Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Uprowadzenia/ Kontrola Umysłu
http://davidicke.pl/forum/uprowadzenia-kontrola-umyslu-t16531.html
Strona 1 z 1

Autor:  guliwer [ 11 gru 2019, 23:08 ]
Tytuł:  Uprowadzenia/ Kontrola Umysłu

Nadurzycia astralne, kradzieże tożsamości, handel potencjałem ludzkim, !!!
Temat jest przede wszystkim tematem TABU objętym największą cenzurą na świecie w związku z tym, że jest w tym momencie największym zagrożeniem XXI wieku. Jest to temat na kilka tomów wywodów naukowych a w związku z tym, że ma to być w miarę czytelny i przystępny artykuł ugryzę temat bardzo pobieżnie.

Wszelkie informacje dostępne w internecie czy wszelkiego rodzaju grupy dyskusyjne ograniczają się do propagowania jasnej strony tego tematu czyli życiu w harmonii. Wiemy również co to karma („karma wraca”), a więc wszyscy utrzymywani jesteśmy w wierze, aby trzymać się jasnej strony mocy (czy też karmić białego, a nie czarnego wilka). To nic innego jak ukierunkowanie ciemnej masy, która zaczyna swoją duchową przygodę. Tak naprawdę powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że jesteśmy wykorzystywani jako potencjał mentalny i energetyczny.

Pamiętajmy, że zaczynając naszą przygodę z duchowością jesteśmy otwarci na wszystkie byty niefizyczne. W przestrzeni duchowej wszyscy jesteśmy równi, a różni nas tylko poziom świadomości jaki sobą reprezentujemy czyli częstotliwość na jakiej wibrujemy czy gęstość jaką posiadamy. Każdy posiada swoją ścieżkę rozwoju duchowego ściśle kontrolowaną przez najwyższych. Musimy sobie uzmysłowić, że wraz ze wzrostem świadomości zaczynamy wibrować na częstotliwościach mistrzowskich, a tym samym zmienia się przestrzeń „duchowa” w której funkcjonujemy. Największym problemem tematu duchowości jest kontrola i cenzura świadomości i rozwoju duchowego. Chcecie poznać moją drogę i poznać na czym polega przebijanie się przez cenzure i kontrole ???

Chciałbym skupić się na tej ciemnej stronie tematu czyli na ingerowanie w energetyczną sfere człowieka przy wykorzystaniu poszczególnych technik takich jak np. reiki, channeling. Osoby takie można nazwać różnie: przestępcami astralnymi, vampirami energetycznymi czy też międzywymiarowymi predatorami. Wnikając w poszczególne sfery eteryczne energetycznego ciała człowieka mamy nieograniczone możliwości począwszy od czytania z człowieka jak z książki, wnikanie w emocjonalne sfery człowieka po całkowitą kontrolę umysłu.

Jednym z ciekawszych zagadnień to właśnie sfera uczuciowa człowieka. Wyobraźmy sobie, że tak jak człowiek poddawany hipnozie jest w stanie opowiedzieć każdą przeżytą chwilę sięgając czasu narodzin, tak samo można wywołać jego wszystkie emocje. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz uczuć jednak chciałbym się tu skupić na najważniejszym a mianowicie na doznaniach płynących z orgazmu. Osoby obdarzone głębokimi doznaniami płynącymi z orgazmów najczęściej są ofiarami nadurzyć astralnych. Wyższe stany świadomości uzyskane podczas uniesień sexualnych oraz energia generowana ze stosunków są kluczowym elementem wykorzystywanym do naruszeń oraz nadużyć energetycznych czyli ingerencji w energetyczną przestrzeń człowieka. Pamiętajmy, że właśnie energia sexualna jest najważniejsza w duchowości i to właśnie osoby obdarzone przez nature najgłębszymi doznaniami są skupiskiem wszelkich bytów duchowych. Takie osoby stają się ofiarami „handlu energetycznego” CAŁKOWICIE POZBAWIONYCH TOŻSAMOŚCI. Wszelkie rozwarstwienia energetyczne tworzone są w sferze astralnej podczas snu w tzw. Projekcjach sennych.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak istotną rolę odgrywa energetyka w życiu człowieka. Każdy z nas posiada naturalny energetyczny kołnierz ochronny jakim jest aura ludzka, której zmiany znacznie wpływają na nasze życie (zdrowie, samopoczucie czy tożsamość). Każdy kontakt z innymi osobami, różnego rodzaju używki, emocje mają wpływ na to jaką energią emanujemy. Każde osłabienie energetyczne spowodowane czyjąś ingerencją, chorobą czy używkami znacznie wpływa na naszą aurę co odbija się na gorszym samopoczuciu czy nawet utratą życia. Przyjęto, że człowiek umiera jeżeli jego aura energetyczna zostanie osłabiona do 20%. Co z takimi ludźmi ? Osoby w zależnośći od skali uszkodzeń struktury energetycznej o znacznym załamaniu psychosomatycznym czy całkowicie pozbawione tożsamości stają się chodzącymi nagrobkami, pomnikami, samochodami czy inaczej zwanymi kukłami nowej ery. Dzięki możliwości wnikania w energetyczny kanał człowieka(channeling) możemy odbudować i modyfikować energetykę człowieka w dowolny sposób, a możliwości w tym temacie są nieograniczone jeżeli zdamy sobie sprawę z tego co to takiego channeling oraz to jak częstym jest zjawiskiem…

Autor:  Sponsor [ 11 gru 2019, 23:08 ]
Tytuł:  Uprowadzenia/ Kontrola Umysłu


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/