Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktorów!
http://davidicke.pl/forum/nowy-portal-informacyjny-antimedia-pl-poszukuje-redaktorow-t15903.html
Strona 1 z 1

Autor:  Windu [ 23 sty 2017, 13:52 ]
Tytuł:  Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktorów!

Witam!

Kilka dni temu ruszyłem z niezależnym portalem informacyjnym http://www.antimedia.pl.
Więcej o naszej misji pod adresem http://antimedia.pl/o-nas/

Poszukuję pasjonata, osoby zainteresowanej pisaniem artykułów lub newsów, która będzie mogła dołączyć do redakcji i wspólnie tworzyć portal dla ludzi.
Dziedzina - polityka, wojna, inwigilacja, ekonomia, nauka i technologia, ET, UFO. Wszystko co dotyczmy wpływów globalnych. Zależy mi na rzetelnym pisaniu, popartym materiałami źródłowymi. Bez większego teoretyzowania - chyba, że w formie komentarza. Jako przykład proszę sprawdzić dotychczasowy kontent antimedia.pl. Staramy się nie reprezentować żadnej strony politycznej. Nie, nie uważamy, jak większość alternatywnych mediów, że Donald Trump jest z outside ;). Nie reprezentujemy również żadnej religii.

Zależy nam na osobach z otwartym umysłem, kwestionujących obecny nurt medialny... których zresztą tutaj nie brakuje.

Działalność póki co tylko lub aż na zasadzie hobbystycznej. Forma realizacji pasji i dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli portal nabierze tempa można pomyśleć o uruchomieniu dotacji w ramach drobnej rekompensaty za poświęcony czas i pracę :).

Po za rzetelnym podejściem do tematu pisania i wieku przynajmniej 21 lat nie mam żadnych wymagań. Może to być jednorazowy artykuł. Lub jeden news na dwa tygodnie. Wszystko w ramach wolnego czasu i szczerych chęci :). Oczywiście wpisy sygnowane własnym imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem.

Zapraszam do kontaktu!

http://www.facebook.com/antimediapl - prywatna wiadomość
http://antimedia.pl/kontakt/
antimedia.pl@gmail.com

Autor:  Sponsor [ 23 sty 2017, 13:52 ]
Tytuł:  Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktorów!


Autor:  Claude mOnet [ 23 sty 2017, 16:02 ]
Tytuł:  Re: Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktor

Hej,

Super, że chcecie coś robić i chwała wam za to. Nie wiem czy robisz ten portal sam, czy jest już was kilka osób - możesz sprecyzować? Problemem z takimi inicjatywami/portalami jest konsekwencja, jeśli ci jej nie zabraknie to będzie dobrze.

Plusy:
- bardzo ciekawe treści, pomimo, że jest ich niewiele.
- świetne podsumowywanie tematów.

Minusy:
- desing - dosyć nieczytelny, białe/szare litery na ciemnym tle. Jeśli chcecie być portalem informacyjnym powinniście zmienić ten design na czarne/ciemne litery na białym tle - to nie przypadek że prawie wszystkie informacyjne portale tak mają.
- kompletna anonimowość - przydatna jeśli ma to być zabawa/troling, poważny portal nawet na najmniejszym poziomie wiarygodności powinien być podpisany - zauważ, że pomimo, że np. ja tworzę podcast/audycje pod pseudonimem, to znalezienie mojego nazwiska zajmuje nie więcej niż minutę - jak tworzyłem radia to podawałem także prawdziwe moje nazwisko...

Autor:  Windu [ 23 sty 2017, 16:38 ]
Tytuł:  Re: Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktor

Claude mOnet dzięki za Twoją opinię!

Pomysł kumuluje się w głowie od dawna a portal publicznie istnieje od zaledwie dwóch tygodni więc myślę, że z ilością materiału nie jest tak źle :). Szczególnie, że artykuły piszę tylko ja a to na prawdę zabiera niemało czasu. Zresztą sam pewnie wiesz to najlepiej. Do tego tylko ja zajmuje się budową serwisu. Jest jeszcze jedna osoba od kwestii aktualności.
Nie chcę zapeszać ale być może szykuje się fajna współpraca z kimś kogo tutaj środowiska alternatywne mogą trochę kojarzyć. Jednak jest to osoba bardzo twardo stąpająca po ziemi. Wolna od wszelkich tych ezoterycznych wariactw.

Sukcesywnie będzie poprawiany wygląd w tym tło treści. To bardzo słuszna uwaga.
Jeśli chodzi o autorów to planuję wprowadzić boxy informacyjne pod każdym wpisem.

Dzięki za opinie!

Autor:  dar66 [ 23 sty 2017, 17:33 ]
Tytuł:  Re: Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktor

Daję Ci,albo Twoim kolegom, pełen dostęp do zamieszczonych tutaj PDF'ów,jakie tworzyłem,skanowałem-w większości w dziale UFO,bo reszty nie pamiętam
Jezeli gdziekolwiek nie ma bezpośredniego linku do źródła treści pdf'a,a chcielibyście się powołać/odnieść do czegoś-daj znać i podrzucę linka na PW.
i
Powodzenia!
:)

i niezamaco @

Cytuj:
...nie mam absolutnie żadnych przeciwskazań co do rozpowszechniania zawartych przez siebie archiwalnych tego typu materiałów,które na potrzeby tego Forum przygotowywałem.Fajnie by było,gdyby podać pierwotne źródło.Wiedzą trzeba się dzielić ,i z takiego założenia wychodzę.

Autor:  Windu [ 24 sty 2017, 11:46 ]
Tytuł:  Re: Nowy portal informacyjny Antimedia.pl poszukuje redaktor

dar66 dzięki wielkie! Prawdopodobnie może się coś przydać : ). To dobre materiały. Szkoda, że sam nie chcesz czegoś napisać ;).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/