Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 gru 2019, 17:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Żyjemy w czasach zmian, których każdy-mniej lub bardziej pożąda-mocniej niż ktokolwiek dotychczas Chęć zmiany wynika z przejrzenia tego świata takim jakim jest, a nie jak to było do tej pory takim jakim nam go przedstawiano
Coraz to nowe kroki w samodzielnej interpretacji rzeczywistości wiązały i nadal się wiążą z szokiem i niedowierzaniem Przebudzenie jest długą i wyczerpującą drogą...

Obrazek

Obrazek

którą każdy z nas podąża z nadzieją na lepszy, piękniejszy świat...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w którym będziemy wreszcie szczęśliwi.

Obrazek

Obrazek

1.Jak wygląda idealny świat według Waszego wyobrażenia?

oraz drugi zestaw pytań (tak samo ważny) 2.Co zrobicie, jeżeli Wasze oczekiwania nie zostaną spełnione/ jak zaplanujecie swoje życie?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 kwie 2011, 23:16 
VIP Member
Awatar

"1.Jak wygląda idealny świat według Waszego wyobrażenia?"

Haha... taki namacalny i praktyczny... Trudno powiedziec. Oczywiscie tesknota za rownowaga i spokojem. Powrot do natury, ewentualnie do korzeni. Co zreszta mozna czynic juz teraz. Wszystko w sumie w naszych rekach, rowniez to, w jaki sposob zyjemy. Takze moim zdaniem ten swoj idealny swiat mozna ksztaltowac juz tu i teraz.
Rownowaga, milosc, dawanie, bycie szczesliwym, poczucie zycia w zgodzie ze soba... Tym sposobem mozna zyc wszedzie i wszedzie byc szczesliwym.

Oczywiscie jest jeszcze jakas optyczna wizja tego idealnego swiata... natura, samowystarczalnosc, wolnosc. Moze to byc np. jakies wlasne miejsce na ziemi, sprawy zdobywane praca wlasnych rak i radosc z tego wynikajaca, duzo mozna by pisac. Usmiech na twarzy bliskich osob, uczucie, ze dalo sie wszystko, co mozna bylo dac i wiecej. Tja...

" 2.Co zrobicie, jeżeli Wasze oczekiwania nie zostaną spełnione/ jak zaplanujecie swoje życie?"

W odpowiedzi na drugie pytanie... Jak widzisz, moje oczekiwania nie sa jakies wielkie czy tez niewyobrazalne. To wszystko mozna osiagac tu i teraz, praktycznie ksztaltujac nasza rzeczywistosc. Moje oczekiwania wobec mojego teraz wynikaja z tego, kim jestem. Przyszlosc to masa plastyczna a na jej wyglad w duzej mierze ma wplyw to, co czynimy teraz.

To tak, jak z kartami... Jezeli karty pokaza Ci, ze ten dzien jest dobry na cos tam, a Ty sie uprzesz i siadziesz sobie niewzruszenie w domu... to wierz mi... nic Cie nie spotka. To, co czynimy teraz ksztaltuje nasza przyszlosc. Tak wiec zbadajmy swoje teraz, rowniez zajrzyjmy w przeszlosc (wyciagajac wnioski) i wtedy nie bedziemy mieli pretensji do tego, ze przyszlosc moze przebiegac nie tak, jak tego chcemy. Mruga

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Idealnym światem jest dla mnie taki, w którym nikt nie przeszkadza ludziom i przyrodzie, a zamieszkałe go istoty dążą do harmonii. Człowiek żyłby zgodnie z prawami natury szanując całe istnienie. Mógłby spokojnie kreować rzeczywistość w oparciu o takie hasła, jak wolność, miłość i wiedza.
Wizualnie nie mam pojęcia, jak by ów świat wyglądał - jednak oczekiwałbym pewnej plastyczności i usunięcia wytworów nowoczesnej cywilizacji na rzecz bardziej organicznych budynków.
Jeśli się nie uda, nie szkodzi. Stworzę doskonałe miejsce w sobie dążąc do spełnienia atrybutów mojej wizji w swoim wnętrzu. :)

Wyszło dość podobnie do opcji La Mandragory, ale czy mogło być inaczej? Podejrzewam, że ludzie na forum mają bardzo zbieżne wizje.

Dla mnie idealnym światem jest miejsce w którym życie przebiega w spokoju i harmonii, zanikają podziały, każdy kolejny etap w życiu wiąże się z radością Jest to świat zapewniający darmowe podstawowe wartości takiej jak: energia, woda Znikają ograniczenia, człowiek zaczyna rozumieć, że wszystko jest mu równe, nawet najprostszy organizm wymaga takiego szacunku jakim sam siebie darzy i nie ma prawa wydawać wyroków na innych: ludzi, naturę Zanikają podstawowe marzenia (wolność, potrzeba miłości/akceptacji) bo to wszystko już jest w nim
Wiedza nie jest zanieczyszczone przez kłamstwa

Jeżeli nie odnajdę 'idealnego świata' to odhaczę kilka punktów powyżej :język: :lol:

Tak poważnie to nie wiem, po prostu będę żył i starał się go zapewnić mojej rodzinie

:winko:

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Kłamstwo i obłuda się kończy bo prawda się zaczyna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]