Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 mar 2021, 12:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 mar 2010, 15:32 
VIP Member
Awatar

bardzo ciekawy film.Ktoś zadał sobie wiele trudu żeby to nam unaocznić,przybliżyć.Można by się doczepić że w kilku miejscach przesada np.serpentynki na maśle czy tp.ale dlaczego identyczne na komórkach czy innych produktach.Teksty od tyłu ciekawe na ile łapie to podświadomość

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rozwinięciem tematu z filmu jest ksiazka Marcel'a Messing'a pt : WWW:Czy się przebudzimy ? O ukrytych siłach za kulisami wydarzeń światowych . Taki jest pełny tytuł .

Life's a never ending wheel ...

Zabrakło na filmiku :ninja: :wacko:

Obrazek

666 jest liczba człowieka, który uznał się za Boga. Lucyferianizm nie polega na składaniu w ofierze dzieci...

Lucyferianizm = Humanizm :o

...znowu Cooper :tak:

The Luciferian Doctrine - William Cooper
phpBB [video]

Awatar użytkownika

timewave dobra fotka - a płaszczyk dostał chyba od lady gaga ...

Mason33 pisze:
... Lucyferianizm = Humanizm :o

Ekumenizm (z gr. oikumene), ruch na rzecz jedności Kościoła, zwany też ruchem ekumenicznym (przede wszystkim w kościołach protestanckich oraz Kościele RzymskokatolickimKatolicyzm (z gr. καθολικος, katholikos - powszechny)
:?

Cytuj:
Jr 17,5-8 Błogosławiony, kto pokłada ufność w Bogu.

"Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Boga odwraca swe serce.

Jest on podobny do dzikiego krzaka na stepie. Nie dostrzega, gdy przychodzi szczęście. Wybiera miejsca spalone na pustyni, ziemię słoną i bezludną.
Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Bogu, i ten jest jego nadzieją. Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą, co swe korzenie puszcza ku strumieniowi. Nie obawia się, skoro przyjdzie upał, bo utrzyma zielone liście. Także w roku posuchy nie doznaje niepokoju i nie przestaje wydawać owoców". ...

Jeden z punktów religii nwo dla m(n)as:

Gdy odrzucisz Boże Prawo i rady Stwórcy, sam dla siebie będziesz prawem; to ty będziesz ustanawiał normy, jakich zechcesz się trzymać, i określał, co w życiu jest ważne, a co nie.

vide "dekalog" Georgia Guide Stone :ninja: :wacko: :evil:

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Jadczykowa pisała w swoich chanellingach, że Lucyfer to upadły anioł czyli człowiek..Upadły wyłącznie dlatego, że Reptilianie dokonali manipulacji genetycznej i rodzaj ludzki po prostu"upadł"

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Właśnie też nad tym myślałem bo ostatnio tematy demonów są tu popularne. Sam widziałem to w tym channelingu. A co jak my jesteśmy lucyferem ?

Kaliber 44- plus i minus od tyłu (poprawiona w 100%)
phpBB [video]

nie to żebym "zaśmiecał"forum rzeczami nie w temacie.Na Y.T jest sporo kawałków puszczonych wstecz nawet z dobranocek dla dzieci.Zatem sugeruje że wychodzi to nieświadomie dla twórców,raczej wychodzi to odgórnie-ze sfery duchowej która może to kontrolować i pobudzać do tworzenia aby efekt był właśnie taki.

> Marty.

W sumie, podczas obserwacji piekiełka na ziemi można wysnuć wniosek, ze ten plan to jedna wielka kwarantanna - coś mi się zdaje, że to Jezus mówił: "wszyscy jesteście źli".

Może wzięli nas tu wszystkich i zgromadzili do rekonstrukcji / zmiany / przetworzenia za pomocą trudnej szkółki w postaci prawdziwej ścieżki zdrowia, takie przymusowe sanatorium dla wytrwałych jak w szpitalu ze "specjalistami" wiadomej profesji. :ninja: :wacko:

Awatar użytkownika

timewave pisze:

Może wzięli nas tu wszystkich i zgromadzili do rekonstrukcji / zmiany / przetworzenia za pomocą trudnej szkółki w postaci prawdziwej ścieżki zdrowia, takie przymusowe sanatorium dla wytrwałych jak w szpitalu ze "specjalistami" wiadomej profesji. :ninja: :wacko:

Coś mi się tak wydaje właśnie, że to jest test.. Tylko, że tak naprawdę jeszcze się wszystko nie wydarzyło.. Biblia mówi, że nadejdą czasy gdy "ojciec wyda syna a syn ojca".. Być może wiąże się to z dyskryminacją wiary po wprowadzeniu przez NWO substytutu w postaci czczenia Gai?? Dla twórców NWO odstrzelenie niepokornych chrześcijan to pestka więc może o tym mówi Biblia..kto wie?

Odnośnie piekła to nie wiadomo czy nie istnieje biorąc pod uwagę dziury w ziemi gdzie są obserwowane NOLE poza tym są też obserwowane USO na terenach morskich więc nie wiadomo gdzie te bydlaki przesiadują..
Być może piekło jest całkiem realne..zwłaszcza przestrzeń blisko jądra ziemi gdzie przypuszczalnie nie panują temperatury rzędu kilkunastu stopni jak na ziemi.. :? Najgorszy jest fakt, że to wszystko przed nami i jakoś nikt nie patrzy na nasze uczucia i cierpienia z tym związane..Może to Reptilusy zgotowały tą agendę?

Marty pisze:
... nadejdą czasy gdy "ojciec wyda syna a syn ojca"...

W sumie to już było i jest - "pawka morozow", "hitler jugend", obecnie "obama jugend" - "kultura" donosicielstwa, z głupoty, zazdrości etc. niskich pobudek przemycanych pod płaszczykiem np. "patriotyzmu" itp.

A wszystko dopiero przed nami, na razie mamy przedsmak np. ze szczepionkami, które faktycznie im nie wypaliły tak jak chcieli więc kombinują dalej.

Właśnie w Biblii jest taki o tym zapis: "gdyby nie zostały skrócone owe dni NIKT by nie przeżył" :wacko: :shock: :zły:

Uważam, że to mówi samo za siebie jasno i dobitnie. :uoeee:

Awatar użytkownika

... co trudne za nami , co najtrudniejsze przed nami ...

Po pierwsze- we flagowym filmiku- co to za ścieżka dźwiękowa? Mam wrażenie, że pochodzi z jakiegoś filmu ale mimo, że mam do takich rzeczy pamięć fotograficzną, jakoś nie mogę złapać śladu.

Jeśli chodzi o film, "zawijaski" są coraz popularniejsze w najnowszej stylistyce i nawet teraz mogę się odwrócić i na pluszowej krowie mojej córeczki są wyszyte wielkie, różowe szósteczki. Ale jakość nie łatwo mi uwierzyć, że TESCO przemyca treści satanistyczne dwulatkom. Szóstka to jednak nadal cyfra i jeśli doszukiwać się znaczeń to w poważnych projektach graficznych i opracowaniach a nie na koszulce Britnejki, która założy wszystko oby zwrócili na nią uwagę. Z resztą ile chłamu nosi się teraz tylko dlatego, że szokuje? Koszulki dla czterolatków z czaszkami.

Ale- jest coś co mnie poruszyło a mianowicie politycy i sam Benedykt, którzy jako osoby publiczne i często bardzo kierowane przez swoich doradców od wizerunku publicznego swobodnie szastają łebkiem szatana na prawo i lewo, beztrosko się przy tym uśmiechają. Maja mentalność Brytnejki czy być może jawnie z nas kpią? Ale Benedykt?

I jest w tym jakaś niedoróba. Czy to możliwe, żeby zakamuflowani agencji, tajne projekty i tajemnicze postacie za kurtyną pozwalały, żeby tak podrzucać argumenty czy też jest to sposób na mydlenie ludziom oczu i odwracanie uwagi od tego co tak naprawdę jest ważne- nie to ile szóstek jest na pudełku margaryny ale to CO jest w margarynie?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kokain pisze:
Ale- jest coś co mnie poruszyło a mianowicie politycy i sam Benedykt, którzy jako osoby publiczne i często bardzo kierowane przez swoich doradców od wizerunku publicznego swobodnie szastają łebkiem szatana na prawo i lewo, beztrosko się przy tym uśmiechają. Maja mentalność Brytnejki czy być może jawnie z nas kpią? Ale Benedykt?

Proponuje oglądnąć wykłady Z. Popko(sa tez na forum lub ten od 8.06 minuty http://vimeo.com/8757905) lub możesz poczytać o odwróconym krzyżu >> http://powrotdonatury.net.pl/pdf/Antychryst.2007_666_kolor.pdf

Cytuj:
Jeśli chodzi o film, "zawijaski" są coraz popularniejsze w najnowszej stylistyce i nawet teraz mogę się odwrócić i na pluszowej krowie mojej córeczki są wyszyte wielkie, różowe szósteczki. Ale jakość nie łatwo mi uwierzyć, że TESCO przemyca treści satanistyczne dwulatkom.

Tesco niema pojęcia dlaczego tak jest, dla nich to po prostu zabawka z jakimiś wzorkami, pokaż ta zabawkę komukolwiek kto nie ma pojęcia o satanizmie itp. będzie to po prostu zwykła krowa nic szczególnego.

Właśnie- jeśli dla przeciętnego wyjadacza chleba zawijaski znaczą tyle co zawijaski, jaki sens jest szprycować kulturę symbolami, które rozumie garstka wybrańców? Żeby mogli ranną porą mrugnąć do pudełka z margaryną zadowoleni, że wiedzą coś czego inni nie?

Nie neguję faktu, szukam jedynie uzasadnienia. Podprogowa informacja to wiadomość przemycana w taki sposób, że ludzkie oko widzi ale mózg interpretuje bez użycia świadomości. Wiadomość natomiast ma wpływ na podświadomość, gdzie dobrze zaserwowana wpływa bezpośrednio na świadome i odruchowe zachowania. A większość z tego co pokazano na filmie to zwykłe, jawne sugestie i odniesienia do symboliki.

symbolika jest niedwuznaczna a sugestie jawne lecz czasem dlatego że uwidocznił je twórca tegoż filmu.Jeśli są to np.satanistyczne wtsawki ukryte,to komu torują drogę?,kto czuje się przy nich swojsko?Ci którzy chcą czuć że są u siebie

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Znak Bestii 666 - Przekaz Podprogowy
phpBB [video]

staroć,ale tu nie widziałem.

Zaczyna się od dzieci,a potem jakoś
leci
disney-i-mtv-satanistyczne-przekazy-podprogowe-informacje-t63.html
disney-deception-t3648.html

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo dobry materiał wkleiłeś z tym znakiem bestii. w 2:18 minucie filmu pojawia się spiralny wąż z ukrytym 666 i podpisane jest Caen. a wiadomo ze Can, Kane, Cain/Kain, i tu Caen to z wielu jezyków w różnych kulturach dotyczy węża. A co co ciekawe u nas w Polsce jest taki raper Kaen, wzorujący się na Eminemie, który jest marionetką Illuminatów. Kaen się wyrzeka cały czas ze wzoruje się na Eminemie. Raz nawet tłumaczył że ta jego ksywka to nie od jego inicjału bo inicjały ma inne niż KN, a skąd na prawdę jest ta jego ksywka to tłumaczył w bardzo zawiły i niezrozumiały sposób. Bardziej tłumaczył skąd ten jego wizerunek że nosi maskę, ze jest brudnym przesiąkniętym patologią wyklętym dzieckiem a maska to symbol, pod którym chce ukryć swoją twarz... troszeczkę ten "brud" pasuje do biblijnego Kaina... i od razu to skojarzyłem, poza tym marketingowo jest on mocno wypromowany że większość słuchaczy rapu bardziej uważa go za mainstreamowy produkt niż niezależnego rapera z talentem. Jak dla mnie tym zakulisowym draniom może zależeć na wykreowywaniu tego typu wizerunków z taką ksywką. Jak są tu słuchacze rapu znający temat to co o tym sądzicie, mieliście takie rozkminki o Kaenie?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mam do Was,oglądających czy tylko słuchających takie od siebie kilka zdań
NIKT tego nie badał,NIKT tego nie wyłapał,
ale to co slyszycie z TVPiS i czego nie usłyszycie ,to jakby było po drodze z uwzględnieniem ułomności.
Waszych umysłów,na tym bazują i za cholerę nie zauważycie podtekstów-zresztą wpie.doliliście sobie tą "religię" wg własnych idei,widzimisię,pie.dolisię,nieważne-jeden za wszystkich i ubić pozostałych 3ech...a może to muszkieterowie?Zbawcy?
,
ZA NIC [znaczy co mocherowe "za wszelką cenę"

warto się bić za nic?
Macie gromnice i paciorki-NIC mi do tego,
ja nawet śpiochom jestem w stanie podłożyć kłody pod nogi-dla wygody,zebyście przypakiem sobie siniaków nie odpdolili na kolankach..
,
nie od Ciebie to zależy,przykro mi :-((

na dwa razy zapodam,bo coś mi się upomniało by wyrzygać:
1
Obrazek
2.
Obrazek
,
i zapodam piosenkę,która się ...hmmm..nie odbyła się,a z deczka zaczęłą-sam link/sam obczaj-13/01/2019-Gdańsk
https://youtu.be/osNsn0Rg4nQ
Jakby ktoś chciał poczytać o kontroli czapek ,to są tu tematy o kontroli grzywki

,
takie tam znowu mi,mnie -ktoś ,gdzieś poukładał klocki.
Strach się bać,a bać się to podstawa tej "cywilizacji"
/*/
gwiazdka,zamiast pozdro [stopień wojskowy powielany jak gra na pianinie],czyli dupek zażąda dupka i poskdamy inne pianino/lud tak chce

Bethoven się ukłoni.
noo,
za twoje zdrowie mały,napoleonku
:kotek:

Awatar użytkownika

Kurde szkoda, że film dara "Znak bestii przekaz podprogowy" zniknął. Ale znalazłem coś podobnego wartego by wkleić to w ten temat jako uzupełnienie.
UKRYTE SYMBOLE MASONÓW W ZNANYCH LOGACH
phpBB [video]

dla ciekawskich.... jest też 2 część

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]