Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Problem neobanderowskiej Ukrainy
http://davidicke.pl/forum/problem-neobanderowskiej-ukrainy-t15994.html
Strona 1 z 1

Autor:  klesk88 [ 11 kwie 2017, 20:27 ]
Tytuł:  Problem neobanderowskiej Ukrainy

Zauważyłem że na forum nie ma jeszcze, tematu związanego z problemem neobarnderowskiej Ukrainy, a jest to kontrowersyjny temat na czasie. Zwłaszcza że jak w Niemczech czy we Francji jest duży napływ muzułmanów to u zaczyna być duży napływ Ukrainców.
Cytuj:
Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański) pyta jak powinien zachować się polski rząd, gdyby w Niemczech doszło do zamachu stanu, a nowa władza oparła państwowość na kulcie nazistów? Odpowiedź zdaje się oczywista, a jednak taki scenariusz już się wydarzył z tym, że na Ukrainie. Pomimo ćwierć miliona ofiar rzezi banderowskiej na Wołyniu, polski rząd nie tylko nie protestuje, ale wręcz wspiera Ukraińców w ich poczynaniach, depcząc zarazem pamięć i godność pomordowanych rodaków.


phpBB [video]

phpBB [video]


Warto również posłuchac co ma do powiedzenia o byłym prezydencie Lechu Kaczyńskim, który przyczynił się do polskich przywilejów dla Ukrainy, nie podejmując tematu rzezi wołyńskiej. No i wyszły z niebytu banderowskie bestie.

phpBB [video]


Biorąc wszystko w jedną kupę to wychodzi z tego jeden wielki absurd. Z pokrzywdzonej Polski wychodzą miliardy do neobarderowskiej Ukrainy... aż trudno w to uwierzyć że Polska tak pozwala na poczynania naszego rządu, i teraz pytanie, co można zrobić by zatrzymać coś co powoli zaczyna się przeradzać w ukrainizacje Polski ?

Autor:  Sponsor [ 11 kwie 2017, 20:27 ]
Tytuł:  Problem neobanderowskiej Ukrainy


Autor:  why? [ 24 lut 2018, 15:38 ]
Tytuł:  Re: Problem neobanderowskiej Ukrainy

Na Ukrainie postępuje dalej eskalacja faszyzmu, banderyzmu i wandalizmu. W załączeniu materiał blogera J.Caleib
phpBB [video]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/