Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

13 Rodów Illuminati
http://davidicke.pl/forum/13-rodow-illuminati-t15899.html
Strona 1 z 1

Autor:  klesk88 [ 15 sty 2017, 10:15 ]
Tytuł:  13 Rodów Illuminati

Jak wiadomo Illuminati to hybrydyczne rody które rządzą światem, krzyżując się między sobą. Mówi się że jest 13 rodów i jest nawet lista nazwisk.
Najczęściej znajduję takie:
1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li
8. Onasiss
9. Reynolds
10. Rockefeller
11. Rotschild
12. Russell
13. Van Duyn
No i jak czytam książki Icke'a to większość tych nazwisk się tam nie pojawia, a na liście brakuje nazwisk takich jak Warburg, Saxe-Coburg-Gotha obecnie Windsor itp. a jeśli chodzi o przestawicieli Illuminatów to te nazwiska grają kluczową role. Wiadomo też że większość monarchii królów obecnie reprezentujących dany kraj jest ze sobą w jakiś sposób spokrewnione.Mówi się też o dynastii Merowingów, a jak prześledzić te monarchie wstecz to wszyscy są ze sobą spokrewnieni, a nazwiska często są zmieniane przez wzajemne krzyżowanie.
Jestem bardzo ciekaw czemu na liście nie ma rodziny królewskiej?
Stworzenie drzewa genealogicznego tych rodzin to nie lada sztuka bo nie do wszystkiego i tak się dojdzie. Z tego co ja do tej pory stwierdziłem to ciężko jest wyodrebnić jakiś hermetyczny podział by przedstawić funkcje każdego z tych rodów będącym na poziomie Illuminati gdzie większość masonerii nie ma tam dostępu.
Mimo tego ostatnio odkryłem na kanale yt "Bartosz Mówi" całą serie odcinków poświęconym tym rodom Illuminati, no i na temat niektórych nie ma on zbyt wiele informacji by w pełni przedstawić ich funkcje. Może ma to związek z tym że nawet w książce Icke, pisał że niektóre te rody pełnią tak ukryte funkcje że nic o nich nie wiemy. Mogą np kontrolować: jezuitów lub jakieś specjalne sekty, tajne bazy wojskowe, świat podziemny jako pośrednicy między hybrydycznymi rodami a obcymi zamieszkujacymi światy podziemne. Ciekaw jestem jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat.

A tu wklejam linka do całej serii 13 odcinków o 13 rodach Illuminati
https://www.youtube.com/watch?v=SEAK_6f ... Ah7_J98__t

PS.
Jako ciekawostkę dodam że w odcinku o Rotschildach jest polski wątek związany z udziałem ich banków mających wpływ na polską gospodarkę. W odcinku o Rockefellerach też jest polski wątek, ale bardziej w formie ciekawostki.
Zapraszam do oglądania bo warto.

Autor:  Sponsor [ 15 sty 2017, 10:15 ]
Tytuł:  13 Rodów Illuminati


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/