Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 cze 2019, 10:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W weekend będę uczestniczył w wywiadach przez Skype'a z nastepujacymi osobami: Ole Dammegård (zamachy i fałszywa flaga), John Moore (NIBIRU/Planeta X), Miles Johnston (superżołnierz/MK-ULTRA), George Green (nie pewne), Fritz Springmeier ( Iluminaci, rody) (nie pewne), Kerry Cassidy, Michael Shrimpton (wywiad niemiecki DVD)(nie pewne), Daniel Liszt (demaskator Corey'a Goode'a - mnie nie przekonał) (nie pewne), Cathi Morgan (bada tematyke kontroli umysłu, tajnych programów, MILAB, UFo itp)(nie pewne) i John S Captain (nie pewne), Sandra Fecht (psychoterapeutka, deprogramowanie mind control/sekty), Dave Staffen (były satanista), Frances Toewsi może inni - okaże się, bo wiadomo, róznie to bywa.... Z wymienionych osób jak ktoś ma jakieś konkretne pytania proszę śmiało pisać. Ave

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 wrz 2017, 14:17 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Moim zdaniem lepiej spożytkowanym czasem były by wywiady z Lindą Moulton Howe, albo James Bartleyem- więcej warci niż oni wszyscy razem wzięci- KK to już całkiem strata czasu.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Od siebie dodał bym Michaela Heisera... po co w ogóle gadać z kimś kto dalej wierzy w Nibiru jak prace MH obaliły teorie Sithina min o tym że jest planeta Nibiru.
No i oczywiście dobrze by było ogarnąć wywiad z Davidem Icke'em. Jego można by było spytać się o: to co jest w jego nowej książce "Phantim Self" nie przetłumaczonej jeszcze na polski.... dalej...
- co sądzi o teorii elektrycznej wszechświata sugerującej że Saturn był pierwotnym słońcem Ziemi
- co sądzi o teorii wielkiego potopu i tego że dinozaury żyły na Ziemi całkiem niedawno.
- co sądzi o historii Słowian, tego że ich wielkie imperia są dziś prawie całkowicie zapomniane, że ich korzenie sięgają bardzo daleko wstecz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Generalnie dobór gości nie koniecznie mi odpowiada. Nie mam pytań poza jednym dotyczących detali śmierci Max'a Spiersa i śledztwa, czy ktoś w ogóle wie coś więce ? Tylko nie do końca jestem pewien komu powinno być ono zadane.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem czy jakieś wywiady doszły do skutku, ale chciałem nawiązać do poruszonych tu zagadnień.

klesk88 pisze:
- co sądzi o teorii wielkiego potopu i tego że dinozaury żyły na Ziemi całkiem niedawno.

Dobre pytanie.

Sądzę, że wielki potop miał miejsce i albo był wywołany przez zarządców-kontrolerów, albo przynajmniej wiedzieli że nastąpi i wykorzystali tę wiedzę. Fakt, że Księżyc jest tak precyzyjnie ulokowany względem Ziemi i Słońca dowodzi, że istnieją potężne siły/istoty inteligentne mające moc przemieszczania planet, gdyż nie może tu być mowy o przypadkowości i losowości (mówią o tym książki "Kto zbudował Księżyc" i "Zderzenie Światów").

Zakładając, że wielki potop był wywołany sztucznie, trzeba by się zastanowić jaki mieli w tym cel? Nie wiem czy dinozaury żyły na Ziemi wtedy co ludzie, ale jeśli tak, to być może potop miał je usunąć z ziemi?
Niedawno przyszło mi do głowy taka myśl, że być może wielki chiński mur nie był przeznaczony do obrony przed plemionami ludzi, tylko miał ograniczać zasięg występowania jakichś dużych groźnych zwierząt? To tylko spekulacje. W każdym razie trudno mi uwierzyć, że podjęto tak ogromny wysiłek i zbudowano go w celu ochrony przed najazdem jakichś plemion. Z drugiej strony jednak obecnie też się buduje mury by odgrodzić jednych ludzi od drugich - np. w Izraelu, planuje się też odgrodzić USA od Meksyku, czy Krym od Ukrainy. Ale to nie ta skala...

klesk88 pisze:
- co sądzi o teorii elektrycznej wszechświata sugerującej że Saturn był pierwotnym słońcem Ziemi

Też chciałbym to wiedzieć. Coś w tym jest, ale jak było dokładnie, to nie wiem czy się kiedykolwiek dowiemy... Może kiedyś.

klesk88 pisze:
- co sądzi o historii Słowian, tego że ich wielkie imperia są dziś prawie całkowicie zapomniane, że ich korzenie sięgają bardzo daleko wstecz

Nie wiem jak było ze Słowianami,ale biorąc pod uwagę, kto promuje te teorie (np. monitor polski), to jest tu sporo dezinformacji i zakłamania. Dziś są prawie całkowicie "zapomniane" wszystkie wielkie starożytne cywilizacje. Może nie tyle zapomniane, co wszelkie informacje o nich są zakłamane.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Alexandra interview with Miles Johnston [09.2017]
phpBB [video]

Alexandra interview with Ole Dammegård. [2017]
phpBB [video]

Alexandra interview with Kerry Cassidy [2017]
phpBB [video]

Aleksandra JB From Illusion To Reality. Part 1. My history
phpBB [video]

Ave

Awatar użytkownika

Świetna robota! Nie załamujcie się i róbcie swoje. @Ripsonar może podasz numer konta, aby Ciebie wspierać?

Mam kilka propozycji (wiem, że nie łatwo do nich dotrzeć, ale spróbujcie):
1. John Lear
2. Robert Dean
3. Norman Bergrun (nie wiem czy jeszcze żyje, podobno zapadł się pod ziemię)
4. David Icke
5. Dr. Tullio Simoncini
6. John Lenard Walson
7. Steven Greer

Powodzenia!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]