Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Jak realizować swój żyć. potencjał gdy jesteśmy w ciemnej D.
http://davidicke.pl/forum/jak-realizowac-swoj-zyc-potencjal-gdy-jestesmy-w-ciemnej-d-t13192.html
Strona 1 z 1

Autor:  divinorum [ 03 lut 2014, 12:49 ]
Tytuł:  Jak realizować swój żyć. potencjał gdy jesteśmy w ciemnej D.

Chciałbym was zaprosić na mini warsztat (3 godz.) pt. "Jak realizować swój życiowy potencjał, gdy jesteśmy w ciemnej dupie!", który odbędzie się już 11 lutego 2014 (wtorek) w Sopocie. :)

Cytuj:
"Jeśli nie wiedzie Ci się tak, jakbyś sobie życzył, znaczy to tylko tyle, że czegoś nie wiesz."
- Eker T. HarvIstnieje wiele opracowanych modeli mówiących o tym co należy robić, aby podnosić jakość własnego życia. Wiele z nich zakłada to, że posiadamy jakiś kapitał (formę energii) w postaci czasu, pieniędzy, przestrzeni lub dobrych relacji, którą możemy przetransformować w coś bardziej owocodajnego. Cała holistyczna wiedza jest coraz to szerzej dostępna dla każdego. Jednakże trudno z niej korzystać, gdy czujemy, że jesteśmy w środku burzy i nie zanosi się na poprawę pogody (inaczej mówiąc czujemy, że przebywamy w tytułowej ciemnej dupie). Gdy spirala zmartwień i problemów zatacza kolejne ciaśniejsze kręgi, ta wiedza może się wydawać niepraktyczna i nieowocna.

Obrazek

Wiele współczesnych modeli rozwoju osobistego mówi o tym, że ty i tylko ty kreujesz obraz własnego życia. Trudno w to uwierzyć, gdy widzi się syf przed oczami, bo jak i po co mógłbym sobie coś takiego wykreować?
Inne modele mówią o rozwiązywaniu min. problemów finansowych z pomocą prawa przyciągania,
czyli o podejmowaniu praktyki myślenia o zastanej sytuacji z perspektywy już rozwiązanej.
Tylko jak tu myśleć, że żyje się w dostatku, gdy zbliża się termin spłaty kolejnego kredytu?
Nowa medycyna mówi o powiązaniu umysłu z fizycznymi dolegliwościami. Dzięki wiedzy o psychosomatyce możemy dowiedzieć się co może być źródłem naszej choroby.
Nawet jeśli już wiemy jaki symptom co oznacza to jak go wykorzystać by się zregenerować i dlaczego czasem może to nie działać?
Dziś wiele mówi się o tym, że poziom witalnej energii ma związek ze zdrowym odżywianiem.
Nie trudno doszukać się informacji co warto jeść, a czego nie. Tylko jakie to ma znacznie, gdy w portfelu mało funduszy i obawy oto, czy stać nas na nowy model żywienia się. Istnieje cała masa informacji jak radzić sobie z trudnymi relacjami. Jednakże wykorzystanie ich w praktyce może być prawdziwym wyzwaniem, bo skąd widzieć, czy dana metoda będzie skuteczna akurat w tym przypadku i jak w ogóle zacząć, gdy do tej pory wszystko szło źle. W nurcie życia napotykamy różne trudności, które czasem są dla nas twardą nauką. Mówi się, że Bóg upakował największe dary w największe trudności. Niekiedy, aby przemienić daną sytuacje wystarczy tylko kilka kroków, jednakże najtrudniej zrobić ten pierwszy. Siedząc długo w zadku świata, można uwierzyć w to, że nie jest to możliwe, a takie myślenie nie jest dla nas niczym korzystnym i na pewno nie odmieni zastanej sytuacji. To co często ogranicza nasze działanie w takich momentach to lęk i brak perspektyw na zmianę.

Na warsztacie zaprezentuję to, że tak naprawdę, aby zmienić patowy stan rzeczy nie trzeba posiadać żadnego kapitału, ponieważ cała praca polega na umiejętnym radzeniu sobie z projekcjami własnego umysłu. Pomiędzy rzeczywistością zewnętrzną, a naszym umysłem istnieje punkt powiązania, który sprawia jak się sprawy mają w naszym życiu. Umiejętnie pracując z trudnością w tym punkcie możemy w mgnieniu oka przenieść się z krainy ofiar do krainy zwycięzców. Ten krótki warsztat poświęcę najważniejszemu moim zdaniem elementowi tego co sprawia, że możemy radzić sobie z każdą trudnością, nawet realizować swój najwyższy potencjał.

Prowadzący o sobie:
Nazywam się Tomasz Gruba już od młodzieńczych lat bardzo interesowała mnie natura egzystencji.
Dość wcześnie w swoim życiu zainteresowałem się takimi naukami jak fizyka kwantowa oraz filozofia.
Podczas życia moje zainteresowania ulegały ciągłej zmianie. Moją uwagę przyciągały takie dziedziny wiedzy jak astronomia, fizyka informacyjna, św. geometria, cymantyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, joga, psychologia, ekologia, ale cel cały czas pozostawał jeden zrozumieć sens istnienia i naturę rzeczywistości. Przez ostatnią dekadę, moją pasją stały się głównie zagadnienia z zakresu duchowości i relacji miedzy ludzkich. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. W swojej działalności współorganizowałem min. takie wydarzenia jak Science of Spirit, Konwenty Wiedzy Alternatywnej ( konwent.fraktalna.pl ), Festiwale Filmów Kontrowersyjnych ( ffk.org.pl ), warsztaty świadomego śnienia, warsztaty integracji nieświadomości. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują.


W swoim życiu jak każdy człowiek także miewałem momenty, gdy byłem w ciemnej dupie.
Jednakże zawsze nawet w najbardziej dramatycznych momentach znajdywałem korzystne dla mnie rozwiązanie sytuacji. Dlatego też uważam, że każdy ma predyspozycje do przyjęcia największych darów, po przez rozwiązywanie własnych życiowych trudności.
Poza przekazaniem cennej wiedzy moim celem jest także to, aby ten warsztat wnosił wiele inspiracji dla osób nim zainteresowanych.

Inwestycja w specjalnej cenie: 25zl

Termin: 11 luty 2014 (Wtorek)

Czas trwania: 17:00 - 20:00

Miejsce: Markadia
ul. Bohaterów Monte Cassino 41B
Sopot

Warsztat przewidziany jest dla maksymalnie 15 uczestników:

Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 lutego.
O uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata wysokości 25 zł na konto:

Tomasz Gruba
81-056 Gdynia
Millenium Bank 32 1160 2202 0000 0002 3855 7275
z dopiskiem warsztat w dupie, imię i nazwisko uczestnikaO warsztacie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/475099365927763

:serducho"

Autor:  Sponsor [ 03 lut 2014, 12:49 ]
Tytuł:  Jak realizować swój żyć. potencjał gdy jesteśmy w ciemnej D.


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/