odbiór.
Tego typu tematyka spędza mi sny z powiek i generalnie krótkie wspominki jakieś tu zapodaję po różnej tego typu tematyce...widziałaś tu takie tematy? :)
:
co-mowia-umarli-b-d-benedikt-fr-t15327.html
czy
jeanne-morrannier-listy-z-zaswiatow-fr-t16066.html
czy taki film"Caling earth",genialny![odnowiłem teraz linka]
transkomunikacja-prof-ernst-senkowski-napisy-pl-t6506.html#p209795

albo już z grubszej rury,bo to nie tylko jestem/byłem/nie ma mnie:
w-poszukiwaniu-grace-dr-bruce-goldberg-fr-t15125.html
P.S.
sporo opracowań mam na chomiku,bo niestety pdfarchive mi to udupił swego czasu

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Czołem. Ja bym tak od razu nauki nie negował, bo ona odnosi się do tego co jest dla nas namacalne. Już ktoś dokonał obliczeń tego, ile mózg informacji przetwarza tzn. ile do niego dociera. To, że nie widzimy "innych rzeczywistości" wynika z tego, że widzimy świat w spektrum światła widzialnego, a poza tym mózg posiada ograniczoną liczbę bitów informacji, którą przyjmuje i przetwarza. No więc mamy fizyczne, mechaniczne ograniczenie w percepcji. Nie widzimy w ultrafiolecie czy podczerwieni, bo nasze narządy odbiorcze anatomicznie nie zostały zaprojektowane do percepcji w tym spektrum światła, a światło, to wibracja. No więc nasze oczy odbierają wibracje jedynie takiego spektrum, które są odbierane przez nasze oczy. Posiadamy jednakże kamery i matryce, które są w stanie przetwarzać obraz w spektrum termicznym, ultrafioletowym, podczerwonym. A więc posiadamy już takie narzędzia, tylko one nie ujawniają niczego poza tym, co już znamy. A wiec w ultrafiolecie nie pojawiają się żadne inne istoty, które moglibyśmy rozpoznać jako istoty z innego wymiaru, bo spektrum ultrafioletowe należy do spektrum świata fizycznego, który jest taki, jakim go znamy. Do obserwacji czegoś z zupełnie innej rzeczywistości potrzebowalibyśmy urządzeń zdolnych do rejestrowania tzw. innej gęstości materii, ale nie znamy takiej materii, bo otacza nas tylko nam dobrze znana materia. Dlatego tego na dzień dzisiejszy raczej nie da się zgłębić przy pomocy dostępnych metod. Wojsko w USA na przykład może mieć już jakieś metody, ale my się o nich raczej nie dowiemy za naszego życia.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Czołem. Ja bym tak od razu nauki nie negował, bo ona odnosi się do tego co jest dla nas namacalne. Już ktoś dokonał obliczeń tego, ile mózg informacji przetwarza tzn. ile do niego dociera. To, że nie widzimy "innych rzeczywistości" wynika z tego, że widzimy świat w spektrum światła widzialnego, a poza tym mózg posiada ograniczoną liczbę bitów informacji, którą przyjmuje i przetwarza. No więc mamy fizyczne, mechaniczne ograniczenie w percepcji. Nie widzimy w ultrafiolecie czy podczerwieni, bo nasze narządy odbiorcze anatomicznie nie zostały zaprojektowane do percepcji w tym spektrum światła, a światło, to wibracja.

j-bartley-wywiad-z-uprowadzanym-o-reptylianach-i-hybrydach-t12305.html#p169286

Tu na forum jedynie pokazujemy dogmatyzm obecnej nauki, opartej w wielu wypadkach na teoriach po prostu błędnych, ale nie wrzucamy też wszystkiego do kosza bo potem ziemia się robi płaska a ktoś kto nie zna podstaw elektryki buduje cudowne generatory keshe....

Jak poczytasz materiały na forum to nawet zrozumiesz jak ta, czy inna "cudowna" technologia działa. Amerykanie mieli już podstawy teoretyczne wielu rożnych "magicznych" technologi w latach 50tych (odziedziczonych po Niemcach którzy zamiast einsteinowych niedopracowanych teorii bazowali choćby na fizyce Viktora Schaubergera ) zresztą materiały skradzione tesli też pewnie nie poszły na marne- a wszytko to zawierało się w tej samej domenie wiedzy, bazowało na fizyce wiru, pól elektromagnetycznych- wszytko było komplementarne, doskonale się uzupełniało, i miało odzwierciedlenie w przyrodzie i kosmosie.

Fizyka Fizyka i jeszcze raz Fizyka- tylko ta która jest sensowna jako całość i nie łata dziur w swoich teoriach ciągle nowymi równaniami matematycznymi, czarnymi dziurami, czarną materią itp. Problemem jest tylko ze Prawdziwa Fizyka rozpiernicza zakłamane fundamenty całej tej patologicznej cywilizacji i przekracza-jako konsekwencja- poza zdolności akceptacyjne i wyobraźnie człowieka odnośnie WSZYSTKIEGO.

Zamiast filmów o "wibracjach duchowych" na YT zacząć od electric universe,

Cały dział elektrycznego model-elektrycznego-wszechswiata-f89.html

Prace Thornhilla z ThunderboltsProject

https://www.youtube.com/channel/UCvHqXK_Hz79tjqRosK4tWYA

Zamiast Kiepskich teorii Einsteina(który sam to przyznawał)- i bez którego Niemcy byli w stanie opracować przynajmniej podstawowe założenia napędów "antygrawitacyjnych" - lepiej poczytać prace waltera russella

https://lightspeedzero.wordpress.com/20 ... r-russell/

I nagle wszytko cudownie się wyjaśnia....bez potrzeby ciągle nowych teorii, religii. Podróżowanie pomiędzy gwiazdami, inne wymiary, dusza, itd.

Polecam sobie obejrzeć - bo w pigułce pokazuje parę ciekawych wątków.

Jason Verbelli - Order from Chaos - The Geometry of Implosion [ Napisy PL ]
phpBB [video]

Dan Winter i jego prace opisujące powiązane DNA z częstotliwością, prądem elektrycznym, emocjami itd

https://www.youtube.com/watch?v=AG9fiO7e5bE
https://www.youtube.com/watch?v=3x5I3_2vpfQ

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]