Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Leah A. Haley- Przyjaciele czy Nadzorcy?
http://davidicke.pl/forum/leah-a-haley-przyjaciele-czy-nadzorcy-t13127.html
Strona 1 z 1

Autor:  dar66 [ 22 sty 2014, 12:59 ]
Tytuł:  Leah A. Haley- Przyjaciele czy Nadzorcy?

Wydawnictwo "AKIA",Gdańsk,1997r.
Przełożyła: Emma Popik
Obrazek

Cytuj:
Jest to prawdziwa historia wykształconej kobiety, matki i żony, której solidny świat mieszkanki Stanów Zjednoczonych nagle się rozprysł jak mydlana bańka.
"Niewinna rozmowa w gronie rodzinnym nieoczekiwanie przywołała wspomnienia z dzieciństwa. Autorka uświadomiła sobie, że była porwana przez kosmitów. Nie chciała w to uwierzyć wciąż usiłując się przekonać, że śniła i musi ten koszmar zapomnieć. Wszelkie starania okazały się nieskuteczne. Wspomnienia pozwalały wrócić do normalnego życia. Z czasem zaczęła sobie wmawiać chorobę psychiczną i szukać pomocy u specjalisty. Pomimo doskonałych wyników badań nadal gnębiły ją niepokojące retrospekcje. Hipnoza ujawniła jeszcze straszniejszą prawdę. Kiedy coraz bardziej zagłębiała się w poszukiwaniach, zaczęły się nią interesować służby specjalne i wojsko. Chcąc się za wszelką cenę dowiedzieć na czym polegają jej kontakty z kosmitami, ryzykowali włamania, tortury, a nawet zbrodnię. Przewożący ją statek kosmiczny uległ katastrofie. Okazało się, że został zestrzelony. Rozdział za rozdziałem odsłaniają się kolejne akty dramatu..."


Obrazek


8/11/2014
znalezione w czeluściach interneta Mruga
przerobione do rozmiarów w miarę akceptowalnych i jako pdf do odczytu[z 80mb jest 17mb]
Dodam od siebie - niesamowity przykład manipulacji umysłem i przeżycia tej kobiety,plus doświadczenia typowo ingerujące w fizyczność.Każdy niech oceni wg siebie.Warto.

edit 03.03.2018,tylko tu
https://chomikuj.pl/tauC/Dokumenty/Leah ... 053957.pdf

Autor:  Sponsor [ 22 sty 2014, 12:59 ]
Tytuł:  Leah A. Haley- Przyjaciele czy Nadzorcy?


Autor:  klesk88 [ 28 kwie 2017, 17:37 ]
Tytuł:  Re: Leah A. Haley- Przyjaciele czy Nadzorcy?

Z ciekawości zamówiłem sobie tą książkę i przeczytałem. Zrobiła na mnie spore wrażenie. Ciekawe są tam przedstawione historie odnośnie tego jak działają służby specjalne, kiedy wiedzą już że porywana jest świadoma wielu rzeczy. Książka jest jak mocny thriller czy nawet horror, na miejscu głównej bohaterki książki wielu ludzi by pewnie psychicznie tego nie wytrzymała. Na podstawie książki powinien powstać film, a tego typu filmów nie powstaje za dużo.

Autor:  VANunu [ 14 maja 2017, 15:53 ]
Tytuł:  Re: Leah A. Haley- Przyjaciele czy Nadzorcy?

20 lat minęło od publikacji a co dopiero teraz się dzieje... w tej sferze. :ninja: :wacko: :so:

Ebook w negatywie :? zabezpieczenie przed drukowaniem ? :język:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/