Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Szczepionki, rtęć, zatrucie, chelatacja ,film Śladowe Ilości
http://davidicke.pl/forum/szczepionki-rtec-zatrucie-chelatacja-film-sladowe-ilosci-t15012.html
Strona 1 z 1

Autor:  pietro [ 14 cze 2015, 21:52 ]
Tytuł:  Szczepionki, rtęć, zatrucie, chelatacja ,film Śladowe Ilości

Witam, film dokumentalny o wpływie szczepionek i rtęci na zdrowie, metodologia badań itp.
phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 14 cze 2015, 21:52 ]
Tytuł:  Szczepionki, rtęć, zatrucie, chelatacja ,film Śladowe Ilości


Autor:  tigeroo9 [ 28 lip 2015, 11:30 ]
Tytuł:  Re: Szczepionki, rtęć, zatrucie, chelatacja ,film Śladowe Il

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015)


phpBB [video]


ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015)
3Atena7777
https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k

Opublikowany 08.06.2015

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w… )
Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.
Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.


Agnieszka Maciąg znana modelka i celebrytka napisała na facebooku i poparła petycję: http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymu ... byc-wybor/

Agnieszka Maciąg napisała: :spoko:
26 lipca o 03:19 ·
Skoro jest ryzyko, to musi być wybór!
Nie jestem przeciwna szczepieniom, ale jestem za dostępem do wiarygodnej, rzetelnej i uczciwej informacji na ich temat – głównie jeśli chodzi o powikłania i skutki uboczne. Jestem również za prawem wyboru. Jako rodzice, to my jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i prawidłowy rozwój naszych dzieci, dlatego naszym niezaprzeczalnym prawem jest swobodny dostęp do uczciwej i rzetelnej informacji o ryzyku, jakie niosą ze sobą poszczególne szczepionki.
Jako rodzice musimy mieć również prawo do decydowania o tym, co podajemy naszym dzieciom. Wydaje się to tak oczywiste! Niestety w naszym kraju tak nie jest! Już za kilka dni, bo 30 lipca zostanie przegłosowane w Senacie wprowadzenie obowiązkowych szczepień naszych dzieci bardzo kontrowersyjną szczepionką przeciwko wirusowi HPV.
Jesteśmy jednym krajem na świecie, który rozważa obowiązkowe szczepienia tym kontrowersyjnym preparatem. Rodzice, którzy będą unikali tych szczepień będą musieli zapłacić karę do 5.000 zł za każde niezaszczepione dziecko.
Jako społeczeństwo możemy nie wyrazić zgody na takie traktowanie dzieci oraz rodziców – podpisując petycję, w której nie zgadzamy się na obowiązek szczepień tak kontrowersyjnym preparatem oraz upominając się o uczciwą, rzetelną i wiarygodną informację na temat jego szkodliwości, powikłań i skutków ubocznych. Warto w tym miejscu podkreślić, że Polska jest krajem, w którym szczepienia są obowiązkowe – w krajach Zachodu są dobrowolne. W krajach Zachodu istnieje system odszkodowań za powikłania poszczepienne, a w Polsce nie – pomimo obowiązku szczepień.
Tu znajdziecie petycję – potrzebny jest każdy głos!
http://zmienmy.to/…/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-je…/
A tu więcej informacji:
https://www.facebook.com/stowarzyszenie ... fref=photo
Życzę Wam zdrowia, szczęścia i wolności wyboru!!!!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/