Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2019, 12:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Pamiętacie sprzedawcę truskawek "zaatakowanego" przez straż miejską? Zastanawia mnie czy przypadkiem ktoś nie prowokuje tej sensacji celowo wykorzystując naiwność ludzką. Nie wiem, nie znam się ale odnoszę wrażenie, że brukowce tego typu prędzej dołożą oliwy do ognia niż bezinteresownie udzielą pomocy, w końcu temat na pierwszą stronę jak najbardziej; co nie zmienia faktu że zachowanie panów z sm pozostawia wiele do życzenia.

Cytuj:
Strażnicy miejscy z Warszawy znów bezlitośnie sponiewierali Michała Łuczka (34 l.), bezrobotnego, który przy stacji metra Centrum dorabia, sprzedając owoce, jak wielu ulicznych handlarzy. Czy to zemsta za to, że po poprzedniej takiej interwencji wstawiliśmy się za panem Michałem na łamach Faktu?

Poniedziałek, godz. 16. Przy stacji metra jak zwykle stoi wielu handlarzy. Ale strażnicy w pełnym rynsztunku, z twarzami schowanymi za ciemnymi okularami, ruszają wprost do handlarza truskawek.
? Stałem z boku, nikomu nie zawadzałem. Nagle wokół mnie wyrosło ośmiu strażników ? relacjonuje pan Michał. ? Przeraziłem się ? dodaje. Gdy go otoczyli, na ręku trzymał półtoraroczną córeczkę. ? Puść dziecko! ? rzucił jeden z mundurowych.

Pan Michał natychmiast wykonał polecenie. I wtedy się zaczęło! ? Złapali mnie i rzucili na ziemię. Poczułem, jak jeden z nich przygniata mi twarz kolanem do chodnika i wykręca ręce. Byłem przerażony. Pamiętam, że krzyczałem z bólu ? opowiada upokorzony mężczyzna.

? Co wy robicie? Jak można tak traktować człowieka? Czy to jakiś bandyta? ? przechodnie na próżno stawali w obronie poniewieranego handlarza. Michał Łuczek, niczym najgorszy bandyta, trafił do celi na komisariacie. ? Wypuścili mnie po półtorej godziny. Nadal nie wiem, czym zasłużyłem na takie traktowanie. I to wszystko przez to, że przez te kilka miesięcy sezonu próbuję zarobić parę groszy na rodzinę? ? pyta zrozpaczony handlarz.

? Ten mężczyzna zakłócał porządek publiczny, uniemożliwiał urzędnikom prowadzenie czynności służbowych i nie stosował się do wydawanych poleceń ? opowiada nam sucho Marek Kulasza ze stołecznej straży.
Tylko czy ?prowadzenie czynności służbowych? polega na rzucaniu bezbronnymi ludźmi o ziemię?! Takich wyjaśnień oczekujemy od komendanta straży i prezydent Warszawy. A sprawą brutalnej interwencji strażników zajmie się nasz prawnik. Nie pozwolimy, żeby straż, która ma pilnować porządku, tak traktowała ludzi!

Piotr Banasik, adwokat

- Interwencja strażników miejskich miała drastyczny przebieg. Jeżeli przekroczyli oni swoje uprawnienia, pan Michał ma prawo domagać się od straży miejskiej zadośćuczynienia. Szczególne wątpliwości budzą też okoliczności zatrzymania go w areszcie policyjnym. Zajmiemy się tą sprawa i jeśli okaże się, że strażnicy miejscy złamali prawo, pomożemy panu Michałowi dochodzić swoich praw.
Źródło

włos się jeży :?

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 cze 2009, 1:12 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Na gwiazdkę debile dostaną tasery...

Cytuj:
Nowe uprawnienia Straży Miejskiej
Opublikowano: 19.06.2009 | Kategoria: Wiadomości z kraju

Prezydent Lech Kaczyński podpisał wczoraj ustawę przyznającą nowe uprawnienia Straży Miejskiej. Zgodnie z ustawą, strażnicy będą mieć prawo do przeszukiwania ludzi na ulicach, jak również kontroli zawartości ich bagażu.

Strażnicy będą mogli również używać taserów ? elektrycznych paralizatorów wystrzeliwujących elektrody na odległość do 5 metrów, a oddziały konne Straży Miejskiej używać służbowych koni jako ?środków przymusu bezpośredniego? ? co w praktyce oznacza zezwolenie na wjeżdżanie na koniach w tłum w celu jego rozpędzenia.

Ustawa, a co za tym idzie nowe uprawnienia, wejdzie w życie najpóźniej za 6 miesięcy.

http://wolnemedia.net/?p=15559#comment-13114

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

No to u nas też się zaczyna przygotowanie :(

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Masakra , wrażliwym odradzam oglądanie : Witaj w Nowym Porządku Świata !! :D
Jak by co... nie dziele ludzi , nie nienawidze policjantów ani nie lubie horrorów ;)
Bardziej patrze na to tak że są ci którzy pamiętają że są ludźmi i ci którzy zapomnieli kim są , ot cała filozofia .

phpBB [video]

W odpowiedzi na nowe uprawnienia policji i sm:

Cytuj:
Chcą uzbroić Polaków na wypadek wojny

Autor: Wiktor Ferfecki
22:04 09.07.2009

Komisja Przyjazne Państwo zaczęła pracę nad ustawą zakładającą ułatwienie dostępu do broni palnej ? dowiedział się portal tvp.info. W uzasadnieniu do projektu napisano, że popularyzacja strzelectwa jest konieczna, bo pokój na granicach nie będzie trwał wiecznie, a zawodowa armia nie obroni kraju przed obcą agresją.

Autorem projektu jest Fundacja Rozwoju Strzelectwa w Polsce. Jej członkowie przynieśli do komisji Przyjazne Państwo gotowy projekt ustawy wraz z uzasadnieniem. Podczas niedawnego posiedzenia posłowie z komisji jednomyślnie zdecydowali, by przekazać projekt do zaopiniowania przez sejmowych prawników.

Projekt zakłada zmiany w uzyskiwaniu pozwoleń na broń. Powód? Niepewna przyszłość naszego kraju. ?Polska ma w tej chwili unikalny w swej historii okres spokoju na granicach. Ale taki stan nie będzie trwał wiecznie. Już nieraz wydawało się, że nasz kraj będzie stał niezagrożony przez wieki, co wkrótce okazywało się bolesną ułudą? ? przestrzegają autorzy projektu.

Dlatego, jak sugerują, konieczne jest wspieranie ruchów strzeleckich. ?W dobie armii zawodowej, która sama nie jest w stanie obronić kraju przed agresją, niezbędne jest posiadanie obywateli odpowiednio wyszkolonych w umiejętności posługiwania się bronią? ? zaznaczają.

? Trudno powiedzieć, czy ten fragment uzasadnienia się ostanie, ale muszę przyznać, że do mnie ta argumentacji przemawia ? mówi szef komisji Przyjazne Państwo Mirosław Sekuła z PO. ? W związku z istnieniem armii zawodowej może się zdarzyć, że zmaleje liczba osób posiadających umiejętności obronne. Trzeba się zastanowić nad systemem wspierania ludzi, którzy chcą zdobywać takie umiejętności. Patrząc na polską drogę do wolności widać, że oddolny opór nieraz okazał się kluczowy. Gdyby nie on, po wojnie zrobiono by z Polski republikę radziecką ? twierdzi.

Projekt zakłada, że niemal powszechny byłby dostęp do niektórych rodzajów broni sportowej, strzelb na śrut, wiatrówek i pistoletów gazowych. Pozwolenie na broń takiego typu otrzymywałby każdy polski obywatel powyżej 21. roku życia, pod warunkiem, że jest zdrowy psychicznie i nie był karany za popełnienie określonych rodzajów przestępstw.

Pozwolenie wydawałby wójt, burmistrz lub prezydent miasta. By dostać zgodę na posiadanie bardziej niebezpiecznych rodzajów broni, chętny musiałby zdać specjalny egzamin.

Obecnie pozwolenia przyznaje policja. Zdaniem autorów projektu, decyzje są podejmowane zupełnie uznaniowo. ? Policjanci kierują się własnymi interpretacjami. W efekcie identyczne wnioski są załatwiane w różny sposób, w zależności od tego, do której trafią komendy ? mówi Jarosław Lewandowski z Fundacji Rozwoju Strzelectwa w Polsce, współautor projektu ustawy.

? Poza tym starając się o pozwolenie trzeba wykazać, w jakim celu broń będzie używana. Dochodzi do absurdów, przykładowo osoba, której odmówiono pozwolenia na karabinek w celach sportowych, jednocześnie pracuje jako ochroniarz i z pistoletem maszynowym ochrania konwój z pieniędzmi ? dodaje.

Ta argumentacja przekonuje wiceszefa komisji Przyjazne Państwo Janusza Palikota. ? Sam w latach 90. składałem wniosek o pozwolenie na broń i wiem, że to chory system. Znał pan gliniarza, to pan dostał ? mówi. ? Jednak fragment uzasadnienia mówiący o tym, że Polsce może grozić obca agresja, uważam za nieco absurdalny i się pod nim nie pospisuję ? zaznacza.

wcale mi się nie widzą te kombinacje :?

A mi się bardzo widzą, móc się bronić to jest podstawowe prawo obywatela i państwo jeśli nie pomaga, nie powinno się wpieprzać. Jeśli nie zrobią kolejnego bubla to uznam to za krok w dobrą stronę...

A 100-tysięczna armia bez żadnych sił pomocniczych, na taki kraj to naprawdę czyjś nieśmieszny żarcik. ;)

Awatar użytkownika

"Kto mieczem wojuje, od miecza (z)ginie"

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawy materiał z programu "Interwencja"
Cytuj:
Strażnik Miejski nadepnął mi na głowę, złapał za rękę i złamał ją. Aż kość wyszła na zewnątrz - opowiada Sławomir Okoński. Mężczyzna został bez powodu pobity przez stróżów prawa. Do końca życia pozostanie kaleką. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring.

Cytuj:
Zaczęli się do nas dobijać. Kazali nam wysiadać. Chciałem otworzyć, ale zamki były zablokowane. Nie byłem w stanie otworzyć, więc rozbili szybę. Rzucili mnie na ziemię i złamali rękę, aż kość wyszła na zewnątrz - wspomina Sławomir Okoński

Link do materiału:
http://clips.interia.pl/stm/play.html?v ... nterwencja

Pomimo tego, iż interwencja strażników była nieuzasadniona i brutalna, to nie zostali oskarżeni ! Kolejny raz ludzie, którzy są przedstawicielami prawa, wykorzystują je, by je łamać i co najgorsze są bezkarni...

Ostatnio zmieniony 11 lip 2009, 15:42 przez MojoRisin, łącznie zmieniany 1 raz

Sonial13 pisze:
"Kto mieczem wojuje, od miecza (z)ginie"

No właśnie dlatego ja, jak pewnie wielu innych chce mieć możliwość obrony wszelkimi dostępnymi środkami przed gościem z mieczem ;-)
Albo inaczej przed tyranią zewnętrzną i wewnętrzną... Broń, jak nazwa wskazuje służy do obrony. :)

To już jest przegięte do granic, jeśli jakieś granice jeszcze są:

Policja włamuję się do domów przez otwarte drzwi i okna, aby uczyć ludzi zamykania domów.

Cytuj:
POLICE have been breaking into people's houses ? in a bid to scare residents into locking up their homes.

Two female Police Community Support Officers have been clambering through open windows and doors to show homeowners how easy it is for thieves to break in.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... it-is.html

Edit

Już wkrótce w twojej okolicy "tejzerowe szleństwo"!

http://www.cnjonline.com/video/index.ph ... 8897971001

phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree

Kilka dni temu kiedy zajrzałem do tego tematu, pierwsza myśl jaka mnie naszła to historia która wydarzyła się w Polsce. Opowiada ona o tragicznych losach dwóch młodych chłopaków, którzy kilka lat temu wspólnie podróżowali samochodem jednak nie było im dane dojechać szczęśliwie do celu. Ich podróż zakończyła się gwałtowną akcją policji, w której "stróże prawa" ostrzelali auto dwójki młodych chłopaków. W efekcie jeden z pasażerów stracił życie,drugi natomiast został kaleką do końca życia.
Zapewne każdy z was słyszał o tej historii.
Tak więc zastanawiało mnie jak zakończyła się ta historia, która przez kolejne lata toczyła się w Sądach.
Dzisiaj wchodzę na stronę portalu gazeta.pl, gdzie moim oczom ukazał się taki artykuł:

Cytuj:
Policjanci oskarżeni o ostrzelanie samochodu uniewinnieni

Czterech policjantów z Poznania oskarżonych o ostrzelanie samochodu zostało uniewinnionych - podaje radio TOK FM. Do wypadku doszło w trakcie policyjnego pościgu. Podczas akcji zginął przypadkowy, młody mężczyzna. Jego kolega został ciężko ranny. Funkcjonariusze myśleli, że samochodem kierował ścigany przez nich przestępca.

W strzelaninie w kwietniu 2004 roku zginął 19-letni Łukasz T., a jego rówieśnik Dawid Lis został ciężko ranny. Sąd uznał, że funkcjonariusze użyli broni zgodnie z przepisami.

Do strzelaniny doszło w nocy 29 kwietnia 2004 roku. Policjanci chcieli zatrzymać i wylegitymować kierowcę samochodu marki Rover. Podejrzewali, że jedzie nim groźny, poszukiwany przez nich przestępca. Funkcjonariusze dwukrotnie, podczas postoju na światłach drogowych próbowali, ale - według sądu - nie mogli ustalić, czy w samochodzie znajduje się poszukiwany gangster. Podczas trzeciego postoju na światłach postanowili zatrzymać obserwowany samochód i kiedy kierowca samochodu chciał uciec, oddali w stronę auta kilkadziesiąt strzałów.

Kierowca rovera zginął na miejscu, a pasażer został ciężko ranny. Okazało się, że żaden z 19-latków nie był przestępcą, którego chciała zatrzymać policja.

Proces w tej sprawie odbywał się po raz drugi. W pierwszym, w 2006 roku, sąd uniewinnił policjantów. Wyrok zaskarżyła zielonogórska prokuratura, która prowadziła postępowanie, oraz pełnomocnicy pokrzywdzonych.

Poznański sąd apelacyjny uchylił w listopadzie 2008 roku wyrok uniewinniający funkcjonariuszy. Sąd zwrócił uwagę m.in. na liczne niewyjaśnione wątpliwości.

Sąd: Świadkowie źle ocenili zdarzenie

- Świadkowie obciążający oskarżonych nie mieli możliwości dobrej oceny zdarzenia, dlatego ich zeznania nie mogły być mocnym dowodem w tej sprawie - powiedziała uzasadniając wyrok sędzia Agata Adamczewska z Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Zakwestionowanie wartości zeznań świadków oskarżenia to główna przyczyna uniewinnienia policjantów, oskarżonych o udział w strzelaninie w Poznaniu, w której w kwietniu 2004 roku zginął 19-letni Łukasz T., a jego rówieśnik Dawid Lis został ciężko ranny.

- Bez względu na to, kto siedział w samochodzie, policjanci działali tak, aby odeprzeć atak - dodała sędzia Adamczewska.

Jestem tylko ciekaw co pani sędzina Agata Adamczewska powiedziała by, gdyby to w tym zdarzeniu zginął jej syn/bądź jej syn został kaleką. Łatwo jest stwierdzić, że świadkowie nie mieli możliwości dobrej oceny zdarzenia, przecież policja nie rozdawała tego dnia ulotek z informacją że dziś o godzinie 12:00 na rogu ulicy Racławickiej i Kościuszkowskiej będzie strzelać do auta marki rover, tak więc prosi wszystkich zebranych o skupienie i obiektywną ocenę sytuacji...
Idąc takim tokiem myślenia można by uznać, że każdy świadek "nie ma możliwości dobrej oceny zdarzenia"

A zdanie: "Bez względu na to, kto siedział w samochodzie, policjanci działali tak, aby odeprzeć atak"
można by zapytać, że czyj atak? Czyżby dwójki młodych chłopaków, wracających prawdopodobnie tego dnia do domu?

4 radiowozy, ciężarówka, i helikopter brały udział w szturmie na imprezę urodzinową. Policjanci w bojowym rynsztunku zażądali zakończenia imprezy...

http://www.metro.co.uk/news/article.htm ... page_id=34

Awatar użytkownika

sneq pisze:
(...) Jestem tylko ciekaw co pani sędzina Agata Adamczewska powiedziała by, gdyby to w tym zdarzeniu zginął jej syn/bądź jej syn został kaleką. (...)

Pewnie by plakala, a powiedziec by nie mogla za duzo - odsunieto by ja od sprawy po prostu...
Bez obrazy Sneq, ale takie gadanie jako zywo przypomina mi "fakt", "superexpres" czy mojego "ulubienca" redaktora Wrone z tvn'u (tego od "pod napieciem"). Nie chce absolutnie bronic zlych policjantow czy innych patologii, ale pracowalem kilka lat w tej branzy i cos tam wiem. Wiem na przyklad to, ze w przypadku skargi na policjanta musi sie on gesto tlumaczyc. Jezeli jego wyjasnienia sa niespojne, niewiarygodne - ma kolo prze*ane, i to ostro. Znam wiele przypadkow ukarania policjantow na podstawie "sfalszowanych, naciagnietych skarg", gdy gliniarz po prostu za slabo sie wytlumaczyl, a mial racje. Inna sprawa to postepowania prokuratorskie (uzycie broni, przekroczenia warunkow uzycia srodkow przymusu bezposredniego, skargi pisane bezposrednio do prokuratur, itp). Wtedy gliniarz ma przes*ane juz na wstepie - nie jest traktowany zgodnie z zasadami domniemania niewinnosci. Z gory jest winny i musi udowadniac swa niewinnosc. Tak to wyglada w praktyce... Nie wiem, czy kos z Was slyszal o tym, ze owi kolesie od poscigu mieli badania krwi na obecnosc alku i innych - we krwi mieli amfetamine i podobne rzeczy, ale to pierdolka, niewazne... Powtarzam: ogladamy, czytamy, slyszymy te same media, ktore mowia nam, karmia nas informacjami o np. nieszkodliwosci szczepionek. Skad wiemy, ze w przypadku tej czy innej informacji nie zostalismy zmanipulowani???
A co do mediow i ich "prawdomownosci" - kazdy slyszal o Lepperze i poczatkach jego "kariery", czyli o slynnych blokadach drog. Bylem, i widzialem na wlasne oczy: ludzie rzucajacy butelkami z benzyna ("koktajle molotowa") w przewrocony radiowoz na stacji paliw. Obok woz Strazy Pozarnej usilujacy zgasic to wszystko - nie musze chyba tlumaczyc co by sie dzialo gdyby to wszystko sie zajaralo... Wieczorem dzwoni do mnie tata i mowi, ze w tv mowili o "ubeckiej pacyfikacji pokojowej demonstracji rolnikow, protestujacych przeciwko cenom skupu zborza..." I takie tam...

Zdrowy rozsadek przede wszystkim. Zasada zlotego srodka.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka

Być może masz rację.
Moja wypowiedź wypłynęła głównie z negatywnych emocji typu złość, czy frustracja po przeczytaniu tego artykułu.
Jeżeli badania wykazały takie zawartości we krwi narkotyku o jakich mówisz, to wydaje się być wiadomym czemu tych dwoje młodocianych uciekało.
Jednak nie ma to uzasadnienia do oddawania strzałów w stronę auta, "bo zachodziło duże prawdopodobieństwo, iż autem tym poruszają się groźni przestępcy".

Nie chcę się już nad tym rozwodzić, bo czym więcej o tym myślę, to tym więcej nasuwa się pytań, które mnożą kolejne pytania...

Awatar użytkownika

... a prawda jest taka, ze my Prawdy nigdy nie dojdziemy. Nikt z nas nie byl na miejscu zdarzenia, i nikt z nas nie widzial tego na zywo. Posilkujemy sie jedynie doniesieniami zgnilych mediow. Jedyne co nam pozostalo to trzezwy osad i ZASADA ZLOTEGO SRODKA...
Pokoj z Toba. Nie zawracajmy se glowy nie naszymi klopotami...

Hanna Kotwicka

Awatar użytkownika

Good one ;)

phpBB [video]

Wszystkich wkurwionych na policje zapraszam do Irlandii...Tu nie nosza broni, nawet sie nie nazywaja policja zeby czasem spoleczenstwa nie draznic...bardzo sympatyczni ludzie, ktorzy zakladajac mundur dalej pozostaja czlowiekiem...a ze nie maja posluchu to inna sprawa ;)

phpBB [video]

mbelly pisze:
Nie każdy chce oglądać takie rzeczy i się dodatkowo denerwować.

A czy gdy będziesz czytała o tym - co chciałaś obejrzeć,
czy w Twojej świadomości zagości coś nowego?

Nie musisz się wcale tym przejmować,
masz na tyle wyobraźni by wyobrazić sobie
dwa skrajne przypadki "pomyłki policjanta"...
pomiędzy nimi jest cała gama różnorodności brutalności.

A gdy wyobrazisz już sobie ten obraz...
czy było warto?

Skup się na tym co jest teraz,
"nie każdy chce oglądać takie rzeczy i się denerwować"
a kto chce? a kto powinien?
Czyja to zasługa, ze ktoś jest mniej czy bardziej czuły? To ma jakieś znaczenie?

Nawet jeśli go to nie łechta, po co zaśmieca w TEJ CHWILI swój stan świadomości oglądaniem obrazu, którego jest świadomy bez potrzeby oglądania go?

Może tu jest pies pogrzebany.
Bombardują Nas reklamami, hasłami, kolorami i informacjami...
a to zostaje w głowie, u nieświadomego człeka :)

Awatar użytkownika

a tak się pacyfikuje w naszym kraju, bandyctwo to chyba dobre określenie:
phpBB [video]

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Czego NIE mówią- POLICJANCI
phpBB [video]

,
bez dydykacji-nikomu
Obrazek
:język:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No sorry na niebiesko,ale nie widzę inteligentniejszego tematu tutaj
A teraz na poważnie,bo prawie robi różnicę i dwa rajdowozy mogły odlecieć do krainy wiecznych łowów
:

Prokuratura: zatrzymania ws. próby zamachu na dwa radiowozy
,
No jak?Na gorącym"uczynku".Brawo wy
emoty dla psychologów:
:cooo?: , :boisie: :o , :mrgreen:
,
Freudowskie przejęzyczenie :)
phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeden bandyta vs policja szwedzka, angielska i polska. Gdzie czułbyś się bezpieczniej?
phpBB [video]

i w tym momencie tytuł tego tematu wylatuje w przenośni jakby w... kosmos,jeżeli chodzi o tak zwane "nasze podwórko"

W Szwecji pracuja na pelna pare, zeby poprawic bezpieczenstwo. W Sztokholmie podczas parady homo sexualnych i roznych homo-niewiadomo maja byc takie swiatla na przejsciach:

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Śmiech na sali czyli Polska policja w akcji!
phpBB [video]

to nie jest śmieszne- te patriotycznie zakute czubki,kibole i mięśniaki po spięciach w inkubatorze...kurcze,misiu na motorku-mijając cię kiedyś na drodze dałbym ci "strzałkę",jako pozdro,ale w tym materiale dostałbyś z łokcia w ten zakuty łeb-no po prostu popieprzony idioto.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]