Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Psy najczęściej gwałcone przez obywateli Europy Zachodniej
http://davidicke.pl/forum/psy-najczesciej-gwalcone-przez-obywateli-europy-zachodniej-t16172.html
Strona 1 z 1

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 25 paź 2017, 8:45 ]
Tytuł:  Psy najczęściej gwałcone przez obywateli Europy Zachodniej

"Zwierzęca seksturystyka rozwija się w zastraszającym tempie. Jak podaje "Daily Mirror" prawdziwym zagłębiem dla fanów ekstremalnych dewiacji jest Europa Wschodnia, a, jak pokazują najnowsze dane, Brytyjczycy znajdują się w czołówce narodów europejskich, które tak skrajnych doznań poszukują.

„Domy publiczne” ze zwierzętami są już w krajach Europy Wschodniej prawdziwą plagą, a, jak wskazuje serbska organizacja Leviathan (organizacja zajmująca się ochroną praw zwierząt), stolicą tak ekstremalnych dewiacji jest Belgrad. Wśród narodów europejskich, które najchętniej korzystają z usług „zwierzęcych domów publicznych”, są Brytyjczycy, Niemcy, Holendrzy i Szwedzi."

http://www.polishexpress.co.uk/chorzy-b ... za-to-ps60

"Słoweńska artystka Maja Smrekar została nagrodzona za budzący ogromne kontrowersje projekt. Kobieta przez dłuższy czas żyła w odosobnieniu z dwójką swoich psów. W trakcie tego okresu karmiła jedno ze zwierząt piersią, dokonała też zapłodnienia swojej komórki jajowej komórką pochodzącą od zwierzęcia".
Smrekar została wyróżniona w trakcie festiwalu Ars Electronic za swój projekt zatytułowany „K-9_topology”. W ramach kilkuetapowego projektu trwającego co najmniej trzy lata projektu Słowenka chciała pokazać więź między ludźmi i zwierzętami."


https://www.wprost.pl/swiat/10082478/ka ... ystki.html

Kontrowersyjny performance dostał nagrodę artystyczną - Komentator
phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 25 paź 2017, 8:45 ]
Tytuł:  Psy najczęściej gwałcone przez obywateli Europy Zachodniej


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/