Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Misja Człowiek
http://davidicke.pl/forum/misja-czlowiek-t16496.html
Strona 1 z 1

Autor:  Misja Człowiek [ 26 maja 2019, 21:51 ]
Tytuł:  Misja Człowiek

Witajcie kochani, przepraszam, że pierwszym postem na forum jest post w kategorii reklamy własnego projektu, ale to dla mnie bardzo ważne :)

Witaj, nazywam się Wojciech Bajer.

Zrzucę od razu kamień z mostu: Jestem na etapie swojego życia, w którym zdecydowałem się całkowicie podążać za głosem serca, puścić lejce. Poczułem misję – inspirowanie innych do zmiany swojego życia w odniesieniu do swoich własnych przeżyć.

Moja podróż duchowa zaczęła się we wczesnym dzieciństwie i trwa, niezmiennie, w tym samym kierunku po dziś dzień, ale droga, którą sobie wytyczyłem wiodła mnie przez – można rzec – najmroczniejszą cześć poznania swojej prawdziwej istoty – uzależnienie od środków psychoaktywnych. Kochani, w związku ze swoją misją, z tym, że właściwie już wiem, że postawiłem wszystko na jedną kartę i tak naprawdę nie ma już odwrotu – rozkręcam kanał na Youtube, w którym mówię o swoim wewnętrznym świecie, dzielę się doświadczeniem, inspiruję do zmiany swojego życia. Daję tak naprawdę świadectwo, że da się oprogramować z pozornie najcięższych, systemowych programów rzeczywistości i uruchomić kreację. Uznać siebie za istotę boską - kreatora własnej rzeczywistości.

Poruszam wiele tematów, podróży "duchowej", nowej nauki, fizyki kwantowej, duszy, WŁASNEGO rozwoju, wzrostu jednostek i globalnego, tzw. "przebudzenia" etc etc :), ale głównym, przewodnim mottem moich filmów jest: uwierz w swoją prawdę i obudź własna moc, poza nią nie ma nic, na czym możesz się oprzeć.

Kochani, moje doświadczenie życiowe jest piękne, pragnę się nim dzielić, pragnę inspirować... Chciałbym również rozszerzyć zasięg działania. W planach mam przeróżne idee. Platformy wymiany doświadczeń, spotkania, konwenty, fora.

Dopiero startuję, ale już mam odzew z lustra. Życie się zmienia, pojawiają się ludzie, idę codziennie kilka kroków wprzód., Moja wiara jest przemożna. Działam z "przestrzeni serca", tak zwanej, jestem w stałym kontakcie z moim wewnętrznym kompasem, nazwij to duszą, jak chcesz.

Kochani, zależy mi, żebyście zapoznali się z moimi filmami na YouTube, profilem na FB i tak dalej :) Wiem, że jestem wśród swoich.

Tematów jest naprawdę OGROM, dopiero się rozkręcam :)

Uwierzyłem w siebie i wiem, że spełniam się jako mówca. Spełniam się jak diabli i raduje się moje serce, jestem w absolutnej pasji. To przecieranie dla mnie szlaków, ale – jestem przekonany – początek wielkiej przygody. Jeśli Wy chcielibyście być jej częścią, będę niezmiernie szczęśliwy :) W głębi serca wiem, że moje słowa pomagają ludziom, płyną po prostu z samego centrum inspiracji.

W sumie na kanale w dziale "informacje" są wszystkie linki.

Dziękuje Wam, kochani, pozdrawiam ciepło i dużo dobroci Wam ślę :) Aloha i jedziemy do przodu :)

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 26 maja 2019, 21:51 ]
Tytuł:  Misja Człowiek


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/