Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 6:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wężowie rodzaju Jaszczury - iluminaci (faryzeusze) cz. 1-7

Lektor PL oczywiście kwestie dla społeczności tego forum powszechnie znane, a jednak można dostrzec szczegóły o których się nie zdawało wcześniej sprawy tak było w moim przypadku :D Polecam :tak:
Siedem części więc dla chcącego nic trudnego :język:

Wężowie rodzaju Jaszczury - iluminaci (faryzeusze) cz. 1-7
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lip 2010, 19:39 
VIP Member
Awatar

Tańcząca, masz gdzieś bez tego elektronicznego tłumacza-czytacza? Nie wiem, napisy...w jakimkolwiek języku, tylko nie ta maszyna. Po minucie słuchania aż się coś robi w środku.... Nie dałam rady słuchać tego dalej. A szkoda, bo treść porządna....niestety forma mnie odstręczyła.... :|

Awatar użytkownika

nie mam, :cry: ja jakoś zdzierżyłam :D i mam kilka nowych refleksji.

kibur pisze:
Tańcząca, masz gdzieś bez tego elektronicznego tłumacza-czytacza? Nie wiem, napisy...w jakimkolwiek języku, tylko nie ta maszyna. Po minucie słuchania aż się coś robi w środku.... Nie dałam rady słuchać tego dalej. A szkoda, bo treść porządna....niestety forma mnie odstręczyła.... :|

Tu można przeczytać zwyczajnie. To jest tekst Henryka Kubika ze zbawienie.com przepuszczony przez "czytacza". :)

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm

Dzięki Mason, Kubik nie Kubik-przeczytam-tekst może być ciekawy...

O, właśnie doczytałam się do "Wirtualny Wschód Wolnomularski"
http://wolnomularstwo.pl/index.php Nawet podanie można złożyć i masonkiem zostać :D

Awatar użytkownika

heh nie wiedziałam ,że to użytkownik Orion z prawdy2.info :język:
Nie zawszę się zgadzam z Orionem nie ze względów tyle merytorycznych co po prostu fanatycznej tendencji jego psychiki.

Dzięki Mason33

Przeczytałam cały tekst, i tak jak mówiłaś Tańcząca-są to prawdy znane i lubiane heheh.
Nie jestem pewna, jak to wygląda z odbiorem z obrazem, ale z samego tekstu zionęło troszkę fanatyzmem religijnym, prawdy same w sobie są "orajt" ale "boży człowiek" je pisał. Obraz może pomóc jednak troszkę fanatyzm "rozgonić" Na szczęście, już nauczyłam się nie reagować nerwami na fanatyków, tylko wyciągać dla siebie, jeśli coś do wyciągnięcia jest.
Teraz mówicie, że to jakiś Orion to napisał, nie znam człowieka-nie wchodzę na prawdę2-to i nie wiem.

Tak czy inaczej, te teksty czy inne....używają sobie gady w najlepsze, my w najlepsze mamy coraz większą świadomość tego, i coraz bardziej jesteśmy w czarnej dupie-nie wiadomo co z tym zrobić, jak się bronić.
Obawiam się, że własny-duchowy rozwój to może być zbyt mało. Duchowość pomoże tylko umierać z szerszym uśmiechem na gębie....gdy i tak, fair czy nie fair, gady robią z Planetą, z nami....to co my z każdą krową i świnią w zagrodzie. Dokładnie to samo. Od planowania ciąż, poprzez wyprawiania na skórę, aż to kompletnej eksterminacji-gdy dana partia hodowli jest już na nic, lub zbędna. I jak ta krowa-na łące, przeżuwając trawę zastanawiam się....że dowalę im tylko wtedy....jak przestanę mleko dawać i się poświęcę medytacjom.
I jak to krowa, oszukiwana całe życie, razem z pozostałymi-nie mam kwadratowego pojęcia, ze wystarczy, wszystkim razem wywalić drzwi obory i zatratować hodowcę. Jednak nie, siądę w pozycji lotosu, cyce poprawię, zawieszę dzwonki na rogach i poślę hodowcom odrobinę światła miłość....to na pewno uratuje Świat i nas krowy przed rzeźnią. Pokój :bangheadwall:

Awatar użytkownika

kibur
Cytuj:
, cyce poprawię, zawieszę dzwonki na rogach i poślę hodowcom odrobinę światła miłość....to na pewno uratuje Świat i nas krowy przed rzeźnią. Pokój :bangheadwall:

leżę i kwiczę :lol:

Nie wiem właściwie co napisać, ale tak sobie myślę ,że jeżeli jest ta cząstka Boga w nas to można by ją pielęgnować, ale pielęgnacja myślę ,że nie wystarczy. Mam takie wrażenie ,że ostatecznie każdy człowiek aby pojednać się z Bogiem na wieki wieków musi stoczyć walkę, która będzie walką samym ze sobą.
Jednak co jeśli tej walki ludzie nie podejmą czy jej nie wygrają?
Czy ich świadomość zostaje wchłonięta przez ciemną stronę mocy? lub przez orła jak pisał Castaneda?
A co dzieję się z duszami ofiar składanych ku czci ''niosącemu światło'' czyli np. małych dzieci podobno odzieranych ze skóry na żywca ? : Co z ich cierpieniem? :boisie:
Kiedy myślę o tych ofiarach i ludziach , którzy przeżyli eksperymenty obozów koncentracyjnych, barbarzyńskich okrucieństw wydarzających się na polach bitew po przez cały wachlarz historii ludzkości trudno mi dostrzec Boga w ogóle.
Może ziemia to faktycznie piekło bo rajem na pewno nie jest.

Przeczytałam. Choć ciężko było, przez fanatyzm właśnie. I po raz kolejny naszła mnie refleksja, że się sami zamykamy. Zamiast działać wspólnie - w kupie siła - szukamy i tworzymy podziały. Jak ten cały Orion. Ma wąski kąt patrzenia. Na własne życzenie. Mów o gadach to samo co Ickek, jeno odwraca kota ogonem i mota i miota się. Co za różnica, czy nazwiemy gada demonem czy jaszczurką, wszak o to samo idzie. Ot zabawa w semantykę, która to ma tę przykrą przypadłość - że buduje barykady po tej samej stronie frontu.
Ja się nie dziwie ani sobie ani Kibur, ani nikomu innemu, kto popada w zniechęcenie i bezsilność widząc powyższe. Wpadamy w dołki, które sami kopiemy, zamykaniem się na opcje, gdy perspektywa jest znacznie szersza. Sami sobie na pohybel, miast nwo

Aniszai pisze:
I po raz kolejny naszła mnie refleksja, że się sami zamykamy. Zamiast działać wspólnie - w kupie siła

Właśnie! Ja rozumiem @Aniszai, że masz prawdopodobnie jeszcze setkę innych znaczeń dla tego zdania, nie chcę więc chamsko wyrywać z kontekstu :)
Jednak....tak patrzę na Osobisty,Prywatniutki rozwój duchowy(duszkowy)
Naprawdę powiadam Wam-w kupie siła. Siedzenie w zaciszu pokoju, nocą, medytowanie do ściany....to jak gadanie do ściany. Ma znaczenie, jasne. Uspokaja, poszerza horyzonty(znam również takich co im się pozamykały-zobaczyli raz "ducha" wszechświata i nosy im poszły pod sufit) Jednak jest to działanie skierowane tylko na siebie. Nie ten świat-na(tylko)pozostanie w stanie medytacji. Ten świat potrzebuje wyraźnych czynów, na PLANIE FIZYCZNYM. Od nie głosowania, nie płacenia haraczy od ciężkiej pracy, nie respektowania praw łobuzów, którzy sami je łamią-a nam narzucają w celach kontrolowania. Każdego życie ciśnie, każdego. I zamiast coś z tym robić....durny człowiek wymyślił sobie "lepszy" sposób-PRZYZWYCZAJA SIĘ do tej ciasnoty. Na wszelki wypadek, żeby nie bolało tak bardzo-dostaje w tych miejscach odcisków, twardnieje. Twardnieje serce, mózg, chęć wspólnego działania(idzie pomedytować w ciszy) a żeby ukoić poczucie winy z powodu świadomości swego egoizmu i działania indywidualnego, na rzecz tylko siebie- to choć tyle zrobi, ze ogłosi jaka medytacja i zagłębianie się w siebie jest dobre dla ogółu.
Nie! Ogół walczy razem. Medytuję, gdy chce odpocząć od ogółu-tam szukam tylko miejsca dla siebie. W głowie jest tylko miejsce dla mnie, moja cała osoba natomiast może brać udział w pomocy innym. Moje medytacyjno-optymistyczne myślenie o wszelkim Stworzeniu....cóż...pozostaje tylko myśleniem. I wiecie o tym! Bo gdyby myśl miała aż taki wielebno-życzeniowy skutek-to świat byłby Rajem, a my-Aniołami na nim.
Czyny. Ten świat, ta gęstość-wymaga czynów. Inny Świat innych zachowań wymaga. Jeszcze inny....itd.
Tu nam przyszło żyć, tu nam przyjdzie umierać. Chodzi tylko o styl w jakim to zrobimy.

Echch, pogmatwałam trochę, ale bezczynność ludzi jest wprost proporcjonalna do ich żalu, że im się nie wiedzie i że ich Lizard'y w jajo gadzie robią.
PS, żeby nie było, żem taka mądrala....od kilku dobrych lat funkcjonuję jak piszę :twisted:

Zacznij od obrony swojego domu, działki przed planami NWO a inni przyłączą się do ciebie.
http://www.wykop.pl/link/190545/jak-rozkrecic-impreze/ ;)

Jeden wyjątek: podjeżdża koleś z darmowym piwem, włącza techno i tyle było ze spontanicznej imprezy.

Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 14:17 przez inc'oming!nev'er, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kibur
pisz, dobrze Ci idzie. :D

Rozwój duchowy, medytacje tak. Pytanie jest takie co mogę zrobic dla innych, dla Ziemi, dla ludzi dla zwierząt? Jakie jest moje miejsce w wielkim planie? By może jest to pisanie, z którego inni czerpią. Pozdrawiam.

Aniszai pisze:
Przeczytałam. Choć ciężko było, przez fanatyzm właśnie. I po raz kolejny naszła mnie refleksja, że się sami zamykamy. Zamiast działać wspólnie - w kupie siła - szukamy i tworzymy podziały. Jak ten cały Orion. Ma wąski kąt patrzenia. Na własne życzenie. Mów o gadach to samo co Ickek, jeno odwraca kota ogonem i mota i miota się. Co za różnica, czy nazwiemy gada demonem czy jaszczurką, wszak o to samo idzie.

Tu nie chodzi tylko o różne postrzeganie fenomenu jaszczurzego, czyli o spór czy są to demony, czy przybysze z innej planety. Podstawowa różnica między Kubikiem a Ickiem polega na tym, że według Icke'a wszyscy mamy w sobie gadzie geny i jesteśmy tworem genetycznej manipulacji a według Kubika gadzie geny posiada tylko część ludzkości i nie wszyscy ludzie zostali genetycznie zmanipulowani. To odnosi się do tego cytatu z Księgi Rodzaju, rodział 6:

Cytuj:
1 I stało się, gdy się ludzie poczęli rozmnażać na ziemi, a córki się im zrodziły;
2 Że, widząc synowie Boży córki ludzkie, iż były piękne, brali je sobie za żony, ze wszystkich, które sobie upodobali.
3 I rzekł Pan: Nie będzie się wadził duch mój z człowiekiem na wieki, gdyż jest ciałem; i będą dni jego sto i dwadzieścia lat.
4 A byli olbrzymowie na ziemi w one dni; nawet i potem, gdy weszli synowie Boży do córek ludzkich, rodziły im syny. A cić są mocarze, którzy od wieku byli mężowie sławni.
5 A widząc Pan, że wielka była złość ludzka na ziemi, a wszystko zmyślanie myśli serca ich tylko złe było po wszystkie dni;
6 Żałował Pan, że uczynił człowieka na ziemi, i bolał w sercu swem.
7 I rzekł Pan: Wygładzę człowieka, któregom stworzył, z oblicza ziemi, od człowieka aż do bydlęcia, aż do gadziny, i aż do ptastwa niebieskiego; bo mi żal, żem je uczynił
8 Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pańskich.
9 Teć są rodzaje Noego: Noe mąż sprawiedliwy, doskonałym był za wieku swego; z Bogiem chodził Noe.

Noe był " sprawiedliwy" i "doskonały" czyli on i jego ród nie byli skażeni gadzimi genami...

"A byli olbrzymowie na ziemi w one dni; nawet i potem" - część "olbrzymów" musiała przetrwać potop...

...czyli mamy dwie linie ludzkości, jedna zmanipulowana genetycznie, druga "czysta" - potomkowie Noego...

..ot i cały spór.

kibur pisze:

Ten świat potrzebuje wyraźnych czynów, na PLANIE FIZYCZNYM. Od nie głosowania, nie płacenia haraczy od ciężkiej pracy, nie respektowania praw łobuzów, którzy sami je łamią-a nam narzucają w celach kontrolowania. Każdego życie ciśnie, każdego. I zamiast coś z tym robić....durny człowiek wymyślił sobie "lepszy" sposób-PRZYZWYCZAJA SIĘ do tej ciasnoty.

dokładnie Kibur, dokładnie
swietny caly tekst, dzieki :tak:

Tekst napisany przez fanatyka.

Może gdyby przeczytał tematy założone przez naszego forumowego alchemika, (którego serdecznie pozdrawiam :bużki: :bużki: :bużki: ):

http://davidicke.pl/forum/o-czarnym-bia-ych-s-ow-kilka-t2274.html
http://davidicke.pl/forum/prawda-i-fa-sz-zero-jedynkowa-manipulacja-t1606.html

... może wtedy nie pisałby takich faszystowskich bzdur :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

A dla tracących nadzieję i przestraszonych fanatycznymi bredniami:

cytat z mojego ulubionego filmu:

"
Wszystko jest nie tak, jak być powinno.
Właściwie to nie powinno nas tu nawet być.
Ale jesteśmy.
Jest tak jak w wielkich opowieściach panie Frodo.
W tych, które miały największe znaczenie.
Były pełne ciemności i niebezpieczeństw.
I czasami nie chciało się znać zakończenia...
...bo jak mogło być ono szczęśliwe?
Jak świat mógł wrócić do swojego wcześniejszego biegu...
...jeśli zdarzyło się tyle złego?
Ale w końcu, to wszystko przemija...
...ten cień.
Nawet ciemność musi przeminąć.
Nastanie nowy dzień.
I kiedy słońce zaświeci, zaświeci jaśniej.
To były te opowieści, które zapadały w pamięć...
...które coś znaczyły.
Nawet jeśli byłeś zbyt mały, by zrozumieć ich sens.
Ale myślę, panie Frodo, że ja rozumiem.
Wiem teraz.
Bohaterowie tych opowieści...
...mieli wiele szans, żeby zawrócić, ale tego nie zrobili.
Szli dalej...
...bo wierzyli w coś.
A w co my wierzymy, Samie?
Że jest trochę dobra na tym świecie, panie Frodo.
I warto o nie walczyć.
"

pozdrawiam :bużki: :bużki: :bużki:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Bush's Brotherhood of Death(Napisy PL) cz.1z4
phpBB [video]

The Illuminati (Napisy PL) 1/3
phpBB [video]

Przywłaszczona Korona Iluminatich 1 / 3
phpBB [video]

http://www.prisonplanet.pl/

Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 13:25 przez EN.KI, łącznie zmieniany 4 razy

Filmik obrazujący główny problem fanatyka/autora filmu:

Pocahontas Savages - Dzicy Są! POLISH
phpBB [video]

pozdrawiam

Mason
Cytuj:
Tu nie chodzi tylko o różne postrzeganie fenomenu jaszczurzego, czyli o spór czy są to demony, czy przybysze z innej planety...

Masz rację, ale to nie powód by rozmieniać się na drobne i opluwać pozostałych.
Rasizm jakiś to jest :P I co? Pozostaje panu Orionowi wszystkich o grupie AB dla przykładu rozstrzelać, bo nieempatyczni psychopaci? A może samemu badanie na grupę krwi zrobić, nuż suprajs będzie :lol:
NWO tylko łapy zaciera. Wykończymy się sami. Podziałami, fanatyzmem i sporami wewnętrznymi.

Radosław dzięki za Władcę :bukiet: Faktycznie pokrzepiające.

Aniszai pisze:

Rasizm jakiś to jest :P I co? Pozostaje panu Orionowi wszystkich o grupie AB dla przykładu rozstrzelać, bo nieempatyczni psychopaci?

Pełna zgoda. Dla tego ja przykładowo będąc Chrześcijaninem wolę siedzieć na tym herytyckim forum niż na forum Oriona, gdzie wszyscy święci bardziej niż Jezus a nic z Jego naucznia nie rozumieją - plują jadem, dzielą, oceniają...a wszystko w imię Jezusa Chrystusa. najbardziej mnie razi u tych ludzi fakt, że nie mają wątpliwości, że są przekonali iż są wybrańcami i poznali prawde ostateczną - bzdura i bardzo niebezpieczne dla innych przekonanie. To uczniowie Jezusa, mając go pod ręką wątpili, pytali się, dziwili...a po 2000 lat mądrale mają pewność :?:

Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 19:52 przez Mason33, łącznie zmieniany 1 raz

Powiem tylko, że Jezus Chrystus musiał by być bardzo nieszczęśliwym, widząc w jaki sposób ludzie mieniący się jego wyznawcami - trochę generalizuję oczywiści - wypaczają nauki swojego mistrza, który był tolerancyjnym i miłujących bliźnich człowiekiem. Bez względu na to z kim spali, grupę krwi mieli i skąd pochodzili

Cytuj:
najbardziej mnie razi u tych ludzi fakt, że nie mają wątpliwości, że są przekonali iż są wybrańcami i poznali prawde ostateczną - bzdura i bardzo niebezpieczne dla innych przekonanie.

Z ust mi to wyjąłeś ;)
Nikt z nas nie jest alfą i omegą, a tylko człowiekiem. Przekonanie o własnej nieomylności, to nic więcej jak megalomania, błąd, którego konsekwencje mogą być co najmniej opłakane.

Awatar użytkownika

A ja sobie obejrzałam "Tajemnice tajemnych stowarzyszeń". Bardzo ciekawy wykład profesora.

Cytuj:
Podstawowa różnica między Kubikiem a Ickiem polega na tym, że według Icke'a wszyscy mamy w sobie gadzie geny i jesteśmy tworem genetycznej manipulacji a według Kubika gadzie geny posiada tylko część ludzkości i nie wszyscy ludzie zostali genetycznie zmanipulowani.

Mógłbyś Mason dać linka do jakiegoś artykułu Kubika gdzie stwierdza, że gadzia manipulacja faktycznie istnieje? Bo według info na które ja natrafiłem, podstawowa różnica między nimi dotyczy właśnie kwesti istnienia reptilian w ogóle. Kubik twierdzi przecież, że to Lucyfer udaje jaszczurki, za to koncepcja, że nie wszyscy ludzie zostali genetycznie zmodyfikowani przez gady wydaje się interesujaca.

Cytuj:
Rasizm jakiś to jest :P I co? Pozostaje panu Orionowi wszystkich o grupie AB dla przykładu rozstrzelać, bo nieempatyczni psychopaci? A może samemu badanie na grupę krwi zrobić, nuż suprajs będzie :lol:
NWO tylko łapy zaciera. Wykończymy się sami. Podziałami, fanatyzmem i sporami wewnętrznymi.

Widać, że kwestia - "gady czy demony krecą karuzelą" tworzy jakąś linie podziału. Mam nadzieję, że to nie klin z premedytacją wbijany między nas. Analizując co z tego może wyniknąc w przyszłości przyszło mi do głowy, że o ile ze strony środowiska reprezentujacego nazwijmy to "Ickowe poglady" drugiej stronie nic nie grozi - jaka by nie była prawda. Czy również Ja moge poczuc się bezpieczny w przypadku, kiedy druga strona uważa, że kolaborujemy z diabłem? :hi hi: Kiedyś takim robiono test na jego obecność wrzucając do przerębla.
Bez podtekstów, to tylko takie luźne przemyślanki :)

songohan pisze:
Mógłbyś Mason dać linka do jakiegoś artykułu Kubika gdzie stwierdza, że gadzia manipulacja faktycznie istnieje? Bo według info na które ja natrafiłem, podstawowa różnica między nimi dotyczy właśnie kwesti istnienia reptilian w ogóle. Kubik twierdzi przecież, że to Lucyfer udaje jaszczurki, za to koncepcja, że nie wszyscy ludzie zostali genetycznie zmodyfikowani przez gady wydaje się interesujaca.

Cytuj:
Jednakże powstało łacińskie określenie - Odium humani generis - wrogowie rodzaju ludzkiego. Tak nazywali ich Rzymianie.

Istoty te zawsze wykazywały niezrozumiałe dla nas zachowania się, zwłaszcza rozmnażanie się w obrębie własnej wyselekcjonowanej grupy. Wielu sądziło, że motywem było zachowanie określonej linii rodowej.

Jednakże teoria o specyficznej grupie krwi oraz powiązaniach z gadami moim zdaniem posiada znacznie większy sens. Według 'gadziej' teorii, osobnicy ci są w szczególny, bliżej nie znany sposób spokrewnieni z demonami (gadami) i owa czystość genetyczna, tak pieczołowicie zachowywana, ponieważ czyni ich szczególnie podatnymi na bezpośrednie kontakty z demonami a także z samym Lucyferem.

Cytuj:
Najprawdopodobniej hybrydów jest znacznie więcej na naszym globie, który obecnie jest mieszanką hybrydów z normalnymi ludźmi. Jedni mają więcej genów gadzich, inni mniej i zależności od potrzeb siły Lucyfera używają owych osobników, jako najbardziej odpowiednich i posłusznych do wykonywania wielu zadań.

...to Kubik, nie Icke. :język:

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm

o jaaaaaaaaaaa!!! szanuje poglady Dawida Icke, poszerzajace, poruszajace, wymuszajace samodzielne myslenie a tu, prosze dowiedzialam sie dlaczego - mam grupe AB :tak: , I jedna z moich trzech corek tez ma AB! czyli gadzina ze mnie. Wprawdzie zawsze bylam odmiencem, ale w strone gadzich sklonnosci? No to sie dowiedzialam. Wiec po swojemu zrobilam inwentaryzacje, jezeli gadowa nacja do mnie jest podobna - to chce mi sie zyc! Empatia jest moja najmocniejsza strona (czasami boli), poczucie humoru i radosc z powodow wielu. I to juz by wystarczylo, by chciec sie zyc chcialo.
Radoslaw, dziek za cytat -
Cytuj:
A w co my wierzymy, Samie?
Że jest trochę dobra na tym świecie, panie Frodo.
I warto o nie walczyć.
"

i tak, to jest dobry powod - te troche dobra, ktore widze wokol siebie, coby przetrwac i zyc zaczac!
Kibur, i Tobie wdziecznosc sle.
Elzbieta

Materiał wzbudził we mnie głęboki nie pokój. Coraz więcej ostatnimi czasy wypływa koncepcji dyskredytujących Davida Icke-a. Idąc tropem przekazywanych sugestii w tym filmie w samej sobie mogę odnaleźć wiele znamion rodzaju węża, czego nie mogę zrozumieć, mimo że nie posiadam w/w grupy krwii. Pozostaje mi sobie tłumaczyć to wgrywanym regularnie szkodliwego oprogramowania. Brak jest pozytywnych i budujących wieści, napływają same konstruujące strach ... :so:

Awatar użytkownika

Orionowi mogło jednak w bańce coś się pokręcić,

Cytuj:
W świetle przedstawionych dowodów i poszlak widzimy wyraźnie, że światem rządzi tzw. Synagoga Szatana, czy też Bestia z Objawienia grupa ludzi posiadających niezwykle rzadką grupę krwi AB, która jest najwyraźniej nasieniem węża i pracuje dla interesów Lucyfera. Ci ludzie są największą siłą kontrolującą obecnie naszą planetę.

Faktem jest ,że jest to najrzadsza grupa krwi , ale jest zarazem najmłodszą grupą krwi :!:

Cytuj:
Grupa krwi AB jest najmłodszą grupą. Jest to rzadka grupa, którą posiada zaledwie 2-5% populacji. Ciężko jest ją opisać, bowiem antygeny przez nią wykorzystywane są czasami podobne do produkowanych przez grupę A, a czasami B, niekiedy zaś połączeniem ich obu.

http://www.grupakrwi.info.pl/o-grupie-krwi-ab/

To by wskazywało, że ludzie byli na planecie pierwsi i nasienie węża potem dołączyło i pomieszało się z ''ziemianami'', a podobno ta grupa AB nie istniała 2000 lat temu dlatego ni jak się ma ta teoria o tej grupie krwi do starożytnych rysunków przedstawiających bogów- hybrydy czy do zapisów o gadzich bogach z niebios.

Monika nie pękaj ;)
Idąc tropem tego co Orion wysmarował, każdy z nas musi być demonem tudzież jaszczurem, nawet bez tak "dyskryminującej" grupy krwi. Wszak jesteśmy chędożonymi heretykami, a Ci co posiedli monopol na rację wyznają prostą i skuteczną zasadę - kto nie z nami ten przeciwko nam - bez dyskusji pod mur. Świetnie się tu ma sprawdza i funkcjonuje prosta zasada twórców matriksa - poszczuć jednych na drugich i sprawa rozwiąże się sama.

"
Zaczniemy od rozwiązania dla Matrixa,
które ma w sobie kawałek historii o smoku i jajku.
Jest to historia o królowych Draco, smokach i pochodzeniu naszej cywilizacji.
To co dziś omówimy, wiąże się z kulturową fascynacją filmami
takimi jak Matrix, Cube i Prisoner, gdzie mamy tą nieświadomą wiedzę o tym,
że coś trzyma nas jakby w membranie. Możemy o niej myśleć jak o skorupce jajka.
Okazuje się, że metafora smoczego jaja wchodzi bardzo głęboko
w proces rozumienia niektórych rzeczy o pochodzeniu naszej kultury.
Proces ten zawiera bardzo ważne wskazówki
co do pochodzenia naszego języka.
Jednym z miejsc, gdzie zaczyna się nasza mała zabawna historia
o tym jak można widzieć przez Matrixa, jak wydostać się z jego więzienia,
jak uciec z Sześcianu, uciec z "inkubacji", zaczyna się dawno, dawno temu i
jest może sposobem zrozumienia tego, że zaczynamy tutaj kolektywnie, genetycznie,
jako zasiew ze smoczego jaja. Dlatego chciałbym wrócić
do momentu w historii, do którego odnosi się Zecharia Sitchin
gdy mówi o porównywaniu tego, jak ludzie widzą dziś królowe Draco
z oryginalną sumeryjską statuetką bogini.To jest sumeryjska statuetka bogini,
a to zdjęcie rysunku Draco z Projektu Montauk i strzelaniny w podziemiach Dulce.
Widzimy, że te najwyraźniej smocze królowe są prawdopodobnie
tymi, których nazywamy sumeryjskimi bogami,
którzy stali się ostatecznie Innaną, Izydą i być może nawet Ninkharsag.
Tak więc możliwe, że jest coś w zdeponowaniu przez nich tutaj, dosłownie, smoczego jaja,
które musi być teraz spenetrowane czymś w rodzaju "oko-zęba",
byśmy kolektywnie się narodzili, co jest zawarte w micie o czekaniu na perłę.

Coś w naszej puli genowej tworzy perłę, na którą czekają smoki.
Smoki czasem, z jakiegoś powodu, jak możemy to zobaczyć,
nie są zbyt dobrymi matkamii ich jaja są nieco 'skórzaste'
i przebicie się przez skorupkę jest nieco skomplikowane.
Tak więc jeśli spojrzymy wstecz i zreinterpretujemy sumeryjski alfabet
i historie, i tablice, jak zrobili to Zecharia Sitchin i Laurence Gardner
znajdziemy w nich raczej silne implikacje tego,
że grupa, którą nazywamy Upadłymi lub Nefilim
przybyła tu z wyraźnego powodu, by z jakiegoś powodu dokonać
inżynierii genetycznej na tej planecie. I może okazać się, że historia
o smoczym jaju jest właściwa. Ponieważ jeśli spojrzymy na ich i inne
interpretacje tekstów sumeryjskich, wygląda na to, że tym co zrobili
Annunaki kiedy tu dotarli, co może być związane z ich stosunkami
z rodzinami z Alpha Draconis lub Draco, która ma kształt arabskiej litery L.
Jest nawet nieco ironicznym, że główna gwiazda w konstelacji Draco
nazywa się Arrakis, która w Diunie jest planetą, z której pochodziły
gigantyczne robaki lub smokowaci. Ale wydaje się, że kiedy Annunaki tu dotarali,
jedną z rzeczy, które zrobili, by dokonać manipulacji genetycznej
by stworzyć tych, którzy najwyraźniej mieli być niewolnikami wydobywającymi złoto,
było wzięcie jaja od Annunaki, królowych smoków, być może nawet królowych Oriona.
Jeśli wierzymy, że Thoth syn Enkiego przybył z gwiazdy Rigel w Orionie
jak mówi nam aktualny mit Templariuszy. Królowe Oriona
użyły jaja Ninkharsag, by implantować w nim spermę człowieka z Cro Magnon
"
http://davidicke.pl/forum/dan-winter-eggx-files-and-bliss-practice-pl-t205.html?hilit=Eggs%20files

Głównym zarzutem stawianym DI przez H.Kubika jest twierdzenie DI, że reptylianie nas zmodyfikowali (stworzyli) podczas gdy tak naprawdę, istnieją dwa rodzaje ludzi: za stworzeniem hybryd stoi Lucyfer działający poprzez gady (jesli dobrze zrozumiałem) a prawdziwych stworzył bóg. Chciałem przypomnieć , iż zdaniem DI to nie reptilianie są na końcu łańcuszka - ktoś ponad nimi pociąga za sznurki. Uważam, że kwestia czy są to istoty z naszego wymiaru czy mieszkańcy innych częstotliwosci nazywani demonami, nie jest sprawą najważniejszą i nie powinno prowadzić do konfliktów między nami a fanatyzm religijny i widoczna nienawiść (niezrozumienie?) do DI raczej tego nie będą ułatwiać.
Aby rozwiać obawy H.Kubika, nalezy wyjaśnić sobie kwestie tego czym jesteśmy. W mojej ocenie reptilianie zmodyfikowali tylko biokombinezon dla tego czym jesteśmy - czyli Boskiej Swiadomosci. Pan Kubik najwyraźniej uważa że jest tym co ogląda w lustrze - ciekawe co on sadzi na temat reinkarnacji, bo coś mi mówi, że jest jednym z tych którzy czekają długo, długo na zwrot tegoż samego biologicznego wdzianka, sad ostateczny i wieczny raj albo piekło.
Nic w tym dziwnego skoro takie ma poglądy:
Cytuj:
Przez kilka lat sprawdzałem wiele raportów odnoście UFO i Obcych (Aliens) i wszystko wskazuje na to, ze nie istnieją żadne obce cywilizacje w przestrzeni kosmicznej poza tymi, które doskonale znamy. Bóg i Jego Syn - Yahshuah (Ja-szua), aniołowie, cherubini i serafini oraz Szatan zwany Lucyferem oraz jego demony. Na nic innego dowodów nie ma.

To miliardy lat Wszechświata i wszystko co wygenerowała boska świadomośc w Kosmosie to ten zepsuty świat?

Kwestia jaszczury czy demony bedzie powracać jak sądzę, nie pozwólmy aby nas to zbytnio poróżniło - o stosach nie wspominając :lol: ;)

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

songohan trafnie puentujesz
nie rozumiem - nie ma tego
nie widzę - nie ma tego
każdy z nas taki w sumie jest
problem zaczyna się momencie, gdy widzący narzuca widzenie niewidzącemu, a niewidzący narzuca ślepotę widzącemu, a przecież widzący i niewidzący (może lepiej:widzący inaczej) mogą swobodnie żyć obok siebie
ale małe ego te sztuczne instalacje gadzie nie akceptują stanu, że coś może wyglądać "inaczej", stąd taka presja aby żyć w rzeczywistości uzgodnionej zamiast doświadczać
Kubik vs Icke - może obaj "racje" mają :?:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]