Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Organizacja Pożytku Publicznego
http://davidicke.pl/forum/organizacja-pozytku-publicznego-t5841.html
Strona 1 z 1

Autor:  Apis [ 22 sty 2011, 23:58 ]
Tytuł:  Organizacja Pożytku Publicznego

A co gdyby...

Gdyby tak zalozyc Organizacje Pozytku Publicznego. Organizacje skupiajaca ludzi ktorym temat Nowego Porzadku Swiata nie jest ani obcy, ani obojetny

W koncu trzeba sie rozliczyc z fiskusem. Na cos musza isc te pieniadze. Czy moze byc szlachetniejszy cel niz postrzymanie tego szalenstwa jakim jest NWO. Gdybysmy przekazali po 1% naszego podatku na tego typu dzialanosc uzbiera sie niemala sumka. Praktycznie codziennie jestesmy opryskiwani z nieba jak robaki. Odpowiedzmy. Zrobmy cos zauwazalnego.

Jak powiedzial Napoleon: "Żeby prowadzić wojnę potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy. "
Bez pieniedzy sie nic nie zrobi. To smutna prawda. Nawet wlepki kosztuja. Konferencje na ten temat to tez wydatki. Czy radio internetowe. Pomyslcie ile chembusterow mozna by kupic! Wiekszosc naszego spoleczestwa nie ma o NWO zielonego pojecia. Ludzie sa nieswiadomi dlatego nic nie robia. My przeciwnie. Na nas spoczywa odpowiedzialnosc. "Wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili, - a zło na świecie zwycięży."

Napiszcie prosze co o tym myslicie. Moze ktos wie jak ten temat OPP wyglada od strony technicznej.

Autor:  Sponsor [ 22 sty 2011, 23:58 ]
Tytuł:  Organizacja Pożytku Publicznego


Autor:  admIIn [ 23 sty 2011, 13:47 ]
Tytuł:  Re: Organizacja Pożytku Publicznego

Uważasz, że system będzie opłacał swój własny upadek. :język:

OPP to coroczne sprawozdanie z działalności, czyli dokładnie co i na co idzie i dla kogo. Jak myślisz po co stworzono taką formę. Żeby zwyczajnie mieć pozarządowe organizacje na widelcu.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli kogoś stać na paczkę fajek za 10 zł czy hamburgera to jak raz nie zapali czy nie zje fastfooda a wrzuci dobrowolny przecież datek (kilku czy nawet kilkunasto-złotowy) Mikołajowi to jakiejś wielkiej ujmy na portfelu nie uczyni. Ja też działam za darmo, hobbistycznie co nie oznacza, że tak będzie bez końca. Jeśli sytuacja mnie zmusi - a życie poza systemem jest trudniejsze - będę zmuszony zająć się czymś co zapewni mi podstawowe utrzymanie a wtedy cała reszta - poza już uświadomionymi - będzie się martwić o siebie sama. Powodzenia...

Autor:  phillip [ 06 lut 2011, 23:31 ]
Tytuł:  Re: Organizacja Pożytku Publicznego

To jest cały czas przechylanie szalki w jedną albo w drugą stronę.
Nie można podtrzymywać starego systemu w żaden sposób.
On się musi przestać równoważyć, wtedy odsłoni się obraz prawdziwy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/