Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 18:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

rici ciut tu poniżej/powyżej-w dziale,oraz-> pytania-przemyslenia-chce-pogadac-t15922-30.html
:)
-=-
Jeszcze wczoraj się zastanawiałem czy to zapodać,opisać...bo nie do wiary,bo zabrzmi tak dziwacznie,że pokręcicie głową.Ale nie widzę problema,następne coś i to o dość sporym ładunku dziwności.
Przedwczoraj rano.Budzę się ok 5tej rano,do toalety.Wracam na wersalkę,przykładam się do snu bo jeszcze z godzinkę się zdrzemnę.
Zamykam oczy,minęła może minuta,dwie- nie zasnąłem i przed oczami widzę siebie,kończącego jedzenie na jakimś spodeczku[może deser?].Jadłem stojąc-tak na wys ok 1.5m był blat/stołu?/.Odkładam talerzyk na to.
Miałem ochotę otworzyć oczy,bo sobie myślę co jest grane?Ale tak fajnie się poczułem wewnątrz,że myślę sobie "ot ciekawostka".
Stojąc tak i patrząc na odłożony talerzyk stało się coś niewytłumaczalnego-jakbym się w tamtą rzeczywistość przeniósł!I widzę nagle na wprost dość szybko zbliżające się "coś"/pojazd?/.Pojawiło się to tak metr ode mnie i na wyskości twarzy.Kształt-dziwne do opisania,ale jakby forma takiej skorupki podłużnego ślimaka widziana od przodu-nie było to litą bryłą-chodzi mi o sam kształt.Miało tylko takie poprzeczne jakieś pręty,właściwie naokoło były.Wyglądało jak konstrukcyjny szkielet skorupy.I najważniejsze nastąpiło zaraz-w środku było coś,KTOŚ?Małych rozmiarów-może z pół metra wzrostu,ale..OCZY!
Spojrzałem w nie i jakiś moment zaskoczenia wewnątrz siebie-okrągłe,bez źrenic w kolorze błękitu z pulsującymi niebieskimi punkcikami.
Jakby się zbliżył do mnie,będąc w tym czymś i padło moje imię i nazwisko-acha przed tym wątkiem padło słowo "czekam"
Cytuj:
Darek xxxxxxx

Odpowiadam "cześć"
On też "cześć"
I powiedział taki wątek
Cytuj:
mam wrażenie,że już ci to zupełnie przeszło...

Trzy kropki na końcu zdania bo resztę jakby telepatycznie zapodał.Od razu wiedziałem,że czyta doskonale w myślach i co mu chodzi.
Odpowiedziałem "właściwie w większości tak".
I uświadomiłem sobie,że się bardzo dobrze i od baardzo dawna znamy.
Potem nastąpiło coś najdziwniejszego-lewą ręką jakby wystającą poza to coś w czym był zrobił ruch nad odłożonym przeze mnie talerzykiem.Miał w ręce jakąś kość/kostkę na ścięgnie i powiedział
Cytuj:
a teraz zobacz co z niego zostało
(padło imię)
Mnie wskoczyła od razu myśl kogo to może dotyczyć...zacząłem się gdzieś przenosić myślami..ale zorientowałem się że tego człowieka tak naprawdę nie znam i nie widziałem.[może w realu raz,przelotem-na sekundę]
Zdziwienie..otworzyłem oczy i się podniosłem na łóżku...mówiąc szeptem "no ja pdole...jaki myk"

To tyle,a dzień wcześniej przed zaśnięciem słuchałem tego

Fajne to było i tak nierealnie naturalne.
Zastanawiałem sie nawet czemu owo "coś"/owy Ktoś przybrał taką formę-wyglądał jak miś koala.
Ale te pulsujące oczy...

Dość często mi się zdarzają ostatnimi czasy takie...przeróżne historie

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 cze 2017, 15:04 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Brawo dar. Cos mi na to wyglada, ze wszedles w kontakt z istotkami Matki Ziemi. To sa swiaty jakie przejawialy sie przez nas dgy bylismy dziecmi. Troche sie dziwilam, ze Polacy nic ale to nic nie pisza o istnieniu tych swiatow, o spotkaniach z tymi istotkami. Na jednym tylko forum ktos zrobil wpis, ze czuje sie jak alv, mysli jak alv... W Szwecji bardzo duzo ludzi ma takie kontakty, jest wiele stron internetowych w ktorych ludzie opisuja swoje doswiadczenia.
Moj jeden kolega zrobil nawet zdjecie lapki jakiejs istotki, ktora sie odbila na blacie kuchennym.
A na kursach na ktore chodzilam, to czesto nauczyciel bral w siebie swiadomosc takiej istotki i ona prowadzila lekcje. Tak prosto, po dziecinnemu, ale kto najlepiej potrafi wytlumaczyc sprawy kosmiczne, sprawy dotyczace czasu, czy nawet czlowieka niz umysl dziecka nie pokiereszowany wszelkim przekonaniami jakie nam wciskano w glowe.

Te istotki zyly kiedys blisko czlowieka i one niczego nie pragna bardziej niz znowu stac sie czescia rzeczywistosci czlowieka - tak same powiedzialy.
My ludzie nauczylismy sie zaprzeczac ich istnieniu, traktowac je jako nierzeczyswiste postacie z bajek czy legend. A one sa, istnieja i czekaja na potwierdzenie czlowieka. Potwierdzenie ich istnienia.
Dziekuje dar, ze o tym napisales.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

w tych oczach było WSZYSTKO...jakby na przestrzał.Nie pasowały wogóle do kształtu sylwetki twarzy-były za duże
Miłe,przyjazne..takie ROZUMIENIE wszystkiego

Pominąłem kilka wątków,bo osobiste
,
ale z tym "alv" to zapodałaś mi wątek....

Poznałem kiedyś Fantastyczną Kobietę...ciągle mnie pytała "kim ty jesteś"
a ja : "jestem z Melmaka..mam na imię alf"...lekki szok,powiem Ci :)

dar66 pisze:
w tych oczach było WSZYSTKO...jakby na przestrzał.Nie pasowały wogóle do kształtu sylwetki twarzy-były za duże
Miłe,przyjazne..takie ROZUMIENIE wszystkiego

Bo one rozumieja a my ludzie komplikujemy wszystko. Taka jest roznica.
Jest jeszcze taka roznica, ze my ludzie uwierzylismy w brak, w swiat braku.
One zyja w swiecie w ktorym zawsze dostaja. To czego nie dostaja tego nie ma.
Koncentruja sie zawsze na tym co dostaja.
My ludzie koncentrujemy sie na tym czego nam brakuje i chcemy tego, pragniemy, a nie na tym co akurat dostajemy.

Potrafia sie cieszyc malymi rzeczami, tymi ktore akurat dostaja. My ludzie musimy dostac cos duzego, abysmy poczuli, ze dostalismy.

My ludzie zobaczymy ciastko, ktore nas kusi. My nie widzimy ciasta, tylko czujemy kuszenie. A potem mamy wyrzyty sumienia.
One widza ciastko i je po prostu biora i zjadaja.

Taka jest roznica w postrzeganiu swiata.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiem Ci,bo lubię być komunikatywny i lubię dużo gadać,nawet jak mi nie przystoi:
Miałeś wszczepkę,zapodany obraz-sam sobie odpowiedz dlaczego akurat taki.
Te typy się aż tak nie komunikują,by być widocznymi-są ukryte i nieobrazowalne ot tak bezpośrednio,w większości nieodczuwalne.
Kłucie w sercu sobie sam wytłumacz-objaw fizyczny jako efekt doznania.

Nic sobie nie wyobrażaj,żadnych figur.Po prostu zapytaj:ktoś ty i czego chcesz?
"Po cholerę mi takie wstawki,nie życzę sobie tego i po raz ostatni to widziałem!"
Obraz moze się zmienić,diametralnie.
,
nigdy nie miałem takich wstawek,chociaż byli tacy jacyś "oni" co próbowali..
Zapytaj Zbycha P.[to żart,a może nie?]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Spher może tak naprawdę potrzebujesz odpoczynku. Jak czasami się za bardzo skupiamy na jakiś temacie to później się nam pewna stany udzielają, no chyba że masz taką potrzebę i czujesz że musisz się na tym koncentrować, to ok :)

To że widzisz jaszczura to nie jest to nic nadzwyczajnego. Mamy zaprogramowaną awersje do wszystkiego co gadzie i często gęsto są one ukryte w różnych przekazach podprogowych. Przynajmniej ja bym to tak starała się wyjaśnić.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Twoje doświadczenie jest jedynym,w Twoim rodzaju doświadczeń
ja milczę
To Ty jesteś podmiotem i nie daj sobie tego podmieniać
Walkę wygrywasz Ty,cała reszta ma się podporządkować,łaski bzz

Traktujesz to jako początek przygody,zrób przegrodę i postaw kropkę,a nikt tego nie przekroczy
Ty dyktujesz warunki i zasady zabawy
:tak:

Fellow Craft * 2nd Degree

Zapraszam do lektury moich przeżyć w poniższym wątku.

co-to-moglo-byc-t10467-30.html

Jako, że posty, które piszę jeden po drugim, dodają się po sobie jako edycja - chyba nikt nie czyta tego wątku - bo nie jest to pokazywane jako nowy post.

Piszę tam o wielu ciekawych przeżyciach i z biegem czasu będe kontynuował temat: ogólnie bardzo dziwne zbiegi okoliczności - błędy w "matrixie", dziwne plamy światła, ścierwo w jedzeniu, którym nas karmią, grupa przestępcza mająca na celu odbieranie ludziom dobytku?

Czy może złe duchy, kontrolujące ludzi albo pasożyty z kosmosu w mózgu ludzi? Czy nawet jak niektórzy tu twierdzą "jaszczury".

Wątek rozwija się powoli, gdyż OPISUJĘ WSZYSTKO ZE SZCZEGÓŁAMI, żebyście nie myśleli, że sobie wszystko zmyśliłem.

Pozdrawiam

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Goonies76 pisze:
Jako, że posty, które piszę jeden po drugim, dodają się po sobie jako edycja - chyba nikt nie czyta tego wątku - bo nie jest to pokazywane jako nowy post.

Dokładnie, pisałem już o tym kiedyś, że to problem - tylko moderatorzy i admini mają ustawione, że widać ich posty pod postami, a nie aktualizuje się.

Goonies76 pisze:
Piszę tam o wielu ciekawych przeżyciach i z biegem czasu będe kontynuował temat: ogólnie bardzo dziwne zbiegi okoliczności - błędy w "matrixie", dziwne plamy światła, ścierwo w jedzeniu, którym nas karmią, grupa przestępcza mająca na celu odbieranie ludziom dobytku?

Bardzo ciekawy wątek. Zastanawiałem się kiedy coś napiszesz, myślałem że nie masz czasu albo weny :) , nie wiedziałem że piszesz, tylko nie widać na głównym.

Też uważam, że najlepiej byłoby zrobić osobny wątek z tego, tak jak tam napisałeś - "DZIWNE PRZYPADKI, MATRIX, PASOŻYTY? ZAPRASZAM".

Rzeczywiście niesamowita historia, ciekawi mnie co działo się dalej.

Proszę Cię MIRKU o zostawienie tam także komentarza, gdyż nikt tego nie czyta chyba, bo nie widać na forum, że ja tam ciągle dodaje nowe rzeczy.

Oczywiście zapraszam do lektury: strona 2

co-to-moglo-byc-t10467-30.html

i zostawianie komentarzy z refleksjami.

Entered Apprentice * 1st Degree

Cześć,

Założyłem konto motywowany chęcią dowiedzenia się, jak to jest możliwe, że człowiek, którego znam stosunkowo niedługo, a który nie jest ze mną spokrewniony ani nie był żadnym znajomym w moim otoczeniu, mógł mi powiedzieć, co zdarzyło się w moim życiu kilkanaście lat temu, a co było moim osobistym doświadczeniem, którym z nikim się nie dzieliłem?

Jeśli trzeba, to podam więcej szczegółów.

Awatar użytkownika

Podaj więcej szczegółów. To był ktoś w rodzaju wróżki, jasnowidza?

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

mr_tinman pisze:
Założyłem konto motywowany chęcią dowiedzenia się, jak to jest możliwe, że człowiek, którego znam stosunkowo niedługo, a który nie jest ze mną spokrewniony ani nie był żadnym znajomym w moim otoczeniu, mógł mi powiedzieć, co zdarzyło się w moim życiu kilkanaście lat temu, a co było moim osobistym doświadczeniem, którym z nikim się nie dzieliłem?

Jak dla mnie brzmi to trochę podejrzanie i trąci lekko jakimś manipulatorem, który jest dobry w technikach ciepłego i zimnego odczytu. Jednak, aby móc cokolwiek więcej powiedzieć, to tak jak napisał Mirek, potrzeba jest więcej szczegółów. Wszystko zależy od kontekstu. A biorąc pod uwagę mnogość technik manipulacyjnych pozwalających wyciągać od ludzi informację oraz przebiegłość i podstępność niektórych osób, to byłbym bardzo ostrożny i nie zakładał od razu, że ten człowiek posiada jakieś "nadprzyrodzone moce".

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

Skoro z nikim się nie dzieliłeś i nikt tego nie widział to ta osoba ma pewne zdolności , albo może czytać w ludzkich myślach albo ma zdolności podobne do Jackowskiego ,że np. dotykając twojej rzeczy albo ciebie poznał twoją przeszłość. Ciekawe jak wyglądało twoje spotkanie i rozmowa z tą osobą.
Ja miałem przypadek dotyczący odczytania przyszłości ,przepowiednia spełniła się po około 40 latach ,znałem ją zanim się spełniła bo dotyczyła mojej rodziny a nawet mnie osobiście i nie wierzyłem że może się spełnić a jednak to się stało. A została przepowiedziana mojej mamie jak była panną , nie znała swojego przyszłego męża a mnie oczywiście nie było na świecie. Od niej samej ją usłyszałem i nie wierzyłem że może się spełnić bo była dla mnie niemożliwa do spełnienia. Stała się chociaż trzeba było ją odpowiednio zinterpretować ale główna jej cześć spełniła się. Dlatego uważam że są ludzie którzy na prawdę potrafią dostrzec przyszłość w pewnym zakresie , im ten okres jest bliższy tym więcej można dostrzec. Mnie zadziwiło w mojej historii ,że zobaczono coś wydawało się niemożliwego do spełnienia co miało nastąpić po 40 latach , to dużo czasu i wszystko może się zmienić. Ktoś może powiedzieć ,przeznaczenie ale ja do końca w to nie wierzę. Pewne zajścia w danym życiu musimy przejść , pewnych ludzi musimy spotkać ale nadal wierzę że podejmujemy decyzję jak postąpimy w danych sytuacjach ,jak postąpimy w spotkaniach z ludźmi. Inaczej to życie nie miałoby sensu bo bylibyśmy po prostu zaprogramowani. Oczywiście jesteśmy programowani od chwili narodzin aż do śmierci ale tu chodzi o programowanie całego życia zanim tu trafimy. I tu też uważam ,jak napisałem wyżej że częściowo jesteśmy zaprogramowani albo sami to robimy zanim trafimy na ziemię ale nie dotyczy to całości naszego życia tutaj.
Trochę się rozpisałem ale może komuś to się przyda do przemyśleń. A pisać można dużo na te tematy.

Cześć,

Dziękuję za odpowiedzi.
Jestem przekonany, że kontekst może mieć decydujące znaczenie w ocenie takich zjawisk. Staram się jednak być ostrożny w pisaniu w internecie z jednej strony, a z drugiej zagadnienie dotyczy kwestii osobistych, których nie chcę rozgłaszać.

Zasadniczo wypowiedź tego człowieka podzieliłbym na dwie części, pierwszą z dwoma informacjami dotyczącymi teraźniejszości (czyli momentu, w którym do mnie mówiła), oraz drugiej o przeszłości.

Sam jestem nieco zmieszany i nie wiem, czy jest sens o tym pisać.
Do niedawna byłem mocno zaangażowany w pewnej formacji i wspólnocie Kościoła Katolickiego i ta osoba jest jej wieloletnim członkiem. Działo się to przy kuchennym blacie, kiedy byłem mocno rozluźniony i w dobrym nastroju, a usłyszeniu tych słów towarzyszyło wrażenie, jakby mnie ktoś orzeźwiał, skrapiał wodą.

Interesuje mnie tu nie tyle ogólny wyraz tego doświadczenia: "co to dla ciebie oznacza?", ale kwestia pochodzenia poznania u tego człowieka: czy to był "Duch Święty"? Czy ta osoba posiada jakiś dar, czy też wiedza ta pochodzi z innego źródła? Jak wytłumaczyć to zjawisko? Wcale nie jest dla mnie oczywiste, że "ktoś inny" coś "odczytał" ze "mnie". Może istnieje jakieś "pole informacji", i osoba może, nawet zupełnie nieświadoma tego faktu, otworzyć się na nie? Nie chcę się ponosić fantazji.

Awatar użytkownika

mr_tinman pisze:
Zasadniczo wypowiedź tego człowieka podzieliłbym na dwie części, pierwszą z dwoma informacjami dotyczącymi teraźniejszości (czyli momentu, w którym do mnie mówiła), oraz drugiej o przeszłości.

To bardzo dużo wyjaśnia. Czyli z dużym prawdopodobieństwem mógł zostać wykorzystany "ciepły" i "zimny" odczyt. Inaczej mówiąc: mogłeś tej osobie coś powiedzieć, albo po prostu ta osoba się od kogoś dowiedziała, lub też miała po prostu dobre wyczucie, bo znała się na ludziach. Są pewne zespoły cech osobowych (wygląd zewnętrzny, mowa ciała, sposób mówienia, nastawienie do świata i ludzi), które można powiązać z innymi rzeczami, zdarzeniami. A potem to tylko próbować, a może się uda coś odczytać z danego delikwenta. I już mamy gotowy portret psychologiczny.

mr_tinman pisze:
Działo się to przy kuchennym blacie, kiedy byłem mocno rozluźniony i w dobrym nastroju, a usłyszeniu tych słów towarzyszyło wrażenie, jakby mnie ktoś orzeźwiał, skrapiał wodą.

Czy to miało charakter głaskania ego? "Pompowanie", takie przekładanie słodkiego z gorzkim?

Pozdrawiam,
ZORRO

ZORRO pisze:
Czy to miało charakter głaskania ego? "Pompowanie", takie przekładanie słodkiego z gorzkim?

Pozdrawiam,
ZORRO

Można by tak powiedzieć. To nie był typowy dzień, ponieważ wybierałem się do "centrum powołaniowego" prowadzonego w ramach owej formacji/wspólnoty (spotkanie mające pomóc "rozeznać powołanie"). Rozmowa z owym człowiekiem miała miejsce w jego domu, gdzie zatrzymałem się przed wyjazdem.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Mi to już się hasła po.....
Piszecie tutaj o swoich spotkaniach, sraniach itd. Moim skromnym zdaniem, w dupie byliście i tyle samo widzieliście. N I K T kto miał styczność z drugą stroną o tym nie mówi i tym się nie chwali a jeśli już, to zaprasza sowa co mi za oknem huczy. C Z E K A M
Pokaż Uwagi moderatora

Cóż miałem trochę do czynienia z różnymi istotami (szczególnie tymi z mroku) ale i ze światła raz też. Powiem, tyle, że ich wzrok istot z mroku czasami bywa taki, że łydki mogą miękkie się zrobić :) Na szczęście mrok już za mną prawie, także jest dobrze. Co do przeżyć, to raz zasnąłem za kierownicą i ktoś dał mi bodziec, abym natychmiastowo hamował, lecz coś zatrzymało to we mnie i ktoś skręcił kierownicą i uderzyłem z pełnym impetem w krawężnik jadąc ok 110 km na godzinę. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a jedynie do wymiany była opona.

Provost and Judge * 7th Degree

Mialam zdarzenie, ktorego nie potrafie wytlumaczyc.
Dzialo sie to noca z 20/21 tego miesiaca. Poszlam wczesniej spac,
Mz gral jeszcze z Bratem w jakas gre computerowa. W sypialni okno otwarte, jak kazdej nocy.
Obudzil mnie halas ... podobny do jeku ciezko rannego wielkiego zwierzecia. /bawolu czy cos podobnego/
Trudno to dokladnie okreslic. Dzwiek byl przerazajacy. Krzyknelam do Mz by przyszedl do sypialni.
Pytalam, czy cos slyszy. Potwierdzil, i zdziwiony zapytal mnie - co to jest.
Mialam nadzieje, ze Mz mi odpowie, co to jest, czym jest ten ryczacy glos.
To porownanie jakiego uzylam nie odzwierciedla tego co slyszelismy. To tylko male porownanie.
Dzwiek powtazal sie jeszcze kilka razy, za kazdym razem z innym natezeniem, az w koncu ucichl.
Niestety - w ciagu nocy powtorzylo sie to jeszcze 3 razy.
Uwierzcie - to bylo naprawde zatrwazajace ... Noc byly oczywiscie "do kitu".
Nastepna nocka - "powtorka z rozrywki" - takie same ryki, jedynie krocej trwajace.
Mz wstal z lozka i poszedl po handy by nagrac zjawisko. Zanim wrocil, glosy juz zanikly.
To byla dzisiejsza nocka. Dzisiaj rano szukam przykladu na youtube.
Znalazlam glosy - z duzym prawdopodobienstwa.

phpBB [video]

od 1.45 - 3.00 podobne, choc bardziej "grzmotne"
phpBB [video]

8.40 - 10.09 - 11.45- 12-.58
mniej podobne, choc sa momenty podobienstwa.

Czy spotkaliscie sie z czyms takim ?
Czy bedziecie mnie wysmiewac ?
Czy bedziecie powatpiewac ? ...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Gdyby człowiek widział, słyszał( lub odbierał w inny sposob) co i kto się czasem przemieszcza w jego pobliżu to by w pieluchach chodził.

Czasami- w nocy- przyciąga rożne byty energia sexualna partnerów.

Czy przyklady z video nic Ci nie mowia ?
Cytuj:
angelrage pisze :
Czasami- w nocy- przyciąga rożne byty energia sexualna partnerów.
Czy tam tez dziala energia sexualna partnerow ?
Chyba ze piszesz to z wlasnego doswiadczenia ... a to juz inna sprawa. :tak:

Kiedyś przeprowadzałem egzorcyzm mieszkania zgodnie z radami mojej ciotki. Kiedy oczyszczałem pokój, w którym śpię, to nagle usłyszałem dźwięk takiego dziwnego warczenia. Dziwnego, bo dźwięk pochodził z jakiejś innej przestrzeni, bo pogłos dźwięku i sam charakter nadawały mu trochę mechaniczne, sztuczne brzmienie. Nie mogłem dojść do tego, czy pogłos tego dźwięku kojarzył mi się bardziej z małą czy rozległą przestrzenią, ale nie pasował do pogłosu, jaki powinien rozchodzić się w ścianach tego pokoju.

Możliwe, że przegoniłem wtedy jakiś byt demoniczny/astralny lub przynajmniej go zaniepokoiłem :)

No więc wracając do tych mega niepokojących dźwięków z nagrań, może tak być, że słyszą je tylko wybrane osoby i pochodzą one z jakiejś alternatywnej przestrzeni. Przypomina mi to taki świat Cthulu :) Wyobraźmy sobie, że w naszej rzeczywistości mogą pojawiać się dziury, przez które można usłyszeć inne światy.

Awatar użytkownika

fufek pisze:
hmm.... Mnie to wygląda na potwierdzenie globalnej świadomości tylko wyczuwamy ją w obrębie rodziny, znajomych, jakby się jakoś nauczyć wyczuwać całą ludzkość i komunikować telepatycznie to by nam nic nie mogli zrobić.

Taki ludzki internet, zdecentralizowany i synchronizujący się co jakiś czas z centralnym węzłem, którego nie można zniszczyć bo po zniszczeniu jednego tworzy się kilka następnych etc. :D

pokój!

:)

To jest myslenie! Tego boja sie rody takie jak Rotszyldowie.

Moj kumpel w pracy raz powiedzial... zeby kontrolowac trzeba stworzyc sekte i robisz co chcesz. Nasi przodkowie, scytowie, chowani w kurhanach tatuowali sie rytualistycznie. Wiara w ponadwymiarowosc swiadomosci to bylo cos oczywistego dla tych ludzi. Pseudo-naukowy materializm wspolczesny nie mial miejsca wsrod nich. Czuje ze starozytni korzystali ze swiadomosci jako broni, tak jak ty sugerujesz. Nie dalo sie ich rozwalic jako cywilizacji i to bylo cos w rodzaju 'sekty', lub 'gangu'. MS13 to skrajnie upadla bestialska i wykrecona wersja tego.

Obrazek
Scytyjska Mumia

-- 18 sie 2018, 16:12 --

Doswiadczam na wlasnej skorze paranormalnej naturzy naszego wymiaru. Moj kolega, irlandczyk, mistyk i holistyk stworzyl cos co nazywa inteligentna woda i porownuje do wody swieconej. Kiedy sie jej napilem mialem mentalny obraz siebie patrzac na swoje odbicie jakby gdzies w tle dzialal na mnie instykt wilkolaka. Ja uwazalem ze to zdrowe poziomy agresji, ale wg mojego kolegi konsumowanie substancji produkowanych prze korporacje prowadzi do wpadania w energie demoniczne, ktore inspiruja zarzady tych korporacji.

Jego woda, jest oparta na wysokiej swiadomosci, potrafi leczyc cialo i tak jakby 'mowi prawde'.... taaaaaa... wiec chyba mowila i mi ze jestem pod zlym wplywem.

Opowiadam o tym w swoim wideo

"Moc swiadomości"
Part 1: Watek o inteligentnych molekulach wody https://youtu.be/RTUZ9MyknBU?t=1501
Part 2: A tutaj watek o snach https://youtu.be/xnuWCEh1Okk?t=804

Ogladajcie polski portal wideo!
Obrazek
https://www.cda.pl/video/2518149fa/vfilm?wersja=720p

2018.08.23.01.- Odpowiedź - @acientblast
Witam; Obejrzałem obydwa filmiki, w których postawiłeś parę pytań. Chciałbym spróbować, w skrócie odpowiedzieć na nie. Temat woda,zwykłe H2O, a może wcale nie takie zwykłe? Chemicznie,dwa atomy wodoru i jeden tlenu. Chyba jedyny pierwiastek który przyjmuje tak wiele postaci i odmian. Woda zamarznięta = lód,czyli ciało stałe. Woda w stanie ciekłym = czyli zwykła woda. Woda jako para = stan gazowy. Powietrze w którym jest , i wodór i tlen, to coś jest też do wody podobne, Ciężka woda, Deuter, niby też woda ale wyjściowa do pierwiastków rozszczepialnych. Dawno temu odkryty „ETER” i zaniechany ( odstawiony na boczny tor ). Dzisiaj jest próba przywrócenia do ponownego użytku;Ma być pierwszy w - tablicy Mendelejewa – z liczbą porządkową „0”. Taka propozycja wyszła od rosyjskiego świata nauki. To wszystko kręci się wkoło atomu wodoru i tlenu. Woda H2O2 – czyli popularna woda utleniona która leczy raka i nie tylko. Ona niszczy złe komórki nowotworowe, przy tym nie uszkadza zdrowych. Pytanie? Skąd ona to wie? Wspomniana przez Ciebie woda z pamięcią. Jej zachowanie , jest też co najmniej dziwne. Woda zdrowia, woda życia; woda która może zabić. Chemicznie to są „H2O” czyli zwykła woda. Jej niezwykłość polega na tym że w różny sposób działa. A teraz moje spostrzeżenie; może ta woda ,to jest żywa istota, która żyje, myśli, pomaga, a jak potrzeba, to zabije. A teraz autentyczny przypadek,statek handlowy zatonął na oceanie,marynarze uratowani na łodzi ratunkowej, bezmiar oceanu, brak wody do picia. Było trochę ale się skończyła. Jeden z marynarzy prosi wodę żeby dała się wypić. Słona morska woda zamienia się w słodką. Marynarze przeżywają tę katastrofę. Fakt autentyczny. Idąc dalej tym tokiem myślenia, -CZŁOWIEK-brzmi dumnie , uważa się za pępek Świata. A może tak dla odmiany, to woda jest tym przysłowiowym pępkiem? Woda żywa ze strumyka – woda z rurociągu,woda martwa. Woda w szklanym słoju ,wystawiona na promieniowanie słoneczne; nabiera cech wody zdrowej. Woda zamrażana i rozmrażana zmienia swoje cechy, staje się lecznicza. To jest czubek góry lodowej. A czego my jeszcze nie wiemy? W tym temacie. A może by tak zmienić kolejność? Najpierw „WODA” a dopiero potem daleko – daleko znajduje się człowiek? Warto te kwestie przemyśleć.
WŁOSY: Przekornie co to jest? Odpowiadam są to anteny, tak – tak, to są anteny ,które pomagają nam odbierać fale „WIEDZY” i komunikować się z innymi. Jeśli jest antena to potrzebne jest uziemienie; Są to bose stopy ,którymi dotykamy podłoża czyli ,matki ziemi. Wtedy jest dobre uziemienie. Długie włosy są szerokopasmową anteną. Duża skala częstotliwości odbieranych,i nadawanych. Proszę zwrócić uwagę; różni odkrywcy, naukowcy zawsze mieli i mają długie włosy. Ogólnie artyści , kompozytorzy, muzycy, malarze, świat nauki, włosy i brody. A zobaczmy polityków; jakie mają włosy? Stosownie do swojej ,....... Reasumując ;wszystko co człowiek posiada ,jest mu potrzebne, i niezbędne,do funkcjonowania. Obcinając, wycinając, usuwając, okaleczając, robimy sobie krzywdę. To fakt.
Znajomego-INTERNET. ( brak ). W sumie to nie jest publiczny temat. To jest temat ,przy kufelku piwa z pianką. Znajomy musi wziąć parę lekcji ,z informatyki. Konkretnie;bezpieczeństwo w internecie,i jak przeciwdziałać. Temat delikatny,w dzisiejszych czasach. Mamy kontrolę wszystkiego i wszystkich. Zapewne są furtki i obejścia tego problemu. Ale najpierw potrzeba poznać cały mechanizm ,bezpiecznego używania internetu. Tego nigdzie nie wykładają. A to o czym mówią ,
to są bajki dla grzecznych dzieci. Komunikacja to jedno. A publikowanie niewygodnych artykułów ,to druga odrębna dziedzina. Musisz wiedzieć że twój Pc-et
jest sprawdzany do osiemnastu razy ,zanim coś z niego wyślesz? Można to zmniejszyć, ale jest potrzebna wiedza z dziedziny info. Tak samo jedno razowe wysłanie czegoś tam. Da się załatwić. Ale ciągłe publikacje artykułów, to już jest problem. Jak wezmą na widelec,to nie ma ucieczki. Zablokują. Albo rozdepczą. Strona w niezależnym kraju? Bez cenzury. Pytanie jak zareklamować? Wszystko jest po to robione ,aby ograniczyć ilość czytelników i widzów. Firma na słupa? Słyszałeś coś takiego? Może być paru, którzy opublikują jego artykuły? Nic tylko kufelek schłodzonego piwa,w zacisznym miejscu i dyskusja z fachowcem. A samo opublikowanie to można zrobić na ( ipfs – się ). Nie do zniszczenia. ( na razie ).
-SNY- były i są , możliwością komunikacji . Można z nich się dowiedzieć bardzo dużo o najbliższej przyszłości. Specjalna technika pozwala zapamiętać swoje sny.
Po pierwsze zasłonięte okno,szczelnie. ( ciemno ). I nie wyglądamy przez nie.( sen ucieka ). Po drugie ,po przebudzeniu ,nie otwieramy oczu, mamy je zamknięte.( sen ucieka ). Po trzecie,powtarzamy sobie sen na głos, a najlepiej nagrywamy na dyktafon. To jest utrwalenie. Na gorąco przeprowadzamy analizę, im więcej szczegółów tym jest lepiej. Liczą się detale. Rozszyfrowanie zapisu to osobny problem. Noc bez snu, nie jest złym znakiem, To oznacza przeważnie, że nie będzie jakiś większych problemów. Czyli spokój.
To wszystko są etapy rozwoju człowieka,które po zaliczeniu umożliwiają szersze spojrzenie na Świat. Kontakt z twoim „JA”. Zadawanie pytań? Ogólnie rozwój, twojej osobowości. To tak bardzo w skrócie,na tematy pytania które poruszyłeś w tych filmach. Pozdrawiam. :pisze:

Awatar użytkownika

Obrazek

"Wiedza to władza.

Kto ma wiedzę, ten ma władzę".

To dodam od siebie do tego co napisałeś. :spoko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC [letni]