Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2019, 16:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

instrumentarium dla poszerzenia możliwości ludzkiego umysłu
zdecydowanie antysystemowy patent :tak:

Cytuj:
Na katedrze fizyki komputerowej MPU pod kierownictwem profesora J.P. Pytjewa było stwierdzono, że uczniowie W.M. Bronnikowa świadomie kierują długością fał przy "radarowym widzeniu mózgiem" z zamkniętymi oczami. Metodę w praktyce po raz pierwszy zastosowano na katedrze chorób oczu Akademii Medycznej w Twieri (kierown. katedry P.N.Popow). Na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym otwarto specjalistyczne centrum kształcenia według metody W.M.Bronnikowa. Ten nowy system wykładano studentom filii Państwowego uniwersytetu Pedagogicznego. Główny Oddział Ministerstwa Zdrowia Rosji potwierdził wysoką efektywność i korzyści metody (stabilne rezultaty rehabilitacji inwalidów, rozwój fenomenalnych zdolności u dzieci). Instytut Mózgu Człowieka (Kierown. Nauk.N.P.Bechterewa) wysoko ocenił systematyczność i bezpieczeństwo metody. Filie Akademii powstały w 60-ciu miastach Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi i za granicą. Zanim nasz rosyjskojęzyczny tłumacz upora się z tekstami, poniżej prezentujemy przedruk artykułu, który ukazał się w 31 stycznia 2003 w magazynie REPORTER Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego.

http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1487

Cytuj:
Żyjemy w trzecim tysiącleciu nie wiedząc o tym, że Natura wyposażyła nas w doskonałe, fenomenalne możliwości i zdolności. Współczesna nauka udowodniła, że wszystkie ludzkie choroby, wszystkie rodzaje niesprawności są w bezpośredni sposób uzależnione od stopnia rozwoju struktur mózgu oraz harmonii procesów energetycznych w organizmie człowieka i otaczającej go przyrody. Stwierdzono, że wykorzystujemy zaledwie 4-6% zasobów naszego mózgu, reszta zaś pozostaje niewykorzystana.
Co zrobić, aby to zmienić?

Istnieje taki sposób!
Jest nim jedyna w swoim rodzaju metoda, opracowana przez Wiaczesława Bronnikowa - doktora filozofii, znanego całemu światu specjalistę w dziedzinie wiedzy o człowieku. Bronnikow stworzył niepowtarzalny, nadzwyczaj efektywny system doskonalenia człowieka na podstawie aktywizacji nadświadomej funkcji organizmu i jej rozwoju w harmonii z funkcjami świadomości oraz podświadomości. Oparte na technikach Wschodu ćwiczenia uaktywniają pracę półkul mózgowych. Umożliwiają pozbycie się chorób uważanych za nieuleczalne, zatrzymują procesy starzenia, pomagają odzyskać energię
i radość życia.
Drogą nieskomplikowanych ćwiczeń, udaje się otworzyć nowe, fantastyczne możliwości organizmu. Człowiek, po opanowaniu metody, potrafi szybko i sprawnie regenerować siły, nie przemęczając się wytrzymywać różnorodne obciążenia, rozwinąć intuicje, poszerzyć zakresy pamięci.
A ponadto uczy się nowych sposobów widzenia bez wykorzystania aparatu wzrokowego.

Ludzie pracujący według metody W.Bronnikowa widzą z opaską na oczach - orientują się
w przestrzeni, czytają teksty, postrzegać otaczającą przestrzeń dzięki nowej właściwości mózgu (tak jak widzą świat delfiny i nietoperze). Widzą samego siebie, swoje organa wewnętrzne, potrafią zdiagnozować i wykonać korekcje własnego organizmu, a ponadto pomagać innym.
Niewidomi mogą nauczyć się widzieć przy pomocy widzenia alternatywnego, nawet w przypadku całkowitego braku oczu. Słabo widzący odczuwają wyraźną poprawę wzroku, sparaliżowani zaczynają poruszać się, rozwijając wirtualne związki biologiczne (tak proste, jak i zwrotne) pomiędzy mózgiem
a mięśniami.

Osiągnięcia W.Bronnikowa znalazły odbicie w licznych filmach, audycjach telewizyjnych,
na łamach prasy i w materiałach konferencji naukowych na całym świecie.
Metoda jest opatentowana w wielu krajach.

http://www.amida.pl/home.php?dzial=5&page=home
coś po rosyjsku [Youtube] http://www.youtube.com/watch?v=iE447suu ... re=related[/Youtube]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lis 2010, 23:31 
VIP Member
Awatar

Na czym polega ta metoda?

BioSine pisze:
Na czym polega ta metoda?

przeczytaj cały artykuł z linka do FN - reszta na YT ale po rusku niestety

To są skillsy dopiero. Jakbym przeszedł ten kurs to całymi dniami bym siedział na rynku z opaską na oczy, markerem i kilkoma blokami a4. Owieczki by się budziły jak las na wiosnę :D
Jest to plan...

Ojojoj, swietne znalezisko, nie znalem tego Pana wczesniej. Strasznie to ciekawe - ach, ta Rosja :lol:
W nagraniu lekcji nr 1, ktore wczoraj obejrzalem Wiaczeslaw jawi sie jako bardzo zaznajomiony z obecna sytuacja ucisku mas ludzkich i jest b. zdeterminowany by edukowac jak najwiecej ludzi wyksztalcajac w nich anty-rezimowe zdolnosci poczawszy od samo-kontroli na poziomie energetycznym (kondycja zdrowotna), do wlasnie "radarowego" widzenia, konczac na tematach holograficznych.

I stopień 800.00 zł
II stopień 1000.00 zł
III stopień 1200.00 zł

http://www.amida.pl/home.php?dzial=0&page=sklep&grupa=Kursy&kat=Metoda+Bronnikowa

Cena jest sroga więc trzeba poszukać pod ziemią... :twisted:

Cytuj:
Byłem na pierwszym stopniu metody Bronnikowa. Nie podpisywałem (chyba), żadnej klauzuli poufności, więc mogę co nieco powiedzieć.
Sekta to nie jest ;) Bo po nauczeniu metody nie jesteś zobowiązany do czegokolwiek. Od Ciebie zależy, czy wprowadzisz ćwiczenia w swoje życie, czy nie.
Nie odkryjecie eureki. Jeśli ktoś interesuje się systemami wschodnimi, magicznymi, psychologią, itp. to będzie znajdował wiele paraleli w systemie. Inna sprawa, że jest to kompletny działający system. Osoba prowadząca ćwiczenia w Polsce Pani Svitlana Dozhak, bardzo unikała ezoterycznych/taoistycznych/mistycznych terminów typu czakry, jin, jang, aura. Widać, że chcą aby ta metoda była bardziej postrzegana bardziej jako nauka o bioenergii, niż kurs na wróżkę.
Stąd mamy terminy i ich zamienniki:
aura - pole świadomości
czakry - centra energetyczne
meridiany - kanały energetyczne
skupienie na wrażeniach ciała eterycznego - synchronizacja półkul mózgowych
itd.

Pierwszy stopień to przede wszystkim nauka odczuwania energii rękami, pobudzanie ciała energetycznego, ćwiczenia na synchronizacje ciała. Jest to więc głównie poprawa energetycznych możliwości organizmu. Ćwiczenia są proste, chociaż nie są proste do spisania. Na końcu są ćwiczenia z czyszczenia matrycy ciała (energetyczny wzór ciała do którego dąży nasze ciało fizyczne) z niepożądanych zniekształceń, dzięki atlasowi medycznemu. No i oczywiście odpalenie bio-komputera, który to potrzebny jest na 2 i 3 stopniu. Taki trochę wybieg marketingowy, aby wybrać się na kolejny kurs. Bo nie ma to jak zakończyć kurs w najlepszym momencie :)

Ogólnie jestem zadowolony z kursu, nie wniosło to niczego "super" nowego, lecz pokazało co trzeba robić by mieć jakieś efekty. A efekty były u wszystkich, kilka osób miało słabsze odczucia, ale jednak miało. System pobudzania odczuć jest bliski temu prezentowanemu w znakomitym dziele New Energy Ways (NEW). Sporo jest wzięte ze wschodnich podań, jednak sam system wywodzi się z systemu Tao-Tybet "Ruby dragon eye".

Z prywatnych krótkich doświadczeń z bio-komputerem, doświadczyłem prekognicji. Biokomputer to coś czego sami twórcy metody chyba nie są w stanie do końca dobrze wyjaśnić. To taka odrębna istota, ma swoje lubię, nie lubię, często własne imię. Wszystko to zupełnie niezależnie od nas. Mój biokomputer jako trochę narwany (widać, że nie miał ochoty na ćwiczenia i mu się śpieszyło) wykonywał komendy 1-10s wcześniej, niż zostały podane przez instruktorkę. Utrudniało mi to nieco pracę, wyglądało to mniej więcej tak:
(...)
Instruktorka: Zmieńcie kolor na niebieski
Na Ekranie: pojawia się biedronka
Ja: siłowo zmieniam kolor na niebieski
Na Ekranie: niebieski
Instruktorka: Niech na ekranie pojawi się biedronka
Na ekranie: zbliżenie biedronki
Instruktorka: Zróbcie zbliżenie
Na ekranie: jakiś nóż wbija się w biedronkę (bio-komputer się znudził i dodał coś od siebie) i ekran robi się biały
Ja: Staram się wymusić zbliżenie
Instruktorka: Zmieńcie kolor na biały
Na ekranie: żółty
Ja: staram się przywrócić biały
Instruktorka: żółty
(...)
I tak w kółko przez większość czasu, bio-komputer robił wszystko wcześniej. Nie mogłem patrzeć na zegarek, ale to naprawdę nieraz było spore wyprzedzenie, z którym walczyłem, nie wiedząc, że zaraz taka będzie komenda.

Na drugim stopniu jednym z ćwiczeń jest liczenie zapałek w zamkniętym pudełku.

I chyba tyle co mogę powiedzieć, jak macie jakieś pytania to pytajcie :)

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=18109&st=15

Ten cały pierwszy etap kojarzy mi się z kursem metody Silvy który przeszedłem. Za to najbardziej interesuje mnie etap 3... Czy widzenie trzecim okiem jest równoznaczne z aktywacją kundalini?

Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 17:06 przez RunAway, łącznie zmieniany 1 raz

yaphoto pisze:
Ojojoj, swietne znalezisko, nie znalem tego Pana wczesniej. Strasznie to ciekawe - ach, ta Rosja :lol:
W nagraniu lekcji nr 1, ktore wczoraj obejrzalem Wiaczeslaw jawi sie jako bardzo zaznajomiony z obecna sytuacja ucisku mas ludzkich i jest b. zdeterminowany by edukowac jak najwiecej ludzi wyksztalcajac w nich anty-rezimowe zdolnosci poczawszy od samo-kontroli na poziomie energetycznym (kondycja zdrowotna), do wlasnie "radarowego" widzenia, konczac na tematach holograficznych.

O Bronikowie wspomina Trehlebov podczas jakiegoś spotkania ze studentami w Moskwie. Panowie się znają - osiągnięcia Bronikova nie budzą wątpliwości- zresztą rzecz już ( zjawisko) nie nowe. W książce Iana van Helsinga -"Ręce precz......." czytałem,że rodzi sie obecnie masa dzieciaków z takimi zdolnościami w Chinach , ponoć również w Niemczech - wyrwana losowo kartka z książki , zgnieciona komisyjnie i włożona pod pachę zostaje przeczytana, itp. Ponoć "Chinole" wobec masowej skali tego zjawiska ( nie dało się "zatuszować" zamykając w psychiatrykach czy t.p.) organizują szkoły dla tych dzieci. jes dobrze pamiętam sa to liczby około 100 tysięcy młodzieży.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Dziękuję, dobranoc Mruga

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

no dowaliles kenobi, juz pisze w zeszycie "nigdy wiecej sie nie napale zanim szerzej nie poszukam" ;)

hahahahhahaah! :hura:

Dobre Kenobi. :zęby:
Derren Brown też go 'zdebunkował". :D
phpBB [video]

Cytuj:
Hilary Clinton będąc na Ukrainie w 1997 roku specjalnie zmieniła program pobytu, aby poznać metodę Bronnikowa, wykorzystywaną w ośrodku dla dzieci niedowidzących!

Wszystko jasne

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam wszystkich

Specjalnie wczoraj sie rejestrowalem, zeby dodac filmik co Kobi zapodal, ale aktywacja sie przeciagla :)
Starajcie sie chociaz pobieznie takie rewelacje sprawdzac, bo ten filmik to pierwszy wynik jak sie wpisze bronnikov.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]