Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

FEMA-najpotężniejsza organizacja rządowa świata!
http://davidicke.pl/forum/fema-najpotezniejsza-organizacja-rzadowa-swiata-t2611.html
Strona 1 z 1

Autor:  Małowiedzący [ 02 cze 2010, 10:36 ]
Tytuł:  FEMA-najpotężniejsza organizacja rządowa świata!

Cytuj:
FEMA (FederalEmergencyMenagmentAgency) –Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego. Jest to organizacja założona w 1979r. Na zlecenie prezydenta Jimmy-ego Cartera. Została utworzona po wielkich powodziach roku 1978r. Jej zadaniem było utworzenie spójnej organizacji rozrzuconych do tej pory po wszystkich stanach fundacji kryzysowych. Status jaki nadano FEMA utworzył niemal drugi rząd w państwie który przejmuje wszystkie prawa zwykłego rządu w trakcie katastrof (Od naturalnych po te związane z wojną czy terroryzmem).

Rex 84, Readiness Exercise 1984(Cało narodowy test wydajności relokacji mieszkańców w wypadku katastrof.)

Po wydarzeniach znanych nam pod kryptonimem 9/11 (Atak na World Trade Center), George W. Bush nadał Joe M. Allbaugh stanowisko dyrektora FEMA i połączył FEMA z office of Homeland Security, poszerzając jej prawa do działań w trakcie okresu „pokoju” mających na celu przygotowywanie państwa do obrony przed wszelkimi zagrożeniami.

W roku 2003 FEMA łączy się z agencjami ochrony narodu i tworzy Department of Homeland Security jako dyrektor nowo powstałej organizacji zostaje wyznaczony Tom Ridge.

04,10,2006 prezydent G.W Bush reorganizuje FEMA po katastrofie w Nowym Orleanie (Katrina), nadając FEMA więcej praw by mogli przygotowywać naród przed wystąpieniem katastrof.W tym przejęcie odpowiedzialności nad NSA(National Security Agency). FEMA staje się uśpionym rządem w rządzie Stanów Zjednoczonych.
Lista praw przysługujących FEMA

W wypadku czerwonego:
alarmu FEMA ma prawo przejąć jakąkolwiek własność prywatną,
Jakiekolwiek fundusze,
Otoczyć kordonem miasta,
Przejąć władzę nad transportem i drogami,
Zwieźć ludzi do tymczasowych obozów relokacyjnych)


A teraz kilka faktów z działalności FEMA z lat ostatnich:

Katrina 2005r.
-Cztery dni od powodzi FEMA nie podejmuje żadnych działań!
- Następnie poszkodowani zwożeni są do obozów. Które według świadków bardziej przypominają obozy koncentracyjne niż schronienie.
-Ludziom stłoczonym pod jednym dachem odmawia się korzystania z otwartego ognia, i innych przedmiotów kuchennych mogących spowodować wystąpienie pożaru.
-Poszkodowani nie mogą wyróżniać się posiadanymi dobrami gdyż to może wywołać zamieszki!
-Każdy kto opuści obozy nie ma prawa powrotu do nich. Wszystkim zostają przydzielone karty identyfikacyjne FEMA.
- FEMA odmawia przyjmowania pomocy z zewnątrz zarówno medycznej jak i żywnościowej
- Rok 2007 Sąd najwyższy USA wydaje wyrok w którego treści przyznaje że FEMA przetrzymywało ofiary Katriny w wozach kampingowych wydzielających do powietrza Formaldehydy. Wiadomo o kilku ofiarach śmiertelnych i setkach ludzi chorych na niewydolność układu oddechowego.


http://www.eioba.pl/a81836/fema_najpotezniejsza_organizacja_rzadowa_swiata

Autor:  Sponsor [ 02 cze 2010, 10:36 ]
Tytuł:  FEMA-najpotężniejsza organizacja rządowa świata!


Autor:  saJms [ 02 cze 2010, 11:06 ]
Tytuł:  Re: FEMA-najpotężniejsza organizacja rządowa świata!

Małowiedzący pisze:
FEMA (FederalEmergencyMenagmentAgency) –Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego. Jest to organizacja założona w 1979r. Na zlecenie prezydenta Jimmy-ego Cartera. Została utworzona po wielkich powodziach roku 1978r. Jej zadaniem było utworzenie spójnej organizacji rozrzuconych do tej pory po wszystkich stanach fundacji kryzysowych. Status jaki nadano FEMA utworzył niemal drugi rząd w państwie który przejmuje wszystkie prawa zwykłego rządu w trakcie katastrof (Od naturalnych po te związane z wojną czy terroryzmem).:uoeee: :uoeee:

Jeśli wierzyć TEORIOM SPISKOWYM to czarno to widzę 8-), no ale coż, ja nie ufam żadnej państwowej instytucji, tak chyba będzie lepiej :hejka:

Autor:  kaziq [ 02 cze 2010, 11:42 ]
Tytuł:  Re: FEMA-najpotężniejsza organizacja rządowa świata!

i reportaż z YT:
Cytuj:


:twisted: :twisted:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/