Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 lip 2020, 16:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2012, 0:46 
VIP Member
Awatar

Nasz dzielny Bolek powiedział co wiedział, w skrócie, "wadzy zdobytej raz nie oddamy" i "kto rękę na wadze obywatelską podnosi niech się liczy z tym, że mu rękę ta wadza odrąbie", nihil novi sub sole, jakoś nie przypominam sobie naszych dzielnych autorytetów żeby protestowały gdy boski Donaldinio "donald musisz" słońce Peru, Geniusz Kaszub, oby żył i panował wiecznie, nawoływał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, nie płacenia abonamentu, próbował obrady sejmu poza budynkiem sejmu organizować, wtedy to była obrona demokracji zagrożonej przez kaczofaszyzm. Donaldinio zresztą już zapowiedział, że żarty się skończyły, na mój gust, to na początek pą prezydą, wielki gajowy z Ruskiej Budy, oby żył wiecznie, Bronisław Error Komorowski powinien Ryszarda Cybę ułaskawić, bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki...

Sublime Master Elect * 11th Degree

Nie zasilać zdrajcy, spuścić go na śmietnik historii i listę hańby

Awatar użytkownika

Politycy zawsze tak pieknie mowia to co ludzia sie dobrze slucha, tylko robia inaczej :lol: juz nie wiem jakie maja intencje po owocach ich poznacie.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Vortex7 pisze:
Jakieś jaruzelowe dejavu, czy cóś... :hmmm:

Też mam odczucie jakby zerżnął któreś z przemówień wojtka, aż dziw że niektórzy Polacy jeszcze chcą wierzyć w mit o nim.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Drodzy towarzysze i obywatele, nieprawda jest jakoby ze wzgledu na moj slaby stan zdrowia moje przemowienia puszczane byly z plyt...
puszczane byly z plyt...
puszczane byly z plyt

Chciałbym żeby Bolek Ponton dożył czasów kiedy lotnisko w Gdańsku przemianuje się na "im. Anny Walentynowicz" :mrgreen:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Spuśćmy zasłonę milczenia nad tym bohaterem Narodu Polskiego..

Wosiu pisze:
Chciałbym żeby Bolek Ponton dożył czasów kiedy lotnisko w Gdańsku przemianuje się na "im. Anny Walentynowicz" :mrgreen:

Amen 8-)

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

o Wałęsie powiedziano:
http://kwyszkowski.salon24.pl/501145,wa ... nia-1970-r

edit 28.04:

http://niewygodne.info.pl/artykul/00396.htm

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Lech Wałęsa: jedna sprawa mnie niepokoi

"Jedna sprawa mnie niepokoi; uwierzono, że dałem się złamać, że jednak mimo wszystko w latach 70. lekko współpracowałem, donosiłem i brałem pieniądze. Nie, nie, to nieprawda" - napisał dziś na swoim profilu w portalu społecznościowym wykop.pl Lech Wałęsa. "Uwierzcie wreszcie mnie, a nie SB" - dodał były prezydent.

..dalej:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-wal ... koi/h6sh2l

No kurdeee.Lechu,bądż facetem-wrobili cię w Prezydenta.Nie gadaj,po fachu,że było inaczej.
Skopałeś,ale taki był plan. :zmęczony:
walesa-nawoluje-do-stworzenia-nowego-porzadku-swiata-t12673.html
Bajka,jaki Kraj taki Prezydent.

Awatar użytkownika

dar66 pisze:
No kurdeee.Lechu,bądż facetem-wrobili cię w Prezydenta.Nie gadaj,po fachu,że było inaczej.

Bycie prezydentem to było to, co potrzebowało jego rozbuchane ego... Wcześniej nobel, legenda "opozycji" jeszcze za życia...

A jak ktoś ma wątpliwości, czy był opłacanym agentem, to tu jego słowa i jego żony Danuty W.:
Cytuj:
Nie do wiary! Były prezydent Lech Wałęsa (70 l.) oznajmił, że pieniądze, które wygrywał w latach 70. w totolotka, pojawiały się jak na zamówienie! Wystarczyło, że na coś ważnego brakowało i los od razu podpowiadał mu, jak ma obstawiać zakłady. – Mogę powiedzieć, że wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem – stwierdził. Ujawnił przy okazji, że w latach 1970–1972 wygrał w sumie 35 000 zł.

Cytuj:
Pralkę kupiliśmy dzięki temu, że mąż znów wygrał w totolotka (...). On do dziś gra w totolotka. Jednak Pan Bóg nie daje mu wygrywać, gdyż nie potrzeba mu już tych wygranych. On zawsze powtarza: – Kiedy bardzo potrzebowałem, to wygrywałem”. A teraz nie wygrywa – pisała Danuta Wałęsa w książce „Marzenia i tajemnice”.

źr: http://www.fakt.pl/Tajemnice-Walesy-Wyg ... 249,1.html

Już wiemy kto płacił dla Bolka Wałęsy - "Pan Bóg". Dziś już ponoć nie płaci, bo i nie ma takiej potrzeby, Wałęsa żyje jak pączek w maśle, odcina tantiemy...
Oczywiście te 35 kawałków to tylko kieszonkowe, o oficjalnym "wynagrodzeniu" nie wiemy nic.

-- 23 lut 2016, 14:41 --

Cytuj:
Wałęsa jest punktem straconym, jest pozycją nie do obrony, więc skoro nie da się go obronić to się go poświęca. Uznali, ze „Wałęsę oddajemy”, ale nadal ukrywają informację na temat tego co się znajduje w pozostałych materiałach. A ja uważam, że Lech Wałęsa w tej chwili jest już postacią nieinteresującą, co najwyżej w sensie sensacyjnym dla pism brukowych. Powiedziałbym nawet, że to informacja „dla głupich”. A robi się tą sztuczna sensację, żeby zasłonić innych – mówi w rozmowie z Izabelą Kozłowską Krzysztof Wyszkowski

http://www.polishclub.org/2016/02/21/af ... kie-dla-ts

To jest oczywiste, że to informacja „dla głupich”. Mało tego głupi są też ci, co twierdzą, że wiedzą o tym, że Wałęsa był Bolkiem od co najmniej dobrych kilku lat, i dalej wierzą w tzw. upadek komuny, demokrację, wolną suwerenną Polskę itd..., nie rozumieją, że chociażby ta jedna informacja (o Bolku Wałęsie) zmienia wszystko, że historię trzeba by napisać od nowa.
Dzisiaj słyszałem jak do radia zadzwonił słuchacz i powiedział, że nie ważne co jeszcze odkryją, dla niego Wałęsa jest ikoną Solidarności, symbolem walki z komuną i tego będzie uczył swoje dzieci....

Typowe. A jeśli fakty mówią co innego, to tym gorzej dla faktów.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja coś kojarzę,że Bracia na "K" palili swego czasu kukłę Lecha,w tv pokazywano dawno temu.VooDoo się spełniło i powraca?

Lech Wałęsa - najmądrzejsze wypowiedzi - kompilacja
phpBB [video]

Trudno mi osobiście określić z dziecinnych czasów,czy Bolek bez Lolka był lepszy od Żwirka i Muchomorka. :bezradny:

Awatar użytkownika

Cytuj:
Trump podobno pomyślał: „Skoro w Polsce możliwe było aby robotnik obalił komunizm i został prezydentem, to dlaczego w kapitalistycznej Ameryce milioner nie może zostać prezydentem…”. Jak widać i dla niego moja historia była inspiracją do działania – twierdzi Lech Wałęsa.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... ydenta-usa

Po tym stwierdzeniu Włęsy, że rzekomo zainspirował on Trumpa do kandydowania na prezydenta USA,
w internecie nastąpił wysyp memów.

A skoro już o tym mowa: :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]