Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 mar 2021, 10:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 gru 2011, 16:48 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 24 gru 2011, 14:27
Posty: 38
Wesołe Historie w Drodze na Księżyc / A Funny Thing Happened On The Way To The Moon

Obrazek

Produkcja: USA
Reżyseria: Bart Winfield Sibrel
Czas trwania: 47 minut
Język: lektor PL (elektroniczny)
Movie info: XviD, 624x464, AC3_2.0
Party po 95MB;

Film autorstwa dziennikarza śledczego i dokumentalisty Barta Sibrela, krytyka programu kosmicznego i zwolennika teorii, że lądowania na księżycu w ramach programu Apollo były w rzeczywistości sfałszowane przez rząd. Sibrel twierdzi, że istnieje zbyt wiele naukowych i technicznych przeszkód aby człowiek mógł wylądować bezpiecznie na księżycu i do tego wrócić na Ziemię. Wskazuje też na wiele nieścisłości w nagraniach NASA z miejsca lądowania. Twierdzi, że rywalizacja w kosmosie była częścią wyścigu zbrojeń między USA a ZSRR, zaś lądowanie na księżycu miało dać zwycięstwo USA. W latach 60' wszyscy widzieli na ekranach TV jak dzielni amerykańscy astronauci lądują na Księżycu, wesoło skaczą sobie po nim przez dobrą chwilę, by następnie bezpiecznie wrócić na Ziemię. A wszystko dzięki cudownej technologii tamtych lat, gdy komputery słabsze niż dzisiejsze kalkulatory kieszonkowe były wielkości budynków. "Wszyscy" widzieli, więc "wszyscy" uwierzyli. A jednak po głębszej analizie dostępnych materiałów video, szczegółów technicznych użytego sprzętu i faktów politycznych tamtego okresu doprawdy trudno nie zauważyć, iż "fakt" lądowania ludzi na Księżycu po prostu nigdy nie miał miejsca, a "transmisje" zostały spreparowane w studio. Od 40 lat puszczane są w mediach nagrania kiepskiej jakości transmisji TV z Księżyca, choć całe wydarzenie astronauci uwiecznili na kolorowej taśmie najwyższej klasy. Nigdy po powrocie publicznie jej nie pokazano! W 2006 roku media obiegła wiadomość, że "NASA zgubiła taśmy z lądowania na Księżycu". To dopiero teoria spiskowa, żeby NASA zgubiła dowód swojego największego osiągnięcia, w dodatku przez 40 lat NIKOMU go nie pokazując.
Taśm nie odnaleziono do dziś.

http://www.mediafire.com/?pvf6a6lb55dbl7j
http://www.mediafire.com/?l2fziyoyj3n14jx
http://www.mediafire.com/?qjiw7uxhsu4x0ia
http://www.mediafire.com/?b0e6du1wej6visd
http://www.mediafire.com/?80ing7ncia7glk0
http://www.mediafire.com/?8v8pt25g6pdhqp8
http://www.mediafire.com/?w3i5anvr33rlm6a
http://www.mediafire.com/?a3r7rnaf7o0vghg
http://www.mediafire.com/?km9lqt7m7k0w6v3Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 gru 2011, 16:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 10 sie 2012, 19:52 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
NASA Morpheus moon lander crashes & explodes on test flight

phpBB [video]


Test prototypu lądownika księżycowego Morpheus zakończony eksplozją. Ma to być pojazd napędzany nowym paliwem o większych osiągach, dający możliwość wniesienia na księżyc 500 kilogramowych ładunków takich jak humanoidalnego robota.
.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sie 2012, 21:36 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Z moich informacji wynika że lądowanie załogowe na Księżycu odbyło się. To, że na filmach powiewa wbita w powierzchnię Księżyca flaga, wynika po prostu z tego że tam jest atmosfera - co jest skrzętnie ukrywane. Dopiero niedawno naukowcy oficjalnie odkryli wodę na Księżycu. To fakt, że misje Apollo były za mało zaawansowane technicznie żeby dać sobie radę z ochroną załogi przed pasem Van Allena, które jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia, jednak materiał ochronny dla statku komicznego został przekazany NASA przez jedną z cywilizacji pozaziemskich. Możecie w to wierzyć lub nie. Szukajcie potwierdzenia tej informacji w swoich źródłach.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sie 2012, 22:20 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
MrSpock pisze:
Z moich informacji wynika.........
..........materiał ochronny dla statku komicznego został przekazany NASA przez jedną z cywilizacji pozaziemskich.


Czy to ma być prowokacja do dyskusji na ten temat, czy ty książkę fantastycznonaukową aktualnie piszesz?

Za 20-dzieścia lat też takie bajki będziesz opowiadał dzieciom? Ile znasz tych cywilizacji pozaziemskich?

Powtarzam:
NASA za pomocą Morpheus ma zamiar wysłać humanoidalnego robota. Jakby posiadała technologie od cywilizacji poza ziemskich od 50 lat to plany na kolejną dekadę inaczej by wyglądały.

Przyznaj się, że jesteś w takim wieku, że jeszcze fantazje trzymają się twojej głowy.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2012, 4:58 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Bardzo proszę o powstrzymanie się od tego rodzaju uwag, gdyż one właśnie świadczą o ich autorze to co napisałeś. W trakcie prowadzenia programu Apollo technologie opracowywane przez Grupę Operacji Specjalnych były na stosunkowo niskim poziomie zaawansowania i jednocześnie nierównomiernie odkryte. Czyli pewne z nich były już zaawansowane, podczas gdy inne znacznie mniej. One niezwykle szybko zaczęły się potem rozwijać. Niektóre z nich zostały otrzymane od cywilizacji pozaziemskich, ale większość powstała na własnej bazie badań. W niektórych wypadkach udało się dokonać rekonstrukcji technologii pozaziemskich z przechwyconych, rozbitych statków pozaziemskich. Niektórzy badacze szacują że tempo rozwoju tajnych technologii było takie, że w każdym kolejnym roku osiągano wiedzę do jakiej oficjalna nauka dochodziła w ciągu stu lat. Tak więc przybliżone jedynie oszacowanie (chodzi o pokazanie rzędu wielkości co już wystarczy) to jest że 60 lat minęło razy 100 i mamy wyprzedzenie 6000 lat poziomu rozwoju tajnych technologii. Już od pewnego czasu tajny rząd posiada technologie robotów, które są praktycznie nie do odróżnienia w wyglądzie i zachowaniu od ludzi. Jeśli się doda do tego automatyzację produkcji wszystkich dziedzin, to widać jak na dłoni, że ludzie już w tej chwili nie musieliby w ogóle pracować!! Pracujemy 8 godzin dziennie albo więcej. Jest to często praca automatyczna, taśmowa i niezwykle wyczerpująca. W skrócie można powiedzieć że żyjemy w obozie pracy. W normalnej pozytywnej cywilizacji takie rzeczy nie mają miejsca. Praca jest krótka, dobrowolna i dotyczy jedynie dziedziny, w której dana osoba specjalizuje się z własnej woli a więc ma w tym przyjemność. Część osób na wysokich stanowiskach, które rozumieją te rzeczy i nie zgadzają się na zatajanie tych technologii, z jakiegoś niezrozumiałego powodu oficjalnie popiera rządzący reżim, bo gdyby chcieli, to mogliby przekazywać na rynek tu i ówdzie masowo informacje o tych technologiach razem z modelami laboratoryjnymi lub półprzemysłowymi, dzięki czemu szybko nasza cywilizacja zmieniłaby się. Z moich szacunków wynika że na skutek gwałtownych przemian, które na początku mogą być bardzo przykre dla społeczeństwa, wszystkie te zatajone informacje wyjdą na jaw w ciągu kilku miesięcy od tej chwili.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2012, 10:25 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
MrSpock pisze:
W niektórych wypadkach udało się dokonać rekonstrukcji technologii pozaziemskich z przechwyconych, rozbitych statków pozaziemskich.


Widzę, że jednak była to prowokacja. Wątek jest o wesołych historiach więc się nie dziw, że się śmieję z tego co piszesz.
Wyraźnie widać, że nie znasz historii powstawania przewagi technologicznej USA podczas II wojny światowej i po niej, więc najwyższy czas na uzupełnienie swojej wiedzy na ten temat. To twoje wyprzedzenie 6000 lat poziomu rozwoju, to jest ocena chłopa pańszczyźnianego ze zrujnowanego kraju po napadzie dwóch mocarstw sąsiednich państw i kontrolowanego do dzisiaj przez służby specjalne.

Jam masz jeszcze coś śmiesznego do dodania w tym wątku to napisz, a jak masz zamiar na poważnie fałszować historię to są inne wątki do tego.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2012, 11:27 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 06 lut 2011, 0:45
Posty: 204
Płeć: mężczyzna
Oficjalna historia mówi pobili komunistów i wylądowali na księżycu. Każda inna teoria to jej fałszowanie o którą chodzi?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2012, 12:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
TrueOrFalse pisze:
Oficjalna historia mówi pobili komunistów i wylądowali na księżycu. Każda inna teoria to jej fałszowanie o którą chodzi?


Wkleiłem link z wykładem prof. Andrzeja Zybertowicza w Berlinie. Wiele on wyjaśnia jak to się osłabia państwa i uzyskuje przewagę całkowitą, aż do zniewolenia na przykładzie ostatnich czasów. Samo myślenie stadne, że ktoś ma przewagę technologiczną o 6000 lat, osłabia inicjatywę i utrwala bezsilność w społeczeństwie. Jest to możliwe tylko wtedy jak ma się wszystkie media w swoich rękach i płatnych pachołków na każdym poziomie władzy. Cała historia świata jest przez to sfałszowana i należałoby ją napisać od nowa. Dlatego reaguje na takie teksty jak napisał "MrSpock", gdyż jest on jednym z tych pachołków, którzy utrwalają te bzdury ku uciesze zainteresowanych.

oto link:
http://davidicke.pl/forum/22-obietnice-tuska-czyli-jak-wydyma-polakow-t8683-60.html

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2012, 13:09 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 06 lut 2011, 0:45
Posty: 204
Płeć: mężczyzna
I to cała zbrodnia. Jeśli istnieje jakaś przewaga technologiczna uzyskana od kogoś czy wypracowana to jest ona ukryta nie dostępna dla ludu. Ma ona służyć im nie nam. Rosjanie byli z przodu Amerykanie myśląc tymi kategoriami powinni sobie odpuścić. Zakładając chwilowo że to prawda.
Większość ludzi to konsumenci ta niewielka część społeczeństwa zajmująca się takimi czy innymi badaniami zawsze będzie przeć do przodu często ta praca właśnie polega na tym by gonić bo komuś się coś udało nierzadko podpatrzeć czy skopiować.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 cze 2015, 15:28 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 cze 2015, 15:53 
Ladowanie na ksiezycu to jest tylko wierzchołek góry lodowej klamstw NASA i innych agencji kosmicznych. Wszystko jest klamstwem.

Nasa unter Wasser Kino - Nasa cinema pool
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 17 cze 2015, 20:58 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Czyli, że nie ma żadne stacji kosmicznej na orbicie? W takim wypadku satelit też tam nie ma?

Wydaje mi się, że niektórzy czasem są tak pochłonięci szukaniem wszędzie spisku, że zatracają się w tym do reszty.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 cze 2015, 22:58 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 17 sie 2014, 16:18
Posty: 44
Płeć: mężczyzna
Ehh pisze:
Czyli, że nie ma żadne stacji kosmicznej na orbicie? W takim wypadku satelit też tam nie ma?

Wydaje mi się, że niektórzy czasem są tak pochłonięci szukaniem wszędzie spisku, że zatracają się w tym do reszty.


Oczywiście że nie ma. Nikt tak naprawdę nie wyleciał w kosmos i nic na orbicie nie ma. Wystarczy spojrzeć w niebo :) Lub na ziemi na "telewizja satelitarna" czy gps. Nie zastanawiało cię dlaczego talerze nie są skierowane w niebo? przecież tv satelitarna jest z satelit których jest masa ponoć więc kierując w niebo powinien być zasięg którego nie ma. Kierujemy talarze na naziemne nadajniki i stąd ta cała telewizja a nie z komosu to pic na wodę.
Gps podobnie gubi zasięg w górach lub gdy odłączamy się od miast "totalna dziura" po prostu gps nie może złapać naziemnych nadajników.
ISS to też niezła makietaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 cze 2015, 8:35 
Czasami prawda wydaje sie bardziej absurdalna niz fikcja.

ISS jest krecone w studiu oraz samolotach Zero-G.Na górę
   
 
 
Post: 18 cze 2015, 10:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Oj ludzie ludzie. Satelity u nas w Polsce ustawia się pod pewnym, niewielkim kątem do płaszczyzny ziemi bo w ten sposób celujemy dokładnie w tą satelitę (hitbird czy astra). Taka satelita znajduje się na jakichś 160-200km nad ziemią na geostacjonarnej orbicie nad równikiem. Teraz zwizualizujcie sobie to jak nisko jest ta satelita nad ziemią i jak wysyłany przez nią sygnał będzie szedł niemal po ziemi na naszej szerokości geograficznej.

Satelity w Maroko
Obrazek

Satelity w Egipcie.
Obrazek

Zauważcie, że im bliżej równika tym ten ką jest większy, bo znajdujemy się bliżej satelity i ze względu skrócenia odległości rośnie nam kąt. Logiczne to i nie trudne.

Jeśli sygnał byłby naziemny, to w którymś miejscu w Polsce antenty łapałyby sygnał nie tylko z południa ale też np. ze wschodu czy nawet północy (no chyba, że zakładamy, że sygnał jest nadawany z wielu miejsc w Polsce i w jakiś sposób blokowany w innych kierunkach niż północny, no bo w końcu wszystkie anteny w Polsce celują w ten sam punkt).

Pokraczna teoria. Szukanie zębów w pupie jak dla mnie. Argumenty też z tej pupy (ponoć, słyszałem). A co z morzami, gdzi korzysta się np tylko z telefonów satelitarnych? Tam też dociera sygnał naziemny, na pełnym Atlantyku np? Ja wiem, że świat nie jest taki jakim go się nam przedstawia, ale nie można łykać wszystkiego co jest w internetach tylko dlatego, że jest to teoria antysystemowa.

P.S. Piszesz że wystarczy spojrzeć w niebo. No właśnie, połóżcie się czasem nocą bezchmurną na kocu (poza miastem koniecznie) i przyglądajcie się niebu - zobaczycie ile tam różnego gówna lata (nie mówię tu o jakimś ufo, bo to ruch jednostajny i prostoliniowy).Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group