Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Pomóż Fundacji i dzieciom z domów dziecka
http://davidicke.pl/forum/pomoz-fundacji-i-dzieciom-z-domow-dziecka-t15791.html
Strona 1 z 1

Autor:  rafposso [ 08 lis 2016, 19:19 ]
Tytuł:  Pomóż Fundacji i dzieciom z domów dziecka

Witam,
To będzie aktualne ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje działaczom charytatywnym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy zaplanowano w Beskidach, ale pobyt w ośrodku szkoleniowym i bilety za transport także pokrywa Fundacja.
Jeżeli ktoś nie da rady brać udział w zajęciach w tegorocznej odsłonie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co pół roku.
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

Autor:  Sponsor [ 08 lis 2016, 19:19 ]
Tytuł:  Pomóż Fundacji i dzieciom z domów dziecka


Autor:  rafposso [ 17 lis 2016, 16:42 ]
Tytuł:  Pomóż dzieciom na święta !

Witam serdecznie,
To jest małe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam , otwiera kolejną edycję projektu związanego z dofinansowaniami dla wszelkich funkcjonujących w Polsce organizacji niedochodowych i pozarządowych. Zapraszamy do składania wniosków o subwencje o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Pomoc na działania wolontariackie wspierające naukę i szkolnictwo, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw oraz likwidację barier biurokratycznych. Z kampanii wykluczeni są politycy, wspólnoty wyznaniowe, urzędnicy i samorządowcy, komercyjne przedsiębiorstwa. Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma sztywnego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/