Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Portal Dobre Wiadomości
http://davidicke.pl/forum/portal-dobre-wiadomosci-t15780.html
Strona 1 z 1

Autor:  Poszukiwacz Prawdy [ 04 lis 2016, 14:08 ]
Tytuł:  Portal Dobre Wiadomości

Bardzo polecam od Siebie poniższą stronkę ^^

http://dobrewiadomosci.net.pl/

I cytat z idei tej strony od redakcji:

"Portal Dobre Wiadomości jest odpowiedzią na panoszący się wszędzie dramat, wszechobecną reklamę, politykę, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia oraz przyszłości. Taka medialna papka nie wnosi nic twórczego do życia, a jedynie kradnie nasz czas i energię. (...)

To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu.

Różnica między umysłem, a sercem jest taka, że ten pierwszy wyszukuje, skupia się i karmi negatywami, natomiast serce zawsze koncentruje się i wyraża to, co piękne, konstruktywne oraz szlachetne. To nie znaczy, że serce unika bólu czy nie dostrzega cierpienia. Ono po prostu nie robi z tego sensacji. Kiedy jest prawdziwa możliwość działania czy zmiany – zachęca do niej i ją wspiera.

Każdy z nas tworzy własną rzeczywistość i wybiera to, czym chce wypełniać swoją osobistą przestrzeń. Indywidualny świat możemy budować, opierając się albo na dramatach i nieszczęściach, albo na tym, co wartościowe i piękne w naszej ludzkiej naturze oraz otaczającym świecie. To ważne, aby na co dzień karmić się tym, co nas buduje i daje siłę, a nie tym, co podkopuje naszą wiarę w siebie, zaufanie do Życia, sieje niepokój oraz generuje obawy dotyczące przyszłości.

(...)

Warto doceniać proste gesty życzliwości, drobne momenty radości i słowa, które niosą pokrzepienie oraz autentyczną moc. (...)"


:)

Autor:  Sponsor [ 04 lis 2016, 14:08 ]
Tytuł:  Portal Dobre Wiadomości


Autor:  greg2015 [ 04 lis 2016, 16:08 ]
Tytuł:  Re: Portal Dobre Wiadomości

Całkiem fajne!
Aż ''dziwne'', ze ktoś mógł wpaść na taki ludzki i normalny pomysł.. :hejka:

Autor:  R4M30 [ 04 lis 2016, 18:55 ]
Tytuł:  Re: Portal Dobre Wiadomości

"Astronomowie potwierdzili, że Nibiru rzeczywiście istnieje"
http://dobrewiadomosci.net.pl/13253-ast ... -istnieje/
vs
2004 PhD. Michael S. Heiser - Zakwestionowanie prac Zecharii Sitchina
michael-heiser-zakwestionowanie-prac-zecharii-sitchina-t934.html
Nie polecam.

Autor:  levibc [ 04 lis 2016, 19:16 ]
Tytuł:  Re: Portal Dobre Wiadomości

Cytuj:
"Astronomowie potwierdzili, że Nibiru rzeczywiście istnieje"

Bo to przedruk z "innego medium" fabryki konfabulacji i dezinformacji.

No jest tam trochę informacji nieprawdziwych, ale są też prawdziwe. Ale mam wrażenie, że nie o to chodzi, by był to rzetelny portal inforamcyjny. Tylko o samą koncepcje "tylko pozytywnych newsów". Kiedyś na forum był taki temat zapoczątkowany chyba przez Hakuna i zarazem magiczna praktyka, gdzie forumowicze wymyślali pozytywne informamcje

Tak to należy traktować. Jak dla mnie fajna sprawa. Trzeba mieć tylko świadomość, że to nie jest rzetalna strona informacyjna, tylko taki agregat pozytywnych rzeczy które dzieją się na świecie. Taki odmulacz w tym całym mainstremowym nawale.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/